…..na začátku bych rád apeloval na všechny čtenáře a hlavně diskutující. Prosím, šetřete si čas s komentáři a nezoufejte. Hovořil jsem s carstenem a ten mně tvrdil, že mnoho z Vás ztrácí viru ve WWG1 WGA. Budu rád, když Vás následující článek a rozbor uklidní. To, co se rozjelo, SE NEDÁ NIKDY, NIKDY, NIKDY ZASTAVIT. Nejsou to moje slova, ale slova Prezidenta trumpa. Prosím, pochopte to konečně. Prezident trump má vše pevně v rukou a pod kontrolou. A s lehkou hravostí si vše užívá. No a Vám „tečou nervy.“ Chápu Vás všechny, kteří nemají obšírné znalosti. Snažil jsem se je po celé Evropě šířit. Žijete v přímém přenosu hororu (už nějakou dobu) a vy jste herci, křoví atd. A včera po přípravách začalo prvé dějství….

QQ:QQ 15:55Než začnete číst článek, prosím zapněte si následující skladbu. Její název je trefný a vypovídá o všem: Two Steps From Hell – Victory K popisovanému se dobře hodí.

 

Znovu musím zopakovat, v celém rozvíjejícím se hororu na planetě Zemi či v Hotelu Země, jak libo, ve hře se NIKDY NEJEDNALO O VOLBY. Vždyť jsem to kdysi psal. Jde o něco mnohem většího. Jenom dokonalým tahem Prezidenta trumpa, jednoho za druhým, který nechává vše dojít až na doraz, se mohli všichni zločinci sami usvědčit a dát si vlastní facku. DEEP STATE je v posledních křečích a snaží se vše strhnout na svoji stranu. Přitom dělá kardinální chyby. Jednu za druhou. A lže a lže a lže do médií ty stejné sr*čky. Nevěřte nám a sami se prosím přesvědčte. Neustále se datujte a přesvědčujte. Děkuji…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vždy říkám: Obrázky řeknou více než tisíce slov. Tak tedy začneme.

Několik dní dopředu jsme Vás datovali:

Q nám oznámil dne Q9.Q7.2Q19 plán na dnešní dny. Mnozí zapoměli. Co tedy máme v plánu? Všechno věděli dopředu!!!!!

Q4.Q1.2Q21 guardians pedofiles (strážení pedofilů), vyjdou nějaké důkazy či bude zatčení dalších pedofilů.

Q5.Q1.2Q21 PANIC IN DC (panika ve Washingtonu DC)

Q6.Q1.2Q21 FISAGATE odhalení podvodů při volbách a jejich zveřejnění

Vždyť byl tímto obrázkem plán splněn. Chápete všechny ty obrázky dopředu? Je to obsah připravené hororové hry, ve které jste také hráči. Můžete si odškrtnout, byla splněna.

Uvedeným obrázkem níže nám dva zachránci planety Země předalí další obsah dějství. Po kapkách.

Další fáze: Armáda

Daší fáze: Blackout  (Může to být elektrická energie, ale domnívám se, že to budou televizní vysílání a možná internet a telefony)

Další fáze: Zatýkání

Tak co tedy bude další na řadě ve velkém? Následující:

Pijte nyní raději jen vodu a nejezte popcorn. Psal mi carsten, že ho nemůžete už ani vidět.  Z oříšků se také tloustne. Jablka a pořádný zákus do nich je také možnost. Neokusujte si nehty! Pořádně se připoutejte.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Velice trefné a úsměvné:

Včera v Capitolu měli všichni velký strach. Čehopak se to bojí? Ještě pár dní mohou být v klidu.

Z antify naplánovaný teátr v zasedací místnosti. „ďábel“ si usedá do křesla. Symbolicky ukazují, že ho nehodlají opustit. Chtěli ukázat Prezidentu trumpovi, kdo má vlastně ještě moc. Hluboký stát, který by si rád křeslo zločinu ponechal.

Všechny scény i s policií, která nebyla vládní, ale BLACKWATER, něco předtočeno dopředu, byly dílem DS a účinkující ANTIFY. Proto vydal pár dní dopředu prezident trump exekutivní příkaz, ve kterém označil ANTIFU za teroristické organizaci.

Poděkování Pencovi za velezradu Prezidenta trumpa. Chudák dotyčný, který přebral mince. Pár zlaťáků za zradu. Sám se dokonale usvědčil. Ani neví, že je už nebude potřebovat. Tak to „všimné“ bylo pádným důkazem.

A k tomu všemu ještě následující. Bylo předpovězeno: https://t.me/Qparadise/41295

Zde ve Švýcarských novinách bylo odkryto, že útok na Capitol byl inscenovaný. Pod taktovkou hlubokého státu.

Přečíst si můžete s překladačem ZDE: https://www.legitim.ch/post/lügenpresse-entlarvt-der-sturm-auf-das-kapitol-war-inszeniert

Nahrávání scén dopředu pro televizní stanice:

https://t.me/Qparadise/41291

https://t.me/Qparadise/41285

https://t.me/Qparadise/41245

Všechny volby po Lincolnovi byly uspořádány pod režií pokrevních línií ILLUMINÁTŮ, zmanipulované pro intrikáře a loutky. Americká veřejnost viděla dnes tento film v akci. Ted Cruz zmínil i tribunály, patrioti nezapomínají.

Vysvětlení Prezidenta trumpa k volební certifikaci: „I když nejsem s volebním výsledkem naprosto srozuměn, a fakta mě potvrdila za vítěze, uskuteční se 2Q. ledna řádný přechod. Vždy jsem říkal, že bychom pokračovali naše…..“

A nyní buďte klidní. Včera byl nainstalovaný rušící systém před Bílý Dům, aby nemohly být přijímány jak hovory, tak data. Také byl ozařován (víme z jiných zdrojů). Chudáci od DEEP STATU. Ani nevěděli, že Prezident letěl do Vojenského centra, kterému velí a nyní tam bude i bydlet. Naprosto v bezpečí. Má celou armádu USA pod palcem. Promiňte, skoro celou armádu. A hlavně vesmírné síly. O těch někdy jindy.

Prosím ještě jednou všechny čtenáře. Prezident trump neustále dokola opakuje to stejné. Nejedná se zde o výhru ve volbách, jedná se o záchranu celého světa. Všech lidských bytostí, které chtějí žít v klidu, lásce a míru na planetě Zemi.

V krátkosti bych shrnul, co se za poslední dva roky odehráva.

Vše začalo likvidací podzemních měst, laboratoří, vysokorychlostních tunelů, vypuzení cizích entit, které obývaly planetu Zemi až do hloubky třiceti kilometrů pod zemí. Po celé planetě Zemi. Dále demontáž Vatikánu a britského trůnu s královnou od ještěrů, likvidace FEDu, zabavení majetku Vatikánu a osvobození lidstva od 21.08.2Q2Q (vy lidé nejste dnes už majetkem vatikánu dle rodného listu) a mnoha jiného, co obyčejní lidé ani nepozorovali. Boj probíhá i nad Vašimi hlavami, sestřlují se UFO, koráby a údajné ohnivé koule jsou bolidy (směju se). THE SHOW MUST GO ON. Vy si skutečně myslíte, že tohle může zorganizovat jeden jedinný člověk za čtyři roky v úřadě????? Jako prezident???? Všimněte si jeho neuvěřitelné energie a schopností, které ukázal. Všechno musely být precizní řezy bez jedné jedinné chyby.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dobrá. Máte zájem vědět, kdo za tím vším stojí?

Několikráte jsem zde zmiňoval, je to celá armáda, ta nejdůležitější. Vy si skutečně myslíte, že obyčejní lidé by mohli něco tak dokonalého zinscenovat? Celá akce byla chystána několik století, ale pozor! Dnešní konečná akce byla plánovaná zhruba těch 50 až 70 let. Nikoliv 40 jak se píše. A nyní je otázkou, kdo tedy za vším stojí? Je to oněch 144.000 světelných bytostí, které zmiňoval nepochopitelnými tweety Prezident trump. Dělal to jenom v náznacích. Je to celá armáda stojící nyní proti několika miliónům zločinných bytostí. Černých bytostí. Ale bez schopností. Ty musejí být do jedné odstraněny.

Všechny černé bytosti měly jen jeden jediný zájem. Byl to zájem a pravidla s notami od šesti padlých andělů. Podívejte se, kolik lidí se jim upsalo. Celý HOLLYWOOD a jejich nohsledi. Snad jsem neprozradil mnoho. Postupně jsem Vás zde naváděl na cestu, odkud vítr vane.

Nacházíme se tedy všichni v posledním boji. V ARMAGEDDONU, jak ho nazvalo šest padlých andělů. Vždyť Vám o tom píšou i v BIBLI. Vy všichni jste zde nyní herci a užívejte si dnešních dnů. Ve vesmíru se nikdy nebudou opakovat. Jste u toho, jste tady a zážitky Vám nikdo nikdy nevezme. Lidem dnes padají nenávratně masky a kolikrát zjistíte, ským se stýkáte či s kým žijete. Je to smutné. Je to tak. Žel konstruktivní síle vesmíru…..

napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.