Přináším dva články Gateway Pundit, které shrnují důležité dění posledních dnů na Kybernetickém sympozium Mikea Lindella:

***** ****

Toto je zpráva z předchozího dne:

Úřednice okresu Mesa v Coloradu Tina Petersová vypráví šokující příběh o tom, jak byla její kancelář přepadena, když byla na cestě na sympozium.

10.8.2021 23:09 (času na východním pobřeží USA)

https://www.thegatewaypundit.com/2021/08/mesa-county-colorado-clerk-tina-peters-tells-shocking-story-office-raided-en-route-symposium/

„Informátorka“, o níž Mike Lindell tvrdil, že v úterý na kybernetickém sympoziu v Jižní Dakotě předloží bombastické důkazy o volebním podvodu, se údajně zdržela zveřejnění dat, která by nenávratně prokázala, že volby v roce 2020 byly ukradeny poté, co se do její kanceláře vloupala radikální, krajně levicová tajemnice státu Colorado.

Lindell na začátku sympozia oznámil, že důkazy o volebním podvodu, které zveřejní v 19:00, šokují celý svět. Avšak zveřejnění bylo odloženo po razii kanceláře informátorky – úřednice a zapisovatelky okresu Mesa v Coloradu, Tiny Petersové, která se zdráhala přijít na pódium.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Přepravoval jsem sem lidi z Colorada svým letadlem a když byli na cestě sem, vloupali se do jejich kanceláře. Proč udělali razii v jejich kancelářích? Je z toho spousta komplikací – po tom, co se stalo, nevíme, co udělali. Je to děsivá situace. Dělají svou práci a najednou je přepadl strach,“ vysvětlil Lindell. „Červený tým tady bude něco dělat (prezentovat). Pravděpodobně to bude ve čtvrtek,“ řekl. „Vím, že očekávání tu byla, ale tohle je ještě větší novinka – cestou sem byla v její kanceláři provedena razie. Ani neznám celý příběh. Cestovali sem, aby toho řekli docela dost.“ (Poznámka terezy: Dle mého názoru to byla od začátku past, aby vylezly další krysy pracující pro Deep state.)

Okres Mesa zahájil trestní vyšetřování proti Petersovové za údajné zveřejnění hesel volebního systému na internetu.

Petersová tvrdí, že nemá nic společného se zločinem, ze kterého je obviněna, a je terčem za to, že zdokumentovala volebních podvod ve svém okrese.

„Máme státní tajemnici opilou mocí. Vydává krizová rozhodnutí a když se jí dotazujeme – odmítá odpovědět v rozporu se zákony státu,“ řekla davu. „Když za mnou začali chodit občané a říkat mi, že se jim něco nezdálo v našich komunálních volbách před lety až do voleb v roce 2020, řekla jsem, že pokud tam něco bude, něco s tím uděláme. Jsem republikánka – jsem konzervativec a ona není, a zbrojí ze své pozice k útokům na lidi, kteří s ní nesouhlasí.

„Jsem pronásledována. Snaží se převzít naši volební kancelář. Jsme poslední baštou svobody v Coloradu,“ okresu Mesa. „Naslouchali jsme lidem. Posílají mi věci ze všech koutů a jsou tam nějaké nesrovnalosti, které nemohu popřít nebo nevidět.“

Stovky přítomných a miliony sledujících on-line odcházely z dlouho očekávaného Kybernetického sympozia s prázdnýma rukama a po prezentaci zmatení, ale čekají na další data.

Navzdory zmatenému zvratu událostí Lindell vyzval Američany, aby se naladili ve čtvrtek.

„Bojujeme proti falešným zprávám,“ ujistil Lindell. „Toto je vrch, na němž stojíme – právo prvního dodatku na svobodu projevu a obejít média.“

***** ****

A teď ta čerstvější zpráva:

OBROVSKÁ AKTUALIZACE: Soubory CodeMonkeyZ vydané na Lindellově Kybernetickém sympoziu — Není to pravděpodobné trestní problém, jak bylo hlášeno dříve – Zjištění MĚNÍ HRU

11.8.2021 18:42 místního času

https://www.thegatewaypundit.com/2021/08/huge-update-codemonkeyz-files-released-lindell-cyber-symposium-not-stolen-reported-earlier-findings-game-changer/

Máme velkou aktualizaci níže….

CodeMonkeyZ, Ron Watkins, promluvil ve středu dopoledne na kybernetickém sympoziu Mika Lindella. Watkins s sebou přinesl údajné snímky z před a po aktualizaci softwaru Dominion Voting Systems v Mesa County Colorado. Během jeho prezentace došlo k problémům s připojením a zvukem.

V úterý večer vystoupila úřednice okresu Mesa v Coloradu Tina Petersová jako informátorka za výbušnou zprávou CodeMonkeyZ o hlasovacích strojích Dominion minulý týden. Tina Petersová minulý týden před plánovaným Lindellovým sympoziem vydala dokumenty Ronu Watkinsovi / CodeMonkeyZ. Gateway Pundit o tom informoval minulý týden.

Dnes dopoledne během Watkinsovy prezentace CodeMonkeyZ řekl davu, že mu jeho právník Ty Clevenger poradil, aby zastavil svou recenzi, dokud Colin Hayes nevrátí pevné disky do okresu Mesa. Zdá se, že pevné disky byly vzaty bez povolení.

Tady je video

https://twitter.com/justinbaragona/status/1425543921166397446

AKTUALIZACE –

Můžeme potvrdit, že pevné disky nebyly ukradeny z Okresu Mesa Colorado. Náš zdroj říká, že pevné disky nebyly nikdy odstraněny z kanceláře okresního úřednice. Byly uvolněny kopie pevných disků. Žádné pevné disky nebyly ukradené.

Mluvili jsme s právníkem Clevengerem a ten potvrdil, že ty složky nebyly ukradeny a jsou velmi zničující pro volební systémy Dominionu.

Dokumenty dokazují, že Dominion má v průběhu voleb vzdálený přístup k jejich vybavení.

Přineseme aktualizace, jakmile se dovíme více…

***** ****

Dnes ráno Ron vysvětloval technické problémy na prezentaci:

https://t.me/CodeMonkeyZ/1124

***** **** ***** ****

Další BOOOM:

EXKLUZIVNĚ: „Rusové mají videa, na nichž dělám nechutně bláznivý sex!“ Hunter Biden je viděn na odhalených záběrech, jak říká prostitutce, že ruští drogoví dealeři ukradli další z jeho laptopů kvůli vydírání, když měl blízko k předávkování v hotelovém pokoji ve Vegas.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9881213/Unearthed-video-shows-naked-Hunter-Biden-claiming-Russian-drug-dealers-stole-laptop.html

https://t.me/KanekoaTheGreat/1247

Článek Gateway Pundit na Hunterovo téma – tuším, že už třetí laptop?

https://t.me/gatewaypunditofficial/6039

***** ****

Přidám úryvky z článku z konce července:

Vraždy v pečovatelských domech – pandemická reakce byla v plánu 4 roky (úryvky z článku; obsahuje i různá statistická data)

https://t.me/geddes/12129

„Oficiální dokumenty, které měly být utajeny, byly zveřejněny podle zákona o svobodě informací a odhalují, že nucená eutanazie starších a zranitelných osob v reakci na pandemii byla plánována roky.

Jakmile byl 23. března 2020 ve Spojeném království vyhlášen lockdown, počet úmrtí v pečovatelských domech v následujících týdnech prudce vzrostl ve srovnání s předchozími pěti lety. Byli jste vedeni k přesvědčení, že to bylo kvůli Covid-19, ale důkazy ukazují něco jiného. (…) došlo také k obrovskému nárůstu úmrtí v důsledku všech příčin.

(…) Vláda a její lékařští a vědečtí poradci, a šéfové NHS měli plán, a ten plán byl stáhnout péči, odmítnout léčbu a dostat starší a zranitelné na konec životní cesty.

Cesty, která zahrnovala stažení všech léků, jídla a vody a podávání koktejlu midazolamu a morfinu. Cesty, na níž umírali v důsledku předávkování léky spolu s hladem a dehydratací.

(…)

V roce 2016 NHS vypracovala plány na stažení nemocniční péče pro obyvatele pečovatelských domů v případě pandemie.

Dokumenty ukazují, že v případě pandemické péče by tato byla upřednostňována podle počtu ztracených let života. To znamenalo, že teenagerovi, který utrpěl zánět slepého střeva, by bylo nabídnuto lůžko v nemocnici a bylo s ním zacházeno jak je třeba. Dokumenty však jasně uvádějí, že starším lidem bude odepřena léčba a budou přesunuti na konec životní cesty.

(…) důkazy jasně ukazují, že toto bylo převedeno do praxe.“

https://dailyexpose.co.uk/2021/07/31/murder-in-the-care-home-pandemic-plan/

***** ****

FOTO: Blesky zasáhly současně One World Trade Center a Empire State Building v úterý večer, když se přes New York přehnaly bouře.

https://t.me/police_frequency/51420

Vybrala a přeložila melda

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.