;

…..možná tímto tahem a zradou François Fillona byla automaticky dosazena na „trůn“ Marine Le Pen….

13:54

Zrada Fillona na voličích možná dosadí na prezidentský trůn Marine Le Pen, která se otevřeně přihlásila k odkazu Ch. de Gaulla

PAŘÍŽ | François Fillon jako zrádce zradil svůj předvolební program, který byl v bleděmodrém to, co slibovala Marine Le Pen a vyzval k podpoře globalistického devianta Emmanula Marcona. To ovšem mohou voliči Republikánů paradoxně odměnit podporou Marine Le Pen a to by mohlo i stačit na vítězství v druhém kole.

gaullistka Marine Le Pen | foto: euronews

 

Fillon vyzval k podpoře Macrona, neznamená to, že ho všichni pravicoví voliči podpoří, informují ParlamentniListy.cz.

Pro mnohé z nich byl tím – jak s oblibou Fillon říkal – prostě Emmanuelem Hollandem, tedy dědicem bývalé a ministrem zkrachovalé socialistické vlády. Zejména křídlo Nicolase Sarkozyho, bývalého prezidenta, které v krizové situaci, kdy Fillon hrál doslova o život (po provaleném skandálu své ženy Penelope), pravicového kandidáta podpořilo, nemusí mít zájem, aby zvítězil Macron.

Dá se tím pádem očekávat, že část, dosti značná, voličů Fillona se přikloní k Marine Le Penové; přesně v duchu snahy jejího aparátu utvořit „alianci patriotů“. Její vystoupení ve volebním sídle připomnělo, že Le Penová se přímo hlásí k odkazu generála a prezidenta Charlese de Gaulla, což pro neogaullisty nemusí být zcela bez významu.

Zdroj (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.