Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA
  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

 • Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu
  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

 • Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku
  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

Související zprávy

 • Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu
  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

 • Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA
  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

V USA převzal vedení pedofilní a zločinecký režim korporace United States of America Inc. S tímto kriminálním odpadem nyní Trump zatočí!

Je zas a znovu neuvěřitelné, s jakou diskrepancí veřejně vystupují správa republikánů a správa demokratů. Trump hovoří stylem založeným na faktech o úspěších svojí správy a tvoří hodnoty, což je opětováno nadšením a láskou Američanů.

Demokraté se zdají být vnímáni pouze kolemjdoucími. Trump má vystoupení před obrovským publikem a u Bidena mává maximálně trní na druhé straně cesty. A tímto kolemjdoucím trním byl „zvolen“ jako prezident.

Donald J. Trump a jeho žena Melania v elegantním černém Kennedy stylu přednesli svůj proslov na rozloučenou a odletěli s AF1 směrem Florida. První dáma Melania Trumpová změnila během letu svoje oblečení a při příletu měla šaty, které signalizovaly asociaci k vojenskému symbolu pro „oheň.“

Je jedno, že volební scénář každému odkryl volební podvod a sítě. Pod vedením Komunistické strany Číny probíhající vměšování zahraničních networkerů a synchronizovaná mediální krajina dávají dohromady mafiánskou síť pedofilních kriminálních kreatur, které ve svojí touze po moci a dychtivosti po zisku nabyly grimasy odlidštěných protagonistů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vedení úřadu Joe Bidena byl jasný akt velezrady.

Komentář Gehlkena, Ronalda, Telegram, 20. leden 2021

(…) „Washington DC nikdy nebyl vládním centrem USA, Washington DC je malý samostatný vatikánský stát bez svrchovaných práv nad americkým lidem a americkou armádou.

Stejně tak jako vládní čtvrť v Berlíně, také mini-stát Vatikánu je bez svrchovaných práv.

Washington DC byl zabrán americkým státem, který se po určitou dobu nachází ve Philadelphii ve státě Pensylvánie, proto ty ploty.

Tím Berlín ztratil všechna práva, protože jim jejich „práva“ byla propůjčena od Washingtonu DC. (…)

Při vědomí o velezradě a odkrytém zločinu bylo uvedení do úřadu surreální událostí, samo-referující banda kriminálních narcistů a psychopatů, nechávající se hudebně bavit dvěma transkami „Lady Gaga“ a „Jennifer Lopez.“

V opičím cirkusu chybí to závěrečné, předvedení skutečné „velikosti a moci“ demokratických kreatur.

Spojené státy americké:

Většina stále ještě nepochopila, co se na tomto světě skutečně děje a jak se to děje.

Středem veškerého dění je Washington DC.

Válka za nezávislost se konala mezi 1775 a 1783.

Vyhlášení nezávislosti bylo vyhlášeno v roce 1766.

Dne 3. září 1783 došlo k Pařížskému míru. (Stejný případ podvodu jako Versailleský mír.)

Válka nebyla vyhrána, dalo by se dokonce říci, to byl jenom klid zbraní, v Pařížském míru chybělo slovo smlouva!

Takže to nemohla být žádná mírová smlouva!!! (viz Pařížský mír)

Nebyly uzavírány žádné mírové dohody, tak jak si americký lid vždycky představoval, byly uzavírány obchodně právní smlouvy, u kterých otci zakladatelé byli bráni na hůl. Velezrada u americké armády a jednoho z otců zakladatelů byla jedním z hlavních důvodů. Na obou stranách byly smlouvu uzavírající strany – svobodní zednáři, – většinou dokonce ještě ze stejné lóže. (Generálové) (Skotský ritus atd.)

Jedna část smlouvy obsahovala založení městského státu.

Tak byl potom 16. července 1790 založen městský stát Washington DC. Distrikt státu Columbia, kdysi britská Columbie Inc.

Velikost tohoto státu představuje cca jednu čtvereční míli (1,61 km x 1,61 km). Pouze uvnitř tohoto území disponují svrchovanými právy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tento městský stát neměl se Spojenými státy americkými vůbec nic společného, vezměme si Monako ve Francii, taktéž pouze malý městský stát, Monako ale nemůže vydávat zákony pro Francii, ani vydávat rozkazy francouzské armádě, k tomu nemají žádné právní podklady. U nás je to podobné se Svazem / Spolková republika Německo v Berlíně, oddělená část Německé říše z roku 1871.

Dne 13. října 1792 byl potom položen základní kámen pro Bílý dům, budoucí vládní sídlo městského – státního – prezidenta. Prezident firmy UNITED STATES, INC. a (prezident) SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH, INC. (Washington DC.) 1901 (11 = chaos) T. Roosevelt dal novostavbě potom jméno Bílý dům. (Roosevelt byl jedním z největších zločinců dějin lidstva.)

V letech 1793 – 1823 byl potom vystavěn Kapitol a později rozšířen, pro kongres městského státu.

Art. 160/2

Podvod na americkém lidu nebyl zpočátku plánovaný, vedení bylo stejné zde stejně jako v Německé říši, Vatikánu a u Angličanů, podle pokynů švýcarských templářů / iluminátů / královských pokrevních linií.

Označení Kapitol již velmi mnoho vypovídá, vztahuje se na chrám Jupitera – Optimus Maximus – na kopci Kapitol v Římě. Zřetelněji to sotva jde! Svobodný zednář George Washington položil 18. září 1793 základní kámen pro budoucí parlament tohoto nepatrného městského státu!!!

Americký lid již podle samotného jména tohoto městského státu věřil, že se jedná o hlavní město jejich vlády, že tam se nachází legitimní vláda Spojených států amerických.

Všechno se od začátku zakládalo na klamu, lžích, podvodu a velezradě. To u nás známe přece taky, Spolková republika Německo, Svaz atd. Za vším vězí církev, Židé, svobodní zednáři, a templáři ve Švýcarsku.

Od roku 1871 byly potom všechny spolkové státy vlastních Spojených států amerických přeměněny na soukromé firmy.

Spolkové státy byly švorc a nedostaly žádné další půjčky od židovských bankéřů, jako firmě by to pak nebyl ale žádný problém, pokud poskytneme obyvatelstvo jako zálohu pro úroky. A samozřejmě hrál tuto hru jeden stát za druhým. Guvernéři byli stejně všichni svobodní zednáři.

Roku 1913 převzaly židovské banky potom centrální americkou banku – FED, která se samozřejmě také nacházela v městském státě Washington DC.

Podle smlouvy z roku 1783 směly vydávat pouze mince kryté zlatem, o papírových penězích nestálo ve smlouvě nic. A teď byly jako o závod tištěné a vydávané papírové peníze, které nebyly ničím jištěné. Bezcenný papír, pomocí kterého se židovské banky staly nechutně bohatými.

Opět stejně jako u nás, Němců. Německá marka, euro, nic než bezcenný papír nebo levné mince, dluhopisy, platební příslib, nic jiného. Německou měnou je ještě dnes říšská marka, zlatá marka. Tento bezcenný papír byl potom půjčován spolkovým státům proti úrokům. Aby si pojistil úrok, založil židovský velkobankéř Baron de Rothschild v roce 1913 potom IrS, 1. finanční úřad na světě a zavedl daň z příjmu, ze které byly potom zajištěny úroky z půjček. Což bylo také důvodem, proč si Vatikán a židovští bankéři vylhali právní nástupnictví 3. říše. SRN dělá dluhy, občané Německé říše od roku 1871 platí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Art. 160/3

Pomocí uměle vytvořeného burzovního krachu židovskými bankéři v roce 1929, neslavně proslulého černého pátku, ztratil americký lid téměř všechno, vítězi byly opět židovské bankovní domy. Potom se šlo s obřími zisky na nákupní túru, celé americké hospodářství bylo skoupeno za 10 % skutečné ceny. Samozřejmě již dávno zkorumpovaní guvernéři (vláda) spolkových států souhlasně přihlíželi a zvedali ruku.

V městském státě Washington DC byl nyní prezident, který byl přinejmenším svobodným zednářem a patřil ke klubu Pirátů, stejně tak to vypadalo u spolkových států USA a u armády a u všech soukromých institucí. Absolutně nic jiného, než jak to probíhá a funguje u nás, přes média jsou lidé ohlupováni, zbytek udělá škola, obyvatelstvo hloupne stále víc a věří všemu, co je mu vyprávěno médii. Tato hra je hrána na celém světě u všech 193 členů OSN.

V roce 1933 byl městský stát, skvrnka Washington DC, v bankrotu.

Prezident městského státu Washington DC, poté kongres, uzavřel a vydal House of Joint Resolution č. 192. Roosevelt potom slíbil americkým občanům, že na základě HJR 192 nikdy nebudou muset nic platit, všechno je již zaplaceno předem, stejně tak by už také neměly být žádné daně. Proto byly pak Světové bance prodány rodné listy Američanů a následně byly používány jako lidské akcie. (Komupak patřila Světová banka?) Ze „zákona“ byli pak Američané vyzváni, aby vše ze zlata, stříbra, platiny, drahých kamenů atd. odevzdali státu. Nedodržení tohoto zákona bylo stíháno pokutou.

Roosevelt Američany oklamal, obelhal, zradil a nestoudně je okradl!

Roosevelt byl prezidentem soukromé firmy na soukromém vatikánském pozemku, který byl označen jako městský stát Washington DC, vně svojí městské hranice neměl žádné pravomoci. Co k tomu mám jiného říci, to je jako u nás!

Pouze v městském státu – Svaz, SRN, Německo, – který je malou částí Berlína, má vládní sebranka svrchovaná práva, teritorium, které jim bylo dáno k dispozici vatikánským městským státem Washingtonem DC.

Ale terorizují celou zemi!!! Takže, aby Roosevelt nemusel dodržet svůj slib americkému obyvatelstvu, zavedl pro svůj mrňavý městský stát stanné právo. Obyvatelstvo obelhal a okradl a potom zmrazil stát. Jinak tento městský stát nebylo možno udržet naživu, než pod stanným právem a vojenskou správou.

A tak Vatikán svůj městský stát Washington DC potom také za pomoci zločineckých generálů a admirálů, armády skutečného státu, Spojených států amerických se sídlem ve Filadelfii, Pensylvánie poslal do 2. světové války!!!

Američané si mysleli, že činí správně, k této víře jim pomáhala (Art. 160/4) zločinecká, prolhaná média, která všechna patří židovským bankéřům a přívržencům. Proto generál Eisenhover nebyl také ničím jiným, než těžkým zločincem, který jednal na zakázku papeže. Když nemáme armádu, pomůžeme si cizí pomocí lží, podvodu, korupce a klamu.

Kromě Johna F. Kennedyho a Donalda Trumpa je možno všechny americké prezidenty, kteří nikdy neměli s Amerikou nic společného a byli pouze prezidenty tohoto malinkého městského státu Washington DC, také označit jako těžké zločince. To samé platí pro guvernéry spolkových států, jakož i pro armádu a všechny ostatní úřady a kanceláře ve Spojených státech amerických. Jaký zázrak tyto paralely k nám, všem kancléřům a spolkovým prezidentům, všem ministerským předsedům, všem soudcům, státním zástupcům, policii, daňovým úředníkům, zkrátka všemu a všem spolupracovníkům, kteří tvrdí, že vykonávají jakési veřejné právo, všechno vysoce kriminální nejtěžší zločinci a velezrádci.

S tímto kriminálním odpadem všeho odpadu nyní Trump zatočí!

Trump už není žádným prezidentem, také nechce být žádným prezidentem tohoto malinkého vatikánského městského státu a dále lhát americkému lidu a podvádět ho ve prospěch soukromých, kriminálních organizací.

Dne 3. listopadu 2020 byly volby.

Dne 5. listopadu 2020 bylo uzavřeno úpadkové řízení proti UNITED STATES INC., a UNITED STATES OF AMERICA, INC., které již byly objednány.

UNITED STATES INC. si ponechala prezidentský úřad, neboť tato firma byla dne 5. listopadu 2020 zlikvidována, ani již neexistuje žádný prezidentský úřad!!! Proto Donald Trump také není od 6. listopadu žádným prezidentem!

Deep State si mohl blamáž s podvodnými volbami odpustit! To, že se Trump hry zúčastnil mělo pouze za účel ukázat národu, na základě faktů a důkazů, jak bezskrupulózně prohnaní tito poskoci papeže, židovských bankéřů, iluminátů atd. skutečně jsou. S jakou zločineckou žumpou má svět co do činění. Co někoho sotva napadne, díky rozpuštění firem UNITED STATES INC. a UNITED STATES OF AMERICA INC. již ani Berlín nepatří k USA, Svaz, SRN, Německo se nacházejí od 6. listopadu 2020 ilegálně na německém říšském území, stejně tak jeho kriminální ministerští předsedové údajných, nikdy neexistujících spolkových zemí jakož i všechny úřady a kanceláře s jejich spolupracovníky, kteří taktéž provozují pirátství a velezradu.

Art. 160/5

Vatikán se samozřejmě pokoušel založit nový podnik pro Washington DC a nasadit jej tam. UNITED STATES REPUBLIC, toto však bylo nově založeným, suverénním státem Spojené státy americké zamítnuto. Protože se u mini státu Washington DC jedná o subdodavatele Spojených států amerických, musí být nejprve vyjednány nové smlouvy, pokud takové vůbec budou existovat. Po 176 letech lží ,podvodu, drancování, korupce, válek atd. atd… pro Vatikán, směl být konec stožáru také dosažen.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nejprve by muselo být vydáno mnoho peněz, aby se zrušila insolvence firem UNITED STATES INC. a UNITED STATES OF AMERICA INC. K tomu ale nestačí žádný bezcenný papírový US dolar, k tomu by musely tisíce tun zlata a stříbra změnit majitele.

Washington DC byl zabaven Spojenými státy americkými.

Trump nikdy nemusel přebírat FED, zavedení nové měny US dolaru Spojeným státům americkým již vystačilo na to, aby kabale zakroutily krkem. A každá nová smlouva již vznikla pouze pod ústavou Spojených států amerických.

Jediný federální zaměstnanec, který ještě má smlouvu a vůbec autoritu je Donald Trump, který jedná v úřadě nejvyššího velitele armády, nikoliv „prezident“ jakéhosi krvavého, zlého, samolibého, neloajálního, nečestného, sobeckého zahraničního obchodního podniku, který se snaží nic netušící americký národ oklamat a zotročit.

To je také důvodem, proč Trump zrušil daň z příjmu, v ústavě, která byla ratifikována roku 1788 žádná daň z příjmu neexistuje. Ta byla zavedena až později, když byli u kormidla židovští bankéři.

Pořádně do víru se dostal Deep State (cabal), když byl odhalen podvod s rodnými listy, zajímá je už jenom to, jak najít nový způsob, aby si zachovali vlastnická práva lidí – tím, že patentovanou mRNA naočkují do vašeho genomu a vás „promění“ v „GMO produkt.“ Člověk s geneticky změněnou DNA je potom dle patentového práva vlastnictvím vlastníka patentu!

„Nový světový řád,“ který je reprezentován papežskou městskou vládou ve Washingtonu DC, který je ostatně „nezávislým, mezinárodním městským státem“, který je řízen oligarchií v plénu, jež je tvořeno členy US kongresu – ne kongresu Spojených států amerických, článek 1, oddíl 8, klauzule 17 – se snaží převzít moc…..

Art. 160/6

….aby lidi oklamal, aby věřili na jeho autoritu, ačkoli žádnou autoritu nemá. Také zde jsou znovu paralely k Německé říši z roku 1871, Svazu, SRN, Německu či jak se toto zločinecké sjednocení ještě jinak nazývá, nemá žádnou autoritu na německé půdě, Němec si to pouze myslí!!

Takže bojují podvodníci a zrádci, kteří vedou městskou vládu papeže, s většinou nic netušící britsky řízenou vojenskou vládou a americkému lidu je říkáno, že má „zůstat na místě“, zatímco si to vyřizují mezi sebou.

A kdy bude Joe Biden jako „prezident“ nového městského podniku „zasvěcen“, může být Američanům jedno. Se Spojenými státy americkými to nemá nic společného. Ani to nemá nic společného s teritoriálními Spojenými státy. Právoplatné sídlo vlády je ve Filadelfii ve státě Pensylvánie.

Byla to usurpace – jako usurpace je v novém užití jazyka označováno přivlastnění majetku, pravomoci, obzvláště ale veřejné násilí – taktéž obzvláště násilné vypuzení legitimního panovníka, svržení ústavy a potlačení samostatnosti státu pomocí usurpátora. – Wikipedia

Zde malý seznam podniků, které budou zlikvidovány.

ALPHABET, INC./ Alphabet,
Inc. SERCO, INC./ Serco, Inc.
UNITED KINGDOM, INC./ United Kingdom,
Inc. UN, INC. / UN, Inc.
WORLD BANK, INC. / World Bank, Inc.
WORLD HEALTH ORGANIZATION, INC./ World Health Organization,
Inc. NATIONAL HEALTH INSTITUTES, INC. / National Health Institutes,
Inc. CENTERS FOR DISEASE CONTROL, INC / Centers for Disease Control,
Inc. PIRBRIGHT INSTITUTE, INC. / Pirbright Institute, Inc.
BILL AND MELINDA GATES FOUNDATION, INC. / Bill and Melinda Gates Foundation,
Inc. THE CLINTON FOUNDATION, INC. / The Clinton Foundation, Inc. CLINTON FOUNDATION, INC./ Clinton Foundation,
Inc. VANGUARD, INC. / Vanguard, Inc.
WELLCOME TRUST, INC./Wellcome Trust, Inc.
WELLS FARGO, INC./ Wells Fargo, Inc.
GLAXOSMITHKLINE, INC./ GlaxoSmithKline,
Inc. BAYER, INC. / Bayer,
Inc. PFIZER, INC./ Pfizer,
Inc. MONSANTO, INC./ Monsanto,
Inc. BLACK ROCK, INC./ Black Rock, Inc.
CENTRAL INTELLIGENCE AGENCY, INC./ Central Intelligence Agency,
Inc. GOVERNMENT OF THE UNITED STATES, INC./ Government of the United States,
Inc. FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATIONS, INC. / FBI

UNITED STATES PATENT AND TRADEMARK OFFICE, INC. / United States Patent and Trademark Office,
AMERICAN CORPORATIONS COMPANY, INC.

 

[wp_ad_camp_2]

 

American Corporations Company, Inc.
THE PILGRIMS SOCIETY, INC./The Pilgrims Society, Inc.
THE UNITED STATES CONGRESS, INC. / The United States Congress, Inc. THE CONGRESS OF THE UNITED STATES, INC. / The Congress of the United States, Inc. THE UNITED STATES IN CONGRESS ASSEMBLED, INC./ The United States in Congress Assembled, Inc.
E PLURIBUS UNUM THE UNITED STATES OF AMERICA, INC./ E Pluribus Unum the United States of America, Inc.
UNITED STATES OF AMERICA, INC. / United States of America, Inc. THE UNITED STATES OF AMERICA, INC. / The United States of America, Inc.
UNITED NATIONS, INC. / United Nations, Inc. THE UNITED NATIONS, INC. / The United Nations, Inc.
THE UNITED STATES, INC. / The United States, Inc. US, INC. / US, Inc.
UNITED STATES BAR ASSOCIATION, INC., / United States Bar Association, Inc. AMERICAN BAR ASSOCIATION, INC. / American Bar Association, Inc.
All “National” Franchises dba CANADA, MEXICO, CHINA, etc./
Canada, Inc.,
Mexico, Inc.,
China, Inc. etc.
All “State” Franchises dba COUNTY KILDARE, KILDARE COUNTY,
WASHINGTON,
OHIO, etc./
County Kildare, Inc., Kildare County, Inc.,
Washington, Inc.,
Ohio, Inc.
All “State of State” Franchises dba
STATE OF INDIANA, STATE OF ILLINOIS, etc., / State of Indiana, Inc., State of Illinois, Inc., etc.
All State Trusts dba ALASKA STATE, INC.,
OHIO STATE,INC.,
FLORIDA STATE, INC., etc., /
Alaska State, Inc.,
Ohio State, Inc., etc.
DEPARTMENT OF HEALTH AND SOCIAL SERVICES, INC. / Department of Health and Social Services, Inc.
FEDERAL EMERGENCY MANAGEMENT ADMINISTRATION, INC. / Federal Emergency Management Administration, Inc.
DEPARTMENT OF JUSTICE, INC./ Department of Justice, Inc.
INTERNAL REVENUE SERVICE, INC./ Internal Revenue Service, Inc. IRS, INC. / IRS, Inc. THE INTERNAL REVENUE SERVICE, INC. / The Internal Revenue Service, Inc.
DEPARTMENT OF DEFENSE, INC. / Department of Defense, Inc. THE DEPARTMENT OF DEFENSE, INC. / The Department of Defense, Inc. DOD, INC. / DOD, Inc.
BUREAU OF ALCOHOL TOBACCO AND FIREARMS, INC. /Bureau of Alcohol Tobacco and Firearms, Inc.
BATF, INC. / BATF, Inc.,
MODERNA, INC. / Moderna, Inc.

Katolický znamená ve staroněmčině – lhát, podvádět.

Latina nemá žádný původní jazyk, od něhož by se to dalo odvodit, proto je to církví vynalezená tajná řeč.

Také toto – svatý Řím. Říše německých národů – je vynález římskokatolické církve, tato říše nikdy neexistovala.

Art. 160/8

Evropská šlechta byla vždy zapletena, hrála hru, je třeba pouze studovat dějiny, skutečné dějiny nebo např. procházka do Canossy, tím je označena cesta modlitby a pokání římsko – německého krále Heinricha IV. od prosince 1076 do ledna 1077 k papeži Gregorovi VII. ke hradu Canossa, kde tento prodléval jako host markraběnky Mathilde von Tuszien. Král, který klečí před papežem na kolenou a prosí o milost. Milost papeže, aby mu opět propůjčil svoji moc.

Podle mého názoru by mohl Trump s armádou Spojených států amerických klidně hrát světovou policii! Jenom tak se toho xindlu zbavíme!!! Většina v USA bude vyřízena, takže ani německý lid by se neměl nechat zastrašit. Kapitol a Bílý dům byly oploceny, obchody jsou od 5. listopadu 2020 uzavřené, zabavené regulérním státem, Spojenými státy americkými. To platí stejně tak pro celé území Washingtonu DC. A když tam najedou bagry s demoliční koulí, je to jasné znamení pro to, že neexistují žádné nové smlouvy s Vatikánem. Je to dokonce žádoucí!

Kromě příznivců Deep State snad nebude nikdo litovat toho, že symboly hanby budou strženy.

Trump cabalu přelstil a zničí ji nyní celosvětově.

Pokud chceme udržovat svoji zahradu čistou, musíme rigorózně vytrhávat a ničit plevel, aby se nikdy nemohl nikde znovu uchytit.

A to budeme muset my také, nikdy znovu se nesmí tento plevel rozmáhat!

Pro tadesco přeložila andrea

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
83 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře