Celine Dion byla obviněna z propagace satanismu poté, co v roce 2018 spustila ve spolupráci se značkou NUNUNU vlastní dětskou řadu oblečení. Její kolekce CELINUNUNU startovala se 70 kusy genderově neutrálního oblečení. Obsahuje trička, kalhoty, legíny a mikiny. Mají na sobě potisk lebek, zkřížených hnátů, hvězd na špici a dokonce illuminátských očí.

Ze satanismu byla obviněna knězem, který pro National Catholic Register řekl, že je kolekce „satanská“, a tvrdí, že stírání genderových rozdílů je přímou prací ďábla.

„Jsem přesvědčen, že způsob, jakým se tato genderová záležitost rozšířila, je démonský,” uvedl monsignor z Pensylvánie John Esseff. „Je to špatně. Ani nevím, kolik pohlaví by teď mělo být, ale jsou jen dvě, které stvořil Bůh. Ďábel pronásleduje naše děti se zmatky s pohlavími. Když se narodí dítě, jaká je první věc, kterou o něm řekneme? Jestli je to chlapec, nebo dívka. To je ta nejpřirozenější věc na světě. A říkat, že v tom není žádný rozdíl, je satanské.”

Nad satanskou kolekcí Celine Dion se pozastavila dokonce i reportáž ve FoxNews, ve které se moderátor pohoršuje nad děsivým klipem, kterým chce Celine svou módu prodávat dětem:

Pokračování článku: CELINUNUNU: Celine Dion obviněna ze satanismu spuštěním genderově neutrálního dětského oblečení

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.