Sierra NZ Q4.1Q.2Q21

Sociální sítě včetně Facebooku, Instagramu, Telegramu a WhatsAppu jsou dnes (4.10.) mimo provoz. Podívejte se na tento graf, který ukazuje počet výpadků.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/10/boom-boom-boom.html

https://gab.com/MajorPatriot/posts/107045470481118059

Líbí se mi ta zpráva o výpadcích sociálních médií.

https://gab.com/MarkDice/posts/107045148123106444

Dnes přicházejí skvělé zprávy. V posledních dnech odstoupilo již ŠEST politických představitelů Nového Jižního Walesu.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/10/domino-effect-new-south-wales-sinks-political-disarray-chaos-six-officials-including-premier-deputy-premier-exit/

Po páteční rezignaci tyranské premiérky Nového Jižního Walesu Gladys Berejiklianové odstoupilo během tří dnů celkem šest představitelů. Berjiklianová oznámila své „těžké rozhodnutí“ rezignovat poté, co úřad pro dohled nad korupcí oznámil, že se zabývá jejím „údajným pochybením“. Právě obvinění z korupce nakonec přimělo tyranskou vůdkyni k odstoupení.

Brazilský prezident Bolsanaro je v ráži. Vyzývá lidi, aby si kupovali zbraně: „Každý si kupte zbraň, ozbrojený lid nemůže být zotročen elitou.“

https://gab.com/JimInOttawa/posts/107042304831376685

Mezitím si Fauci opět obul své gestapácké boty. Jeho poslední pobuřující prohlášení.

https://summit.news/2021/10/04/video-fauci-says-people-have-to-give-up-what-you-consider-your-individual-right-of-making-your-own-decision-on-vaccines/

Fauci říká, že se lidé „musí vzdát toho, co považujete za své individuální právo na vlastní rozhodnutí“ o očkování.

BP ze Starship Earth, toto je globální revoluce a my si musíme vybrat stranu.

„Lidstvo jako celek se bude muset datovat, zvednout zadek a začít se podílet na životě. Revoluce není sport pro diváky a my nebudeme smět věčně přihlížet. Všichni si musíme vybrat svůj tým a začít se datovat a zapojovat.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Už jste unavení z výher? Zpráva, která potěší srdce každého bojovníka světla.

https://twitter.com/johncardillo/status/1445107591550492676

„Whistleblower“ udeřil na Zuckerberga / Facebook, důležité volby v Itálii, masové davy skandující „Fuck Joe Biden“ na sportovních akcích po celých USA“, Fauci neúnavně zesměšňován za své komentáře k vánočním rodinným sešlostem, globální výpadky komunikačních platforem.

Náhoda?

***** ****

 

Sierra NZ Q5.1Q.2Q21

Vědec společnosti Pfizer: „Přirozená imunita je lepší než vakcína“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/10/pfizer-scientist-natural-immunity.html

James O’Keefe z Projektu Veritas tajně nahrál vědce společnosti Pfizer Nicka Karla, jak přiznává, že naše přirozené protilátky jsou LEPŠÍ než jejich vakcína. Později O’Keefe konfrontoval Karla, že toto prohlášení učinil veřejně a ne soukromě. Tohle byl výsledek.

https://twitter.com/EricSpracklen/status/1445416421543006211/

Q vždycky říkal: „Tihle lidé jsou hloupí.“ Nick Karl jde do čela třídy hlupáků za to, že:

a) Prozradil přísně tajné informace úplně cizímu člověku.

b) Utekl před následky.

Zde je O’Keefe znovu, před svým velkým odhalením nevědomého informátora společnosti Pfizer, s mocným přímým vzkazem Zuckerbergovi.

https://gab.com/QAnon211/posts/107051120190474444

Major Patriot s výstižným shrnutím posledních fascinujících 48 hodin.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/107049543298519723

Takže si to ujasněme. Necelých 24 hodin poté, co se v pořadu 60 minut objeví „Facebook whistleblower“, celý soubor služeb Facebooku na několik hodin spadne.

A necelých 24 hodin poté, co James O’Keefe prozradí, že Pfizer a přirozená imunita jsou v rozporu, rezignuje Francis Collins, šéf NIH.

Major Patriot a já máme něco společného, oba jsme příznivci Gabu. On píše pouze na Gab a téměř veškerý můj výzkum příspěvků probíhá na Gabu. Gab si přišel na své včera, když všechny velké společnosti provozující sociální média měli výpadek. Gab má vlastní servery. Mnoho Anonů věří, že včerejší velký výpadek internetu byl zkušební jízdou Aliance na skutečnou akci. Ta přijde do kin ve vašem okolí brzy.

Čtenář blogu poslal tento tweet od Killary Clintonové (HRC). Nezapomeňte, že je ve skutečnosti mrtvá a Aliance kontroluje její účty na sociálních sítích.

https://twitter.com/HillaryClinton/status/1445395406809182210

Je to existenční krize, protože nepochybuji o tom, že plánem na druhou stranu je znovu získat prezidentský úřad, ať už vyhrají lidové hlasování a volební kolegium, nebo ne. – řekla HRC Jennifer Seniorové.

HRC: Je to jako žába, kterou hodíte do vody. Vaříme se. Ale ještě je čas z hrnce vyskočit.

Zde je několik zajímavých dat o možné bezprostřední časové linii.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=183967

Všichni jsme hladoví po datech, protože je ticho po pěšině. Možná brzy přijdeme o internet, takže tady je to, co jsem dostal dnes večer. Z důvěryhodného zdroje přes linku patriotů.

Mr. Ed:

Dámy a pánové, „Bouře je nad námi“. V roce 1975 podepsal Gough Whitlam dohodu LIMA (Lima Declaration). Prodal Austrálii Spojeným národům, ale počkejte, Austrálie a Pfizer jsou kótovány na newyorské burze. Výkonné nařízení donalda j. trumpa č. 13818 se zmocnilo NYSE (Newyorská burza cenných papírů). Proto je standardně vlastníkem Austrálie. Kapitola 11 – Londýn, Vatikán a Washington DC je v bankrotu (Podáno a zahájeno).

Zákon o Anglii z roku 1871 byl zrušen (Zákon o vládě pro District of Columbia – DC). Sekundární zákon o soudnictví 1869 již také není. Tím je rovněž zrušena Balfourova deklarace z roku 1917. Nyní čekáme na soudce Thomase, aby začal akci ve stylu 1776.

Celý svět přejde do roku 1776 v oblasti práva. Celý svět přejde na rovné hrací pole. (Přemýšlejte o revalvaci všech měn). Celý svět přejde na ceny z padesátých let minulého století. Vyvolený rok 1955 (po krizi).

Tři nejdůležitější výkonné nařízení našeho života: 13818 / 13848 / 13959.

Přemýšlejte o zločinech proti lidstvu. Přemýšlejte o zahraničním vměšování do voleb v celosvětovém měřítku. Přemýšlejte o čínských vojenských společnostech. Přemýšlejte o EVERGRANDE (čínská společnost).

DLP (Demokratická strana práce v Austrálii) vyzývá k revizi Limské deklarace z roku 1975. DLP chce, aby byla kompletně přezkoumána naše účast na Limské deklaraci a dalších dohodách, které tak vážně znevýhodnily australské podniky a naši ekonomiku.

https://dlp.org.au/dlp-calls-for-review-of-the-1975-lima-declaration/

Globální krize v oblasti potravin, zboží, pohonných hmot. Globálnímu dodavatelskému řetězci hrozí zhroucení. Začalo to. Hlavní makléři sázejí proti trhu (Short Selling). Vědí, že krach se blíží. Velký tlak je tu. Děje se tolik dezinformací ve zprávách o trhu a s (DS) tržními aplikacemi. Nákladní lodě kotvící u New Yorku a Los Angeles čelí čtyřtýdennímu čekání na zakotvení a délka vlaků čekajících na zboží v Chicagu je na 25 mílích s globálním dodavatelským řetězcem na pokraji zhroucení.

Američané čelí nedostatku aut, bot a cvičebních pomůcek, jak se blíží období svátků. Desítky nákladních lodí kotvících u atlantického a tichomořského pobřeží USA čelí bezprecedentní čekací době.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10049621/Cargo-ships-anchored-NY-LA-face-4-WEEK-wait-unload-amid-unprecedented-supply-chain-crisis.html

Tisíce nákladních lodí na obou pobřežích v režimu vyčkávání. Amerika je napadena zevnitř.

Jednoduché pravidlo: Je lepší mít a nepotřebovat než potřebovat a nemít.

Co nejdříve se zásobte potravinami, vodou, toaletními a hygienickými potřebami. Mějte plnou nádrž. Kupte si zbraň, dvě nebo deset.

JUST IN – Británie nasadila armádu na zásobování benzínem kvůli krizi s pohonnými hmotami, která začala v pondělí. (AFP)

Hrůzné zprávy z katolické církve ve Francii – jejich VLASTNÍ vyšetřování odhalilo, že francouzští duchovní sexuálně zneužili více než 200 000 dětí.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107051289912910358

Hvězda NBA Jonathon Isaac poskytuje rozumný a vyvážený rozhovor o vakcínách. Kdyby se vyjádřilo více takových celebrit, jako je on, urychlilo by to změnu.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107049691524618117

Nakonec, Brian Cates nám připomíná obrovský význam tajné nahrávky Jamese O’Keefa s vědcem ze společnosti Pfizer. Byl to zlomový okamžik.

https://t.me/drawandstrikechannel/15485

Projekt Veritas možná právě sám ukončil Bidenův pokus o povinné očkování a odhalil jedinou firmu, která byla dost hloupá na to, aby zavedla svou vlastní soukromou povinnost, i když to ještě nebyl zákon. A teď už nikdy nebude.

Dostáváme se na konec fáze aliančního plánu „nemůžeme to lidem říct, musíme jim to ukázat“. Bojovníci světla, už jsme udělali dost „mluvení a ukazování“. Je čas vytáhnout VELKÉ zbraně a spustit ohňostroj, který jedním úderem probudí celý svět.

Where We Go One We Go All.

***** ****

Nejvyšší soud rozhodl ve prospěch trumpova plánu výstavby hraniční zdi.

https://resistthemainstream.org/supreme-court-rules-in-favor-of-trumps-border-wall-plan/

***** ****

Ceny pohonných hmot ve Velké Británii vzrostly během dne o 40 % a dosáhly nového historického maxima v důsledku prohlubující se energetické krize v Evropě.

https://gab.com/disclosetv/posts/107053697158269375

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.