Sierra NZ Q4.Q6.2Q21

Rozhodnutí prezidenta trumpa ohledně vakcíny

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/06/president-trumps-vax-decision.html

Jednou z nejzáhadnějších otázek týkajících se smrtící vakcíny je, proč ji prezident trump podpořil.

V tomto videu jsou popsány důvody jeho rozhodnutí. Podívejte se od desátá minuty.

https://rumble.com/embed/vfdxc9/?pub=ic6g1

Jak říká chlapík z Christian Patriot News: „Lidi, jsme ve válce. Tohle NENÍ hra.“

Má naprostou pravdu. Tohle NENÍ hra. Jedním z nejtěžších aspektů funkce vrchního velitele během války je nutnost činit srdcervoucí rozhodnutí typu: „Dovolím touto volbou zabít tolik a tolik lidí – nebo zvolím tuto volbu a zabiji jen tolik a tolik lidí.“ V každém případě zemře příliš mnoho lidí. V takové nemožné situaci se ocitl prezident trump, když se dozvěděl o plánu Deep State na depopulaci světa pomocí „smrtícího viru.“

Co byste udělali VY?

My, bojovníci světla, jsme byli z mnoha zdrojů varováni, že situace se ještě zhorší, než se zlepší. Proto jsme byli vyzváni, abychom se „připoutali.“ Musíme zůstat konstruktivní, protože víme, že lidstvo je těsně před osvobozením z tisíciletého zotročení. Svoboda, mír a prosperita – to je nyní tak blízko.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tento tweet (Q)The Storm Rider shrnuje možný časový plán na červen.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1400765636553420801

Shrnutí tweetu (Q)The Storm Rider. Fauci padne. Volební podvod bude odhalen, může dojít k falešné mimozemské invazi, pokračující nedostatek potravin a pohonných hmot.

Současná časová osa k tomu rozhodně směřuje. Přidejme ještě jednu DOBROU zprávu.

Prezident trump opět ve funkci po srpnové inauguraci. Falešný virus a vakcína přes noc zmizí. john kennedy se vrací. RV/GCR, med-beds všude kolem!

Prezident Trump má (měl) 5. června vystoupit s projevem v Severní Karolíně. Označuje ho za „prezidentský projev“ a tvrdí, že bude VELKÝ.

Dan Scavino napsal zprávu na Twitteru v 1043, což ve vojenském čase znamená Q drop 2243. Můžeme se skvěle bavit spekulacemi o tom, kdo by mohl být oním VIP Patriotem. Možná slavný syn?

Q drop 2243

https://qalerts.app/?n=2243

[-10:34]

VIP Patriot

Přední řada.

Q

A nakonec, 3. června je tříletá delta slavného Q dropu. BUM.

Q drop 1440

https://qalerts.app/?n=1440

BOOM.

  BOOM.

    BOOM.

       BOOM.

TÝDEN, NA KTERÝ SE NEZAPOMÍNÁ.

ZE TMY DO SVĚTLA.

BLACKOUT NUTNÝ.

Q

Držte linii, světoví patrioti. MÁME TO.

Where We Go One We Go All.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

(Q) The Storm Rider Telegram, Aktualizace: Vše se spojuje dohromady

https://operationdisclosureofficial.com/2021/06/04/storm-rider-telegram-update-its-all-coming-together/

(některé části se celkem kryjí s tím, co psala včera tereza o Norimberských procesech, ale i tak raději berte s rezervou, stále je na Twitteru)

Q a trump nám vše řekli.

Obama říká, že Biden dokončuje JEHO presidentství. – New York Post

Obamova stínová vláda potvrzena Obamou. Takže se konspirační teorie ukázala jako pravdivá.

Vše se spojuje dohromady, podle plánu.

První padnou ti, kteří drží oponu zataženou.

Fauci USA a Hancock UK

(Řekl jsem minulý měsíc, na kanceláře FAUCIho byla provedena razie a servery NIH byly zabaveny)

Všechno to ukazuje zpět na GATESE

AMAZON SERVERY

60 000 vojáků pověřených jako maršálové USA, kteří tvrdě pracují v zákulisí.

Armáda tvrdě pracuje v zákulisí. trump před časem podepsal zákon o povstání. Durhamova zpráva byla odevzdána. Armáda dokončila prověření v březnu. Armáda má kompletní důkaz o alianci pěti očí, kterou řídí Obama a která je napojena na Wuhan. Virus propojený s Gatesem, dále s Facebookem, Youtube, Twitterem, FIB, CIA, Vatikánem.

60.000 vojenských maršálů zároveň v tuto chvíli pracuje s 30 státy po celém světě na světovém vojenském cvičení.

Blíží se sedmiletá delta v horkém ohnivém létě. DS dělá vše pro to, aby nebyli přistiženi. Snaží se vytvořit války, dezinformace.

DURHAM

Q

ARMÁDA JE JEDINÁ CESTA.

***** ****

X22 Report 2495b

Týden, na který se nezapomíná, DS chycen při činu, patrioti mají všechno, Sting operace

https://rumble.com/vi1rtz-ep.-2495b-a-week-to-remember-ds-caught-in-the-act-patriots-have-it-all-the-.html

DS se nyní lidem odhaluje postupně, muselo se to dělat pomalu tak, aby to lidé přijali. Lidé se dozvídají, že jim bylo o pandemii lháno. DS hráči jsou v defenzivě a patrioti je pronásledují a odhalují. Volby byly pro DS nastražené, byla to Sting operace. trump věděl, že je ukradnou a dovolil, aby se to stalo, proč? Chtěli zachytit data v reálném čase. Důkazy, které byly zachyceny, nelze vytvořit nebo upravit později, muselo to být provedeno přesně v okamžiku, kdy se to dělo. Když trump řekl, že jsme je všechny chytili, že volby byly zmanipulované, tak má důkazy. Optika je velmi důležitá, takže forenzní audity musí ukázat podvádění, Mike Lindell ukáže podvádění od zahraničních aktérů.

***** ****

PREZIDENT trump: „Senát v Pensylvánii musí jednat“ – předseda Senátu Corman musí splnit své sliby a „provést úplný forenzní audit“

https://gab.com/gatewaypundit/posts/106355648346582655

***** ****

ODHALENO: Daszakově EcoHealth Alliance – skupině, která financovala výzkum koronaviru ve Wuhanu – federální vláda poskytla 123 milionů dolarů a Pentagon 39 milionů dolarů.

https://gab.com/gatewaypundit/posts/106355892000387727

***** ****

EXKLUZIVNĚ: Vysoce postavený čínský přeběhlík má „přímé znalosti“ o několika čínských speciálních zbrojních programech

https://redstate.com/jenvanlaar/2021/06/04/exclusive-high-ranking-chinese-defector-has-direct-knowledge-of-several-chinese-special-weapons-programs-n391238

Ředitel FBI Christopher Wray byl podle nich s těmito informacemi „zaskočen“ a Langley o nich také nevědělo. Zdroje uvádějí, že vedení DIA drželo přeběhlíka ve své síti tajných služeb, aby Langley a ministerstvo zahraničí neměly přístup k této osobě, jejíž existence byla utajena před ostatními agenturami, protože vedení DIA se domnívá, že uvnitř FBI, CIA a několika dalších federálních agentur jsou čínští špioni nebo zdroje.

Zdroje řekli RedState, že přeběhlík pracuje pro DIA již tři měsíce a že americkým představitelům poskytl rozsáhlé a technicky podrobné hlášení. Podle hodnocení DIA jsou informace poskytnuté přeběhlíkem legitimní. Zdroje uvádějí, že právě míra důvěry v informace přeběhlíka vedla k náhlé krizi důvěry v doktora Anthonyho Fauciho, a dodávají, že pracovníci Výzkumného ústavu infekčních nemocí americké armády (USAMRIID), kteří jsou podrobně informováni DIA, potvrdili technické detaily informací poskytnutých přeběhlíkem.

https://gab.com/NeonRevolt/posts/106356103496517461

***** ****

[wp_ad_camp_2]

– Čína tedy stoprocentně vytvořila tento virus, aby zabíjela a ovládala lidi.

– Fauci v tom nejenže jel, ale financoval to z našich daní a spolupracoval s Čínou, protože dělat to na domácí půdě by bylo nelegální a nemorální.

– Fauci věděl, že omezení a masky nefungují, ale stejně to lidem vnutil. Nedovedu si představit, kolik Čína vydělala na vývozu masek a smála se, zatímco její konkurenti dobrovolně uzavírali vlastní ekonomiky.

– Z laboratoře to s jistotou uniklo, protože jejich vlastní výzkumníci byli první, kdo onemocněl, a oni to zpočátku kryli, protože je to činilo odpovědnými.

– Naše hlasovací zařízení byla absolutně napojená na internet, našli v nich čínské modemy, i když tam žádné být neměly.

– Máme nahraný forenzní důkaz, že Čína hacknula naše volby pomocí softwaru Dominion, Lindell to všechno opravdu dobře vysvětluje ve svém posledním videu s odborníkem na kybernetickou válku.

– 3/7 členů představenstva Dominionu jsou čínští občané, 400 milionů dolarů převážně z peněz CCP bylo investováno do Dominionu pouhý měsíc před volbami.

Proč naši zahraniční nepřátelé, kteří se nás zjevně snaží zabít, vůbec mohou ovládat naše volební společnosti, média a politiky? Nemáme si snad myslet, že je „divné“, že senilní stařec, který nedokázal přilákat na shromáždění více než tucet lidí, vyhrál s větším počtem hlasů než kterýkoli jiný prezident? Jste si jisti, že to nemá nic společného s tím, že Biden má dlouhodobé a lukrativní vztahy s Čínou, kde trump zajistil, aby politika „America First“ byla přednější než čínský obchod?

Jo, něco mi říká, že rok 2021 je rokem, kdy se zbytek světa konečně probudí z podvodu Deep State.

https://gab.com/AmericanAFMindy/posts/106355766644550700

2021: Rok, kdy se naše „konspirační teorie“ staly pravdivými

https://thedcpatriot.com/2021-the-year-our-all-conspiracy-theories-came-true/

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.