Ak ste prekonali COVID-19 alebo ate dostali vakcínu proti COVID-19, môžu vo vašom tele kolovať nebezpečné spike proteíny.

Po infekcii alebo injekcii môžu v tele cirkulovať spike proteíny a poškodzovať bunky, tkanivá a orgány.

Svetová rada pre zdravie vydala príručku o detoxikácii spike proteínov (hrotové proteíny), ktorá obsahuje jednoduché kroky, ktoré môžete podniknúť na potenciálne zníženie účinkov toxických hrotových proteínov vo vašom tele.

Medzi inhibítory a neutralizátory týchto proteínov patrí borovicové ihličie, ivermektín, Neem, N-acetylcysteín (NAC) a glutatión.

Medzi 10 najlepších detoxikantov spike proteínov patrí vitamín D, vitamín C, semená nigelly, kvercetín, zinok, kurkumín, extrakt z ostropestreca mariánskeho, NAC, ivermektín a horčík.

Dostali ste COVID-19 alebo vakcínu proti COVID-19? Ak áno, pravdepodobne vám v tele koluje nebezpečný proteín. Proteín spike sa prirodzene vyskytuje v SARS-CoV-2 bez ohľadu na variant, ale vytvára sa aj vo vašom tele, ak ste dostali vakcínu proti COVID-19. Proteín spike je vo svojej prirodzenej forme v SARS-CoV-2 zodpovedný za patologické javy vírusovej infekcie.

V divokej forme je známe, že otvára hematoencefalickú bariéru, spôsobuje poškodenie buniek (cytotoxicitu) a, ako povedal Dr. Robert Malone, vynálezca technológie mRNA a DNA vakcíny, v komentári pre News Voice, “manipuluje s biológiou buniek, ktoré lemujú vnútro ciev – cievnych endotelových buniek, čiastočne prostredníctvom interakcie s ACE2, ktorý riadi kontrakciu ciev, krvný tlak a ďalšie veci”.

Ukázalo sa tiež, že samotný spike proteín stačí na vyvolanie zápalu a poškodenia cievneho systému, a to aj nezávisle od vírusu.

Svetová rada pre zdravie (WCH), globálna koalícia organizácií zameraných na zdravie a skupín občianskej spoločnosti, ktoré sa snažia rozšíriť poznatky o verejnom zdraví, teraz uverejnila príručku o detoxikácii spike proteínov, ktorá obsahuje jednoduché kroky, ktoré môžete podniknúť na potenciálne zníženie účinkov toxických spike proteínov. Na konci tohto článku nájdete úplnú príručku s prírodnými liekmi vrátane dávkovania.

Prečo by ste mali zvážiť detoxikáciu spike proteínov?

Po infekcii alebo injekcii môžu v tele cirkulovať hrotové proteíny a poškodzovať bunky, tkanivá a orgány. “Hrotový proteín je smrtiaci proteín,” hovorí vo videu doktor Peter McCullough, internista, kardiológ a vyštudovaný epidemiológ. Môže spôsobiť zápal a zrážanie krvi v akomkoľvek tkanive, v ktorom sa hromadí.

Napríklad štúdia biodistribúcie spoločnosti Pfizer, ktorá určovala, kde v tele skončia vstreknuté látky, ukázala, že proteín spike z injekčných striekačiek sa hromadil v “pomerne vysokých koncentráciách” vo vaječníkoch.

Okrem toho sa v japonskej štúdii biodistribúcie vakcíny spoločnosti Pfizer zistilo, že častice vakcíny sa z miesta vpichu dostávajú do krvi, odkiaľ sa cirkulujúce proteíny môžu voľne dostať do celého tela vrátane vaječníkov, pečene, neurologického tkaniva a iných orgánov. Svetová rada pre zdravie skonštatovala:

“Vírusový proteín spike vytvára nežiadúce účinky, ako sú krvné zrazeniny, mozgová hmla, organizovaný zápal pľúc a zápal srdcového svalu. Pravdepodobne je zodpovedný za mnohé vedľajšie účinky vakcín proti Covidu-19. Aj keď ste nemali žiadne príznaky, boli ste pozitívne testovaní na Covid-19 alebo sa u vás po očkovaní vyskytli nežiaduce reakcie, hrotové proteíny môžu byť stále prítomné vo vašom tele. Aby ste sa ich zbavili po očkovaní alebo infekcii, lekári a alternatívni lekári navrhujú niekoľko jednoduchých opatrení.

Predpokladá sa, že očistenie tela od hrotových proteíno … čo najskôr po infekcii alebo očkovaní môže chrániť pred poškodením zostávajúcimi alebo cirkulujúcimi proteínmi.”

Inhibítory a neutralizátory hrotových proteínov

Skupina medzinárodných lekárov a zdravotníkov, ktorí majú skúsenosti s pomocou ľuďom, ktorí sa zotavujú z ochorenia COVID-19 a po vakcíne proti COVID-19, zostavila prirodzené spôsoby, ako znížiť vedľajšie účinky spike proteínov. Nasledujúce látky sú inhibítory, čo znamená, že potláčajú väzbu proteínu na ľudské bunky:

Runella vulgaris

Borovicové ihličie

Emodin

Neem

Výťažok z listov púpavy

Ivermektín

Napríklad ivermektín sa spája s doménou ohýbania hrotového receptora SARS-CoV-2, ktorá je viazaná na ACE2, čo môže narušiť jeho schopnosť pripojiť sa k membráne ľudskej bunky. Vedci tiež zostavili zoznam neutralizátorov spike proteínu, ktoré mu zabraňujú spôsobovať ďalšie poškodenie buniek. Patria medzi ne:

N-acetylcysteín (NAC)

Glutatión

Feniklový čaj

Anízový čaj

Čaj z borovicového ihličia

Ľubovník bodkovaný

Listy komonice lekárskej

Vitamín C

Rastlinné látky uvedené v tabuľke vyššie obsahujú kyselinu šikimovú, ktorá môže pôsobiť proti tvorbe krvných zrazenín a znižovať niektoré toxické účinky spike proteínu. Nattokináza, forma fermentovanej sóje, môže tiež pomôcť znížiť výskyt krvných zrazenín.

[wp_ad_camp_2]

Ako chrániť receptory ACE2 a detoxikovať IL-6

Spike proteín sa viaže na receptory ACE2 vašich buniek a narúša normálnu funkciu receptorov. Táto blokáda môže zmeniť funkciu tkanív a byť zodpovedná za spustenie autoimunitných ochorení alebo abnormálneho krvácania či zrážania krvi vrátane trombotickej trombocytopénie vyvolanej očkovaním.

Ivermektín, hydroxychlorochín (so zinkom), kvercetín (so zinkom) a fisetín (flavonoid) sú príklady látok, ktoré môžu prirodzene chrániť vaše receptory ACE2. Ivermektín pôsobí tak, že sa viaže na receptory ACE2, čím zabraňuje vzniku spike proteínu.

Interleukín 6 (IL-6) je prozápalový cytokín, ktorý sa exprimuje po injekcii a jeho hladiny sa zvyšujú u ľudí s COVID-19. Z tohto dôvodu Svetová zdravotnícka organizácia odporúča inhibítory IL-6 pre ľudí, ktorí majú závažný priebeh COVID-19.

Existuje mnoho prírodných inhibítorov IL-6 alebo protizápalových liekov, ktoré môžu byť užitočné pre tých, ktorí sa snažia o detoxikáciu:

Boswellia serrata (kadidlo)

Výťažok z listov púpavy

Čierna rasca (Nigella sativa)

Kurkumín

Krilový olej a iné mastné kyseliny

Škorica

Fisetin

Apigenín

Kvercetín

Resveratrol

Luteolín

Vitamín D3 (s vitamínom K)

Zinok

Horčík

Jasmínový čaj

Bobkové listy

Čierne korenie

Muškátový oriešok

Šalvia

Aby sa vírus SARS-CoV-2 dostal do buniek, musí sa najprv naviazať na receptor ACE2 alebo CD147 na bunke. Potom sa podjednotka proteínu musí proteolyticky rozštiepiť (rozrezať). Bez tohto štiepenia bielkovín by sa vírus jednoducho pripojil k receptoru a nepokračoval by.

“Miesto furínu je dôvodom, prečo je vírus taký prenosný a prečo napáda srdce, mozog a cievy,” povedal doktor Steven Quay, lekár a vedec, na vypočutí podvýboru Snemovne reprezentantov pre dohľad a reformu o kríze vybraných koronavírusov.

Prítomnosť nového furínového štiepneho miesta na víruse SARS-CoV-2, zatiaľ čo iné koronavírusy nemajú ani jeden príklad furínového štiepneho miesta, je hlavným dôvodom, prečo sa mnohí domnievajú, že vírus SARS-CoV-2 vznikol v laboratóriu výskumom GOF (gain-of-function). Prírodné inhibítory furínu, ktoré zabraňujú štiepeniu hrotového proteínu, vám môžu pomôcť detoxikovať furín a zahŕňajú:

Rutín

Limonén

Baicalein

Hesperidín

Serín proteáza je ďalší enzým, ktorý je zodpovedný za proteolytické štiepenie hrotového proteínu SARS-CoV-2, čo umožňuje splynutie vírusu s hostiteľskými bunkami. Potláčanie serínovej proteázy preto môže zabrániť aktivácii proteínu spike a vstupu vírusu do buniek. WCH zostavila niekoľko prírodných inhibítorov serínových proteáz vrátane:

Zelený čaj

Zemiakové hľuzy

Modrozelené riasy

Sója

N-acetyl cysteín (NAC)

Boswellia

Časovo obmedzená konzumácia a zdravá strava pre všetkých

Okrem uvedených cieľových látok Svetová rada pre zdravie správne poukázala na to, že zdravá strava je prvým krokom k zdravému imunitnému systému. Pre optimálnu imunitnú odpoveď je nevyhnutné znížiť spotrebu spracovaných potravín a iných prozápalových potravín vrátane rastlinných (semenných) olejov. Prospešná je aj časovo obmedzená strava, t. j. jedlá, ktoré sú rozdelené do šiestich až ôsmich hodín. To zlepší vaše zdravie v mnohých ohľadoch, najmä zlepšením zdravia mitochondrií a metabolickej flexibility. Môže tiež podporovať autofágiu, ktorá pomáha telu odstraňovať poškodené bunky. Ako sa uvádza:

“Táto metóda sa používa na vyvolanie autofágie, čo je v podstate recyklačný proces, ktorý prebieha v ľudských bunkách, kde bunky rozkladajú a recyklujú zložky. Autofágia sa v tele využíva na odstránenie poškodených bunkových proteínov a po infekcii môže zničiť škodlivé vírusy a baktérie.”

Ďalšou stratégiou na podporu zdravia a dlhovekosti, prípadne na pomoc pri detoxikácii spike proteínov, je pravidelné saunovanie. Keď je vaše telo vystavené primeranej tepelnej záťaži, postupne sa na teplo aklimatizuje, čo vedie k mnohým pozitívnym zmenám v tele.

Tieto adaptácie zahŕňajú zvýšený objem plazmy a prietok krvi do srdca a svalov (čo zvyšuje športovú vytrvalosť) a nárast svalovej hmoty v dôsledku vyšších hladín proteínov tepelného šoku a rastových hormónov. Vďaka poteniu, ktoré podporuje, je účinnou metódou detoxikácie.

10 najlepších produktov na detoxikáciu bielkovín – a úplný sprievodca.

Nižšie je uvedený kompletný sprievodca užitočných látok na detoxikáciu toxických hrotových proteínov, vrátane odporúčaných dávok, ktoré si overte u svojho alternatívneho lekára. Ak si nie ste istí, kde začať, nasledujúcich 10 látok je “základom”, pokiaľ ide o detoxikáciu. Je to dobrý začiatok pre vypracovanie komplexnejšej stratégie v oblasti zdravia:

Vitamín D

Vitamín C

NAC

Ivermektín

Semená Nigella

Kvercetín

Zinok

Horčík

Kurkumín

Výťažok z pestreca mariánskeho

Sprievodca detoxikáciou spike proteínov od Svetovej rady pre zdravie:

Ivermectin: 0,4mg/kg týždenne počas 4 týždňov. (Pozn. Terezy: Ke mně se dostalo trochu jiné dávkování. Zřejmě při akutním stavu: 0,2 mg/kg, 1x za 24 hod., u váhy nad 90kg 0,3 mg/kg. Min. 2 dny, max. 5 dní, při zlepšení vysadit.)

Hydroxychlorochin: 200mg týždenne počas 4 týždňov.

Vitamín C: 6-12g počas dňa užiť, lipozomálny vitamín C 3-6g (=3000 až 6000 mg) a askorbylpalmitát 1-3g.

Prunella Vulgaris: 207ml denne

Čaj z borovicového ihličia: 3x denne

Neem: podľa príbalového letáčiku.

Výťažok z púpavových listov: podľa pokynov vášho alternatívneho lekára.

NAC (N-Acetyl Cystein): 1200mg denne rozdeliť počas dňa.

Feniklový čaj: začnite s jednou šálkou a sledujte si stav.

Anízový čaj: začnite s jednou šálkou denne.

Jasmínový čaj: 8 šálok denne

Zelený čaj

Listy z komonice lekárskej

Lumbrokináza, serrapeptidáza alebo nattokináza: 2-6 kapsúl 3-4 krát denne nalačno hodinu pred jedlom alebo dve hodiny po jedle.

Boswellia serrata: podľa príbalového letáčiku.

Čierna rasca

Kurkumín

Rybí olej

Fisetín flavonoid: 100mg denne

Apigenín: 50mg denne

Kvercetín flavonoid: 500mg dvakrát denne konzumovať so zinkom.

Resveratrol: až 1500mg denne počas troch mesiacov.

Luteolín

Vitamín D3 s K2: 5000-10000 jednotiek denne

Zinok: 11-40mg denne

Magnézium: 350mg denne

Bobkové listy, čierne korenie, šalvia, rutín

Hesperidín: 150mg dvakrát denne

Modrozelené riasy: 1-10g denne

Výťažok z pestreca mariánskeho: 200mg až 3krát denne

Preložila zuzka | Zdroje: UNCUT-NEW

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.