Stew Peters: Neskutečné! Mohl by COVID pocházet ze symbolu zla? – „Hlídejte vodu“ 

https://www.redvoicemedia.com/2022/04/mind-blowing-could-the-origin-of-covid-be-from-a-symbol-of-evil-watch-the-water-video/

UPOZORNĚNÍ pro démonické zabijáky z farmacie: Nahrávky s tímto úplným rozhovorem a veškerá dokumentace jsou VŠUDE a jsou bezpečně uchovávány na několika kontinentech.

„Tyto informace mi vyrazily dech a během deseti dnů budou známy po celém světě.“ – Stew Peters 

VIDEO

Stew Peters: Bryane Ardisi, díky moc za to, že jste tady.

Dr. Bryan Ardis: Tohle bude vlastně jediný případ, kdy jsem byl v nějakém rozhovoru nervózní. Nedělám si srandu. Nikdy nebyl nervózní, když jsem měl diskutovat o čemkoli v souvislosti s pandemií COVID. Ale tohle mě trápí a děsí.

Stew Peters: Lidé přišli o život kvůli tomu, co se chystáte říct světu.

Dr. Bryan Ardis: Všechno to začalo SMSkou. SMS zněla: „Hej Doktore Ardisi… kdyby vás kousl chřestýš, jel byste do nemocnice a dostal protijed?“ Nemohu uvěřit množství zla za touto pandemií s tím, co jsem si od té doby uvědomil. Pokud je to pravda, pokud je pravda, že COVID by mohl ve skutečnosti být… (záběry na vodu a vodárny) 

Nejjednodušší způsob, jak to zjistit, je, jestli to bylo někdy „ověřeno fakty“? A chtěl jsem vědět, jestli to vůbec někdy bylo v médiích v Číně? Byla tam někdy zmínka o tom, že zdrojem mohl být had?

Stew Peters: A?

Dr. Bryan Ardis: Ach můj Bože, nemohl jsem tomu uvěřit. Na to zjišťuji, že je tu skutečně lékař, který pracuje na univerzitě v Pittsburghu, v květnu….

Stew Peters: To je šílené.

Dr. Bryan Ardis: A bádá už pět měsíců, sekvenuje spike proteiny, snaží se vyřešit záhadu obětí „SARS COV-2“ a říká, že má velkou věc. Velkou tiskovou zprávu. Chystají se oznámit všechna svá zjištění. A jmenuje se Bing Liu.

Moderátorka zpráv: Krok zpátky ve snaze porozumět koronaviru poté, co byl zastřelen výzkumník. 37letý Bing Liu byl na pokraji významných zjištění o COVIDU-19….

Dr. Bryan Ardis: A pak najednou přišlo uvědomění, že toto je ta velká lež. Když říkám, že vám lhali o všem, co souvisí s covidem… Dokonce lhali o virové části covidu. Dokázali jste si někdy představit, že jde o největší symbol zla v celém křesťanstvu? Co je symbolem zla v křesťanství? Tohle je částečně proč si myslím, že jsem v takovém duševním pohnutí, abych se ujistil, že se to dostane ven, že… (HLÍDEJTE VODU). Věděl jsem, že mi Bůh říká: nemůžeš se vzdát, musíš to říct světu.

Následující ráno po zveřejnění videa, říká Stew Peters: 

„Pokud jde o vodu: Doufám, že jste si vědomi toho, že mám asi 4000 stran dokumentace, kterou musím projít, a dát tuto věc dohromady tak, aby byla celá podepřena důkazy.

Není to odhalení typu „prostě to tam hoďte“. Zahrnout veškerou tuto dokumentaci do rozhovoru ve vysílání není nic, co by se dalo dát jen tak rychle dohromady.

Nejsme Fox News a nebereme peníze od velkých farmaceutických nebo velkých globalistických korporací, takže na tom nepracuje 100 lidí s vybavením a softwarem za miliony dolarů.

Pracujeme na tom a brzy to bude venku.“ – Stew Peters

***** ****

Takže výrok Q, který doporučoval dávat si pozor na vodu, možná znamená právě toto. Jak Stew Peters už nějakou dobu naznačuje, je možné, že se cosi, minimálně v USA, přidává do kohoutkové vody. Stew varuje před kohoutkovou vodou, ale upřímně, přidat něco do balené vody bude stejně tak jednoduché. Mohla by to být nějaká složka hadího jedu nebo hadí genom? Většina hadích jedů je známá tím, že způsobuje sraženiny. Uvidíme, co Stew zveřejní.

O tom, že Stew se chystá zveřejnit něco velkého, vypovídá i to, že se ho snaží zastrašit. Po zveřejnění upoutávky kdosi nahlásil policii, že v domě u Stewa někdo zadržuje rukojmí, takže jeho dům, v němž zrovna byly přítomny i jeho malé děti, prohledalo, speciální policejní komando.

„Aby bylo VELICE jasno,“ říká Stew Peters, „nenechám se zastrašit. Mám nejlepší právníky a vyšetřovatele v zemi, kteří pracují na předvolání policejního oddělení v Minnesotě kvůli informacím o podezřelém, který učinil hovor, který vyústil v potenciálně nebezpečnou situaci, do níž byla zapojena policie, a riskoval tak životy mých dětí.

Z toho, co jsem pochopil, se to děje mnoha konzervativním moderátorům pořadů, aby mohli provést razii jejich domů, narušit jejich soukromí a ohrozit jejich životy.“

https://www.redvoicemedia.com/2022/04/stew-peters-home-gets-swatted-as-part-of-a-dangerous-hostage-prank/

***** ****

Další potvrzující data vyšla před několika týdny. Stew Peters 24.3.2022: 

Dr. Zelenko odhalil, že zpravodajský zdroj na vysoké úrovni ho informoval o „seznamu atentátů“ společnosti Pfizer.

Dvě jména na začátku seznamu jsou:

  1. Dr. Bryan Ardis
  2. Dr. Vladimir „Zev“ Zelenko

https://t.me/stewpeters/13663

https://www.redvoicemedia.com/video/2022/03/dr-zev-zelenko-warns-the-world-about-big-pharmas-assassination-list/

Dr. Zelenko v reakci na to oznámil, že se postupně chystá zveřejnit všechny přírodní prostředky na léčbu chorob, které by teprve chtěli vypustit. Pokud by ho Pfizer a spol. zabili dříve, budou tato data uvolněna do oběhu po celém světě okamžitě.

***** ****

1.4.2022 zveřejnil Dr. Zelenko zprávu, že vzácný druh rakoviny, kterou již 4 roky trpí, žel postupuje. Zkouší různou alternativní léčbu.

https://t.me/zelenkoprotocol/3247

***** ****

Prohlášení Dr. Zelenka z 4.4.2022: 

Všem vládním, náboženským a lékařským vakcinačním děvkám židovského národa: doufám, že budete navěky hořet v pekle.

Krveprolití a smrt, které vaše zkaženost, zbabělost a chamtivost způsobily mým bratrům a sestrám, jsou neodpustitelné.

Jak se připravuji opustit tento svět, prosím všechny národy světa, aby zachránily sebe a své rodiny před předčasnou smrtí, neplodností, potraty a chronickými nemocemi, které vyvolává covid injekce.

Nepodlehněte nepřetržitému dohledu a otroctví.

Chraňte svůj Bohem daný genetický kód před editací genů pohany Světového ekonomického fóra.

https://t.me/zelenkoprotocol/3260

Přeložila melda

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.