81 letý John McCain zažil v letošním roce hned několi zdravotních komplikací. V červenci arizonský senátor postoupil složitou operaci mozku, kvůli agresivní formě rakoviny. Pět dní po riskantním zákroku se vrátil do Washingtonu D.C., aby se zúčastnil hlasování proti návrhu zákona o zdravotní péči.

[wp_ad_camp_1]

Začátek listopadu McCain strávil ve zdravotním středisku Walter Reed medical center, kde mu byla ošetřena přetržená achillovka. Od 6. listopadu byl proto vídám s chodící ortézou na PRAVÉ noze:

Zdá se však, že si McCainovo zranění nějak vyměnilo nohy a o dva týdny později byl vyfotografován s ortézou na noze levé.

[wp_ad_camp_1]

https://twitter.com/SenJohnMcCain/status/933409288407736320

[wp_ad_camp_3]

Možná  se vážený senátor z Arizony cítí dva týdny po přetržení šlachy tak dobře, že zapomněl, na které noze zranění měl?

Pro ověření, že obrázky nejsou zrcadlově obráceny, si můžete všimnout, že knoflíky na McCainově saku jsou na obou fotografiích na pravé straně.

[wp_ad_camp_3]

 

Třeba se jeho šlacha zahojila za dva týdny a kvůli své stařecké zapomnětlivosti si nohy spletl. Jestli to je tento případ, je skutečně dost fit na to, aby se udržel v senátorském křesle? A pokud je jeho duševní zdraví ohroženo stářím, či nemocí, je vhodné, aby se účastnil hlasování, které rozhoduje o zdravotní péči?

Now maybe McCain’s tendon healed in two weeks and he simply forgot which leg it was during a senior moment. If that’s the case – is he fit to hold his Senate seat? Was he fit to cast the deciding vote which killed the healthcare repeal? Then there was his strange rambling line of questioning during the Comey hearing.

Zajímavé…

[wp_ad_camp_3]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.