Je tu ještě někdo, kdo právě teď pláče, protože si uvědomuje: „Děje se to“?

Clinton Global Initiative + Obama + Sorosova nadace > Myanmar. Myslím, že víme, proč administrativa Joe Bidena právě KŘIČÍ …

Proč byl k sakru Mike Pence zachycen se Su Ťij?

„Myanmarská armáda převzala moc poté, co zadržela civilní vůdkyni Aun Schan Su Ťij a další vyšší členy její vládní strany poté, co obvinila úřady z toho, že nevyřešily obvinění z podvodu v listopadových sporných volbách.“
Musíme si o tom promluvit.
👇
https://vm.tiktok.com/ZMe1Cmcxo/
https://anonup.com/thread/854440

[wp_ad_camp_2]

***** ****
Major Patriot: Podívejte, co jsem právě našel:

Tweet Smartmaticu z 26.9.2017:
Myanmar míří v listopadu k volbám. Přečtěte si některá zajímavá fakta o těchto volbách, v nichž bude mnoho poprvé.
https://t.me/WeTheMedia/6008
https://twitter.com/smartmatic/status/912596356442845184

Odkaz, který Smartmatic přiložil už je mezitím smazaný:
https://t.me/Re5iGam/1906

***** ****
Můžeme potvrdit, že Myanmar použil volební systém Dominion?
https://anonup.com/thread/854742

***** ****
Rok 2011: Ministryně zahraničí Clintonová se v Barmě setkává s Aung Schan Su Ťij.
Během návštěvy Clintonové usilují vojenští vládci o pomoc USA na cestě k demokracii, když večeří s laureátkou Nobelovy ceny Aung Schan Su Ťij.
https://t.me/Re5iGam/1876

***** ****
Je to rok staré, ale podívejte se, kdo tam náhodou byl:
Alexander Soros, PhD: zpátky v práci v Naypitaw, v hlavním městě Myanmaru….
https://t.me/Re5iGam/1881

***** ****
Podle barmské ústavy je paní Su Ťij zakázáno stát se prezidentkou, protože její zesnulý manžel byl Brit a její dva synové jsou britští občané.

Náhoda, že Scavinův tweet byl přišel dnes v 1:00 ráno těsně poté, co se zprávy provalily?

Q100 začíná: Kdo je královna Anglie?
https://t.me/Re5iGam/1911

[wp_ad_camp_2]

 

***** ****
Obchod s lidmi: Myanmar patří mezi nejhorší pachatele (článek z roku 2018)

Washington obviňuje asijský národ z toho, že brání opatřením OSN v boji proti obchodování s lidmi. Podle amerického ministerstva zahraničí jsou barmští úředníci zapojeni do prostituce a vykořisťování lidí. Dětští vojáci zůstávají hlavním problémem….

Ministerstvo zahraničí tvrdí, že barmské ženy, zejména z etnických menšin, „jsou stále častěji transportovány do Číny a jsou předmětem obchodování s lidmi a domácího otroctví prostřednictvím nucených sňatků s čínskými muži“.
http://www.asianews.it/news-en/Human-trafficking:-Myanmar-among-worst-offenders,-US-says-44684.html

***** ****
Vypadá to, že v Barmě trefili Jackpot
https://t.me/Re5iGam/1877

***** ****
Datování Sputniku:
https://sputniknews.com/asia/202102011081940591-live-updates-myanmar-army-reportedly-seizes-yangon-city-hall/

***** ****
Na závěr video pro pobavení:

Převzetí moci armádou
https://t.me/Re5iGam/1915

***** ****

Dr. Wu Zunyou z čínského Centra pro kontrolu chorob přiznává NBC na kameru, že neizolovali virus SARS-COV-2.
https://t.me/disclosetv/482

***** ****
Dr. Fauci připouští, že lhal o maskách (sestřih, jak se vyvíjely jejich lži)
https://www.disclose.tv/t/dr-fauci-admits-that-he-lied-about-masks/21772

***** ****
Toto video je velmi znepokojivé … jedná se o informátorku Brandy Vaughan, bývalou zaměstnankyni společnosti Merck vyrábějící mRNA vakcíny, která byla 8. prosince 2020 nalezena mrtvá. V tomto videu dokumentuje taktiku zastrašování, kterou ji chtěli umlčet.
https://anonup.com/thread/832473


Tento rozhovor proběhl na kanálu Charlieho Warda už před několika týdny. Začátek jsem zčásti zapsala, třeba vás to zaujme.

Cyrus Parsa mluví s Charlie Wardem o Číně, umělé inteligenci a hologramech
https://drcharlieward.com/cyrus-parsa-talks-china-artificial-intelligence-holograms/

Cyrus žil nějakou dobu v Číně, říká že má 1400 telefonních čísel na své informátory v Číně. Číňané jsou podle něj velice záludní. Mají to v sobě historicky a potom komunismus zničil jejich etiku. Pracují v dlouhodobém horizontu 20-30 let. Charlie potvrzuje, že mají velice odlišnou mentalitu. Říká, že na druhou stranu se v Hongkongu potkává s nějakým velice starým dračím rodem a nikdy za 20 let neměl důvod, aby jim v něčem nevěřil. Nejde jim tolik o peníze, jako o moc. Cyrus říká, že lidé v Hongkongu a na Thajwanu jsou lidé jiní než v Číně. Pracují pro mě Číňané, kteří žijí 30 let v USA a přesto říkají: Cyre, musím si pamatovat, abych ti nelhal. A to jsou ti dobří. Nehledě na to, jak se k vám chovají hezky, jsou to nacionalisté.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Charlie říká, že 5 let pracuje na kvantovém finančním systému. Už před šesti lety mu bylo řečeno, že nechají zkolabovat světovou ekonomiku kvůli globálnímu finančnímu resetu. Pak mu to řekl znovu před dvěma lety americký velvyslanec a pak znovu v listopadu 2019. „Začneme virem, pak přijde vakcína, pak 5G, pak nepokoje a pak invaze mimozemšťanů.“ Tehdy ještě netušil, že ve hře jsou dva resety.

V čase 16:54 Cyrus reagoval na zmínku o mimozemšťanech. Vytáhl svoji knihu Umělá inteligence – nebezpečí pro lidstvo a říká, že aby obešel algoritmy, používá výraz AI pro ně a pro kvantové sítě, po nichž se pohybují. (Tito?) podle něj přišli před cca 100 lety. „Civilizaci jako je naše vidí jako stvořenou k obrazu Božímu, zatímco oni musí používat technologie. Chtějí lidské tělo, které má duši. Jak se dostanete do lidského těla? Napřed ho musíte naklonovat, pak se do něj můžete downloadovat (pozn. asi bych spíše řekla uploadovat). Druhý způsob je přes nanotechnologii: virus – vakcína jedna, druhá – pak se to začne množit. „Potom se spojíte s počítači a umělou inteligencí. Následně se vaše digitální já stane vaším virtuálním já. Extrahují vás ven (vaši duši nebo můžete říct vás digitální obraz) a pak se downloadují do vás. O tom je celá transhumanistická agenda. Jsou to koncepty, kterým lidé stěží uvěří. Proto jsem udělal film AI – Plán na invazi lidstva.“

„Umělá inteligence Googlu extrahuje z lidí způsob, jak je formovaný jejich mozek a to se děje přes 70 senzorů v chytrém telefonu. Váš chytrý telefon má elektrické pole a jsou vzorce, které má Google a smartphonové společnosti. Vaše tělo má elektrické pole. Co to dělá – extrahuje z něj data skrze vaši nervovou soustavu a – když se ho dotknete – posílá pak data zpátky na server a na cloud a později na Google. Tak mapují lidské mozky a pak přijde Elon Musk a lidé v Pentagonu ho mají rádi. Pokoušejí se vytvořit digitální mozek. Když vytvoříte digitální mozek, vytvoříte vlastně kvantovou digitální entitu.

Pak když očipujete lidi, abyste je mohli downloadovat a připojit na satelity a současně je ovakcinujete, tak je máte na fyzické rovině, pozměníte mozek a začnete přepisovat software mozku používáním Elonovy „neural lace“. Takže je to postupný proces. Ale ptáte se, proč by to Ufoni dělali, proč by se neukázali? Protože používají kvantovou technologii. To znamená, můžou přijít i odejít za dva dny. Pro ně to je 100 let. Takže je to o ovlivnění celé lidské civilizace, aby se dostala do toho stavu. .. jakmile vyškolíte lidstvo, že není žádná matka, otec, dcera, syn, žádné pohlaví, žádný Bůh, tak se přestanou rozmnožovat. V tom bodě, možná ode dneška za 10 let, vás pak můžou smíchat se zvířaty a pak když Ufouni přijdou, řeknou: Je to normální. V podstatě by změnili mozkovou chemii všech na planetě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak jsou lidé mobilizováni, že tak strašně moc útočí na Prezidenta trumpa? Máme média, která šíří informace, ale frekvence, skrze AI aplikace a technologii v nich ovlivňují chemii v mozku lidí. Když jdou spát, cokoli negativního, co četli nebo slyšeli o trumpovi, se množí v jejich mozcích, až se rozvine úplný nenávistný pohled. Není v tom žádná logika. … Už rok se o tom pokouším datovat….tady je politika, tady Čína, tady je biometrika, mají biometrické údaje 6 miliard lidí. Nevěřili mi. Napřed jsem šel do technických věcí, pak na duchovní a UFOs. Všude jsem se snažil vysvětlit ten globální obraz. …

Existuje satanská energie, což lidé nechtějí vidět. Lidé jako vy to můžou cítit. V tomto vesmíru je dualita, která teď přichází k velice nebezpečnému bodu. Tomuto lidé nerozumí. Je tady Velký reset. Je to, protože mysli těchto lidí byly ovlivňovány, a je to něco, co bylo už dlouho plánováno. Ale abyste vymyli mozek levici i pravici, aby spolu bojovali, jsou dva jednoduché způsoby. Vytvoříte nanotechnologií virus, který lidé nemůžou vidět ani cítit. Jednou se ukáže jako pozitivní a jednou jako negativní. Někoho to zabije, někoho ne, takže lidé to nebudou chápat. Takže levice řekne, že je to nejsmrtelnější věc na planetě a potřeba všechno zavřít. A druzí řeknou, že to nic není. A začnou spolu bojovat a tím se obě strany oslabí a stane se z toho chaos. Udělají lockdown a všichni sedí u pc ve virtuální realitě, smíšené realitě. Jedna strana prohraje a z chaosu vznikne nedostatek potravin, takže co uděláme? Zapojíme roboty a drony…. Co jsem chtěl říct, není to jen lidská nebo mimozemská agenda. Na makro úrovni je to univerzální agenda, ale je zakrytá v každém směru.
….. ….
Kdyby trump padnul, potřebovali bychom deset tisíc trumpů. Každá lidská bytost je speciální… můžeme být jako trump, protože jsme vytvořeni k obrazu Stvořitele, jsme obdařeni jeho mocí a moudrostí. Všechno, co musíme udělat je upgradovat se… takže vkládáme zodpovědnost na jeho bedra (trumpova), místo, abychom ho podpořili ho a postavili se. To musíme udělat.

….. Charlie: trump má všechno. Nabízel jsem mu nějaké důkazy a bylo mi řečeno, že jich mají víc, než bych mohl publikovat na svém webu.

Cyrus: Ano, mají všechno. Jsem ten, kdo 18/7/2020 odhalil existenci Bidenových (sexuáních) nahrávek. „Když jsem to napsal na Twitter, měl jsem najednou o 3 tisíce sledujících navíc a celý svět se na mě díval a Prezident trump potom na Twitteru 19 hodin mlčel. Napsal jsem prezidentu trumpovi, prosím, požádejte Willama Barra, ať nařídí předložení čínských sexuálních nahrávek zkorumpovaných politiků a vůdců z posledních tří administrativ soudu… „Bylo mi divné, proč všichni mlčí o zločinech Číny proti lidskosti. Mělo to co do činění se sexuálními nahrávkami a 1,5 miliardě dolarů?

Otevřelo to celou galaktickou plechovku červů (pozn. teď mě za nic na světě nenapadá český výraz, ale ten anglický říká vše). Všichni se začali bát. Když byly zveřejněny Bidenovy nahrávky o tři měsíce později, napsal jsem tweet na Vatikán a na Xi a požádal jsem Xi – mohl byste prosím nařídit předložení vatikánských sexuálních nahrávek soudu? Čínský konzulát, mluvčí konzulátu a mluvčí CCP, mě okamžitě na to zablokovali na Twitteru a byli zticha. Rozeslal jsem to na všechny možné platformy včetně WeChat, viděly to stovky milionů lidí. Tentokrát jsem zahrnul Vatikán, demokraty i republikány, hráče NBA, producenty Disney, atd. A pak se mi začali ozývat politici, že to vezmou do Bílého domu. A potom se začali ptát – je to o nás nebo o nich? A já jsem si jednoho zkontroloval a byl taky na seznamu sexuálních nahrávek. A to je jen jeden z nich….. (cca 35. minuta)


Dnes ráno napsal Kobayashi, administrátor několik týdnů staré sociální sítě anonů:

„Podívejte se, co jste všichni umožnili. AnonUp překonal průměrný čas, který lidé tráví na Twitteru! Vše bez aplikace! Velké FU (jděte do…. – nepřekládám) obchodům Apple a Google Play.
Nyní pracujeme na požadovaných funkcích.
https://anonup.com/thread/880551

(pozn. Apple a Google Play samozřejmě odmítli zařadit anonup jako aplikaci)

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

Next Stop Andrew napsal:

Twatter je v háji.

Vždy to byl primární motor, který poháněl provoz pro videa 4VKM

Bál jsem se včerejška, protože všechny moje kámoše tam smazali.
Místo toho jsme měli nejsledovanější 4VKM video za 24 hodin, což je dvojnásobek dalšího nejbližšího videa.

Podívejte se, odkud ten provoz přišel. Toto cvičení mi dokazuje, že náš DOSAH je nyní MNOHEM VĚTŚÍ než dříve, protože jsme se přestěhovali na platformy bez shadowbanu / cenzury.

Děkujeme AnonUp rodině za to, že udělala „107 poráží nWo“ nejsledovanějším videem 4VKM.
(pozn. 107 = Juan O Savin, NWO – nový světový řád)
https://www.youtube.com/watch?v=0jRDpfHkgaA&t

https://anonup.com/thread/877068

Pozn. Nové video je výše, už se těším, až se večer podívám. Bylo mi vždycky divné, že mají tak malou sledovanost a tak málo lajků na twitteru.

107daily.com je nová platforma Juana O‘ Savina. Pro přístup je nutná registrace.

Vybrala a přeložila melda

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.