Donald Trump: Twitter úmyslně zasáhl do voleb tím, že v říjnu 2020 zcela cenzuroval příběh o počítači Huntera Bidena. Nyní se ukázalo, že příběh je pravdivý. Twitter musí za své hanebné jednání nést následky.

***** ****

Tak už i na CNN přiznávají, že dolar jako světová rezervní měna padne.

Po téměř 80ti letech dominance dolaru hrozí, že USA ztratí status světové rezervní měny.

***** ****

Proč nám média tají, že do 8.4.2022 máme právo zaslat nesouhlas či připomínky k plánovanému schválení povinných evropských covid pasů!

Pro odeslání nesouhlasu nebo připomínky je nutná registrace zde (s možností nastavení českého jazyka): https://ecas.ec.europa.eu/cas/login?loginRequestId=ECAS_LR-43235550

Poté zaslat věcnou a slušnou formou připomínku zde: https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation

Všechny obdržené připomínky Evropská komise zveřejňuje na svém webu a po uplynutí lhůty je zanalyzuje. No budeme tomu věřit.

***** ****

Podľa našich zdrojov v Kyjeve SBU pripravuje rozsiahlu provokáciu s cieľom obviniť ruské jednotky z masakrov a mučenia civilistov. Za týmto účelom sú telá zabitých v celách SBU privezené do miest Irpeň a Buča, kde sa odohrali krvavé boje.

Ako je známe, tieto mestá opustili ruské jednotky v rámci redislokácie. Američania nariadili SBU, aby urýchlene odviezla všetkých zastrelených v ich celách do týchto miest, rozhádzala mŕtvoly po uliciach a v zničených domoch. Úlohou bolo priviezť do Irpeňu a Buče asi 300 tiel mŕtvych občanov Ukrajiny, vrátane tých, ktorí boli zastrelení v celách SBU. Pritom SBU zatkla každého, kto spolupracoval s Olegom Carevom pri rozdeľovaní humanitárnej pomoci v dedine Boroďanka. Zastrelili ich a ich mŕtvoly previezli do Buče a Irpeňu. Více na news-front.info

***** ****

Ale alé… Daniel Craig má pozitivní test na Covid a ruší 2 představení Macbetha.

***** ****

Začínají celosvětové nepokoje kvůli výpadkům proudu a inflaci potravin a benzínu.
Na Srí Lance již několik dní zuří silné nepokoje kvůli vládou nařízenému přerušení dodávek elektřiny a příliš vysokým cenám pohonných hmot a potravin. Vláda vyhlásila výjimečný stav a zablokovala internet. Špatné znamení pro zbytek světa?

***** ****

Itálie: Vzhledem k výraznému nárůstu náhlých úmrtí a srdečních příhod u mladých lidí provede Toskánsko ve spolupráci se sdružením JUST (JUvenile Sudden DeaTh association) bezprecedentní „genetický screening“ žáků základních a středních škol v regionu. Cílem je vytvořit „komplexní regionální genetickou databázi“, která by usnadnila „porozumění a prevenci“ takových případů. Itálie je s 82,5 % populace, která obdržela alespoň jednu dávku experimentální „vakcíny“, jednou z nejvíce proočkovaných zemí na světě.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.