AKTUALIZACE 20:54

Páteční Charlie Ward, vypadá to, že zčásti záměrně dostal dezinformace ohledně data 5.2., viz níže:
https://www.bitchute.com/video/R2EaASMJGLo/

„Přečtu prohlášení, které jsem dostal, zveřejnil jsem ho včera. V podstatě říká: je hotovo, Deep State kolabuje, to nejlepší teď přichází.

Oficiální oznámení o stanném právu a legitimní vojenské vládě je v účinnosti od 12 hodin 20.1.2021. Bylo vydáno v pátek 29.1. v 18 hodin EST (23 GMT). Oficiální oznámení o zatčení Bidena spolu s 359 kongresmany, 109 senátory (464 zvolenými představiteli) ve dnech 24. a 25. ledna bylo vydáno v neděli 31.1. ve 16:35 (22:45 GMT, 23:45 CET). Tato oznámení byla vydána ve výše uvedených dnech a časech všem americkým médiím – televizi, rádiu a národním novinám a všem světovým zpravodajským agenturám. Jak vojenská vláda, která teď řídí USA, očekávala, tato oficiální informace byla ze 100% cenzurována všemi oficiálními světovými médii. Americká vojenská vláda to věděla a takto to chtěla. Jako s Bidenem a státním pučem jeho strany, legitimní americká vláda dovoluje americkým médiím páchat rozsáhlou velezradu tím, že cenzuruje oficiální prohlášení legitimní vlády o opatřeních pro národní bezpečnost a mediálním nebezpečí pro americký národ.

Illuminátská média 4. ritu všechna spadla do této pasti. Nyní legitimní vojenská vláda může kdykoli převzít dočasnou kontrolu nad takovými teroristickými médii, kdykoliv chce, jak je to nařízeno v zákoně a americké ústavě. Americká vojenská vláda silou převezme kontrolu nad oficiálními médii, rádiem, televizí a novinami napříč USA tento pátek 5.2. To je dnes, v 18 hodin EST, 23 p.m. GMT nebo o půlnoci středoevropského času. To zahrnuje převzetí všech amerických kanálů na vysílací satelitech, které vysílají naživo v Evropě. To také znamená, že všichni Evropané se satelitní anténou, kteří přijímají americké kanály, už nebudou moci být cenzurováni, a od pátečního večera tedy zjistíme pravdu.

Mimo jiné bude americká armáda povinna vysílat ve všech amerických masmédiích odhalení o Bidenově puči a jeho zatčení se zvolenými představiteli v neděli 24.1. a pondělí 25.1. Konečně 12.2., to je příští týden, americká vojenská vláda oficiálně předloží všem světovým vládám a tisku mezinárodně publikované důkazy o spiknutí spáchaném francouzskou, čínskou a dalšími vládami, aby vytvořily falešnou globální epidemii za účelem svržení americké vlády. Zničení celosvětové ekonomiky je válečným aktem, který mimo jiné dává legitimní právo americké vládě, aby svrhla Macrona a další teroristické vlády.

… Mám to ověřené dvěma zdroji. Je to intel, který jsem dostal a je to velice důležité, protože je v tom pravda. .. uvidíme, jestli je to pravda. Je to dobrý barometr, protože lidem, od nichž jsem to dostal, důvěřuji. Uvidíme.

Biden byl zatčený a popravený loni. Co vidíme, je buď dvojník, klon nebo CGI. A když jsem se (loni) ptal, kdy to bude veřejné, řekli v březnu příští rok. A jsme v únoru. Vyjde to to dřív. ….

Ti co ještě spí, by si měli promluvit s Mikem Lindellem, aby jim dodal víc polštářů. …..

Santa Surfing dělala průzkum v soudních dokumentech a zjistila, že Biden, Pelosi a Shiff byli zatčení, pochytila, že Bezos byl zatčený. Kdokoli se může podívat do těchto soudních spisů, je to veřejná informace, musíte jen zaplatit malý poplatek. Na začátku jsem za to utratil jmění a získal jsem celý seznam lidí, kteří byli zatčeni.

Nicholas: Deep State určitě dobře zná zákon, a přesto si myslí, že můžou uvalit na trumpa ústavní obžalobu. Snaží se vytvořit nový precedens?

Charlie: Ne, je to pantomima, čistě pantomima a jenom to ukazuje jejich aroganci… je dovoleno, aby hráli pantomimu, aby probudili lidi. Je to stejné jako s exekutivními příkazy, které podepsali v Hollywoodu v Castle Rock studiích Amazonu. Oni nikdy nevkročili do Bílého domu. Z exekutivních příkazů byl jen udělán seznam pro lidi, žádný nebyl vykonán. On není v pozici, aby to udělal… Volby nemají žádnou hodnotu, protože volíte prezidenta korporace, která už neexistuje….UK je další korporace, která zbankrotovala….

***** ****

Tedy něco k té dezinformaci – Dekódování Q drops od Danielle Stotjin:

Kayleigh i Pompeo oba tweetovali o REAGANOVÝCH narozeninách.

Časové razítko Kayleigh: 10:42:
Q 1042 Mysleli si, že to přijde o minulém/uplynulém pátku.

(Charlie Ward des-informoval o pátku schválně jako marker, byl Q-ed)

Časové razítko Pompea 9:46:

Q946:
Boooom!
BOOM!
Booooooooom!
Q

Zůstaňte tento týden v ostražití. (pozn. nebo také sledujte míč (při hře)).
https://t.me/officialcharliewardshow/411

***** ****

[wp_ad_camp_2]

Z jiného rozhovoru, kde Charlie hovoří o tělech pod Bílým domem:

Dříve tento týden bylo mnoho zatemněných dodávek, které přijížděly do Bílého domu. Přijížděly a odjížděly. Tak jsem přiměl několik lidí, aby si promluvili s Národní gardou, co se děje. A ukázalo se, že je to velmi smutné. Našli mnoho těl – lidských ostatků i živých dětí pod Bílým domem. Proto chtěli dostat trumpa ven… Provozují to tam už 10-15-20 let, kdy mají svoje malé tunely pod ním, od nichž trumpa drželi dál. Protože trump se odstěhoval na Floridu, šel tam tým a našel tam spoustu věcí, které tam neměly být, a to nejen těsně pod povrchem … Takže máme tvrdé důkazy o velice hrůzných věcech, co se tam děly
https://www.bitchute.com/video/10IBOIbaM9xr/

Přijde mi zvláštní, že by Prezident trump nechal něco takového probíhat po místem, kde bydlí. Na druhou stranu video s dětmi, které odtud za tmy vyváděli, jsme viděli.

***** ****
Re5iGam objevil něco zajímavého k případu zatčení Verastigui (datovala jsem včera v komentářích):

Hlasování o nahrazení nejvyššího rytíře Knights of Columbus (katolický řád) a zatčení rytíře třetího stupně – ve stejný den? (5.2.). Náhoda?
https://t.me/Re5iGam/2196

***** ****
Německé jeptišky „najímaly“ osiřelé chlapce podnikatelům na „skupinový sex a orgie“ – potlačovaná zpráva se dostala k médiím
https://www.rt.com/news/514470-cologne-catholic-child-sex-abuse-report/

Zpráva jmenuje různé německé podnikatele a spoluúčastnící se duchovenstvo, kteří si „najímali“ mladé chlapce od jeptišek, jež mezi 60. a 70. lety vedly klášter v německém Speyeru. Mezi nejhorší případy týrání patřil skupinový sex a orgie, kterých byli mladí chlapci nuceni se účastnit, než se vrátili do kláštera, kde je pak jeptišky potrestaly za to, že si pomačkali oblečení nebo byli pokryti spermatem.
https://anonup.com/thread/958088

***** ****

[wp_ad_camp_2]

Fox News v pátek večer zrušila show „Lou Dobbs Tonight“ s tím, že už neočekává, že by se moderátor do vysílání vrátil. (LA Times)
https://t.me/disclosetv/552

Prezident trump k tomu vydal prohlášení:
„Lou Dobbs je a byl skvělý. Nikdo nemiluje Ameriku víc než Lou. Měl velké množství a věrných přívrženců, kteří budou pečlivě sledovat jeho další tah, a mezi těmito přívrženci jsem i já.“ – donald j. trump, 45. prezident Spojených států
https://anonup.com/thread/1107873

Cowboy se ptá: Proč by televizní stanice zrušila svoji nejlépe hodnocenou show?
MSM ztráví kontrolu = PANIKA.
https://anonup.com/thread/1092925

***** ****
Právě teď Twitter zrušil účet zakladateli Gateway Pundit Jimu Hoftovi.
https://t.me/disclosetv/563

***** ****
Indie tvrdí, že si „Twitter zahrává s ohněm“ kvůli tomu, že nedodržel vládní nařízení zablokovat více než 250 účtů kvůli protestům farmářů.
https://t.me/disclosetv/555

Rihanna za svůj tweet na podporu protestů indických farmářů údajně dostala 2,5 milionu.
https://www.collective-evolution.com/2021/02/06/rihanna-allegedly-paid-2-5-million-for-indian-farmer-protest-tweet-as-conspiracies-emerge/

Indové pálí podobizny Grety a Rihanny (pár dní staré video)
https://twitter.com/disclosetv/status/1357753275911712774

***** ***
Dominion Voting Systems (kteří žalují Sidney, Lina a TV Fox o více jak miliardu USD) rozeslaly sociálním platformám dopisy s žádostí o uchování příspěvků donalda trumpa, určitých jednotlivců a médií OAN, Fox News, Rebel News a Newsmax. (docela dlouhý seznam jmen)
https://t.me/RGiuliani/868

***** ****
Generál Flynn upozornil na 16ti minutové video o volebních podvodech:
Odhaleno: Byla odhalena pravda o volbách roku 2020?
https://rumble.com/vdlomr-unveiled-the-2020-election.html
https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/105685498630520910

***** ****

Tyto záběry byly v televizi vysílány jednou po (útoku) 11/9 a už nikdy se v TV neobjevily (reportér CNN stojí před kouřící dírou v Pentagonu a říká, že trosky „letadla“ jsou tak velké, že se dají sbírat jednou rukou)
https://anonup.com/thread/1100311

***** ****

Roušky – k smíchu nebo k pláči?

V Americe mají na některých místech nařízeno nosit dvě přes sebe. Tohle bude fungovat určitě:
https://t.me/RGiuliani/895

Když už mazlíčky očkovat proti covidu, tak proč ne roušku, že?
https://t.me/RGiuliani/908

„Kdykoli si myslím, že už jsem viděl to nejhorší…. vidím ještě horší….“
https://t.me/RGiuliani/910

***** ****
Nová monografie Huntera Bidena (datum vydání 6. dubna) „Krásné věci“ je už teď jedničkou mezi „Best Sellery mezi čínskými biografiemi“ společnosti Amazon
https://t.me/RGiuliani/902

Haha, je to skoro tak. Hunter je tam na špici vesměs v samé „dobré“ společnosti.
https://www.amazon.com/gp/new-releases/digital-text/154789011/ref=zg_b_hnr_154789011_1

***** ****

[wp_ad_camp_2]

V odtajněném dokumentu CIA se tvrdí, že Carl Jung obvinil americké letectvo ze zakrývání pravdy o UFO
https://www.collective-evolution.com/2021/02/02/declassified-cia-document-claims-carl-jung-accused-u-s-air-force-of-covering-up-truth-about-ufos/
***** ****

Vědci zjistili, že lidé, kteří jsou v bdělém stavu, můžou ovlivnit sny spících lidí za pomoci telepatie (starší článek)
https://www.collective-evolution.com/2016/02/08/scientists-discover-people-who-are-awake-can-influence-dreams-0f-sleeping-people-using-telepathy/

***** ****

Cowboy včera: Přesně před rokem vk tweetoval fotku s prstenem s archandělem Michaelem.

O dva dny později Qdrop obsahoval odkaz na hudební video „Budoucí hrdinové – archanděl) https://qalerts.app/?n=3843

Q 3843
https://www.youtube.com/watch?v=vDi1oAC-wSY
„Za každý předmět, který nese temnotu lidstva, existuje jiný, který má v sobě světlo. A tomu světlu stojí za to věřit. Nejen v ostatních, ale také v sobě. “
– CM. Rayne
Důvěřujte a věřte v sebe.
Tichá válka pokračuje….
Q
https://anonup.com/thread/1086001

***** ****

„Puppy Bowl 2021 natočený v Upstate NY, představuje štěně (puppy) CNY zachráněné na Floridě jako zbloudilé“

Pohleďte, co je na polštáři za štěňátkem. Že by dárek od Mika Lindella?
https://www.newyorkupstate.com/news/2021/02/puppy-bowl-2021-filmed-in-upstate-ny-features-cny-pup-rescued-as-a-stray-from-florida.html

***** ****
Zajímavé dekódování:
https://anonup.com/thread/1114246

V Americe mají 17. Puppy Bowl

Článek: XVII. Puppy Bowl představí poselství Jill Biden

Super Bowl je v pořadí 55.:

Q 55:
Sledujte Twitter:
Přesně tohle: „My fellow Americans, the Storm is upon us…….“
Bůh žehnej.
https://anonup.com/thread/1105486

Q 2843 https://qalerts.app/?n=2843 říká mimo jiné:

Legrace začne přímo poté.
Způsobí, že Super Bowl bude vypadal jako puppy show. **
Q
(** tohle zmiňoval už před několika týdny Juan, vzpomínáte?)

Q 4484 https://qalerts.app/?n=4484
Super bowl > puppy show
Q

Q drops ze 7/2 z minulých let:

Testy nouzových zpráv jsou v posledním měsíci častější? (pozn. je tomu tak, jak sleduji hlášení anonů)
Q

Q 3838 se týká kontroly nad médii

Q 3839:
Je čas se probudit.
Q
***** ****

Další podobné dekódování
https://t.me/Re5iGam/2229
***** ****

Včerejší tweet ministerstva obrany: Jsme jen 24 hodin od velké hry!
https://anonup.com/thread/1110830
***** ****

Jedno čerstvé psí video od vk.
https://anonup.com/thread/1125415

***** ****
Papa Jones Pizza je plně QAnon (reklama při příležitosti Superbowl)
https://anonup.com/thread/1127580 (krátké video představující Pizzagate)

QAnon se díky stále rostoucí popularitě dostává v mainstreamu do vtípků. Na odkaz níže je delší část pořadu k Superbowl, zahrnuje také třeba žabáky.
https://www.thewrap.com/snl-aidy-bryant-plays-both-super-bowl-coaches-in-cold-open-video/

***** ****

Spousta hasičských vozů kolem Capitolu. Záchrana dětí z podzemí? Dle hasičů ano. Tuhle maličkost přicmrndl (tomův výraz ) carsten

https://t.me/Qparadise/43872

***** ****

Děkuji carstene za odkaz – u ně si Anoni si všímají hologramu nad Kapitolem. Odkaz u příspěvku Mel nefunguje – youtube už video odstranilo. V komentářích je.
https://t.me/littllemel/1702

***** ****
Když jsme u těch jevů na nebi – vypustil něco Elon? Docela podívaná.
Nebo je to raketa?
https://anonup.com/thread/1128700

***** ****
Tohle vypadá podobně
4. února 2021 Čína úspěšně otestovala balistickou raketu středního doletu na zkušebním stanovišti Korla v autonomní oblasti Xinjiang Uygur.
https://t.me/MidnightRiderChannel/2004

***** ****

Pokud by se můj přítel Donald Trump někdy rozhodl obětovat svůj báječný miliardářský životní styl, aby se stal prezidentem, byl by nezastavitelnou silou pro konečnou spravedlnost, kterou demokRATté a podobně i Repubs oslavují“
John F Kennedy Jr.

(pozn. RAT = krysa)
https://t.me/santasurfing/1700

***** ****
Prezident trump golfista
https://t.me/santasurfing/1837

Vidím dvakrát?
https://t.me/santasurfing/1846

***** ****
National Georgaphic udělalo dokument o Air Force One, které se bude upravovat, design pomohl utvořit Prezidenta trumpa. Fox News má předběžné záběry. Dokument má být vysílaný 15/2.
https://www.foxnews.com/us/national-geographic-documentary-air-force-one-trump

„Nový model bude k dispozici až v roce 2024, což znamená, že ani Biden na něm nejspíše nebude moci létat, až bude dokončen.(!) Podle tiskové mluvčí Bílého domu Jen Psaki Biden „nestrávil ani chvíli přemýšlením o“ letadle nebo jeho změnách.“

***** ****

Od Santa Surfing:

Legrace s CASTLE ROCK
https://t.me/santasurfing/1860

Nemohu potvrdit platnost fotky č. 4, ale i když to budete ignorovat, podívejme se alespoň na CASTLE ROCK

Castle Rock Enterntainment měli jeden film, který prominentně zobrazoval Bílý dům: AMERICKÝ PREZIDENT.

Stejná scéna byla použita i pro filmy NIXON a DEN NEZÁVISLOSTI

Poznámky:

1. V mapách Googlu je uveden jako „dočasně uzavřený“ (tohle si zapamatujte)
2. Nyní je to „Amazon Studios“

Někteří lidé se zaměřují na přední budovu … a možná je to správné místo. Nakonec, pokud je „dočasně uzavřeno“ – a je to pozemek filmového studia, ne obvyklé místo, kde se pracuje – proč jsou světla v noci rozsvícená?

(Snímek pochází od místního Patriota, který zkoumá budovu po dobu nejméně pěti nocí. Každou noc je rozsvíceno v jiných místnostech.)

Také ale stojí za zmínku: Culver Studios je CELÁ sekce, kterou jsem na obrázku ohraničila. Všimněte si konstrukce vlevo dole.

Takže pokud někdo vysloveně neví, že osvětlená budova je právě ONA studiová scéna Bílého domu, stojí za to zvážit celou obrovskou část, kterou jsem ohraničila červenou barvou.

***** ****
Zdi kulis se rozpadají
https://anonup.com/thread/1125920

***** ****
„Tohle je video od muže, který podporuje trumpa, ale pořád pracuje v Bílém domě. Přeberte si to, jak chcete.“
https://t.me/MidnightRiderChannel/2178

***** ****

„Všechno u střelby v Kapitolu se pokazilo – v 21 minutách či méně“
https://www.youtube.com/watch?v=OWqFauy0EiA&feature=youtu.be

(dokument o zinscenovaném útoku na Kapitol 6/1, lze zapnout české titulky)

***** ****

Od InevitableET – zajíímavé:

Pojďme přemýšlet nahlas, ano?

Verastigui je VELMI vysoce postavený řádu KoC (Knights of Columbus / Rytíři Kolumbovi).

Ve stejný den, kdy je zatčen, jmenuje KoC nového představeného (jsem si jistý, že náhoda).

Kromě toho, a také ve stejný den, Mezinárodní trestní soud (ICC) říká, že Izrael může být ve skutečnosti odpovědný za zločiny proti lidskosti.

Pojďme tedy trochu hlouběji.

KoC = Vatikán. Vzpomeňte si na večeři Al Smith na všechny přítomné KoM (Maltézské rytíře) a KoC, jak je Trump trhá na kusy.

(pozn. naprosto geniální řeč Prezidenta trumpa. Jejich výrazy stojí za to. https://www.youtube.com/watch?v=Bmvxx_YbDsM&t=219s )

Ve stejný den tedy vidíme hnutí proti Vatikánu a možná i Izraeli. Ale pojďme ještě trochu dále do nory ….

Rytíři Kolumbovi.

KC

K = 11
C = 3

11.3 se potvrdí po prvním zatčení.

Kdo ví? Tenhle chlápek mohl být to zatčení, které všechno nastartuje. V KoC byl OPRAVDU OPRAVDU vysoce postavený. Jejich příručka pokrývá pouze 2 stupně. On je 3. stupně.

Takže je odstraněn, představený KoC je vyměněn a ICC říká, že Izrael může být obviněn z válečných zločinů / zločinů proti lidskosti.

A – a k tomu všemu – obžalovací soud (donalda trumpa) začíná 9/2. Slyšení Nejvyššího soudu v případech volebních podvodů je 19/2. To je 10 dní mezi nimi.

19. den je také přesně 30 dní od inaugurace.

A 👇🏻👇🏻👇🏻

2 + 1 + 9 + 2 + 2 + 1 = 17.

Nyní se připoutejte na „březnové šílenství“ a „dubnové přeháňky“.

Nejsou to předpovědi, jen říkám, že je to možné

10 dní temnoty
Hotovo za 30
Vede do březnového šílenství, které napájí dubnové přeháňky.
11.3
17
A …. (pozn. Izrael) „si šetříme na konec“. (pozn. všechno výroky Q)

A ještě něco výjimečného – zítra je Super Bowl 55 (5: 5).

Užijte si show, lidi.
https://t.me/InevitableET/517

***** ****
Tweet U.S.Army k Super Bowl: 12 21 (viz foto)
https://anonup.com/thread/1133909

Cowboy tento tweet dekódoval:

Tweety americké armády: „Dnes je Superbowl!“
Čísla na dresech hráčů = 12,21 (viz několik let starý exekutivní příkaz Prezidenta trumpa o zabavení majetku těm, co se podílí na překupnictví s lidmi z 21/12).

Časové razítko = 9:01
Q Drop 901 = Věříte na náhody?
Všimněte si, že Drop 901 je o Obamovi a Keni. Ukázalo se, že prezident Keni měl schůzku v Bílém domě před rokem 6/2/2020.
https://anonup.com/thread/1135277

***** ****

Těhotná sestra tweetuje fotku, na níž dostává covid vakcínu, o několik týdnů později potratí. (je to celé video)
https://brandnewtube.com/watch/pregnant-nurse-tweets-photo-getting-covid-vax-then-miscarriages-weeks-later_kwsprHRwKcyQDvI.html

1.2. 2021 Pilulka pravdy: V Izraeli po podání vakcíny Pfizer COVID-19 mnoho lidí umírá – asi 4 minuty záznamu, v němž moderátor ve vysílání čte seznam lidí, kteří v Izraeli náhle zemřeli krátce nebo okamžitě po podání vakcíny, velká část z nich zdravá. Seznam není z časových důvodů zdaleka kompletní.
https://www.bitchute.com/video/PCpJhigV6vlt/

Johnson, Tedros, Gates a Macron s odznáčkem Velkého resetu
https://t.me/santasurfing/1650

A něco příjemnějšího: Otevřená hospoda kdesi v Británii i s přítomnými policisty. Lidi už jim to neberou. Ještě před rokem by si člověk nepomyslel, že se bude radovat z otevřenéhospody.
https://anonup.com/thread/1126341

***** ****

Možná se v USA někdo pokouší o BLUE BEAM. Nebo co to má znamenat? Umíte vysvětlit?

https://anonup.com/thread/1128700

Dovolil si vložit carsten

***** **** ***** ****

Zprávy pro tadesco vybrala a přeložila melda.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.