Sierra NZ 28.Q6.2Q21

(Q) Storm Rider má sérii zajímavých tweetů – dohromady tvoří vynikající shrnutí.

Těžký týden

200 000 indických vojáků na hranicích, Čína přesouvá své síly k indickým hranicím, Ruské vojenské síly v pohybu – sledují USA, Británie v ČERNÉM MOŘI – bod zlomu. Útok amerických sil a protiúdery amerického letectva.

Léto doslova v plamenech, tato města se v červenci dostanou na titulní stránky světových novin. Nepokoje, požáry, destrukce:

L.A., Chicago, Seattle, Milwaukee, Filadelfie, Baltimore, Austin, San Francisco, Salt Lake City, Portland, Hartford, Atlanta.

Připoutejte se!!

Q vždy říkal, že máme očekávat HORKÉ léto a že srpen je vždy HORKÝ MĚSÍC. Na základě informací v těchto tweetech si myslím, že se dočkáme velké akce mnohem dříve než v srpnu. Je tu řada nejistě rozestavěných domin. Stačí JEDNO.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Major Patriot ohledně ďábelské WHO a jejich novým prohlášením, které způsobí, že vakcinovaní spáči ztrojnásobí počet roušek.

Pamatujete, jak se snažili předstírat, že vakcína funguje i na novou variantu? Já ano.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/077/896/844/original/0601b944a395f633.jpeg

WHO doporučuje jak vakcinovaným tak nevakcinovaným roušky a sociální distancování z důvodu nové Covid varianty.

Inspirativní slova od Pepe Lives Matter.

Ti z nás, kteří v posledních letech bděli, dostali nesmazatelnou touhu po svobodě, která prostě nezmizí. Zkušenost s propastí za propastí s vámi něco udělá. Čekání, víra a touha po spravedlnosti vás změní. Nelze popřít, že naše armáda Anonů byla zušlechtěna v ohni a my jsme o to lepší.

***** ****

Sierra NZ 29.Q6.2Q21

Společnosti vyrábějící vakcíny vydělávají miliardy.

Vakcíny nebyly vytvořeny pro Covid. Covid byl vytvořen pro vakcíny.

https://gab.com/threesevens/posts/106494468602679445

Společnost Morgan Stanley odhaduje, že v příštích pěti letech bude mít Pfizer z vakcíny Covid zisk 100 miliard dolarů.

Můj hrdina Jim Jordan zničil Fauciho při slyšení ohledně Covid. Fauci je v háji. Toto monstrum zdevastovalo lidstvo lžemi, které Jim Jordan odhalil v tomto úryvku videa.

https://twitter.com/Jim_Jordan/status/1409935123143856133

V posledním bulletinu Starship Earth se objevila tato dlouhá a zajímavá zpráva na Telegramu, jejíž zdroj je prý „Q komunikátor“. Prosím, berte s rezervou data, které nejsou podloženy zdroji.

https://t.me/canadiansoldiersoftruth/21568

Spojené státy již nejsou pod civilní kontrolou. Kontrolu má Pete Gaynor šéf FEMA, stejně jako Christopher Miller a americká armáda. Oba byli pověřeni vedením prezidenta trumpa a aktivováni exekutivním příkazem. Gaynor je odborníkem na bojovou pěchotu u Námořních sil. Co se právě teď děje ve Washingtonu se stany Fema? Buďte připraveni na velké probuzení, brzy.

Co se podle vás právě teď děje ve Washingtonu? Stany FEMA, personál FEMA, vozidla FEMA a také jednotky Národní gardy budou FEDERALIZOVANÉ, jakmile se odhalí zákon o povstání. To vše najednou. Washington DC bude pod kontrolou nikoliv trumpa, ale pod kontrolou pohotovostní vlády, řízené FEMA a americkou armádou. Probíhá aktivní vojenský převrat. Ale je to převrat, který má obnovit republiku. Je proti falešným volbám Bidena a Harrisové.

Administrátor FEMA Pete Gaynor přebírá Ministerstvo vnitřní bezpečnosti jako úřadující šéf, pověřený řízením D.C.

DC je federální subjekt na svrchované půdě, armáda ho kontroluje. Biden je podvodný prezident v čele zaniklé US Korporace. Kongres je neplatný, ztratili své pravomoci dělat cokoliv, protože status US Korporace je mrtvý a již neexistuje. Rodí se nová republika.

Inspirativní citát. Bojový pokřik od Roberta Kennedyho Jr.

http://www.starshipearththebigpicture.com/wp-content/uploads/2021/06/Robt-Kennedy-Jr-this-is-the-last-battle.jpg

Jsme v poslední bitvě. Jsme v apokalypse. Bojujeme za záchranu lidstva. Všichni jsme věděli, že to přijde, i když jsem nikdy nevěřil, že to přijde za mého života. Ale je to tady.

Na závěr jedno meme, které zvedne náladu. Už jsme Blízko.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106496640047491516

***** ****

Sierra NZ 30.Q6.2Q21

Toto malé video obsahuje tolik pravdy o vakcínách.

https://twitter.com/husserl79/status/1410119252586213378

Vesmírný zákon nařizuje, že každý, včetně temných sil, musí lidstvu sdělit své záměry, aby byl ctěn aspekt svobodné vůle tohoto vesmíru. DS po stovky let zdokonaloval umění skrývat své ohavné zločiny na očích. To vše se však změnilo. V poslední době se jejich zdroje ztenčují, takže jejich ďábelské plány jsou odhalovány téměř okamžitě a v reálném čase.

Už nemůžeme říkat, že jsme to NEVĚDĚLI.

Jak upozorňuje lékař ve videu, data o smrtící povaze očkování – včetně očkování proti chřipce – jsou volně dostupné na webových stránkách farmaceutických společností. Společnosti vyrábějící virové vakcíny VELMI jasně uvádějí, že nenesou žádnou odpovědnost za zranění nebo úmrtí v souvislosti s jejich virovými vakcínami. ŽÁDNÁ ODPOVĚDNOST! Přesto se spáči dychtivě řadí do fronty na svou šanci hrát smrtící hru.

***** ****

Sierra NZ Q1.Q7.2Q21

Výbušné informace čínského přeběhlíka

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/chinese-defectors-explosive-info.html

(Q) Storm Rider má tři výbušné tweety o čínském přeběhlíkovi Dong Jingweiovi. DS je MRTVÝ.

Dong Jingwei:

Výslech národní rozvědkou a armádou poskytl 20 let důkazů o Hillary. Obchod se zbraněmi. Praní špinavých peněz, vytváření zbraní pro změnu klimatu (plus Suez/ loď společnosti Evergreen). Jingwei má důkazy o všech vojenských generálech DS. Poslední kousky skládačky.

V uplynulých 72 hodinách bylo do Pentagonu předvoláno 32 guvernérů, 130 nejvyšších vojenských představitelů z celé země a nejvyšší představitelé NSA, zpravodajské komunity (director of national intelligence), Ministerstvo energetiky, kteří se sešli s Pompeem, Admirálem Rogersem ohledně přeběhlíka Dong Jingwei s 20 lety důkazů o korupci KSČ v USA, Covid-19, volby 2020.

Předal 1 terabajt dat = 75 milionů stran důkazů, které obsahují 20 let plánů KSČ, jejich provádění a současnou infiltraci s cílem zničit USA, včetně vytvoření SARS, biologických zbraní Covid 19 a všech společností a lidí, kteří se na tom podíleli – OBAMA, GATES, FAUCI, CDC, Biden, WHO atd.

Pokud Dong Jingwei Clintonovy nevyřídí, udělají to dokumenty Ghislaine Maxwellové. Soudce rozhodl, že musí být zveřejněny. Data obsahují její a Epsteinovy finanční vazby na Clintonovu nadaci.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9747011/Judge-rules-unseal-dozens-documents-Ghislaine-Maxwells-personal-affairs.html

Nový brilantní Q důkaz od prezidenta trumpa. Ví, že my, Anonové, se díváme.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/078/170/196/original/a954117826b71bcf.jpg

trump: Vidí lidé radikální levicové prokurátory a to, co se snaží udělat 75 milionům voličů a vlastenců, tak jak to je?

Q drop 123

https://qalerts.app/?n=123

Nic není náhodné.

Všechno má smysl.

Q

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.