Sierra NZ 3.1.2Q22

Tento fascinující příběh o globálních kinech se objevuje na celém Telegramu.

Anon objevil něco naprosto nepochopitelného, co ukazuje na velké události ve čtvrtek. VŠECHNA kina po celé zemi uvádějí JEDEN a POUZE JEDEN film, který se hraje v pátek 7. ledna. Tím filmem je novinka „355“. Je tomu věnováno vlákno na Telegramu a doslova lidé ze všech 50 států hlásí totéž. Plná nabídka filmů šestého, JEDEN film sedmého a VŠUDE je to JEN „355“. „355“ je na programu ve čtvrtek. Díky předprodeji vstupenek kina uvádějí filmy týden dopředu, aby si lidé mohli rezervovat místo na novinky. Lidé hlásí, že tam nejsou uvedeny žádné filmy po DASET DNÍ po šestém. Deset dní jako možných deset dní temnoty. VELMI zvláštní. Naprosto miluju anony. Nic neunikne jejich pozornosti. Tohle je CELOSVĚTOVÝ fenomén a oni NĚCO vědí.

Q se v dropech nesčetněkrát zmínil o filmech a popcornu. A zamyslete se nad tím – pokud Aliance ovládne všechny formy masové komunikace, aby současně šířila pravdu o DS, bude to zahrnovat i kina, ne? Španělsko a Itálie zjevně nemají naplánované žádné filmy od 6. do 11. ledna. Podívejte se na rozvrh místních kin na příští dva týdny.
Připomínka důležitosti data 6. ledna.

Je to roční výročí falešného povstání na Kapitolu (je děsivé, že nevinní Bojovníci světla jsou po tomto incidentu STÁLE ve vězení). 6. 1. je původní datum křesťanských Vánoc, než byly „uneseny“. A prezident trump naplánoval na 6. ledna tiskovou konferenci v Mar-a Lago. Možná oznámení…?
Mnozí Anonové šuškají o zvěstech, že v příštích týdnech bude oznámena/představena NESARA. Jedním z kritérií pro NESARA jsou nové volby, které se mají konat ve všech zemích světa. NESARA a návrat prezidenta trumpa tvoří skvělou dvojici, nemyslíte?

U nás je to tak napůl, pokud se podíváte na vyhledávače tak to sedí i u nás, ale jen u některých, např.:
https://www.informuji.cz/kina/program-kina-palace-cinemas-novy-smichov.html?id=1&na=tyden
https://www.informuji.cz/kina/program-kina-village-cinemas-andel.html?id=3&na=tyden
Ale pokud půjdete přímo na stránky jednotlivých kin, tak tam je vše jak má být, program i na dny o kterých se mluví. Nevím jak je to v zahraničí, zmiňované Španělsko a Itálie.

Berte to raději s rezervou, uvidíme co se stane.

***** **** ***** ****

NOVINKA – Francouzské Národní shromáždění nečekaně přerušilo těsně po půlnoci napjaté jednání o zákonu, který zpřísňuje omezení Covid pro neočkované.
Francouzská vláda chce od 15. ledna uzákonit nová drastická omezení pro neočkované. Očekávala, že návrh zákona projde parlamentem rychle.
https://gab.com/disclosetv/posts/107563894233861753

Tucker Carlson: „Sledujeme uměle vytvořený vědecký konsenzus technologických magnátů. Jak to dělají? Jednoduše tím, že zakážou každého vědce, který nesouhlasí.“
https://gab.com/QAnon211/posts/107563006174349065

Podle hlavního hygienika Dánska Omicron přináší KONEC pandemie a „do dvou měsíců se nám vrátí normální život“.
https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107559796482732827
PepeLivesMatter: trumpova Omicron karta.

[wp_ad_camp_2]


Tvrzení Dr. Roberta Maloneho o „masové formační psychóze“ v souvislosti s pandemií COVID-19 podtrhuje skutečnost, že úřady ve Spojeném království přiznaly použití „totalitních“ metod „kontroly mysli“ k vyvolání strachu v obyvatelstvu.
https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107559494508190387

DeSantis se vysmívá dovolené Alexandrie Ocasio-Cortezové: Byl bych „bohatý“, kdybych dostal „dolar za každého politika, který ve svém státě uplatnil lockdown“, který přijede na Floridu.
https://conservativebrief.com/desantis-6-57362/

BREAKING: Seňorita Alexandria Ocasio-Cortezoví byla spatřena jak paří na Floridě.
https://gab.com/ilDonaldoTrumpo/posts/107561117775584880

***** ****

Navy SEALS dosáhli ohromujícího vítězství v americkém boji proti povinnému očkování
https://beckernews.com/navy-seals-achieve-stunning-victory-in-americas-fight-against-vaccine-mandates-43616/
Příslušníci Navy SEALS se pustili do boje s americkými představiteli o jejich právo rozhodnout se, zda musí, či nemusí užívat mRNA injekce, které jsou prodávány jako „vakcíny“ Covid.
Nyní dosáhli ohromujícího právního vítězství, oznámil First Liberty Institute.

„Okresní soud Spojených států amerických pro severní okres Texasu dnes vydal předběžné opatření, kterým zabránil ministerstvu obrany trestat příslušníky vojenské služby, kteří mají náboženské výhrady proti mandátu k očkování,“ uvedla nezisková skupina ve svém oznámení. „First Liberty Institute podal jménem desítek příslušníků amerického námořnictva SEAL a dalších příslušníků speciálních námořních sil federální žalobu a návrh na vydání předběžného opatření proti Bidenově administrativě a ministerstvu obrany za to, že odmítají udělit náboženské výjimky z mandátu k očkování vakcínou COVID-19.“

***** **** ***** ****

donald j. trump:

Twitter je ostudou demokracie. Neměli by mít dovoleno v této zemi podnikat. Marjorie Taylor Greeneová má obrovskou voličskou základnu poctivých, vlasteneckých a tvrdě pracujících lidí. Nezaslouží si to, co se jim stalo na místech, jako je podlý Twitter a Facebook. Všichni by se měli vykašlat na Twitter a Facebook. Jsou nudné, mají jen radikálně levicový pohled na věc a všichni je nenávidí. Jsou ostudou našeho národa. Bojuj dál, Marjorie!

Rand Paul říká, že opouští velké technologické platformy, počínaje YouTube.
https://www.washingtontimes.com/news/2022/jan/3/rand-paul-says-hes-leaving-big-tech-platforms-star/

***** ****

Texaský senátor Ted Cruz oznámil, že se domnívá, že by Republikánská strana mohla zahájit řízení o impeachmentu Joea Bidena, pokud by v polovině volebního období opět získala kontrolu nad Sněmovnou reprezentantů.
https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107563895556563627

***** ****

Stewart Rhodes, Ray Epps, John Sullivan předvoláni ke svědectví v případu Oath Keepers z 6. ledna.
https://gab.com/a/posts/107560380867205627
Vůdce hnutí Oath Keepers a dva z mužů zachycených na videozáznamu, kteří 6. ledna vyzývali lidi, aby vstoupili nebo pokračovali do Kapitolu, byli předvoláni obhajobou, aby vypovídali v případu vlády proti Kellymu Meggsovi, členovi hnutí Oath Keeper obviněnému ze spiknutí za účelem útoku na Kapitol.

***** **** ***** ****

Objevil jsem na telegramu jako skvělou myšlenku. Proto vkládám k jurovi do zpráv.

⛱  Deštníková revoluce ⛱

Rád předám následující myšlenku:

Ahoj lidi, myslím, že jsem dostal skvělý nápad po rozsáhlém brainstormingu během prázdnin. Všichni si jistě vzpomínáte na „deštníkovou revoluci“ protestujících proti čínskému režimu v Hongkongu v roce 2019. Všichni protestující drželi rozvinutý deštník, což vytvářelo působivý obraz. Dav demonstrantů se tímto opatřením opticky zvětšil a navíc se proti přivlastnění Hongkongu Čínou postavil i znak „štítu“.

Myslím, že kdybychom to mohli zopakovat v Německu a Rakousku, došlo by k propojení a tím k působivému znamení proti hrozící diktatuře a infiltraci ze strany Číny. Jen si představte, že by naši politici, když by viděli takovou ukázku, také učinili toto nezaměnitelné spojení!! Tato myšlenka mě tak nadchla, že hledám způsoby, jak ji šířit. Možná má někdo další návrhy, jak to zviditelnit v celostátním měřítku. Podívejte se na fotografii.

Vážená paní Bahnerová, pokud si také myslíte, že je to dobrý nápad, byl bych vám velmi vděčný, kdybyste ho zveřejnila na svém kanálu Telegram. Dovedu si představit, že takové symbolické procházky zanechávají v našich politicích trvalý dojem. (Poznámka s nadsázkou: deštníky chrání také před vodními děly a pomáhají udržovat potřebnou vzdálenost).

S pozdravem Silvia O.

K jurovi vložil carsten. Omlouvám se za dva deštníky, které jsem nyní zhodnotil jako vhodné přes veškeré znalosti o symbolech.

***** **** ***** ****

Senátor Rand Paul slíbil, že půjde přímo po Anthonym Faucim a postaví ho před soud kvůli opakovaným lžím pod přísahou, pokud jde o jeho zapojení do výzkumu, který probíhal ve virologických laboratořích ve Wuhanu.
https://summit.news/2022/01/04/18770/

Vývojář implantovaného mikročipu, který je spojen s COVID vakcinačním pasem, tvrdí, že k hromadnému čipování lidí jako prostředku ověřování shody s předpisy dochází, „ať se nám to líbí, nebo ne“.
https://summit.news/2022/01/04/covid-passport-microchip-developer-says-chipping-of-humans-happening-whether-we-like-it-or-not/
„Tato technologie existuje a používá se, ať se nám to líbí, nebo ne,“ řekl Hannes Sjobald.
„Jsem rád, že se o ní začíná veřejně mluvit,“ dodal. „O nových technologiích je třeba široce diskutovat a porozumět jim.“

Profesor Sir Andrew Pollard, který se podílel na vývoji vakcíny COVID společnosti AstraZeneca, varuje, že nekonečné série posilovacích očkování nejsou řešením a že „nemůžeme očkovat planetu každých čtyři až šest měsíců“.
https://summit.news/2022/01/04/jab-chief-says-we-cant-vaccinate-the-planet-every-6-months/

Průzkum veřejného mínění, který si v Německu objednal deník Bild, ukázal, že více než polovina obyvatel již nevěří oficiálním statistikám COVID-19.
https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107564051475322984

Jeden německý pastýř doslova uspořádal své ovce do tvaru injekční stříkačky, aby v Německu propagoval vakcíny.
OVCE. Bože, ta ironie!!
https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/107559577473757399

Tohle je stále můj nejoblíbenější mem celé „pandemie“.
https://gab.com/LaylaGonini007/posts/107564102175023422
Muži v roce 1944 tváří v tvář téměř jisté smrti.
Muži v roce 2020 tváří v tvář 99.9% šanci na přežití.

***** **** ***** ****

Kongresman Troy Nehls: Dnes jsem předložil přepis z podcastu č. 1757 Joe Rogana s Dr. Robertem Malonem do Kongresového záznamu. Velké technologické společnosti chtějí omezit váš přístup k těmto informacím,ale nemohou cenzurovat Kongresový záznam.
https://twitter.com/RepTroyNehls/status/1478038517771128835
Celý přepis si můžete přečíst také na mých webových stránkách ZDE:
https://nehls.house.gov/posts/joe-rogan-experience-1757-dr-robert-malone-md-full-transcript
***** ****

Téměř polovina Američanů věří, že FBI funguje jako „osobní gestapo Joea Bidena“.
https://thenationalpulse.com/2022/01/04/data-nearly-half-of-america-believes-fbi-acts-as-joe-bidens-personal-gestapo/

V tom, co se zdá jako cynický PR tah, vláda Spojeného království zvažuje, že ženám, které se cítí ohroženy na ulici, umožní přivolat sledovací drony, které by přiletěly během několika minut a posvítily by si na potenciálního útočníka.
https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107558759424820031
Co by se mohlo pokazit?
„Ženy, které se obávají útoku, budou moci pomocí aplikace v telefonu přivolat dron, který by mohl dorazit během několika minut vyzbrojen silným reflektorem a termokamerami, aby zastrašil případného útočníka,“ píše Telegraph.
Zkoušky proběhnou v areálu Nottinghamské univerzity za 500 000 liber, během nichž bude technologie použita k „ochraně studentů a zaměstnanců“.
„Jedná se o vysoce výkonný dron, který stojí pouhých 100 liber za hodinu, ale dokáže 80 procent toho, co policejní vrtulník,“ řekl Richard Gill, zakladatel společnosti Drone Defence. „Nemůže provádět vysokorychlostní stíhání, ale dokáže plnit jiné úkoly, jako je pátrání po osobách a pozemní sledování.“

JUST IN – V listopadu dalo výpověď rekordních 4,5 milionu Američanů.
https://gab.com/disclosetv/posts/107564874698331987

***** **** ***** ****

vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.