Jejich rodné příjmení bylo Scherff, než je otec přestěhoval do USA a změnil jejich příjmení na Bush. Otec George WH Bushe byl druhým Hitlerovým velitelem.
https://anonup.com/thread/386977

***** ****
Rozhovor, který George Soros nechce, abyste viděli.
Ten muž by měl být postavený ke zdi s páskou přes oči.
https://anonup.com/thread/388858

***** ****
Je to velký klub a ty nejsi v něm.
https://anonup.com/thread/388242

***** ****
Tyto tři státy ovládají svět (jejich obelisky)

City of London (není součástí Anglie) – finance
Vatikán (není součástí Itálie) – náboženství
Washington D.C. (není součástí Ameriky) – armáda
https://anonup.com/thread/323493

***** ****
K obeliskům jen přidávám printscreen z videa ze včerejška – když zmizel Obamův hologram, objevil se místo něj na chvíli lingam (symbol vztyčeného mužského / Osirova údu), který představuje i obelisk
https://ctrlv.cz/PNa0

***** ****

Bývalá přítelkyně Armie Hammera Paige Lorenze vypráví vše o hercových údajných „démonických“ způsobech po skandálu na sociálních médiích, který propukl počátkem tohoto měsíce na základě tvrzení, že sdílel barvité fantazie o sexu – včetně kanibalismu – se ženami.
…..
„Říkal, že najde lékaře, který by mi odstranil žebra, která nepotřebuji – spodní žebra – a že má doma kuřáka. Chtěl je kouřit a sníst. Přemýšlel, jak by chutnaly a v podstatě se tvářil jako: ‚Vsadím se, že by chutnaly dobře.’“
….
Lorenze také sdílela fotografie jizvy písmene „A“, která podle ní Hammer vyřezal nožem do jejího těla – těsně nad oblastí rozkroku. „Jeho chování bylo rozhodně kultovní,“ řekla nám Lorenze a tento čin označila za „bolestivý“.
https://www.foxnews.com/entertainment/armie-hammer-ex-girlfriend-cannibalism-scandal

***** ****

„Don Jr používá jiná slova, aby řekl:

5 milionů + Q /opozičních účtů bylo pozastaveno současně z Twitteru, protože jsme skvělí v odhalování Pedofilů.
https://anonup.com/thread/389559

Video je tady“
https://anonup.com/thread/389638+

***** ****
Tady je pro zájemce druhé video donalda juniora z Telegramu:
https://twitter.com/disclosetv/status/1352771698194587648

***** ****

Imigrační a celní policie (ICE), jejichž úkolem je prosazovat federální imigrační zákon, dostala pokyny, aby propustili všechny osoby držené ve vazbě, protože administrativa prezidenta Joe Bidena zastavuje deportace.
https://www.breitbart.com/politics/2021/01/23/ice-agents-ordered-free-all-illegal-aliens-custody-release-them-all/

***** ****
A jsme tady – první covidový koncentrační tábor v Německu.
Historie se opakuje.
https://anonup.com/thread/369131

***** ****

Falešná vlajka na konci měsíce?

„Potřebujeme herce (herce ke hraní obětí katastrof pro vojenská cvičení)

Herci musí jednat jako oběti katastrof, hromadné oběti,
úzkostné a zraněné občany pro vojenská cvičení v oblasti Las Vegas v Nevadě.
Civilisté budou zachráněni, rozděleni a podrobeni procesu dekontaminaci

Kompenzace je 100 $ za den

Termíny cvičení jsou 1/26/21, 1/28/21 a 1/30/21

Registrace se uskuteční 25. 1. 2021″
https://anonup.com/thread/367719

***** ****

„Dokumentace k obžalobě George H. W. Bushe 2 měsíce před jeho smrtí! Přečtěte si ji celou až do konce, ze jmen, která jsou uvedena do souvislostí, vám spadne čelist!“

Pozn. v záhlaví je citováno obvinění z praví špinavých peněz, spiknutí k porušení Logan act a obchod s lidmi pod R.I.C.O. Nechce se mi to teď číst, dělá se mi z toho zle, ale například a stranách 8-9 uvidíte jméno Larryho Kinga, který včera zemřel, v souvislosti s Boys Town – s obchodem s dětmi, pedofilií, vraždami; je tam vedle fotky zakladatele Církve satanovy.
https://anonup.com/thread/383993

přímý odkaz:
https://unitefor45.com/pages/george-h-w-bush-indictment-paperwork-2-months-before-death

***** ****
Satanské kulty, MK-Ultra a psychologická válka
(tohle starší krátké video popisuje něco z toho, co je zmiňováno výše v dokumentu)

Zpravodajské agentury, Církev Satanova, satanista Anton LaVey, generál Michael Aquino, týrání při satanských rituálech, nacistická SS, experiment Jonestown, rodina Mansonů, Boys Town a vydírání – vše propojeno. (Délka: 10 minut)
https://anonup.com/thread/387681

Zprávy pro tadesco vybrala a přeložila melda.

Dovolím si vložit důležitý článek od nicku Milan.H.

Hrozba
Puč páchaný v očích celého světa Joe Bidenem a demokraty je pouze nejnovějším americkým obratem v převzetí národů Ilumináty 4. říše, nesprávně pojmenovanými „Nový světový řád“ nebo „Hluboký stát“.
Tyto démonické síly se snaží vyhladit lidstvo tím, že chtějí udržet naživu jen pouze méně než 500 milionů snadno ovladatelných otroků. Této kontroly bylo plně dosahováno od roku 1947 založením všech vojenských, kulturních, politických a ekonomických institucí v mezinárodním měřítku schopných potlačit sebeurčení národů. Nejviditelnějším příkladem je Evropská unie.

Odpověď
V kapce s názvem „Slib úsvitu“ vám Clearlook odhalil existenci tajné a autonomní vojenské síly, která měla od července 1963, zničit tyto síly zla, které zotročovaly lidstvo. Jeho tvůrce, prezident John Fitzgerald Kennedy, nazval tuto sílu „Společnou operační jednotkou pro boj za vlast“ nebo-li „JOHWU“.
Jeho prvním vrchním velitelem (červenec 1963 až říjen 1972) byl generál Maxwell D. Taylor s admirály Davidem L. McDonaldem (červenec 1963 až srpen 1971) a Claude V. Ricketts (červenec 1963 až duben 1973) jako jeho dalšími veliteli. Tito vyšší důstojníci současně zajišťovali své oficiální velení v Pentagonu.
Hierarchické postavení v rámci hodností „Společné operativní jednotky pro boj za vlast“ nereaguje na stejná pravidla jako v „oficiální“ americké armádě. Plukovník tedy může být perfektně nadřízeným admirála nebo generála ve velitelské skupině, pokud jsou jeho terénní dovednosti lepší. Pro zjednodušení vypadá struktura velení „JOHWU“ trochu jako struktura izraelské armády (Tsahal), kde nižší důstojník může vnutit své rozhodnutí nadřízenému, pokud jsou jeho bojové zkušenosti lepší.
V roce 2008 byla tato tajná armáda pod velením téměř výhradně důstojníků NAVY přezdívána jejími členy podle úrovně utajení 17, nejvyšší ve Spojených státech, ke které má tato armáda přístup. Úroveň utajení 17 se nazývá úroveň „Q“, toto písmeno je 17. v abecedě.

Způsoby
Personál „Q FORCE“ zahrnuje 64 Američanů, 17 Britů, 12 Francouzů, 5 Rusů, 4 Belgičany a 1 Němce, celkem 99 lidí, z nichž 13 tvoří vrchní velení. V roce 2020 dosáhla síla „Q FORCE“ 3 357 žen a mužů, z toho 374 civilistů a 3 283 vojáků.
Tato čísla neposkytují žádnou představu o skutečné síle této síly, protože její civilní a vojenský personál jsou většinou elitní kádry a instruktoři, kteří dohlížejí na oficiální jednotky v tajných vojenských operacích. Tyto pravidelné jednotky si neuvědomují, že pracují pro a s „Q FORCE“.
Například speciální síly z námořní pěchoty a armády nedávno nevědomky operovaly s „Q FORCE“. Tyto operace proběhly v dubnu až květnu 2020 pod krycím názvem „Lord War“ a umožnily propuštění 3 667 dětí zadržovaných v tajných pediatrických zařízeních „bratrství“ na americkém území. Během těchto operací bylo také provedeno 1 468 zatčení pedosatanistů.
Obecně je známo, že „Q“ je speciální část „Q FORCE“ využívající prostředky NSA k výchově a pomoci ženám a mužům, kteří se odvážně rozhodli bojovat se zlem. Tato část „Q“ je trochu tím, čím byl SOE (Special Operations Executive), a také tím, čím byla BBC během druhé světové války. Podobně jako dnes „Q“, tak i tyto organizace informovaly obyvatele, kteří trpěli cenzurou a nacistickou botou a pomáhaly hnutí odporu tím, že mu poskytovaly výcvik a prostředky k boji proti nepříteli v jeho týlu.

Příprava
Po dobu 45 let „Q FORCE“ nejprve infiltrovala „Bratrství hada“, které spojuje všechny ilumináty na světě a vládne 4. říši, a také „Kabalu“, která spojuje všechny neiluminátské členy nižší hodnosti 4. říše. V letech 2008 až 2016 „Q FORCE“ převzala kontrolu nad NSA a pomocí svých nepředstavitelných prostředků získala důkazy o většině zločinů spáchaných 4. říší a všemi světovými elitami, aby je mohla soudit, až přijde čas. Po zvolení jejího vrchního velitele Donalda Trumpa na jedné straně zmařila „Q FORCE“ 44 pokusů o atentát na prezidenta organizovaných Antikristem Husajnem Obamou. Dále připravila plán na zdokumentování všech důkazů o zločinech velezrady a státního převratu, které provedli Obama a jeho spolupracovníci ve volbách v roce 2020.

Plán
Plán má dvanáct fází po 60 dnech a trvá téměř dva roky. Složitost tohoto procesu vyplývá ze skutečnosti, že prezident Trump přísně dodržuje zákony a ústavu Spojených států. První tři fáze budou nejnebezpečnější a nejtěžší. Po dosažení tohoto milníku se devět zbývajících fází vyjeví samo. Zde budeme podrobně popisovat pouze první tři fáze. Tyto fáze mají kódové označení Godwin 1, Godwin 2 a Godwin 3.

Godwin 1: Tato fáze probíhá od 24. ledna do 31. března 2021.
Operace „Castle Storm“
Začne to v neděli ráno zatčením pučisty a pedosatanisty Joea Bidena a všech volených úředníků (republikánů a demokratů) obviněných ze zločinů velezrady a puče, trestných činů trestaných trestem smrti. Na základě stávajících zapečetěných obžalob by se mohlo stát, že tohoto dne by mohlo býto zatčeno 384 kongresmanů a 146 senátorů. Budou zadržováni na Guantánamu. Stanné právo bude ve Spojených státech vyhlášeno ve stejný den a armáda převezme kontrolu nad médií a internetem, aby ukončila cenzuru a svobodně informovala občany.

Operace „Thunderlaw“
V průběhu měsíců února a března budou vojenskými soudy přednostně souzeni všichni volení představitelé a další obžalovaní, kteří se účastnili volebních podvodů, aby se co nejrychleji ověřily důkazy o podvodu a o skutečném počtu hlasů, které získal každý z obou kandidátů.

Operace „Lafayette Storm“
Tato operace probíhá od 1. března do 31. března 2021. „Q FORCE“ pomůže francouzské armádě zatknout členy vlády za porušování úředních povinností a za velezradu na základě drtivých důkazů shromážděných americkou armádou, které budou zveřejněny počátkem března. Předseda Senátu bude jednat jako prozatímní a poté zorganizuje nové prezidentské volby. Francouzská a americká armáda sjednotí své úsilí, aby se zabránilo opakování masivních podvodů z roku 2017, které ukradly Francouzům volby.

Godwin 2: Tato fáze probíhá od 1. dubna do 31. května 2021.
V této fázi dojde v podstatě k zatčení a souzení vojenskými soudy tisíců pedosatanistů z politické, ekonomické, mediální a kulturní elity. Rovněž bude možno vidět rozsáhlé vojenské operace proti mafiím ve Spojených státech a jinde. Armáda také poskytne pomoc ve velkém měřítku milionům lidí oslabených globálním kolapsem, který pravděpodobně nastane do konce dubna a bude ruinovat svět.

Godwin 3: Tato fáze probíhá od 1. června do 31. července 2021.
V této fázi bude v zásadě možno uvidět konečné ověření obrovského počtu hlasů ve prospěch Trumpa (78% hlasů) a instalaci nového Kongresu a nového Senátu, kde budou mít Trumpovi
příznivci absolutní většinu.
Stanné právo bude zrušeno a bude obnovena demokracie. Obě komory pak budou hlasovat o nové Ústavě a budou založeny Státy Ameriky, které nahradí Spojené státy americké.

4. července bude Trump vítězně zvolen prvním prezidentem „Států Ameriky“. Tato nová americká revoluce skutečně osvobodí Ameriku od její závislosti na anglické koruně a Rothschildově bance (ovládané pomocí FEDu), což znemožňovalo skutečnou nezávislost a sebeurčení amerického lidu. Od července Trump obnoví zlatý standard jako měřítko měn, což skoncuje s kolapsem, Novým světovým řádem, WTO i fašistickou mocí Evropské unie.
Bude to smrt Čtvrté říše.

Po těchto událostech budeme mít spoustu času na diskusi o následujících fázích, které změní tvář světa.
Nyní znáte náš plán, který je nyní váš.
Bůh žehnej Francii a Americe.
Pokud jde o vás, kteří nás čtete, protože jste se postavili proti zlu, jste již požehnáni Bohem!

http://clearlook.unblog.fr/2021/01/23/ne-un-4-juillet/

Článek přložil Milan H. Děkujeme

Meldě děkuji za dovolení bez dotazu ohledně vložení.

***** ****

Opět melda na scéně:

DOQ si v noci všimnul, že Bílý dům úplně potemněl:
Hej HistoryFags, už byl někdy Bílý dům úplně ve tmě? [0] zapnutých světel?
https://anonup.com/thread/403576

DOQ připomíná jednu z první zpráv od Q:

Drazí Patrioti,
Je mi sdělováno, že akce vytvořily zrychlené protiakce.
Dosud jsme nezjistili rozsah útoku.
Sledujte zprávy.
Odstranění Twitteru POTUSe nebylo náhodou (jak bylo uvedeno před několika hodinami).
Pokud by SVĚTLA zhasla, vězte, že máme vše pod kontrolou.
Nepanikařte.
Jsme připraveni a aktiva (pozn. vojáci, zbraně) jsou na místě.
Bůh žehnej – v tomto bodě musím odejít navždy.
Q
https://anonup.com/thread/403787

DOQ: Srovnejte fotky! Před Bílým domem je jedno vozidlo a teď se zdá, že je jich tam 10!
https://anonup.com/thread/404046

Lidé v komentářích píší, že takto temný je už několik dní.

Z jiného komentáře: Podle the Guardian se světla Bílého domu v normálních časech vypínají úplně pouze tehdy, když zemře prezident. Teď to může mít jiné významy.
https://anonup.com/thread/404504

***** ****

Haha, tohle je fakt skutečné. Myslela jsem, že to byl jen žertík anonů.
https://anonup.com/thread/403978

Z velitelství Amerických vesmírných sil:
Jsem vděčný že senátor @BernieSanders se k nám mohl připojit kvůli profesionálnímu rozvoji. Chcete-li se dostat daleko, běžte s týmem. I když ten tým musí uvnitř nosit bundu a rukavice. “ https://twitter.com/US_SpaceComCSEL/status/1353188504579174401

Fotka Bernieho Sanderse z „inaugurace“ je od té doby vděčným námětem různých vtípků. Jeden z mnoha dalších:
https://anonup.com/thread/404074

***** ****

EXKLUZIVNĚ od Gateway Pundit:

Přesný seznam případů volebních podvodů z roku 2020 ukazuje celkem 81 případů, 30 je stále aktivních – A ANI JEDEN SOUD neumožnil argumentovat důkazy
https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/breaking-exclusive-accurate-list-2020-election-fraud-cases-shows-81-cases-total-31-still-active-not-one-single-court-allowed-evidence-argued/
…..

• Ke dnešnímu dni je 81 soudních případů týkajících se voleb v roce 2020
• Ve 45 případech byl žalobcem Prezident trump
• Ve 34 případech není Prezident trump žalobcem
• Ve 2 případech je obžalován Prezident trump
• V 72 případech se tvrdí, že hlasování bylo nezákonné
• V ŽÁDNÉM [0] ze 72 případů, v nichž se tvrdí, že hlasování bylo nezákonné, nebylo povoleno předložit důkazy
• 30 případů zůstává aktivních

Link na seznam soudních řízení:
http://wiseenergy.org/Energy/Election/2020_Election_Cases.htm

Ve volbách v roce 2020:

• Byly údajně tisícovky případů podvodu
• Několik států změnilo zákony, aby zajistilo hlasování v nepřítomnosti, a úprava údajně není legální
• FBI doposud neudělala nic pro přezkoumání údajného podvodu
• DOJ (Ministerstvo spravedlnosti) popřelo jakékoli údajné závažné případy podvodu
• Z údajného volebního podvodu jsou obviňováni Demokraté
• Zákonodárné sbory států potvrdily výsledky voleb s miliony zpochybněných hlasovacích lístků
• Kongres USA přijal tyto certifikované výsledky, které ignorovaly tisíce případů volebních podvodů
• Viceprezident Mike Pence přijal výsledky navzdory tomu, že zákonodárci států požadovali jejich prozkoumání

A nyní víme, že soudy dosud neumožnily předložit jediný důkaz o podvodu.

***** ****
Pozn. melda: A také víme, proč tomu tak bylo: většina soudců je zkrumpovaná a táhne to s Deep State a těm několika málo, co zkorumpovaní nejsou, bylo vyhrožováno zabitím jejich rodin.

Zrovna včera jsem vzpomínala, že jako první na to upozornil vk, když udělal na Twitteru anketu, na kterou se neodpovídalo zrovna snadno. Koncipoval ji v duchu: Představte si, že celý život žijete v pravdě a pro spravedlnost a pak dostanete na vybranou: lhát nebo čelit tomu, že vám zabijí rodinu.
O několik dní později se provalilo, že právě takové výhrůžky dostávají soudci, co mají přidělené případy volebních podvodů.

***** ****

Napsal jsem pod koment ohledně očkování na Slovensku.

Tak k tomu vám mohu jenom napsat: Nyní ztratíte veškerý humor:

Imunologička a molekulární biologka Prof.Dolores Cahill:
Proč lidé očkovaní vakcínou COVID-19 zemřou měsíce po očkování mRNA.
Irský imunolog a molekulární biolog Prof. Dr. Dolores Chahill vysvětluje ve videu založeném na studii „Imunizace vakcínami proti koronaviru SARS vede k závažnému imunitnímu onemocnění plic po injekci divokého viru SARS“, proč jsou vakcíny mRNA spojeny s extrémními riziky.
Pokud očkovaní lidé přijdou do styku s divokým koronavirem několik měsíců po očkování, v mnoha případech jejich imunitní systém zareaguje smrtící cytokinovou bouří. Je to proto, že vakcína mRNA geneticky modifikuje buňky těla tak, že produkují SPIKE-protein koronaviru. Pokud nový koronavirus později aktivuje imunitní systém, rozpozná svoje vlastní produkované Spike-proteiny jako nebezpečí a zahájí velký útok proti buňkám vlastního těla. Výsledkem je, že očkovaní trpí septickým šokem se selháním více orgánů, které obvykle končí smrtí.

Francouzský genetik Dr. med. Alexandra Henrion-Caude (bývalá ředitelka Národního ústavu pro zdraví a lékařský výzkum, Inserm) požaduje: Před očkováním musí být veřejnost informována o život ohrožujících rizicích vakcín mRNA pro seniory. Odkazuje na závěry studie „Informovaný souhlas účastníků studie vakcín COVID-19 o riziku zhoršení klinické nemoci“ a jejich klinické důsledky: Specifické a významné riziko posílení obrany závislé na protilátce COVID-19. (Vylepšení závislé na protilátkách, ADE) mělo být sděleno testovaným subjektům – jak těm, kteří jsou v současné době ve studiích vakcín, tak těm, kteří jsou pro tyto studie přijímáni. Budoucí pacienti musí být také informováni po schválení vakcíny. Toto zveřejnění musí být prominentní a nezávislé, aby splňovalo standard lékařské etiky pro porozumění pacientům a informovaný souhlas.
Očkování mRNA nechrání před koronaviry, ale činí z nich smrtelné nebezpečí! Musí tedy být objasněno, zda pojem „vakcína“ skrývá systém biologických zbraní. V každém případě se výrobci vakcín, WHO a jejich odnože ve vnitrostátních orgánech pokusí přesunout vedlejší účinky (z vojenského hlediska: hlavní účinky) očkování mRNA na mutovaný virus.
Tvůrci pandemie reinterpretují ty, kteří zemřeli v důsledku očkování mRNA, jako úmrtí COVID-21. Tomu je třeba zabránit pitvami – protože oběti očkování by měly sloužit jako ospravedlnění pro tvrdá opatření i pro extrémní masovou paniku, kterou vědí, jak ji vyvolat prostřednictvím sdělovacích prostředků. Jejich cíl – maximalizovat počet úmrtí pomocí nuceného očkování – se projevuje v celé své bezohlednosti.
Pro výrobce pandemie je také strategicky důležité eliminovat kontrolní skupinu neočkovaných – a to co nejrychleji. Jinak by se rychle ukázalo, že umírají pouze očkovaní lidé. Proto by měl být každý, komu není injekčně podána vysoce riziková vakcína mRNA, izolován a deportován do karanténních táborů jako „hrozba“.
Nyní je jasné, proč Bill Gates v červnu 2020 se zlomyslným úsměvem řekl: „Další virus přitáhne pozornost“ – a proč Michael Ryan jako ředitel „nouzového programu“ WHO 30. března 2020 masové deportace v Coroně Karanténní tábor oznámil: „Musíme vstoupit do domů a vzít s sebou členy svých rodin“.
My (skupina politiků a lékařů) v současné době zkoumáme, zda jsou hromadné testy PCR zneužívány také k eliminaci neočkovaných jako kontrolní skupina: Test COVID-19 PCR – snímek nanočástic pro váš mozek – lze aktivovat např. Ozařování nanočástic mikrovlnami 5G?


Vložil carsten

Meldě děkuji za dovolení bez dotazu ohledně vložení.

carsten

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.