Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

 • JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky
  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

Soudní proces s příslušníkem ozbrojených sil, který shromáždil osobní domobranu pro budoucí válku proti Trumpovým příznivcům, trval pouhou hodinu a skončil, když obžalovaný, armádní CSM (velící poddůstojník) Nema Mobarakzadeh, radikalizovaný muslimský infiltrátor, vykřikl „Alláhu Akbar“ a řekl, že se porotcům pomstí, pokud ho neshledají vinným z vlastizrady. Řekl, že „jeho lidé“ jsou všude a nikdo není mimo jejich dosah.

Jak jsme informovali v srpnu, Bílé klobouky zatkly Mobarakzadeha a jeho velícího důstojníka, majora Davida Dunbara, poblíž pevnosti Fort Drum poté, co zjistily, že tato dvojice má osobní zášť vůči prezidentu Donaldu Trumpovi a naverbovala nejméně 165 vojáků sympatizujících s Bidenem, kteří se účastnili fingovaných útočných cvičení proti figurínám ověšeným oblečením MAGA v „překližkovém městečku“ 22 km od Bubnu. Po zadržení Mobarakzadeh, oddělený od Dunbara, odmítl odpovídat na otázky, ale dožadoval se rozhovoru s kriminálníkem Lloydem Austinem. Jeho bydliště mimo stanoviště později prohledala kriminálka, která našla nezaheslovaný tablet s videem, na němž Mobarakzadeh stojí před americkou vlajkou a slibuje věrnost Josephu R. Bidenovi. Rovněž prohlásil: „Smrt všem Trumpovým příznivcům“. Našli také manifest.

Dne 15. srpna odletěli členové JAG s Mobarakzadehem do Camp Blaz na Guamu, kde čeká na vojenský soud.

Krátký soudní proces se nakonec konal 11. září a kontraadmirál Johnathon T. Stephens promítl video překližkové vesnice, kterou hrubě přirovnal k expediční výstavbě Los Alamos v roce 1943, a poukázal na oprýskané zbytky dřevěných terčů v kloboucích MAGA a tisíce zanechaných nábojnic do pušek. Nahlas přečetl výňatky z Mobarakzadehova manifestu: „Stál jsem jen při dvou prezidentech, prezidentu Baracku Husseinu Obamovi, věřícím, a prezidentu Josephu R. Bidenovi, protože si ho vybral Barack a Barack ví všechno. On vede, já ho následuji. Nenávidím Trumpa a jeho lidi, nenávidím jeho lidi, civilisty a vojáky korumpující uniformu, ozbrojené síly. Pohrdám jeho příznivci a přeji jim smrt, všem a všude. Osvícení vidí a společně budeme mít budoucnost bez Trumpa a jeho stoupenců.“

Admirál Stephens uvedl, že obžalovaný je příkladem „syndromu antiTrump“, což je výraz pro pseudopsychologickou chorobu, která způsobuje, že liberální levičáci obviňují Trumpa z nesčetných společenských i osobních problémů.

Mobarakzadehův obhájce přidělený JAGem bez důkazů tvrdil, že jeho klient je „obětí“, že Lloyd Austin a major Dunbar manipulovali jeho názory na prezidenta Trumpa, a dokonce se odvolával na slovo „grooming“. Tvrdil, že Mobarakzadeh nemá ani schopnosti, ani prostředky na to, aby postavil překližkové městečko. Nebyl ani dost charismatický na to, aby pokřivil myšlení roty vojáků.

„To je lež,“ řekl Mobarakzadeh. „Přišli ke mně připraveni bojovat a já jsem zlepšil jejich schopnosti.“

Jeho advokát ho vyzval, aby mlčel.

„Ano, víme všechno o náborových postupech a nezákonných výplatách a stále máme další, které budeme zkoušet. To, z čeho je pan Mobarakzadeh viněn, jsou všechny přestupky UCMJ a zrada Spojených států amerických,“ řekl admirál Stephens.

Mobarakzadeh zašeptal svému advokátovi do ucha.

„Můj klient znovu žádá o rozhovor s ministrem obrany Austinem. Říká, že to může vyjasnit třicetivteřinovým telefonátem,“ řekl obhájce admirálu Stephensovi.

„Tento soud jeho pravomoc neuznává. Jestli chce, může se zastavit. Rádi bychom s ním také mluvili,“ řekl admirál Stephens.

„Poddůstojník Mobarakzadeh se domnívá, že jednal na rozkaz prezidenta,“ řekl obhájce.

„Alláh? Biden? Obama? Který?“ Admirál Stephens řekl. „Všichni jsou nelegitimní.“

„Alláhu Akbar. Rozdíl mezi námi, admirále Stephensi, je v tom, že já beru smrt jako přechod mezi světy. Věděl jsem o vašich plánech mě zabít, ještě než jsem se tu objevil. Jste mrtvý muž, stejně jako oni,“ zařval Mobarakzadeh a podíval se na komisi. „Nebude to moje ruka, která tě zabije, ale zemřeš. Všude máme své lidi. Vy, vaše rodiny – pro nás je to jedno.“ „To je jedno,“ řekl.

Admirál se zhluboka nadechl a zoceloval se. „Vzhledem k upřímnosti obžalovaného nemusí JAG a Úřad vojenských komisí čekat na verdikt. Jednostranně uznávám tohoto obžalovaného, bývalého CSM Neema Mobarakzadeha, vinným ze zrady a při nejbližší příležitosti ho odsuzuji k trestu smrti oběšením.“

Mobarakzadeh se ani nezachvěl. Neřekl ani slovo.

„Tímhle se zabýváme,“ poznamenal admirál Stephens poté, co příslušníci vojenské policie eskortovali odsouzeného do cely.

Čekám na aktuální informace, zda došlo k jeho popravě, stejně jako na příslušné soudy.

Zdroj: Real Raw News

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře