…..všichni lidé, kteří mají oči a vidí (chtějí vidět), ti, kteří mají uši a slyší (chtějí slyšet), intuici, kterou používají a hlavně svůj mozek, který používají na myšlení, mohou těmito orgány a vjemy vycítit, co se v Hotelu Země odehrává. Na rozdíl od oněch, kteří nic nevidí, neslyší, nemyslí svým mozkem a ani nechtějí vycítit. (Vše si nechají vnutit.) Smutná fáze ke konci věků lidstva. Návštěvníci v Hotelu Zem se naprosto rozdělili i v těchto posledních fázích. Vzájemné porozumění a nutný dialog chybí. Chybí více než kdykoliv jindy….

23:45

***** **** ***** ****

Dle našich zdrojů se lidstvo nachází v konečné fázi MATRIXU, tak jak jsme ho znali. Do cíle není daleko. Moc času zločinné opozici už nezbývá. Jsou na kolenou a plazí se po zemi. Ale pořád se nechtějí vzdát. „Hluboký stát / DS“ přes veškeré porážky bude bojovat do posledního muže a má zájem vzít s sebou co nejvíce lidí, a hlavně napáchat také co nejvíce škod. Můžeme pozorovat na katastrofách, které se odehrávají v současné době po celé planetě. Máme zprávy, které vypovídají o ohromné agresi DS. Po celém světě mají své sluhy, kteří se nyní snaží zapalovat lesy ve velkém. Můžete pozorovat na celé severní polokouli Hotelu Země. Videa o podpalování lesů a komentáře jsou hojně na internetu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

K tomu přicházejí poslední zbraně, které ještě drží ve svých rukou a provozují s nimi klimaterorizmus. Jedná se o HAARP a chemtraily. Letadla startují ze zemí, které jsou ještě po silným vlivem DS. Mohli jste si všimnout nepochopitelných srážek, které deštěm nejsou, ale skoro doslova a do písmene padajícím mořem vody. Sám jsem před několika dny zažil situaci, kdy jsem na dálnici musel zastavit, protože kvůli masám vody padajícím na auto jsem neviděl ani na předek kapoty. Nic takového jsem dříve nezažil. V následujícím videu je podobný nepřirozený sešup vody. Video zde

Dle zpráv z mnoha zdrojů z USA volby vyhrál ve 45 státech Prezident trump. V den nástupu zpět do funkce Prezidenta, budou postupně armádami z mnoha zemí odstraněny veškeré vlády v Hotelu Země a jejich poskoci a nohsledi. Bude zavedena NESARA / GESARA. Dluhy lidí budou eliminovány a lidstvo v celém Hotelu Země dostane nepodmíněný příjem. V ČR, dle jednoho čtenáře, který mi poslal odkaz, byla diskuze o nepodmíněném příjmu na ČRo 1, a to 16.Q6.2Q21. (Komentovali jsme to před několika lety a dnes se opět z konspirace stává pravda). Jsou to peníze, které Vám budou vyplaceny díky rodnému listu, kterým byla každá živá bytost VATIKÁNEM zotročena po porodu. Tento počin byl Prezidentem trumpem zhruba před dvěma lety zrušen. Vaše peníze každý dostane na konto. Ne, nejedná se o SCI-FI, ale o 1000% realitu.

Na odkazy o nepodmíněném příjmu s můžete podívat ZDE

Bude to postupný přechod do zlatého věku. Je nutné si uvědomit, že je to jenom přechodné období, ve Zlatém věku nebudete potřebovat žádné peníze. Všemu bude jinak. Brzy se dočkáte.

***** *****

Po nástupu Prezidenta trumpa budou postupně uvolněny veškerá data o zločineckých politicích ve vládách všech států. Pedofilie, obchodování s bílým masem, dětmi, orgány, odtajněny budou podzemní města, základny a laboratoře, které byly zničeny. Cestování na jiné planety, a samozřejmě MedBeds, kterými lidstvo získá nejen naprosté zdraví, ale hlavně nepochopitelné schopnosti. Nechte se překvapit.

Přechod do této doby nebude klidný, připravte se na silné turbulence. Mnozí by si měli připravit místo popcornu hodně sáčků na ….

***** **** ***** ****

V následujících dnech by měli být všichni velmi ostražití. Jak jsem psal, DS hodlá vzít s sebou co nejvíce lidí a proto ty katastrofy po celém světě. Mnoho lékařů se probouzí z hlubokého spánku a zjišťují, jaký podvod byl na ně navléknut. Všichni se budou postupně zodpovídat za zločiny proti lidstvu, které druhým vědomě způsobily. Výmluvy zde nebudou možné.

***** **** ***** ****

Skončím tím, čím jsem začal.

End Game je skoro u konce. Svět bude nádherný a bezpečný. Sledujte vodu a klíč ke všemu. Shrnuto ve 4 minutách. Zde Vám bylo mnoho napovězeno. Klíč najde každý, kdo má oči, intuici a sluch – k vnímání…..

Video najdete zde

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.