Sierra NZ 27.Q5.2Q21

Zánik Deep State

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/demise-of-deep-state.html

Přijímají se zákony, které znamenají konec vlády tyranie Deep State na Zemi. Svědčí o tom reakce, když byl v americkém Kongresu schválen zákon zakazující výzkum zvyšování funkčnosti v Číně…

https://rumble.com/vhncfn-senate-erupts-in-cheers-as-funding-for-gain-of-function-research-in-china-i.html?mref=7gabl&mc=5lg0g

Senát propukl v jásot, když bylo zakázáno financování výzkumu zvyšování funkčnosti v Číně

 

[wp_ad_camp_2]

 

Příklady zániku Deep State a doprovodné paniky jsou všude. Všechny oči se upírají na Georgii.

Pepe Live Matters zveřejňuje příspěvek Midnight Rider z Telegramu.

Georgie si oficiálně najala špičkové právníky na obhajobu v trestních věcech, aby audit zastavili. Představte si, že si najmete obhájce v trestním řízení, ale zároveň všem řeknete, že jste rozhodně neudělali nic špatného. Jejich panika je lahodná.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106309438105029720

Wisconsin se připojil k Bílým kloboukům a zahájil vyšetřování listopadových voleb.

Praying Medic:

Předseda shromáždění státu Wisconsin Robin Vos oznámil, že najímá vysloužilé policisty, aby vyšetřili volby, které se konaly 3. listopadu. Republikán Vos místním zpravodajským agenturám řekl, že najme tři vysloužilé policisty, kteří budou spolupracovat s výborem shromáždění, aby prověřili tisíce stížností a tipů, které byly poskytnuty po volbách 3. listopadu.

https://gab.com/Praying-Medic/posts/106308247933571602

Pepe Lives Matters zveřejňuje tento skvělý příspěvek od Briana Catese.

Co by to bylo za bouři, kdyby Durham shodil kladivo současně se zveřejněním vyšetřování FBI s četnými obviněními Huntera Bidena/Joea Bidena z úplatkářství/daňových úniků/praní špinavých peněz a současně by vyšlo najevo, že čínský virus pochází z laboratoře ve Wuhanu ve stejnou dobu, kdy by byly oznámeny výsledky auditu v Arizoně a došlo k masivnímu podvodu? Na stupnici od 1 do 10, kolik by to naměřilo?

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106307683595516274

A konečně, tento příspěvek Relentless Truth popisuje dalekosáhlý dopad operace Aliance.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106156969493707611

Nikdo už nevěří MSM. Nikdo už nevěří politikům (Demokratům ani Republikánům). Nikdo už nevěří Big Pharma. Nikdo už nevěří CDC, WHO ani Billu Gatesovi. Nikdo už nesleduje sport. Nikdo se už nedívá na filmy. Nikdo už nesleduje předávání cen.

trump a Q poodhrnuli oponu a celému světu odhalili podhoubí zla a korupce.

Proto nic nemůže zastavit to, co přichází.

 

[wp_ad_camp_2]

 

To je důvod, proč jsme „My, lidé“ probuzeni a sjednoceni jejich největším strachem. Už nejsme okouzleni okázalými celebritami. Už slepě nedůvěřujeme lidem na mocenských pozicích, když nám diktují naše svobody a regulují, jak žijeme. Už nejsme slepí k jejich intrikám. Jejich příručka je teď známa. Už nejsme slepí k tomu, že jsme JE zvolili, aby pracovali pro NÁS.

Toto je největší země v dějinách této planety a my jsme si ji málem nechali proklouznout mezi prsty do rukou malé skupiny satanistických globalistů, protože jsme se stali samolibými. Považovali jsme to, co jsme měli, za samozřejmost.

Čím více se ohlížím za uplynulým rokem, tím více si uvědomuji, jak důležitý a nezbytný skutečně byl.

Země jako celek se musela poučit z mnoha věcí. Sehráli jsme v tom svou roli a nemůžeme předstírat, že to není pravda. Pravda může být někdy krutá a uplynulý rok byl především o tom, abychom se s tím vyrovnali.

Q a trump nám sundali botu z krku. Pak nás naučili, jak odhalovat korupci a bojovat proti ní neúprosnou pravdou a spravedlivým rozhořčením. Míč je nyní na naší straně. A My, lidé, jsme bdělejší než kdykoli předtím a nic nás nemůže zastavit.

Protože tam, kam jde jeden…

Vskutku moudrá slova. My, Bojovníci Světla, jsme v posledních letech trpěli účinky střel a šípů, když jsme drželi Světlo, zatímco nevědomé obyvatelstvo Země se pomalu probouzelo k pravdě o své realitě. Nebylo to snadné. To je slabé slovo. Nicméně jsme to dokázali. A nyní se probouzejí lidé na celé planetě. Stálo to za tu námahu, přátelé.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Sierra NZ 28.Q5.2Q21

Tlak na Fauciho narůstá

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/heat-increasing-on-fauci.html

Obrovské kontingenty amerických vojáků pořádají „cvičení“ v Evropě a mnoha dalších zemích. Sledujte tento prostor.

(Q) The Storm Rider…

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1398291576271609858

Divize 1-167 pěšího praporu americké armády v Řecku. Tanková cvičení a pozemní bojový výcvik. Největší výcvik USA v regionu. Americká armáda ve více než 30 zemích provádí cvičení a zintenzivňuje operační výcvik!

(Q) The Storm Rider varuje před událostí blízké smrti, která prověří i víru Bojovníků světla.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1398110704515833863

Připravte se na zlomené srdce pokud si myslíte, že 3. listopad/20. leden bylo trauma, tak to nic není! Všem jsem vám to říkal. Prožijete trauma těžší, než si myslíte. Blíží se to, ta nejsmutnější část příběhu. VŠECHNY NADĚJE ZTRACENY V UDÁLOSTI BLÍZKÉ SMRTI. Po zveřejnění armádních akcí.

Major Patriot s Bidenovým incidentem s „holčičkou“. Myslím, že ho nastražila Aliance – připadá mi to zinscenované. Ukažte to lidem.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106156969493707611

Vše je v pořádku. Tohle je normální.

Joe Biden se podívá na malou holčičku v publiku, dceru veterána, a řekne: „Líbí se mi ty sponky ve tvých vlasech. Člověče, já ti něco řeknu, podívej se na ni, vypadá, jako by jí bylo devatenáct, sedí tam jako malá dáma se zkříženýma nohama“.

Mezitím se situace pro Fauciho den ode dne zhoršuje. Mainstreamová média se proti němu obracejí.

Major Patriot s titulkem z australských novin.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106156969493707611

Anthony Fauci podpořil pokusy s viry navzdory riziku pandemie

Pepe Lives Matters s hanlivým článkem o Faucim v National Review.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106315057932557308

Mainstreamová média se obracejí proti Dr. Faucimu. Nikdy nezapomeňte, že zatímco média ho oslavovala, jako by byl svatý, anonové o něm celou dobu říkali pravdu. Anonové věděli.

Pád svatého Anthonyho Fauciho.

Fauciho pád se bude shodovat s rychlým vymizením falešného viru. Prezident trump řekl, že virus zmizí téměř okamžitě po volbách. Možná měl na mysli DRUHÉ volby…?

Konečně, velké probuzení lidstva postupuje ohromující rychlostí. Podívejte se na Mikeovu zprávu, kterou zveřejnil Pepe Live Matters.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106313654453078917

Před 18 měsíci jsem byl celoživotní ateista, levicový liberál. Dnes chodím s čepicí MAGA a každý den se modlím. A po 6 měsících má levicově liberální přítelkyně, která si myslela, že jsem se zbláznil, také pevně sedí v trumpově vlaku. Tohle je velké probuzení.

Astroložka Pam Gregoryová poznamenává, že narozeniny prezidenta trumpa 14. června jsou „plné aktivity“, z velké části karmické. Na 14. června připadá zarovnání Saturnu s Uranem – Saturn je planetou karmy. Nedovedu si představit nic karmičtějšího než jeho triumfální návrat na světovou scénu. A nedivil bych se, kdyby jeho kolega John Kennedy nebyl daleko od svého triumfálního návratu. Jsme připraveni vás oba přivítat!

***** ****

Sierra NZ 29.Q5.2Q21

Varování před vakcínou od novozélandského lékaře

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/warning-about-jab-from-nz-medical-expert.html

Tento NZ lékař je praktický lékař s 27letou praxí. Je také soudním lékařem s magisterským titulem v oboru soudního lékařství na Monash University. A má za sebou 27 let praxe jako policejní lékař.

Myslím, že ho můžete směle označit za lékařského odborníka, který ví, o čem mluví.

Poslechněte si prosím, co říká o očkování proti virům.

https://www.covidplanb.co.nz/data-science/an-open-video-from-nz-gp-damian-wojcik/

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Sierra NZ 3Q.Q5.2Q21

Pravda v MSM o původu virů

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/msm-truth-about-virus-origin.html

Média hlavního proudu zveřejňují PRAVDU o původu viru. To je jasný ukazatel toho, že operace Aliance je připravena přejít na novou úroveň ofenzivy. Nezapomeňte, že jde o šachovou partii a film – každá událost, kterou vidíme, je napsaná podle scénáře a plně kontrolovaná.

https://nypost.com/2021/05/29/explosive-study-claims-to-prove-chinese-scientists-created-covid/

Výbušná studie tvrdí, že čínští vědci vytvořili COVID

Tento tweet naznačuje, že Čína hrozí jaderným úderem proti USA v odvetě za výzkum původu viru.

https://twitter.com/jenniferatntd/status/1398660311851413506

Breaking: CCP vyhrožuje jadernými údery na USA poté, co USA oznámily vyšetřování původu CCPViru

„Naše jaderné rakety musí být tak početné, že se americká elita v tu chvíli bude třást při pomyšlení na vojenskou konfrontaci s Čínou.“

Několik zdrojů, včetně Q, hovořilo o blížícím se „vyděšení / události blízké smrti“. Ve světle nedávných událostí je velmi pravděpodobné, že (falešná) globální jaderná událost bude svedena na Čínu. Pokud k ní dojde, bude vysoce organizovaná a neškodná. Mějte prosím stále na paměti, že Zdroj/Stvořitel zakázal VŠECHNY jaderné výbuchy ve všech vesmírech kvůli závažným dopadům na duše. Jaderná válka na planetě Zemi nebude NIKDY povolena.

Mezitím odvážní lékaři v první linii hovoří o nebezpečí očkování a riskují, že přijdou o práci.

https://tnc.news/2021/05/25/bc-doctor-stripped-of-er-shifts-after-raising-covid-vaccine-side-effect-concerns/

My, Bojovníci světla, zůstáváme ve stavu nejvyšší pohotovosti. Velká kostka domina je na spadnutí a předznamenává příchod bouře. Věřím, že po prvním dominu spadne mnoho dalších najednou. Každá událost bude samostatná, ale všechny budou souviset se zrychlujícím se Vzestupem lidstva. Nic nemůže zastavit to, co přichází – a nic už nebude stejné poté, co bouře udeří plnou silou.

Držte linii, světoví patrioti. MÁME TO.

Where We Go One We Go All.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.