Prezentace zprávy forenzního auditu okresu Maricopa v Arizoně začala v pátek v 16:00 EST ve státním senátu a ukázala, že je zpochybněno více než 57 000 hlasů. Audit Maricopa je pouze jedním okresem v Arizoně, ale je to čtvrtý největší okres, pokud jde o počet obyvatel v USA. Úplnou zprávu, včetně dopisu předsedy Senátu Fanna generálnímu prokurátorovi Brnovichovi naleznete zde:

https://t.me/WeTheMedia/34657

***** ****

Jak první prezentoval Dr. Shiva Ayyadurai z M.I.T., známý jako vynálezce e-mailu.

Uvedl, že více než 17 tisíc hlasovacích lístků bylo duplicitních, od 188 voličů byly lístky triplicitní a od čtyřech voličů dokonce čtyřikrát.

https://t.me/gatewaypunditofficial/7069

 

Srovnejte s tím, že podle propagandy Joe Biden „vyhrál“ Arizonu o 11 434 hlasů:

https://t.me/QAnonJohn17/14529

 

Více než 25% duplicitních hlasů přišlo náhle po volbách, mezi 4.-9.11. 2020.

(Až poté, co věděli, kolik lístků ještě potřebují.)

https://t.me/TheStormHasArrived17/5547

***** ****

Dále například Dr. Shiva poukázal na to, že audit našel množství volebních lístků, na nichž bylo zjevně již předtištěno razítko „ověřeno a schváleno…“

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Razítka Ověřeno & schváleno, která se zobrazují za oblastí podpisu!? Většina z nich se objevila po 4. listopadu 2020…“

https://t.me/WeTheMedia/34584

 

Arizonská senátorka Wendy Rogers to okomentovala: „Připadá mi to jako zločin. Proč je razítko za trojúhelníkem a nejsou tam žádné podpisy? Tohle bylo SCHVÁLENO jako (platný) hlas.“

https://t.me/wendyrogersaz/1308

 

Procento čitelnosti podpisů se obrátilo z 95% čitelných a 5% nečitelných čtyři týdny před volbami na 5% čitelných a 95% nečitelných čtyři dny po volbách.

https://t.me/WeTheMedia/34579

***** ***

Další prezentující Doug Logan ze Cyber Ninja:

23 444 voličů hlasovalo korespondenčně, i když se ukazují jako přestěhovaní.

2 382 voličů hlasovalo osobně, i když se ukázalo, že se z okresu Maricopa odstěhovali.

https://t.me/WeTheMedia/34597

 

255 326 časných hlasů se zobrazilo na seznamu VM55, aniž by se vrátily. Kouzlo!!!

Vrátilo se o 9 041 hlasovacích lístků, než jich bylo odesláno.

Bylo o 3 432 odevzdaných hlasů více než bylo voličů na seznamu VM55

397 korespondenčních hlasovacích lístků se zobrazilo jako přijaté, vůbec však nebyly odeslány.

https://t.me/WeTheMedia/34598

***** ****

Ben Cotton se podělil o výsledky z IT auditu výsledků voleb. Během své prezentace poznamenal, že soubory byly vymazány těmi, kteří se podíleli na volbách den předtím, než měly být přístroje předány auditorskému týmu.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/09/caught-az-audit-team-caught-maricopa-county-officials-deleting-computer-election-files-video/

 

Počty záznamů, včetně dat, kdy byly záznamy přepsány:

https://t.me/WeTheMedia/34606

 

Více než 85 tisíc souborů bylo smazáno.

https://t.me/WeTheMedia/34608

 

Cotton říká, že zachytili snímky obrazovky lidí z okresu Maricopa v době, kdy byly soubory smazány. Dodal, že identifikovali osoby, které údaje smazaly.

Lidé půjdou do vězení!

https://t.me/TheStormHasArrived17/5552

 

Po spuštění se systém EMS pokusil připojit k internetu, a to navzdory tvrzením okresu, že se systém nepřipojuje k internetu.

https://t.me/WeTheMedia/34614

***** ****

Některé reakce:

Wendy Rogers: 41 zákonodárců z více států napsalo dopis americkému lidu, v kterém vyzývají k auditu 50 států, případné decertifikaci a možnému svolání Sněmovny reprezentantů USA

https://t.me/wendyrogersaz/1345

 

Senátorka Kelly Townsendová vyzývá k anulování voleb a k tomu, aby se přistoupilo k obžalobám.

https://t.me/TheStormHasArrived17/5558

 

Patrick Byrne: „Volby nikdy neměly být potvrzeny. Není to o Trumpovi nebo Bidenovi. Smazali velké množství dat a snažili se zakrýt volební podvody. Je čas na obžaloby a decertifikaci.“

***** **** ***** ****

Předtím vyhlášením došlo ke komické situaci, protože kdosi vypustil do médií, že podle výsledků Arizonského auditu dostal Biden o 149 více, Trump o 230 méně!

Anoni psali:

Fake News PANIKAŘÍ!

Výsledky auditu ještě nebyly oznámeny a podívejte se na tyto titulky:

„… audit potvrzuje Bidenovo vítězství“

„… zvyšuje Bidenův náskok před Trumpem“

„… Trump je ještě větší poražený než předtím“

https://t.me/TheStormHasArrived17/5530

***** ****

Mainstream a zaprodaní politici si i po vyhlášení samozřejmě melou svou, a totiž, že audit v Arizoně ukázal, že Joe Biden vyhrál. Zde se můžete podívat na některé další titulky:

https://t.me/TheStormHasArrived17/5565

 

Pro ukázku:

Eric Swalwell s MSBNC:

„Potvrdili to, co Fox News řekly o volební noci – že Joe Biden vyhrál Arizonu – také to, že slunce zapadá na západě, že Giants jsou nejlepší tým v baseballu a moje děti jsou monstra. Zdá se tedy, že jsou docela v souladu s vojáky a to nejlepší, co můžeme udělat, Lawrenci, je nadále vnášet světlo do všech nepravd, které Donald Trump a celá strana popírající volby, republikáni, stále vysílají.“

Anon TheStormHasArrived17: Tihle lidé se zakopali do tak hluboké díry, že už ani nedávají smysl. Budou jen opakovat svou lež, že zpráva ukázala, že Biden vyhrál, a doufat, že jim lidé uvěří.

https://t.me/TheStormHasArrived17/5562

 

Katie Hobbs: „Ve zprávě nebylo nic, co by otřáslo zemí. Obsahovala tuny dezinformací, o kterých jsme věděli, že je bude obsahovat.“

***** ****

Anon IET17:

Vypadá to, že hra pokračuje přesně tak, jak má.

>Media nedělají nic jiného, než že popírají a manipulují s realitou.

Teď je to v rukou arizonského generálního prokurátora a Senátu. Předpokládám, že také nebudou moc nápomocní. Ale tohle všechno je podle mého názoru jen proto, aby se lidé naštvali a ospravedlnilo to vojenský zásah.

Nyní, když to lidé viděli, včetně mnoha normíků, kteří si to naladili nebo viděli pravdu sami, sledování mocných, kteří popírají jakoukoli spravedlnost, bude mít na mnohé velký dopad v procesu probuzení.

Způsob, jakým Trump mluvil před auditem a po něm, je, jako by věděl, co přijde, a nebojí se – více mluví o sr*čkách a podpírá svůj postoj pro divoké „budoucnost dokazuje minulost“, Trump se nikdy v pozici nemýlí. Celá tahle věc se zdá být velmi dobře promyšlená a plánovaná a kontrolovaná. Odhalujeme korupci jako nikdy předtím a je zas a znovu dávána plně na odiv. Pomalé kapání, jako když se bolestivě odlepuje náplast z rány, aby se neudělala chyba v tom, co se děje potom.

Ze tmy ke světlu se skutečně děje.

Nemůžete jim to říct. Musíte jim to ukázat.

Ukazují nám to, jasný?

https://t.me/InevitableET/2986

***** **** ***** ****

Střípky ze sobotní rally Prezidenta Trumpa v Georgii:

 

Trump se ujistil, že vepředu je 13 prázdných míst na počest mariňáků a vojáků, kteří zbytečně zemřeli v Afghánistánu Bidenovou rukou.

https://t.me/QAnonJohn17/14630

***** ****

Trump k volebnímu podvodu: „Víte, že jsem nikdy neustoupil. Víte to, že ano?“ (video)

https://t.me/WeTheMedia/34756

Qtah: Trump právě řekl národu, že se brzy vrátí. Ať už devolucí nebo zrušením voleb, on ví, co přijde! Ví, že právě probíhá plán na osvobození každého muže, ženy a dítěte v zemi! To by mělo přinést velkou radost každému vlastenci.

https://t.me/WeTheMedia/34759

 

 

***** ****

„Děkuji Durhame! Čekali jsme, vyšel ven s tím VELKÝM a možná i s mnohý dalším, protože tohle je teprve začátek.“

„Bill Clinton žije ve strachu.“ – DJT

https://t.me/QAnonJohn17/14631

 

Dokážete si představit být ženatý za Hillary Clintonovou?

Raději bych se zaEpsteinoval.

https://t.me/QAnonJohn17/14632

 

Nebyla by to Trumpova rally bez skandování: Zavřete ji! Zavřete ji! (video)

https://t.me/TheStormHasArrived17/5583

***** ****

45 řekl, jak „velmi chytrá“ je Margaret Taylor Green… a že Margaret „ví, co se děje“.

V únoru byla vyhozena ze všech výborů Kongresu, protože předtím „propagovala spiknutí QAnon“. (video)

https://t.me/TheStormHasArrived17/5593

 

Prezident trump o patriotech nespravedlivě vězněných kvůli 6/1 – „Doufejme, že to všechno vyjde.“ – zní to, jako by něco věděl. (video)

https://t.me/WeTheMedia/34783

 

DJT: „To, co jsme udělali, je velice důležité. To, co jsme odhalili, je velice důležité. To, co děláme a co uděláme, je to nejdůležitější ze všech.“

To nejlepší teprve přijde. (video)

https://t.me/TheStormHasArrived17/5584

***** **** ***** ****

Sidney Powell měla v lednu způsob, jak zastavit potvrzení výsledků amerických voleb. Ještě 6/1 odpoledne podala na Nejvyšší soud soudní příkaz, který se zákonitě dostal do rukou Nancy Pelosiové. Ta se vyděsila a celý proces musela uspíšit. Cituji ze závěru článku Sidney:

„Pelosiová upustila od obav z masové nákazy covidem od „odsouzeníhodných“ v Kapitolu a vypálila svůj politický výstřel: v 18:30 šokujícím způsobem oznámila, že členové obnoví sčítání ve 20:00 – jen několik hodin poté, co Michael Byrd zabil Ashley Babbittovou a demonstranti byli stále v Kapitolu.

Zatímco ceremoniálu předsedal viceprezident Pence, kupodivu to byla sama Pelosiová, kdo oznámil, že sčítání bude pokračovat. Ve 20:00 proces okamžitě pokračoval, námitky nezabránily Bidenovu zvolení a společné zasedání bylo Pencem rozpuštěno ve 3:44 ráno.

Je pozoruhodné je, že spěch Pelosiové začít znovu ve 20:00 nezabránil pokračování procesu až do 7. ledna. Poslanci mohli jít domů odpočívat a pokračovat v hlasování brzy ráno, aniž by ztratili den. Jinými slovy, nic by se nezměnilo, pokud jde o datum dokončení sčítání. Absurdita, že dohnala Kongres k dokončení procesu uprostřed takových nepokojů, byla poháněna něčím úplně jiným.

Předsedkyně Pelosiová musela jednat rychle, aby zabránila soudci Alitovi, aby navázal na uplatnění zákona o sčítání hlasů, čímž by do puče demokratů vrazil velký klín.

Druhý den ráno Nejvyšší soud bez komentáře soudní příkaz zamítl bez předpojatosti – což byla rychlá reakce, protože Pelosiová už kvůli tomu soud jednou porazila. Kdyby si Pelosiová nepospíšila, výsledek případu mohl být jiný, stejně jako prezident.“

Celý článek Sidney s vysvětlením:

https://defendingtherepublic.org/january6/

 

Sidney vystoupila v pořadu Stew Peterse:

https://t.me/stewpeters/7810

***** ****

Objevil se nový klip, v němž policista z Kapitolu sráží 6.1. demonstranta z římsy schodiště. Jeho totožnost ani rozsah zranění nejsou po osmi měsících známa.

https://t.me/stewpeters/7814

***** **** ***** ****

Provolávání „F*ck Joe Biden“ nabírá na síle! Ten, co dostal nejvíc hlasů v historii…. (video)

https://t.me/TheStormHasArrived17/5595

***** ****

Killary Clintonová byla dosazena do funkce první ženské rektorky Queen’s University v Irsku.

S malý dítětem v patách, které neslo zadní část pláště, se Hillary cestou naparovala jako by byla z královské rodiny. Dav přihlížejících na ni bučel, provokoval ji a neúnavně se jí vysmíval.

https://t.me/stewpeters/7816

Mem: Když máte maškarní bál ve 2 hodiny a satanský rituál ve 4.

https://t.me/WeTheMedia/34674

Jiný mem Killary/Soros

https://t.me/WeTheMedia/34700

***** **** ***** ****

Když jsme u Sorose: George Soros daruje 30 milionů dolarů na „urychlení procesu vakcinace.“

https://t.me/TheStormHasArrived17/5571

***** ****

„Někdo poničil Georgijské poradní kameny a upřímně nevím, proč vůbec dovolíme, aby v Americe stál takový démonický pomník.“

https://t.me/WeTheMedia/34776

***** ****

Rázná matka to na zasedání školní rady ve Vandalii nandala škole kvůli rouškám, genové terapii a financování školy za podílení se na covidové genocidě (jdou zapnout automatické titulky)

https://www.youtube.com/watch?v=aavvn0-Aybk

Přeložila melda

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.