Generál Flynn napsal:

Začal jsem velice věřit v to, co nazývám „Digitální vojáci“. Tisk v této zemi prokázal medvědí službu tomu, co před mnoha mnoha lety bývala vážená profese, a měl množství vážených a důvěryhodných novinářů. Kvůli cenzuře a „fake news“ využívání anonymních zdrojů už tak převládá, že My Lidé nyní spoléháme jeden na druhého pokud jde o čestnost, integritu a upřímnost v naší denní dávce dat. Všem Digitálním vojákům – buďte všímaví a dál prosazujte pravdu. Vědění je moc. Bůh žehnej Americe.
https://anonup.com/thread/949857

***** ****

Německý reportér říká, že jim není dovoleno říkat pravdu! Německý Deep-State-Corona režim sankcionuje každého, kdo říká pravdu – některé dokonce v „koncentračních táborech“ speciálně vytvořených pro ty, kteří kritizují agendu Velkého resetu, řízenou pandemickou politikou, aby oslabila svobodnou vůle lidí! (video)

„Jsem novinářem asi 25 let a byl jsem vyškolen k tomu, abych lhal, zrazoval a neříkal veřejnosti pravdu. Jsem ochotný se postavit a říct – není v pořádku to, co jsem v minulosti dělal – manipuloval lidmi, vytvářel propagandu. Válka nikdy nepřijde sama o sobě, vždy jsou za ní lidé, kteří válku prosazují. Nejsou to jen politici. Jsou to také novináři. Už to nechci. Mám téhle propagandu po krk.
Ptáte se, co jsem udělal pro zpravodajské služby? Prosím, podívejte se, většina z těchto novinářů, které vidíte v zahraničních zemích prohlašuje, že jsou novináři, a oni můžou být novináři, evropští nebo američtí, ale mnozí z nich, jako já v minulosti, jsou takzvanou neoficiální zástěrkou/krytím.

Tak to nazvali Američani. Jsem neoficiální zástěrkou. Neoficiální zástěrka znamená co? Znamená, že pracujete také pro zpravodajské služby. Pomáháte jim, když chtějí, abyste jim pomohli. Nikdy neřeknou: tohle byl jeden z našich lidí. Nebudou se k vám znát. To je význam neoficiální zástěrky. Takže jsem jim v několika situacích pomohl a teď se za to také stydím. Jako se stydím za to, že jsem pracoval pro velice renomované noviny jako jsou Frankfurter Allgemeine Zeitung, protože jsem byl podplacen miliardáři. Byl jsem podplacen Američany, abych nereportoval přesně pravdu.
https://t.me/GreatAwakeningChannel/824

***** ****

[wp_ad_camp_2]

„Nepřítel lidí“ pan Deep-State-Davos aka Klaus Schwab mezi svými mladými následovníky. Macron, Zuckerberg … Soros, Rothschild … takzvaní „Mladí (samozřejmě) GLOBÁLNÍ vůdci“ (protože všechno vedou / ovládají), aby následovali Gatese, Rockefellera, až bude proveden jejich Velký reset a polovina lidské populace bude eliminována!
https://t.me/GreatAwakeningChannel/828

Tablo už jsem dříve viděla. Americké anony tehdy překvapilo, že je mezi nimi i reportérka Fox Business Maria Bartiromo (dělala například skvělé rozhovory se Sidney Powell)

***** ****
Ted Cruz:

CNN: Bidenova administrativa zavírá děti do klecí.

Je tragické, že v důsledku příslibu amnestie jsou další děti bez doprovodu předávány do opatrovnictví obchodníků s lidmi a čelí strašnému zneužívání.
https://twitter.com/tedcruz/status/1356950317963882500

***** ****

Po týdnech zpoždění středisko TCF z Detroitu předalo Gateway Pundit záběry z bezpečnostní kamery z 3:30 ráno (5/11), na níž je zaznamenáno přihazování hlasů Bidenovi
https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/weeks-delays-detroit-tcf-center-turns-requested-footage-330-biden-ballot-dump-gateway-pundit/

Důkazy mají potenciál vyhodit do povětří výsledky voleb v Michiganu.

***** ****
Listopadové volby v Myanmaru:

Použili Dominion a Smartmatic
Byly zjištěny miliony volebních nesrovnalostí
Volební komise se odmítla podívat na důkazy nebo překontrolovat volební seznamy
Armáda vnímá svoji roli v zastavení vlády před porušováním zákonů
Zatkla vítěze
Budou se konat nové volby
Hello? Ameriko?
https://anonup.com/thread/957752

***** ****

[wp_ad_camp_2]

Čína a Rusko, dva stálí členové Rady bezpečnosti OSN, hlasovali pro zablokování Organizace spojených národů v odsouzení vojenského puče v Myanmaru. Čína v současné době udržuje úzké obchodní vztahy s Myanmarem a státní médium Xinhua označilo události za „přeskupení kabinetu“.
https://t.me/GreatAwakeningChannel/808

***** ****
Proroctví Kima Clementa o dvou prezidentech je neobvyklé proroctví o době dvou prezidentů . Zdá se, že toto proroctví jde ruku v ruce s dalším s nazvaným „Pandemonium v Bílém domě“.
https://www.youtube.com/watch?v=W3hPnxp6HlQ&feature=share

https://t.me/MidnightRiderChannel/1899

***** ****

„Vemte na to jed! Stane se to celkem rychle. Celý svět a všichni ostatní můžou být nadšení ze Super Bowlu. Možná nám přichází něco jiného než Super Bowl, co bude mnohem více vzrušující a zajímavější a Super Bowl bude vedle toho vypadat jako jako Puppy Bowl (štěněcí pohár/miska).“
~ Juan O Savin
https://anonup.com/thread/905471

„Armáda je pro americké občany poslední ochranou… Jakmile to bezpečně učiní, jakmile zajistí zemi, znovu ustanoví představitele civilní vlády lidu na mocenských a autoritativních pozicích v zemi. Až se rozhodnout provést svůj manévr, bude rychlý a rozhodný. “
~ Juan O Savin
https://anonup.com/thread/906222

***** ****
Juan O Savin má pravdu. Super Bowl> Superb Owl (Sova) je ideální čas na ODSTARTOVÁNÍ převzetí naší země zpátky.
Je to skvělý čas převzít televizi pomocí Systému nouzového varování.
„Svět se dívá“.
V minulých letech měl Superb Owl 99,9 milionů diváků > Převraťte to > 666.
Nemohli [oni] ta čísla napumpovat až na 100 milionů, aby vypadalo ještě lépe? Ne, protože „Symbolismus bude jejich pád“.
Vaše rodina bude mít 7. února hranolky s dipem. Ujistěte se, že jste ten „podivín“ s popcornem.
https://anonup.com/thread/922570

***** ****

[wp_ad_camp_2]

Mike Lindell, chlapík z MyPillow … Má někdo další pocit, že je mnohem víc?

Právě řekl, že ve čtvrtek nebo v pátek začíná Zázrak. Bude vydán dokument, který musí být sdílen se všemi! Změní to věci!

Pátek, ha? 5: 5 Pojďme se podívat, co se stane! Připomínám, že pátek je 2 dny před plánovaným termínem. Neděle je 7. = Superb [OWL]
https://anonup.com/thread/963884

***** ****
Postavte zeď nebo alespoň velký plot (kolem sovy).
https://anonup.com/thread/920450

***** ****
Jim Willie řekl v rozhovoru, že z Kapitolu se stalo druhé GITMO, protože to na Kubě je už přeplněno. 20 000 vojáků složilo přísahu a stali se U.S.Marshalls, kteří jediní mají oprávnění zatýkat. Deep State je už podle něj už zatýkán a vyváděn tunely, takže to probíhá nepozorovaně.
https://www.youtube.com/watch?v=2GraHsagnI0&feature=emb_logo

***** ****

Kancelář předsedkyně Pelosi vydala prohlášení ohledně Marjorie Taylor Greene, kterou nazývá konspirační teoretičkou, anti-semitou, přívrženkyní QAnon a (bojovnicí za) Pravdu 11/9.

V prohlášení odkazuje na vůdce Republikánů jako „McCarthy (Q-CA)“ místo „McCarthy (R-CA)“.

Oviňuje McCarthyho, že odmítá podniknout proti Marjorie kroky, aby ji zbavil křesla v senátu. Pelosi dále cituje, že McCarthy se rozhodl udělat ze směnovny Republikánů „stranu konspiračních teorií a QAnon“ a republikánka Greene že to řídí ze sedadla řidiče.
https://twitter.com/disclosetv/status/1357068700021649410

***** ****
Marjorie Taylor Greene předtím napsala:
Bažina z DC a Fake News na mě útočí, protože nejsem jedna z nich.
Jsem jedna z Vás.
A kvůli tomu mě nenávidí.
https://anonup.com/thread/938318

***** ****

 

Marjorie odpověděla Catturdovi na jeho anketu: Za kým stojíte a podporujete ho? (Marjorie získala 97% hlasů)

„Ráda bych poděkovala všem báječným a chytrým Patriotům, kteří pro mě hlasovali. Jste krásní lidé!
Bažina a bezradná média to nechápou. Je neuvěřitelné, jak jsou odtrženi od skutečné Ameriky.“
https://twitter.com/mtgreenee/status/1356928166275784706

***** ****
Lin Wood:

Vzhledem k intenzitě útoků propagandistických médií proti mně by si člověk myslel, že média trpí syndromem vyšinutí z Wooda.

Tito propagandisté potřebují vyšetřit duševní zdraví.

Skutečnost, že prezident Trump kladl těmto nesmyslům odpor 24 hodin denně sedm dní v týdnu po dobu 4 let, vám napoví vše, co potřebujete vědět o jeho tvrdošíjnosti a charakteru. Nikdy toho nezanechá a lháři ho nikdy nemůžou zastavit. Prezident trump bažinu vypustí. Trpělivost.
https://t.me/linwoodspeakstruth/388

***** ****

💥 3. února 2021 | Mike Lindell – Revival Channel – Trumpův zázrak přichází tento pátek!

🎬 V pátek 5. února 2021 – bude vydán tříhodinový dokument o zahraničním zásahu do voleb

OAN bude vysílat zde: https://watchnewslive.tv/one-america-news-network-live/
Mikeovy stránky, kde by dokument měl být zveřejněn: https://michaeljlindell.com/

Celý rozhovor s oznámením:
https://youtu.be/EjG_QSG1QTk?t=3511

https://anonup.com/thread/968607

Už jsem upozorňovala večer. Část rozhovoru jsem ráno poslouchala. Dnes večer případně pošlu některé přesné citace. Z toho, co mi utkvělo:

Mike mluví nadšeně o tom, že tento pátek a možná už ve čtvrtek vydá výše zmíněný dokument. Vyzývá všechny, aby ho sdíleli se svými známými.

Říká, že mnoho lidí se modlí o zázrak a ten nyní přichází, a přichází velice rychle. Přichází „v čase 11:59“; Bůh se neřídí lidskými termíny, jako jsou 4/11, 6/1 nebo 20/1.

🚨🚨🚨🚨🚨 🚨🚨🚨🚨
Na konci rozhovoru mluví Mike Lindell o tom, že s týmem 12 lidí v posledních dnech skoro nespali, aby se jim podařilo dokončit dokument včas, protože „ZNAJÍ NAČASOVÁNÍ“.

Vezměte si k tomu, co říká Juan O‘ Savin o v pořadí 55. “Superb Owlu“ (5:5) a „zázračný“ dokument vydaný v pátek pátého, a i když nechci zase vytahovat další datum, vypadá to, že se něco rýsuje. Držme si palce!

***** ****

[wp_ad_camp_2]

děkuji tiamostef. Také jsem na to natrefila ráno:

Na příbalovém letáku ke Covid vakcíně Astra Zeneca je u výrobce uvedena stejná liverpoolská adresa (firma Medimmune UK Ltd) jako u výrobce adrenochromu.
https://anonup.com/thread/988366

***** ****

děkuji, viděla jsem, že tohle otřesné video na Telegramu sdílel i Lin Wood.
https://t.me/linwoodspeakstruth/395

***** **** ***** ****

Vybrala a přeložila melda