Aktualizace 15:05 hod.

Sierra NZ 31.Q1.2Q21

Den svobody v USA

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/freedom-day-eve-in-usa-sierra-nz.html

 

31. ledna se v Bílém domě stále nesvítilo. A zdálo se, že na sloupu není žádná vlajka. Posuňte dolů na Anonup kanálu Ghost Ezry a najdete video Richard Citizen Journalist z potemnělého Bílého domu (38″)…

https://anonup.com/@GhostEzra

Asi myslí tohle video:

https://anonup.com/thread/813264

Tohle je fotka ‚originálního‘ Strašidelného Joea (creepy). Všimněte si váčků pod očima, řídnoucích vlasů, tenčího nosu, těžkých podbradků – není jako falešný ‚prezident‘.

Zajímalo by mě, jestli má Joe v plánu promluvit v únoru v Kongresu.

Nově zvolený prezident obvykle přednese projev na společném zasedání Kongresu (také znám jako projev o stavu Unie) v únoru po volbách.

https://anonup.com/upload/images/2021/01/qASAbqhZCLLACLc8WWZG_31_35f86ef0ecad68154c851a3c4c526404_image_original.jpeg

 

[wp_ad_camp_2]

 

6 46 12

Když už mluvíme o Bidenovi, vydal 42 exekutivních akcí v jednom týdnu – praxe, kterou nedávno nazval ‚diktátorským‘ chováním. Je to desetkrát více EO, než ve stejném časovém rámci podepsal prezident trump, a neuvěřitelných 42krát více než Reagan a Bush.

https://thenationalpulse.com/politics/bidens-executive-actions-dictator/

Skvělý Q důkaz od Cowboyw2b. Zdá se, že s aliančním plánem jsme možná dva dny před termínem – s ohledem na to, jak proměnlivá je situace, okamžik od okamžiku.

George zveřejnil video F-15E Strike Eagles 30.01.21. Q drop, datovaný 2.1.2019 je obrázek F-15E Strike Eagles. 30.01. je ‚2 dny před plánem‘ z 02.01.

https://anonup.com/upload/images/2021/01/auVKLIk8ripnmoSkeXQT_31_32aa5d26950fdd977e6eb4fd0b87b1e6_image_original.jpeg

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu z ministerstva obrany. Na zledovatělém asfaltu stojí velké vojenské letadlo. Na kousku nosu jsou vidět slova, ‚Není kde se schovat‘ a ‚Globální dosah‘. Je tam obraz zobrazující svět. A číslo letadla? 45. Prezident trump. Miluju to.

(už psala anan)

Před 1 dnem. Oddělení obrany na Instagramu. Není kde se schovat. Globální dosah. A všimněte si 45! Vlastenci mají kontrolu. #WWG1WGAWORLDWIDE (WWG1WGA celosvětově)

https://anonup.com/upload/images/2021/01/gvLL7k6hfPhvpp6X8z2B_30_f75538a04ce8f14f163c548b7b23d244_image_original.jpeg

Nakonec, cena stříbra dnes proletěla střechou. Je to výborné znamení, že se věci daly do pohybu. Pamatujte, Q říkal: „Zlato ukončí Fed“. Ceny stříbra mohou být začátkem.

Držte světlo, Světoví patrioti. Všechno je v pořádku.

Where We Go One We Go All.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Sierra NZ Q1.Q2.2Q21

Barmská armáda zatýká jejich vůdce

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/burma-military-arrest-their-leaders.html

 

Barmská armáda po důkazech o podvodu s voliči zatkla své vůdce. První domino padá…

Pokud se to může stát v Barmě …

https://1.bp.blogspot.com/-zIqwASzR0d8/YBe_-WNTAPI/AAAAAAABR_E/CVjPFVR9pvsnTrpOCHrXtsQv5TolZ5xqgCLcBGAsYHQ/w640-h480/unnamed+%25281%2529.jpg

Q hodiny jsou ve středu v linii s 23. Mohlo by to být tak, že 23. února byl celou dobu 3. únor? Příspěvek z Cowboyw2b…

Pár zajímavých čísel se řadí ve středu na Q hodinách.

Středa = 2.3 = 23

12.5 = D5

12.21 = EO

https://1.bp.blogspot.com/-Np99jxL6Kn0/YBe_-YTNLaI/AAAAAAABR_I/WmnjH8w8jSgNANXcwPWr260aqUB4kG4SQCLcBGAsYHQ/w640-h350/unnamed+%25282%2529.jpg

V časných ranních hodinách Národního dne svobody v USA, Dan Scavino zveřejnil video s pandou klouzající z kopce ve sněhu. Zpráva? Čína jde dolů. Panda medvěd je jejich národní zvíře.

https://anonup.com/upload/videos/2021/02/ZbGEQ8b2UlehNLB7KqWP_01_bc21210bb57f645292ac04b69690ae4c_video_original.mp4

Existuje spousta konstruktivních zpráv pro ty, kteří mají vidí a slyší. Povzbuzení je všude, Světoví patrioti.

Vítejte v únoru. Vše nasvědčuje tomu, že to bude divoký měsíc!

Where We Go One We Go All.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

X22 Report 2392

Rozbíjení centrálních bank, Nebyli jste opuštěni

 

Jak rozbijete [CB]? Jak se restrukturalizujete? Zlato zničí FED

https://rumble.com/vdgeh7-ep.-2392a-how-do-you-break-the-cb-how-do-you-restructure-gold-destroys-fed.html

Optika je velmi důležitá, vlastenci nyní odhalují zkorumpovaný ekonomický systém světu. Jak vytvoříte krizi, ve které odhalíte [CB] a zároveň ji srazíte k zemi? Udělejte to, co dělá [CB], ale udělejte to jim. Přichází Basilej III, zlato bude přehodnoceno.

 

Praky & Šípy, Nebyli jste opuštěni, Mysli Stín (shadow), Bolest

https://rumble.com/vdger7-ep.-2392b-slings-and-arrows-you-have-not-been-abandoned-think-shadow-pain.html

trump a vlastenci se nyní jeví jako slabí, [DS]/MSM by měly být sebevědomé a silné, ale se vším, co dělají, to vypadá spíše jako panika. Kdy zahrajete trumpovu kartu, když [DS]/MSM věří, že drží vítěznou ruku. GEORGE vysílá zprávu, praky a šípy. My nejsme opuštění. Stínová vládo, bolest se blíží, proč by Durham doplňoval své zaměstnance o další žalobce v prosinci 2020.

***** ****

 

WAYNE ROOT: Trumpův comeback začíná: Plán, jak učinit Trumpa a Ameriku opět velkými

https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/wayne-root-trump-comeback-begins-plan-make-trump-america-great/

 

Jsem autorem bestselleru „TRUMP RULES.” Moje kniha identifikuje Top deset trumpových pravidel, která ho učinila jedním z největších vítězů ve světových dějinách v podnikání, branding, nemovitosti, celebrity, televize, vydavatelství a politika. trump je jediný člověk ve světových dějinách, který dosáhl vrcholu všech těchto polí. A jediný člověk, který se stal miliardářem a zároveň prezidentem Spojených států. To není špatný životopis.

Mnozí kritici si myslí, že trumpova vítězná série skončila prezidentskou prohrou. Nesouhlasím. Znám toho muže, Rozumím tomu muži, Vím, co bude dál. Může to být zatím trumpova největší kapitola.

Jednoduše proto, že trump je neúprosný. Možná je to ten nejneúprosnější člověk ve světových dějinách. Tajemstvím trumpova úspěchu je „Umění comebacku.” Pokaždé, když je vydán za mrtvého, provede zatím největší comeback. Nikdy se nevzdá, ani se nepoddá. Najde způsob, jak proměnit citrony v limonádu. Někoho takového neporazíš. Proti někomu takovému se nedá sázet. Jak vždy říkám „NBAT: Nikdy nevsázej proti trumpovi.” (NBAT – Never Bet Against Trump)

 

[wp_ad_camp_2]

Ted Cruz: Prezident Trump byl „bezohledný i nezodpovědný“ a neprokázal volební podvod u žádného soudu (VIDEO)

https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/ted-cruz-president-trump-reckless-irresponsible-not-prove-election-fraud-court-video/

 

Než se dostanu k detailům comebacku, definujme „výhru“. trumpovi kritici si myslí, že jen prohrál, a proto už není „vítězem“. To není pravda. V roce 2016 vyhrál trump největší „rozčilení“ v politické historii. Tentokrát přidal 11 milionů nových hlasů. Jeho 74 milionů hlasů bylo nejvíce hlasů pro jakéhokoli úřadujícího prezidenta v dějinách Ameriky. trump také získal více hlasů než kterýkoli republikán v historii.

Promiňte trump nepřátelé, ale to se nazývá „vítězství“ na super lidských úrovních.

Nicméně trump prohrál (na papíře) a Biden vyhrál. Demokrati, RINO a falešná média věří, že trump skončil. Takže, teď je čas na největší comeback v historii – pro trumpa a Ameriku.

 

Zde je můj herní plán, jak trump může udělat trumpa a Amerika znovu velké.

Zaprvé trump se musí stát tvůrcem vlády.tTrumpova armáda má sílu 74 milionů. Republikánská strana patří trumpovi. Měl by tu párty předělat k obrazu svému.

V některých ohledech byla jeho porážka posilující. Jako prezident, trump se nemohl zbavit RINO a „Nikdy-trumperů“, protože potřeboval jejich hlasy. Ale zvenčí může přetvořit stranu, zvolit si trumpovy spojence a ukončit kariéru zrádců z vlády, kteří mu vrazili kudlu do zad. Posloucháš Liz Cheneyová?

trump by měl rekrutovat, podporovat a vést kampaň pro trumpovy republikány v jednotlivých primárkách proti RINO, Nikdy-Trumperům a podrazákům. 74 milionů trumpových voličů bude v primárkách volit trumpem vybrané kandidáty. Do roku 2022 bude vládní garnitura přetvořena k trumpově obrazu na 100%.

Za druhé, trump by měl strávit příští čtyři roky napravováním „podvodů s voliči“ na státní úrovni. trump by měl najmout své miliardářské kamarády, aby na tento problém vynaložili stamiliony. trumpovým cílem by mělo být reformovat volební zákon jen v hrstce států, které ho stály volby: Pensylvánie, Georgie, Michigan, Wisconsin, Nevada a Arizona.

Pokud Trump stráví svůj čas, peníze a zaměří se na reformu volebních zákonů v těchto šesti státech, pak je v letech 2022 a 2024 opět v provozu.

Za třetí, trump potřebuje získat miliardy od svých miliardářských podporovatelů na vybudování TMN: „Trump Media Network.” To by mělo zahrnovat národní kabelovou televizi (pozn. jeho kamarád koupil CNN), národní diskusní rádiovou síť, novou verzi Drudge (nazvanou „Trumpova zpráva” – report), a konzervativní verze Twitteru, Facebooku, Instagramu a YouTube. Konzervativci už nikdy nebudou muset spoléhat na mainstreamová média nebo Silicon Valley, aby dostali naše zprávy a názory ven.

Jen trump má peníze, značku a schopnost získat peníze (fundraising), aby změnil mediální a sociální prostředí jako je toto. A vzpomeňme si na úžasný bonus – nejenže 74 milionů trumpových voličů bude mít trvalá místa ke komunikaci, ale pokud se všichni odkloníme od hlavních médií a sociálních médií, zkolabují. trump ochromí své nepřátele a mnoho z nich vyřadí z provozu.

A konečně, tady je ještě jeden nápad pro trumpa. Kandidovat do Kongresu v roce 2022. Vyberte si jakýkoliv okrsek na Floridě, kde jste milováni. Primární je RINO, který vás bodl do zad. Primárky vyhrajete na celé čáře. Vzhledem k tomu, že se jedná o okrsek, máte zaručené vítězství ve všeobecných volbách. Jakmile budete v Kongresu, kde v roce 2022 znovu získá kontrolu vládní strana a většina k vám loajálních kandidátů, budete zvolen předsedou sněmovny. Z této pozice, může trump vést impeachment prezidenta Bidena.

Nechť začne trumpův comeback. 74 milionů z nás se nemůže dočkat.

 

(osobně si myslím, že to bude mít rychlejší průběh – biblický)

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

Sierra NZ Q1.Q2.2Q21

Šťastný Den svobody v USA

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/happy-freedom-day-in-usa-sierra-nz.html

 

Tento vynikající článek vysvětluje význam exekutivního příkazu, který prezident Trump podepsal v roce 2018 – a jeho vztah k 1. únoru 2021. Den svobody, vskutku. V Aliančním božském plánu nejsou žádné náhody.

http://www.trevorwinchell.com/AmericanPatriotsForum/viewtopic.php?t=352

Proč je 1. únor, kdy to všechno začíná – Exekutivní nařízení 13848 vstupuje v platnost!

Tady je skvělá zpráva od Dana Scavina – ‚Donald Trump vítězí‘. Cowboyw2b na Anonup feed stojí za přečtení – tolik skvělých příspěvků…

https://anonup.com/@Cowboyw2b

Dan Scavino dnes ráno tweetoval video, které obsahovalo: „DONALD TRUMP WINS“Timestamp = 1:03Q

Q drop 103 zahrnuje: „Cokoliv se děje, děje se teď.„ a „Nic není náhoda.Jsme ve válce.“

Všimněte si délky videa = :36

Q drop 36 zahrnuje: „Jinak než použít armádu prostě nejde. Je to tak zkorumpované a špinavé. Prosím, buďte v bezpečí a modlete se za ty, kteří jsou v nebezpečí, jak neustále chrání a slouží naší velké zemi.“

https://1.bp.blogspot.com/–dCZwj3BYe8/YBj7bBNdk1I/AAAAAAABSEc/poDiQwD8vyk4J3mAuumqNrG8hsRR4pDnACLcBGAsYHQ/s1671/unnamed+%25281%2529.jpg

Major Patriot zveřejnil sdělující meme – všimněte si rozdílu mezi USA a Myanmarem (Barma)…

Jedním z nich je vojenská okupace na cizí půdě.

Druhým je Myanmar.

https://1.bp.blogspot.com/-iNAK0Gj-nTI/YBj7pZ9PliI/AAAAAAABSEg/KYRjSaUwmxkVIuXgQJROpjuO5cedpUyewCLcBGAsYHQ/s729/unnamed.jpg

trumpův poradce nastiňuje strategii procesu impeachmentu. Mohl by to být výstřel, který je slyšet po celém světě. Myslete na miliony trumpových nenávistníků, kteří se radostně naladí, aby viděli, jak se mu dostává zadostiučinění. Místo toho? PRAVDA. Q řekl: „Jak legálně vkládáte důkazy…?“

trumpův poradce Jason Miller: „Až zítra uvidíte naše podání [impeachmentu], uvidíte pravděpodobně 4 nebo 5 dalších klíčových otázek, které jsou do toho zahrnuty, a bude to skutečně uvádět demokraty do úzkých, protože to bude tak jasné, že je to politicky motivované.”

Vždy musíme mít na paměti jedno z největších Q hesel: „Nic nezastaví to, co přichází.“

Prezident trump a Aliance žádají světelné bojovníky, aby Plánu věřili, udržovali víru a nikdy nezakolísali.

MÁME TO…!

Where We Go One We Go All.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

X22 Report 2393

Podívejte se, jak je ekonomický systém zmanipulován, Projekce volebních podvodů

 

Teď lidé vidí, jak je ekonomický systém zmanipulovaný, Podívejte se na drahé kovy

https://rumble.com/vdhj0b-ep.-2393a-now-the-people-see-how-the-economic-system-is-rigged-watch-precio.html

MSM nyní uvádí, že se ekonomika zlepšuje rychleji, než se očekávalo. Když otevřete státy a podniky, ekonomika poroste. Lidé nyní vidí zmanipulovaný systém z první ruky a lidé z toho nejsou nadšení. Lidé vidí (20/20), když přijde na to, na které straně jsou politici.

 

Panika v DC, Projekce volebních podvodů, Je čas vrátit se veřejně

https://rumble.com/vdhj3n-ep.-2393b-panic-in-dc-election-fraud-projection-its-time-to-return-publicly.html

Vlastenci jsou nyní připraveni a připraveni jít po [DS]/MSM. V Myanmaru se armáda rozhodla převzít moc kvůli volebním podvodům. Je to projekce o volebních podvodech v USA? trump a vlastenci jsou připraveni vložit do nadcházejícího procesu obžaloby volební podvody, zradu a zločiny proti lidskosti. Panika v DC, neznají plán vlastenců.

***** ****

Fascinující:
Mike Pompeo 9. listopadu: „Volby v Myanmaru velmi pozorně sledujeme.“

Myanmarská armáda dnes postupuje proti tomu, co vypadá jako globalistická loutka, která pomohla zmanipulovat jejich volby. Dojde k tomu i v jiných zemích? Budou Spojené státy brzy na řadě? Vím, že mnozí budou volat „proč to naše armáda neudělala před inaugurací!“, a i když jsem to také moc chtěl, existují pádné argumenty podporující volbu nechat Bidena na chvíli (v úřadu) a dostat DJT „ze hry“ (dočasně).
https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105658965672265834
***** ****

The Washington Examiner je skutečným nepřítelem lidu.
https://gab.com/truthandlife/posts/105659499370448412
Washington Examiner: „Trumpovi stoupenci si zaslouží být pronásledováni a zabiti“
Porazili jsme al-Káidu a totéž můžeme udělat s fašistickými zločinci, kteří minulý měsíc napadli naši demokracii. Ale jen pokud přijmeme podobně tvrdá opatření proti nepříteli uvnitř.
https://twitter.com/JackPosobiec/status/1356417425567285248
***** ****

Tohle se stalo v březnu 2019:
https://gab.com/BurnedSpy34/posts/105655845464418323
Bývalý šéf Blackwateru se stěhuje do ochranky Myanmaru
https://www.mmtimes.com/news/ex-blackwater-boss-moves-myanmar-security.html

Tohle se stalo dnes:
Barmská armáda převzala moc převratem, zadržela Su Ťij
https://apnews.com/article/myanmar-coup-aung-san-suu-kyi-dda3d013897e14d5d0bd44d19eac9cd1

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nedíval jsem se na Myanmar dříve, takže nemohu nabídnout žádný užitečný kontext, ale Erik Prince je [potenciálně] velmi zajímavý, pokud jde o jeho historii a prohlášení v letech 2016-17. Některé odkazy, které vám mohou pomoci pochopit Erika Prince:

Erik Prince: NYPD (Oddělení policie New York) je připravena zatknout v případu Anthonyho Weinera
https://www.breitbart.com/radio/2016/11/04/erik-prince-nypd-ready-make-arrests-weiner-case/

Breitbart News Daily – Erik Prince – 4. listopadu, 2016 (audio)
https://soundcloud.com/breitbart/breitbart-news-daily-erik-prince-november-4-2016

Notorický žoldák Erik Prince radí trumpovi ze stínu
https://theintercept.com/2017/01/17/notorious-mercenary-erik-prince-is-advising-trump-from-the-shadows/
Zakladatel Blackwateru Erik Prince chce, aby trump oživil atentátnický program CIA Phoenix.

***** ****

Všechno je v naprostém pořádku.
https://gab.com/M2Madness/posts/105663855636743728
Prolhané média v přímém přenosu.
***** ****

Můžeme to přeposlat přes síť. Věřím, že nejlepší pomoc, kterou můžeme být, je co nejvíce uvádět fakta, než se snažit hádat, co nejlepší armáda na světě udělá příště. Nasyťme TW a ostatní fakty…ať už jde o obchodování s dětmi, volební podvody, podvádění na burze, vydírání CCP nebo to, že politici jednají špatně. Jen se ujisti, že nepřeháníte.
https://gab.com/AustraliaCalling/posts/105665578052860794
Pizzagate – šokující dokument, „Out Of Shadows“ (možná už to tu bylo)
https://www.bitchute.com/video/HpIxlC94kiwQ/
***** ****

Bílý dům 2021-2025
https://gab.com/libertyhangout/posts/105653104818336771
***** ****

Pozor na tichého muže. Zatímco jiní mluví, on sleduje. A zatímco ostatní jednají, on plánuje. A když si konečně odpočívají… udeří.
https://gab.com/_wilson/posts/105664524805253053

***** ****

Kolik manipulace se děje, aby se lidé udrželi dál od těchto shortovaných akcií a chránili velké ryby z Wall Street? Trh je zmanipulovaný jako volby.
https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105662421960510789
Několik tržních aplikací nefunguje poté, co Gamestop a AMC akcie spadly. Ostatní aplikace jen oznámili, že stoply nákup akcií Gamestop a AMC.
***** ****

„Tým Světové zdravotnické organizace (WHO) ve Wuhanu zkoumající původ COVID-19 tvrdí, že získávají data, „která nikdo předtím neviděl“ a „opravdu se někam dostávají“ – a nevyloučili možnost, že virus unikl z laboratoře.“
https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105667399706638078
W.H.O. tým? Zajímalo by vás, o jaký druh „otočky“ by se mohli pokusit. Zamést to pod koberec jako „náhodný“ únik?
https://news.sky.com/story/covid-19-who-team-in-wuhan-sees-data-no-one-has-seen-before-and-does-not-rule-out-coronavirus-escaped-from-a-lab-12206781

***** ****

Zní mi to, jako by byl Biden falešný prezident. Skvělý post anona. Pokud víme, Bidenova fotka ještě není ani na armádních základnách. Pořád čekám, až se to stane.
https://gab.com/FedUpWithSwamp/posts/105665241178975963
Bidenova administrativa nemůže použít armádu k distribuci vakcín.

Přidejte na seznam:
1. Žádný vojenský let na inauguraci
2. Žádné salutování od dveřní stráže
3. Žádné salutování od stráže uvnitř
4. Žádný fotbal
5. Žádné MI (vojenské) brífingy
6. Žádní vojenští followeři na Twattru
7. Žádná vojenská distribuce vakcín

***** ****

Sierra NZ Q2.Q2.2Q21

Výběr z Anonup

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/anonup-snippets-february-2-2021-sierra.html

 

Ghost Ezra na Anonup zveřejnil tento významný obraz plotu kolem státních budov ve Washingtonu DC.

https://1.bp.blogspot.com/-FPfITuN7wVw/YBo8jvBKuqI/AAAAAAABSII/426jDtiJMaovopz1_T0xMNryOFuYmdM2wCLcBGAsYHQ/s818/unnamed.png

Skutečná vězeňská zeď kolem DC ve žluté. Došlo k tomu poprvé v americké historii. Sova zajata.

Zase Ghost Ezra – se zprávou o trhu se stříbrem. Mohla by to být část výstřelu, který je slyšet po celém světě…?

Pro ty, kteří se ptají, kde koupit stříbro, můžete zajít do své místní zastavárny. Můžete koupit na Ebay. Klíčem je, že chcete fyzické stříbro ne nějaký kus papíru v nebeském falešném fondu. Právě teď je cena raženého stříbra „over spot“ s velkým náskokem. To znamená, že skutečná fyzická zásoba stříbra začíná vysychat a „spot“ dožene fyzické stříbro. Až se to stane, bude to obří „short squeeze“, vedle kterého bude Gamestop vypadat jako malý svět. Když o miliardy přišly hedgeové fondy v Gamestopu, Triliony se ztratí v „short squeeze“ stříbra. Stane se to. Fed skončil.

Spot Price: Spotová cena je aktuální cena na trhu, za kterou lze dané aktivum – například cenný papír, komoditu nebo měnu – koupit nebo prodat k okamžitému dodání.

Over Spot (Price): příklad co jsem našel – To znamená, že musíte zaplatit 2,79 dolarů nad současnou (bodovou/spotovou) cenu stříbra; to znamená, že včerejší spotová cena stříbra byla 10,33 dolarů, ale za nákup stříbra byste museli zaplatit 13,12 dolarů za oz (2,79 dolarů přes spot). Nejsem si jistý „mincemi“.

Short Squeeze: nastává, když akcie nebo jiná aktiva prudce vyskočí výš, což obchodníky, kteří vsadili na to, že jejich cena klesne, donutí je koupit, aby předešli ještě větším ztrátám. Jejich snaha o nákup jen zvyšuje tlak na růst ceny akcií.

Doq Holliday má inspirující zprávu pro světelné válečníky…

To, co si všichni musíte uvědomit, je toto: MY jsme MY LIDÉ (we the people).Ústava nás chrání a armáda brání ústavu.Je v armádě pár špatných lidí? Bezpochyby! Je většina dobržch? Bez debat.

80%+ Američanů je nyní vzhůru a NIKDY už znovu neusnou. Nikdy. Držte pozici. Denně nalézejte způsoby, jak porazit temnotu, svým jedinečným způsobem a svým jedinečným stylem. Plán se nemůže uskutečnit bez každého z nás. Jste důležitější, než si uvědomujete.

Jeff Bezos odstupuje z pozice výkonného ředitele Amazonu v polovině roku (finančního?). Krysy jsou na útěku.

cowboyw2b:

Jeff Bezos ‚odstupuje‘ z pozice Amazon CEO.

Q drop = Sledujte CEO resignace.

Všimněte si dats = 12.21

https://1.bp.blogspot.com/-Pj30zv8Rmn0/YBo8gKZITlI/AAAAAAABSIE/HXiNTDbvH68gyRxXy_dpH3kk7pcILF3bgCLcBGAsYHQ/s1661/unnamed+%25281%2529.jpg

Nakonec, CDC (Center for Disease Control) nyní PŘIKAZUJE lidem v USA nosit dvojité masky. Démon [F]auci – který loni řekl, že masky nejsou nutné nebo účinné – doporučuje dvojité masky. Zde je mrazivá část oznámení CDC: „Předpokládáme všeobecné dobrovolné dodržování.“ Co bude potřeba k tomu, aby se lidé probudili z operace ovládání mysli, kterou je virus? Čtyřnásobná maska…?

https://www.zerohedge.com/covid-19/medical-tyranny-cdc-announces-all-travelers-must-wear-two-masks-threatens-arrest

Lékařská tyranie: CDC oznamuje, že všichni cestující musí nosit dvě masky, hrozí zatčením

Jak Q celou dobu říkal, nemůžeme to lidem říct, musíme jim to ukázat. Když lidé nosící dvě/tři masky najednou začnou omdlévat všude možně a množství respiračních onemocnění poletí rychle vzhůru, možná … jen možná.

My Světoví patrioti zatím trpělivě držíme linii. Impeachment soud je naplánován na 9. února. Tehdy začíná OPRAVDOVÁ bouře. Sledujte tento prostor.

Where We Go One We Go All.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

X22 Report 2394

Připraveni na nový ekonomický systém, Impeachment kontrován

 

Zlato zničí Fed, Připraveni na nový ekonomický systém

https://rumble.com/vdipvz-ep.-2394a-gold-will-destroy-the-fed-ready-for-a-new-economic-system.html

Lidé nyní vidí, jak [JB] zabíjí pracovní místa v USA a dává všechny příležitosti lidem, kteří v USA nežijí. Lidé to všechno vidí v reálném čase. [JB] nyní odklání finanční prostředky od zemědělců do fondu pro změnu klimatu. [CB] nemusí mít zlato, které říkají, že mají. Poptávka po drahých kovech stoupá.

 

Impeachment kontrován ústavou, Ha, [DS] Byl varován

https://rumble.com/vdiq3h-ep.-2394b-impeachment-countered-by-constitution-ha-ds-has-been-warned.html

[DS]/MSM používají vše, co mají, aby odstranili trumpa. trump reagoval na impeachment obvinění a použije ústavu, aby čelil celému procesu. Zpráva je odesílána a přijata. Vlastenci postupují podle plánu. Barma nebyla náhodou, Pompeo se o tom zmínil hned po amerických volbách. [DS] byl varován.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.