Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

Zprávy od jury 7.1.2Q21. Past sklapla…..

Georgijské senátní volby včera večer. Kde jsem už takové čáry viděl?
https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105509502480238689

Tento obraz bude vypálen do vědomí lidstva po celá staletí, hlavně až tohle všechno skončí a svět konečně uvidí, kdo je jeho nepřítel a čeho byli schopni.
https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105510218659288194
—–
Joe M

Mitch McConnell je zrádce.
https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105510233057017123

Tihle výtržníci jsou Antifa v přestrojení.
https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105510555829515310

„Protestoři“ (protestors, protestanti) se dostali na půdu Senátu USA. Všechny znaky plánu [nepřítele] narušit dnešní jednání a zabránit posunu osudu pro Trumpa a zároveň se pokusit rozpoutat občanskou válku.
https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105510597340892863

 

[wp_ad_camp_2]

 


NeonRevolt – Na nejvyšších úrovních – část 1 ze 3

Tohle je typ série, o které jsem doufal, že ji nikdy nebudu muset napsat.

A přesto jsme tady. Po třech letech, kdy jsem se ze všech sil snažil sloužit základům, jimiž je hnutí Patriotů ve Spojených státech, a celkem šest, je na totální válečné stezce pro trumpa, vám nyní musím přinést pravděpodobně nejdůležitější články, které kdy budu muset napsat, které odhalí korupci a pohrdání americkým lidem na nejvyšších místech. Bude to třídílná série, která bude vydána během několika příštích hodin, takže prosím, věnujte velkou pozornost všemu, co vám teď řeknu, protože budoucnost republiky teď visí na vlásku.

Upřímně také doufám, že každý, kdo dnes pochoduje a demonstruje v DC, si najde čas, aby si to přečetl a informoval všechny kolem sebe o této sérii, protože nebudete vědět, co dělat, pokud si je nepřečtete. Informace obsažené uvnitř budou tak životně důležité a vy je musíte pochopit.

Ale nejdřív musím připravit pódium. Abychom pochopili všechno, co se vám chystám říct, musíme se vrátit; zpět k osudné noci 10. července, 2016, když byl tehdy 27letý Seth Rich nalezen se dvěma střelnými ranami v zádech ve čtvrti Bloomingdale v DC, poblíž svého oblíbeného baru.

Rich krátce nato podlehne svým zraněním, což vedlo k bezuzdným spekulacím o motivu jeho vraždy, a navzdory tomu, že jeho rodina žalovala různé jednotlivce a korporace, mnozí si stále mysleli, že Riche zavraždili DNC a Clinton mašiněrií za, spekulovali, prozrazení inkriminovaných složek DNC Julianu Assangeovi a Wikileaks, což nakonec způsobilo, že Hillary prohrála volby v roce 2016 a rozdmýchalo tehdy se rodící vyšetřování Pizzagate, protože miliony zainteresovaných vlastenců si uvědomily, co přesně tyto uniklé e-maily naznačují. Po dlouhém zkoumání a úvahách se početný kontingent komunity pustí do tvrzení, že do vraždy Setha Riche byli zapleteni dva členové gangu MS-13, kteří byli najati při ne tak náhodném zásahu. Dva potenciální podezřelí se krátce nato objeví mrtví v blízkém okolí; možná to bude výsledek jakési úklidové práce.
https://www.neonrevolt.com/2021/01/06/at-the-highest-levels-part-1-of-3/sumatrapdf_2021-01-06_00-49-10_compressed/#main

Takže ty emaily byly venku, Hillary by prohrála, odstartovalo by to Pizzagate a Seth Rich skončí mrtvý. Tak tuto sérii událostí mnozí chápali a pro mnohé přesně tam to všechno skončilo. Mnozí půjdou dál, aby uctili Richovu památku, ale případ byl v podstatě mrtvý a většina světa šla dál.

Tedy až do dneška.

Díky novému svědectví whistleblowera vyšlo najevo spojení.

Vlastně jméno:
Joseph Rosati

Joseph Rosati je agent DEA a podle whistleblowera někdo, kdo je vyššími představiteli Washingtonu D.C. považován za „čističe“.

Podle svědectví whistleblowera, které jsem nyní obdržel, Joseph Rosati je ve skutečnosti muž, který najal dva agenty MS-13, aby Setha Riche té osudné noci prohledali. Záměrem té noci podle whistleblowera nebylo Riche zavraždit, ale vyděsit ho, aby se podrobil a nechal se prohledat kvůli USB klíči, který měl údajně stále u sebe – možná obsahoval ještě další odhalení a byl určen pro Wikileaks? Místo toho se Rich ubránil a utekl, když se střetl s ozbrojenými muži, a následně byl střelen do zad panikařícími ranaři z MS-13.

Rosati byl údajně na místě a dohlížel na celý debakl.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Whistleblower by mohl říct, že vezmou USB klíč a utečou z místa činu, protože vůbec neměli v úmyslu Riche zabít, a ve chvíli paniky život mladého muže končí.

A opět, krátce po tomto, se dva členové MS-13 objeví mrtví.

Podle tohoto whistleblowera, Joseph Rosati byl zodpovědný za organizaci toho všeho.

Pokud existují pochybnosti, že tento muž skutečně existuje, jeho jméno lze nalézt po boku dalších agentů DEA v soudním sporu z roku 2010, kde je uveden jako jeden z obžalovaných:
https://docs.justia.com/cases/federal/district-courts/maryland/mddce/1:2009cv03197/173879/21

A teď se vynořuje jasná otázka…

Jestliže Joseph Risoti byl zodpovědný za zorganizování útoku na Setha Riche, a potenciálně za „úklid“ dvou agentů MS-13 poté, co došlo k zásahu… kdo ho k tomu navedl?

Tady to začíná být zajímavé…


NeonRevolt – Na nejvyšších úrovních – část 2 ze 3

…Pokud, podle našeho whistleblowera, Joseph Rosati byl zodpovědný za zorganizování útoku na Setha Riche, a potenciálně za „úklid“ dvou agentů MS-13 poté, když se prohledání zvrtlo… kdo ho k tomu navedl?

To, co se chystáte přečíst, je rozbor několika hodin uniklého svědectví, které jsem dnes vyslechl prostřednictvím whistleblowera – svědectví, které je v současné době pod pečetí u okresního soudu v Marylandu.

Jedná se o tento soudní případ:
https://casetext.com/case/united-states-v-white-641

A ano, je to stejný případ, na který Lin Wood odkazoval na Twitteru:
https://twitter.com/LLinWood/status/1346325897306120192

Následuje shrnutí mnohahodinového svědectví Ryana Whitea, předneseného a zaznamenaného během několika měsíců, v němž White tvrdí, že byl zatčen stejným mužem, který byl zapleten do vraždy Setha Riche, a následného krytí – Josephem Rosatim.

White, který sám pracoval jako soukromý detektiv, byl v běžném kontaktu s několika muži pracujícími uvnitř vládních agentur, včetně jednoho agenta tajné služby, Shauna Bridgese a dalšího agenta DEA, Carla Marka Force.

V jeho svědectví, by White mohl říct, že Bridges a Force budou nakonec zatčeni za vykonstruovaná obvinění související s krádeží bitcoinů a praním na temném trhu Silk Road.
https://www.washingtontimes.com/news/2017/nov/8/shaun-bridges-ex-secret-service-agent-sentenced-ag/

Zneuctěný bývalý agent tajné služby, který si již odpykává trest za krádež digitální měny v hodnotě stovek tisíc dolarů od federální vlády, byl odsouzen k dalším dvěma letům ve vězení za oddělenou loupež.

Shaun Bridges, 35, byl odsouzen v úterý v souvislosti s krádeží z digitální peněženky patřící vládě, jejíž hodnota je v současné době asi 11,3 milionu dolarů.
Bridges byl členem federální pracovní skupiny, která vyšetřovala Silk Road, internetové tržiště zodpovědné za zprostředkování nelegálních obchodů s drogami v hodnotě stovek milionů dolarů před tím, než bylo koncem roku 2013 zrušeno americkými úřady. Později přiznal krádež přibližně 20 000 Bitcoinů od jejich uživatelů během vládního vyšetřování a v prosinci 2015 byl odsouzen k 71 měsícům ve federálním vězení poté, co se přiznal k souvisejícím bodům praní špinavých peněz a maření spravedlnosti.

https://www.vice.com/en/article/8q845p/dea-agent-who-faked-a-murder-and-took-bitcoins-from-silk-road-explains-himself

Bývalý agent DEA se sídlem v Baltimoru, Maryland, býval členem Silk Road Task Force, rozsáhlého multiagenturního a multijurisdikčního policejního sboru, který nakonec dostal Rosse Ulbrichta, známého také jako Dread Pirate Roberts. V únoru 2015 Ulbricht byl usvědčen ve všech bodech po soudním procesu v New Yorku. V současné době si odpykává doživotní trest.
Žádná zmínka o Carlu Marku Force IV se nedostala do Ulbrichtova procesu. Ani zmínka o Shaun Bridgesovi, bývalém agentovi tajné služby, který byl obžalován vedle něj. Řádění zločinů, které spáchali jako vyšetřovatelé Silk Road, bylo v té době pod pečetí tajemství velké poroty. Bridges použil pověření moderátora Hedvábné stezky, který se stal informátorem, aby okradl Dread Pirate Robertse, správce Silk Road. Force se vydával za zabijáka a vzal peníze z DPR, aby toho informátora zabil. Force a Bridges pak předstírali brutální vraždu informátora.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ve skutečnosti byli podle Whitea muži Rosensteinem vhozeni pod autobus, protože Rosenstein aktivně prodával bokem tajné informace cizím vládám, včetně Ruska – což byl velezradný čin sám o sobě, ale pro někoho, kdo měl na ministerstvu spravedlnosti dodržovat zákony, dvojnásobně zatracující. Nicméně s nástupem trumpovy administrativy se stejnosměrný proud změnil a Rosenstein byl stále vystrašenější a nervóznější. Podle Whitea, Rosenstein chtěl přestat prodávat informace cizím vládám, ale zpráva se nedostala až k Bridgesovi, který Rosensteinovým jménem stále přijímal cizí peníze.

To pobouřilo Rosensteina, který poté využil svého postavení a konexí, aby muže zamkl před obviněními souvisejícími s Hedvábnou stezkou. Jinými slovy, Rosenstein šel po svých vlastních lidech, kteří s ním dříve pracovali na různých nekalých obchodech – Bridges byl ve skutečnosti forenzní počítačový expert známý svou schopností „běhat“ po všech druzích elektroniky, a dokonce podle Whitea schopen podstrčit důkazy do přístrojů – protože udělal něco, co se Rosensteinovi nelíbilo a co by Rosensteina potenciálně vystavilo právnímu zkoumání.

A právě kvůli této Rosensteinově zradě začal Bridges mluvit s Whitem. White říká, že mu Bridges vyklopil všechny podrobnosti o vraždě Setha Riche; odhalení, která Whitea šokovala, ale nepřekvapila.

Zde bych měl dodat, že vzhledem k ohrožení jeho života a povaze jeho konkrétního případu jsou White i jeho žena v současné době v ochraně svědků. Navzdory těmto hrozbám, White se rozhodl promluvit a jít do záznamu, aby osvětlil tento justiční omyl a případně pomohl zachránit republiku.

Mnohé z toho a ještě více by bylo nastíněno v dopise, který byl v roce 2018 poskytnut nejen výboru pro zpravodajskou činnost sněmovny (jako součást většího 920 stránkového dokumentu obsahujícího stohy vyšetřování Richovy vraždy), ale který byl rovněž poskytnut Tomu Fittonovi z organizace Judicial Watch.

Ale vypadá to, že nikdo ze zpravodajského výboru sněmovny, ani Mr. Fitton, neudělali nic s dokumenty, které dostali.
https://www.neonrevolt.com/2021/01/06/at-the-highest-levels-part-2-of-3/sumatra-pdf_2021-01-06_01-11-13_-compressed/#main
https://www.neonrevolt.com/2021/01/06/at-the-highest-levels-part-2-of-3/sumatrapdf_2021-01-06_01-22-35_compressed/#main
https://www.neonrevolt.com/2021/01/06/at-the-highest-levels-part-2-of-3/sumatrapdf_2021-01-06_01-23-05_compressed/#main

Zachytili jste to na straně 2?
Tyto informace naznačovaly, že Rod Rosenstein požádal o pomoc dva důvěryhodné agenty (Rosati & Boroshok), se kterými v minulosti úzce spolupracoval na organizaci operace na získání flashdisku s utajovanými e-maily, které vždy nosil pan Rich. E-maily byly ze serveru DNC odstraněny panem Mr. Richem a později prodaný Wikileaks.

Opakuji – ani jeden člen zpravodajského výboru sněmovny, ani Tom Fitton, pokud je mi známo, s těmito informacemi nikdy nic neudělali.
V důsledku těchto informací nedošlo k žádnému vyšetřování.
Ani jedna žaloba. Ani jedno zatčení.
Nikdo z celé vlády ani médií neudělal s výše uvedenými informacemi jedinou věc. Ani domnělí „spojenci“ prezidenta trumpa.

Důležitá otázka, kterou si nyní musíme položit, zní: proč?
Proč z toho nic nevzešlo?
Je možné, že se všichni báli?
Ale koho? Rosensteina?
Rosenstein měl v okruhu určitě jistý stupeň přitažlivosti, ale toho se doopravdy nebáli.

Ne, abychom na tuto otázku odpověděli, musíme jít mnohem výš po žebříčku moci v DC.

Přímo až na samý…

 

[wp_ad_camp_2]

 


NeonRevolt – Na nejvyšších úrovních – část 3 ze 3

Zbabělci v Kongresu, a napříč GOP? Překvapuje to někoho? Je to smutné, ale nemyslím si. Zvláštním způsobem jsme téměř všichni začali očekávat, že se muži a ženy v kongresu zhroutí a pokaždé nás zklamou. Otázkou není ani tak „zklamou nás?” jako „jak moc nás zklamou?”.

Ve skutečnosti to nebyl ani tak Rosenstein, jak se všichni báli. Ne, podle našeho informátora to byli muži stojící za Rosensteinem – skupina mužů, které svedl dohromady náhlý, apokalyptický vzestup Trumpa – skupina odhodlaná ho podkopat – i když to znamenalo čekat dlouhé čtyři roky, než mohli udeřit.

Rosenstein dál poskytoval Rosatimu přístřeší, kdykoli to považoval za nutné. Samoúčelný mocný hráč ve vysoké sázce, s téměř neurotickou potřebou uplatňovat „zákon“, jak uzná za vhodné (i když sám zákon ohýbá a porušuje), Rosenstein vlastně pohrdal Hillary Clintonovou i donaldem trumpem. White by řekl, že na Rosensteinově zdi je ukázka zdůrazňující jeho Whitewaterovo přesvědčení, a přestože byl Rosenstein rád, že Hillary prohrála – i když jeho vlastní žena pokračovala v práci pro Clintonovu nadaci – rozhodně neviděl pro Trumpa v DC žádnou budoucnost.

Proto se ho rozhodl podkopat, i kdyby to znamenalo uzavřít smlouvu s ďáblem:
Podle Whitea, po zakrytí různých volných konců spojených se Sethem Richem, Rosenstein by podepsal nezákonné zatykače FISA, aby uvěznil trumpovu administrativu v celé lži o „ruské tajné dohodě“.
To víme, ale to, co jsme do této chvíle nevěděli, byla jeho motivace.

Proč by to dělal?

Jednoduše řečeno proto, že Pence považoval za zaslouženějšího „trůnu“, někoho, s kým by mohl spolupracovat, s vyrovnanějším a pragmatičtějším kýlem, kdo by pravděpodobně přehlédl jeho zrádné laškování při prodeji zpravodajských informací cizím mocnostem a kdo by nenechal všechnu tu zapeklitou, zastaralou ideologii „America First“ stát v cestě „pokroku“.

Podle nahraného svědectví našeho whistleblowera, Rosenstein, spolu s Penceovým vědomím a souhlasem, dále pomohl zosnovat celý pokus o převrat proti prezidentu trumpovi – ve snaze sesadit trumpa a povýšit Pence do prezidentského úřadu, načež Pence by se otočil a jmenoval Roda Rosensteina viceprezidentem.

Naštěstí Rosenstein selhal.

Ale málem se tak nestalo.
https://www.foxnews.com/politics/rosenstein-defends-russia-probe-in-senate-testimony-faults-fbi-on-fisa-problems
Rosenstein dosvědčuje, že by nepodepsal zatykač FISA na trumpova poradce, kdyby věděl o problémech.

Zajímalo Vás někdy, jak Rodovi prošlo, že křivě přísahal?
Je to proto, že nikdo v DC neměl vůli po doopravdy něm jít.

Nikdo po něm nechtěl jít, protože tolik lidí vědělo, co se doopravdy děje. Všechno to bylo o tom, že vám doma předvedou představení a vyčkají na trumpokalypsu, která postihla jejich městečko jménem D.C., až projde kolem. První strategie byla, pokusit se přečkat trumpa. Předveďte, že jste jeho spojenec, ale ve skutečnosti necháte opozici řádit, dělat si, co chtějí, doufat, že uspějí, a vratit se ke svému úspěšnému malému politickému podvodu, kde vše, co děláte, je, že předvádíte show pro týpky z CPAC (Konference konzervativních politických opatření), rýpete se v darech a lobbujete průmyslové peníze.
https://www.youtube.com/watch?v=cKh8JjfXAS4&feature=youtu.be

V nejhorším případě – pokud by selhal, no… Pence byl stále na místě.
Taková živoucí pojistka.

Někdy chcete dát někomu každou šanci a každý užitek z pochybností. Chcete věřit, že dobrota může prosvítit a zvítězit v nich, a že když se doberou ke svému jádru, projdou a udělají správné rozhodnutí. Chcete věřit v sílu vykoupení a rozšířit každou příležitost pro druhého, aby udělal správnou věc.

Chtěl jsem to pro Mikea Pence. Chtěl jsem, aby udělal správnou věc. Proto jsem napsal svůj poslední článek, který mnozí z vás četli a sdíleli na internetu a který vyzdvihoval ústavou propůjčenou pravomoc předsedy Senátu vybírat z konkurenčních tabulek voličů, aby se Republika zachovala jako poslední obranná linie – jako firewall proti masivním podvodům a volebním krádežím.

VP setkání s osudem
https://www.neonrevolt.com/2020/12/28/vps-rendezvous-with-destiny/

Bohužel, navzdory tomu, že mi mé zdroje ve Washingtonu sdělily, že Pence sám četl tento článek a zpočátku se zdálo, že s ním souhlasí, zdá se, že se Pence rozhodl couvnout hned, jak se dostaneme na hranu propasti; že odmítne zachránit tuto republiku a ve skutečnosti nyní plánuje zradit prezidenta trumpa v tuto poslední hodinu.

Vždycky jsem věděl, že tohle bude možnost pro Pence. Pokud by opravdu toužil zradit Trumpa, stačilo by, aby měl karty blízko u hrudi, aby předstíral, že je spojenec, a pak by v poslední možné vteřině otočil, aby vyčerpal čas a zabránil trumpovi vůbec reagovat.

Tohle se teď děje. Právě tady se nacházíme – s mužem, který je prezidentovi nejblíže a který – podle našeho informátora – tajně souhlasil s účastí na převratu proti témuž prezidentovi a rozhodl o osudu téhož prezidenta tím, že rozhodne, které tabulky voličů se započítají do této, nejpodvodnější volby, jaká se kdy v historii této země konala.

A proto teď musím napsat tu nejosudovější větu, jakou jsem se kdy odvážil napsat; větu, které jsem se chtěl vždy vyhnout, ale tváří v tvář důkazům, které nyní vidím, a situaci, v níž se nacházíme, ale stejně to musím napsat.

Tímto vyzývám k okamžitému zatčení Michaela Richarda Pence, 48. viceprezidenta Spojených států, za velezradu.

Patrioti – všichni jste dnes v DC z nějakého důvodu.
Ať to stojí za to.
(A možná to teď všechno pomáhá vysvětlit, proč Pence taky dostal obálku).

zdroj článků:
https://www.neonrevolt.com/2021/01/06/at-the-highest-levels-part-1-of-3/
https://www.neonrevolt.com/2021/01/06/at-the-highest-levels-part-2-of-3/
https://www.neonrevolt.com/2021/01/06/at-the-highest-levels-part-3-of-3/


Pokusit se podvádět ve volbách je zlý zločin. Horší zločin je skutečně podvádět ve volbách. Nejhorší zločin ze všech je ukrást volby, potvrdit podvodné výsledky a dostat se do cíle. Maximální tresty jsou nyní na stole a my jsme je chytili všechny. Připoutejte se.
https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105511056517481139


Ale počkat.Myslel jsem, že Trump prohrál???
Proč to dělat 14 dní předtím, než by byl venku ze hry?
https://gab.com/jhomes55/posts/105511021418766089
BREAKING: U.S. Rep. Ted Lieu (D-CA) vyzývá Pence, aby se odvolal na 25. dodatek o odvolání trumpa z úřadu – Fox
https://twitter.com/BNONews/status/1346936026779029504

Vybral a přeložil jura

Doplnění následujících akcí, které jsou z médií okamžitě mazány

Díky

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
40 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře