Rozhovor profesora Davida K. Clementse z 26.6.2021: „Co ví McAfee? Hacker spojuje tečky – část I“
https://rumble.com/vj3csv-what-does-mcaffee-know-hacker-connects-the-dots-part-i.html

Velice zajímavý rozhovor s hackerem bílých klobouků Joshuou Merrittem ohledně Johna McAfee, jeho zatčení, údajné sebevraždě a o tom, co všechno může být mezi jím avízovanými 31TB kompromitujících dat.

Některé moje poznámky:

Jediná antivirová společnost, která má kontrakt s americkým ministerstvem obrany a každou další vládní agenturou je McAfee. Dalším známým uživatelem antivirového programu McAfee je například i… Dominion.

Před zatčením byl McAfee na útěku na lodi. Měl strávit nějaký čas na Epsteinově ostrově a údajně pod jménem Rusty Shackleford publikoval na youtube záběry ostrova z dronu (úryvky videa v čase 12:40). V jednom záběru z dronu, který běžel i v TV, z doby, kdy FBI dělala na ostrově razii, je v okně domu vidět muž podobný Epsteinovi (14:44)

 

[wp_ad_camp_2]

 

McAfee není jen obyčejný chlapík přes počítače. Tím, jak spolupracoval s vládními agenturami, je něco jako James Bond. (19:54)

Od času cca 22:30 probírají to, co si Joshua myslí, že je v oněch 31 terrabytech dat, o nichž mluvil McAfee.

„Frazzledrip“ – video které se v roce 2016 objevilo darkwebu, na němž Hillary Clinton a Huma Abedin odřezávají tvář devítileté dívce. Spustilo to tehdy aféru Pizzagate.

K UFO: Dva dny před 11/9/2001 se hacker Gary McKinnon naboural do systému Pentagonu. Viděl, že v něm mají vesmírné lodě různých jmen a důstojníky, které nazývali NTOs (Non-terrestial officers – mimozemští/ne-pozemští důstojníci). Británie zablokovala jeho vydání do USA.

Od zhruba 49:40 minuty odpovídá, co si myslí o písmenu Q, které se objevilo po údajné smrti McAfeeho. Myslí si, že tato metadata k obrázku Q (FBMD23000965010000290400004b0400009d0400007a0c0000f90d0000af1000005e1200000414000068170000) jsou hexadecimálním heslem k oněm 31 TB dat.
I když už jsem také četla, že to byla falešná stopa, tak nevím…. Ohledně Q (anon) má hacker neutrální postoj.

Také Hugh Hefner, zakladatel Playboye, sbíral na lidi kompromitující materiály. V rozhovoru prý řekl, že všechnu tu špínu dal do rakve, zalil ji betonem a shodil do Pacifiku.

Krátce rozebírají také některé méně známé věci z obsahu laptopu Huntera Bidena.

1:11:05: někdo se včera veřejně ptal policejního náčelníka, jestli měl John McAfee aparmá v budově, která spadla. Ten odpověděl, že netuší. Moderátor následně dodává, že lidé vyšťourali, že na Miami Beach bydlí Patrick McAfee, který má k Johnovi příbuzenský vztah.

Joshua přirovnává záhadné zhroucení obytného domu na Miami Beach k pádu budovy WTC-7 v tom, že i v ní měly být nepohodlné materiály.
https://t.me/theprofessorsrecord/1125

***** ****
Zajímavé:

Q drop 1528 obsahující slovo Barcelona (kde byl vězněn McAfee), obsahuje také fotografii z Barcelony s nápisem na zdi: „QAnon“ a „Solidarité černý trojúhelník 27“. Na fotografii, kde McAfee ukazuje svoje tetování má na ruce prsten s černým trojúhelníkem.
https://t.me/stormypatriotjoe21/3296

***** **** ***** ****
Klíčový svědek v případu Juliana Assange se přiznal, že lhal.
https://t.me/qanonofficial/6610

„Klíčový svědek v případu Assange se přiznává ke lžím v obžalobě“

„Hlavní svědek v případu ministerstva spravedlnosti Spojených států proti Julianu Assangeovi přiznal, že si vymyslel klíčová obvinění v obžalobě zakladatele Wikileaks. Svědek, který má zdokumentovanou historii sociopatie a byl několikrát odsouzen za sexuální zneužívání nezletilých a rozsáhlé finanční podvody, se přiznal v nově zveřejněném rozhovoru ve Stundinu, kde se také doznal, že pokračoval ve svém zločinném řádění při spolupráci s ministerstvem spravedlnosti a FBI a že obdržel příslib imunity před trestním stíháním.

Tento muž, Sigurdur Ingi Thordarson, byl naverbován americkými úřady, aby postavil případ proti Assangeovi poté, co je oklamal, aby uvěřili, že byl dříve jeho blízkým spolupracovníkem. Ve skutečnosti se v roce 2010 dobrovolně přihlásil, aby získával peníze pro Wikileaks, ale bylo zjištěno, že využil této příležitosti ke zpronevěře více než 50 000 dolarů organizace. V této době Julian Assange navštívil Thordarsonovu domovskou zemi Island … (…)“

Pokračování zde:
https://stundin.is/grein/13627/key-witness-in-assange-case-admits-to-lies-in-indictment/

***** ****
Snowden píše, že toto je konec případu proti Julian Assangeovi.
https://t.me/Whiplash347/19751

***** **** ***** ****
Pepe Live Matter udělal kompilaci videí z proslovu Prezidenta trumpa ve Wellingotnu. Zde:
https://t.me/PepeMatter/2752

Rally sledovalo na Rumble více než 170 tisíc diváků.
https://t.me/MidnightRiderChannel/24267

***** ****
Lin Wood:

„Ještě jeden postřeh k dnešnímu projevu prezidenta Trumpa:
VÍ, že musíme napravit rok 2020, než se můžeme posunout do let 2022 a 2024.
To říká VŠECHNO.“
https://t.me/linwoodspeakstruth/3528

***** **** ***** ****
V „nejproočkovanějším“ Izraeli už se začíná projevovat imunita poškozená covid injekcemi. Další vlna nemocí, která pravděpodobně nejvíce postihne na podzim „očkované“, bude překlasifikována zpátky na chřipku. Prý s ní začal vyhrožovat i Boris Johnson.

Článek Jerusalem Post:

„COVID-19 možná skončil, ale v Izraeli se prudce vzedmula vlna virových infekcí“

„Děti a dospělí po celé zemi jsou nemocní, jak se to obvykle stává v zimě, říkají odborníci.

Koronavirová krize možná skončila, ale podle několika lékařských odborníků jsou po celém Izraeli dospělí i děti nemocní s virovými infekcemi, což je v tomto období roku bezprecedentní.

„Nikdy jsme nic takového neviděli,“ řekl doktor Tal Brosh, vedoucí oddělení infekčních nemocí v nemocnici Samson Assuta Ashdod. „Monitorujeme virové infekce v nemocnici, což je samozřejmě jen špička ledovce toho, co se děje v komunitě, protože na každého hospitalizovaného pacienta je jich mnohem více. Od jara jsme svědky rostoucího počtu respiračních onemocnění a od května přibývá případů RSV.“

RSV, nebo respirační syncytiální virus, se obvykle objevuje v zimě spolu s chřipkou a je obzvláště závažný pro velmi malé děti a starší, zranitelné dospělé.

„Obvykle vidíme, že v létě mizí, ale když zvážíme čísla nyní, vypadá to jako zima v předchozích letech,“ řekl Brosh. „V zimě 2020-2021 jsme neviděli jeden jediný případ RSV.“

RSV není jediným virem, který široce cirkuluje – další nemoci, které v současné době infikují rostoucí počet lidí, jsou typem adenoviru, lidského metapneumoviru (HMPV) a rhinoviru. Všechny z nich jsou spojeny s respiračními příznaky a dalšími příznaky podobnými příznakům těžkého nachlazení. Chřipka zároveň nezasáhla zemi od zimy před pandemií.“

Pokračování zde:
https://www.jpost.com/health-science/covid-19-might-be-over-but-viral-infections-in-israel-are-surging-671354

pozn. V článku je jako ilustrační obrázek použita nedatovaná údajná fotografie koronaviru SARS-CoV-2 izolovaného z pacienta v USA.

*****

„Vypadá to, že JFK Jr. si lenoší v oválné pracovně „prezidenta“ Bidena. Užijte si show.“ (video)
https://anonup.com/thread/5804915

Bidet má za sebou na stole známou fotografii malého Johna Johna pod stolem + je to Prezident Trump v odrazu oken?

Fotografie z Bidenova instagramu zde (také ve videu výše):
https://t.me/littllemel/5602

K tomu sedí Q drop 3234:

Odrazy jsou důležité.
Q

Najděte odraz uvnitř hradu.
Q
https://t.me/littllemel/5606

***** ****
Generál Flynn: „Zůstávám v úzkém kontaktu s Prezidentem.“ (video)
https://t.me/trumpintel/9829

***** ****
Staršího data:

Fake News stále odkazují na Trumpa jako na „Prezidenta Trumpa“ a na Bidena jako na „pana Bidena“. (video)
https://t.me/vDarknessFalls/3315

*****

Na tento fenomén jsem narazila už vícekrát. Lidé si začínají všímat, že z obchodů mizí potraviny.

Podle Inda na videu je to plánovaná akce globalistů. Nechávají záměrně zkazit ve skladech a v kamiónech jídlo od farmářů, aby to vyvolalo dojem, že je nedostatek jídla a nedostatek řidičů. Začali s tím v Asii/Indii a Africe a teď se to zjevně šíří do Evropy a USA.
https://t.me/DismantlingTheCabal/31575

Toho je příspěvek Red Pill Pharmacy z minulého týdne:

„Požádal jsem lidi ve Velké Británii, aby se podělili o to, co vidí:
V Londýně a dalších městech zůstávají regály obchodů zásobené.
Ve venkovských lokalitách však vidí tohle (foto ze supermarketu Waitrose v sobotu):
Shodně jsou na tom americké Walmarty, které přednostně zásobují městské obchody, aby udržely optiku.“

https://t.me/RedPillPharmacy/14597

*****

Článek The Colorado Herald z 21.6.2021: „Tisíce letů zrušeno, protože očkovaní piloti onemocněli nebo zemřeli“
https://thecoloradoherald.com/2021/thousands-of-flights-cancelled-as-vaccinated-pilots-fall-ill-or-die/
(…)

Podle flightaware.com je v průměru zrušeno 120 000 globálních letů ročně. Průměrný den by znamenal 329 zrušení. Dvoudenní průměr by znamenal 658 zrušení. Ale od pátku do soboty došlo ke zrušení 3 533 letů. To je 580% nárůst počtu zrušených rezervací za poslední 2 dny.

Vybrala a přeložila melda

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.