Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

 • JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky
  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

Generál Mark Milley odvezen do GITMO

Bílé klobouky doufají, že zatčení bývalého předsedy sboru náčelníků štábů generála Marka A. Milleyho rozvlní vojenskou elitu černých klobouků a přiměje ji litovat, že přísahala slepou věrnost nelegitimnímu prezidentovi, protože nyní ví, že ani její nejvýše postavený a nejdéle sloužící vůdce nemohl uniknout ústavní spravedlnosti.

Jak jsme včera informovali, pětašedesátiletého Milleyho zadržela ve Virginii americká námořní pěchota. Od té doby jsme se dozvěděli, že k zatčení došlo na Arlingtonském národním hřbitově – nikoli v místě Milleyho bydliště – kde chtěl vzdát úctu padlému kamarádovi. Náš zdroj uvedl, že operace byla vyvrcholením mnohaleté práce a tisíců pracovních hodin, která začala brzy po Milleyho vyhození z Pentagonu v květnu 2021.

Po Milleyho bezprecedentním vyhození z Pentagonu ho generál Berger předvedl před prezidenta Trumpa, který požadoval odpověď na otázku, proč se Milley postavil na stranu Nancy Pelosiové v kauze „6. leden“ a shromažďuje v americké armádě armádu „Never Trumpers“ (nikdy Trump). Trump údajně Milleymu uštědřil životní výprask.

Milley přesto trval na tom, že svého prezidenta nezradil, a tvrdil, že tajně pracoval v utajení, aby odhalil bahenní krysy zamořující ozbrojené síly. Milley Trumpovi řekl, že byl „takhle blízko“ odhalení korupce, když ho v Pentagonu šacovali lidé generála Bergera. Ve skutečnosti Milley obvinil generála Bergera, že je agent hlubokého státu, a varoval Trumpa, aby v přítomnosti generála Bergera postupoval a mluvil opatrně. Prezident Trump toto obvinění odmítl jako směšnou narážku, ale zároveň se mu těžko věřilo, že by se Milley, který sloužil uniformě a národu od roku 1980 a vedl několik úspěšných vojenských akcí, obrátil na temnou stranu a přijal agendu Deep State. S generálem Bergerem strávil několik večerů diskusemi o Milleyho budoucnosti a osudu, zatímco Milley byl za mřížemi ve vazební věznici JAG v Pensacole na Floridě.

Tam seděl, zatímco generál Berger prosil Trumpa, aby urychlil Milleyho cestu na Guantánamo, kde bude souzen za velezradu. Nepřátelští bojovníci, řekl generál Berger, si nezaslouží žádnou shovívavost. Trump měl jiný názor a za své neortodoxní názory později tvrdě zaplatil.

Milleyho podmínečně propustil na svobodu a držel ho na zatažitelném vodítku, na jehož základě mohl být znovu přivlečen a zatčen, pokud by pomlouval Trumpa nebo byl přistižen při rozhovoru s představiteli hlubokého státu, aniž by byl rozhovor zachycen na zvukový záznam. Prezident Trump dovolil Milleymu ponechat si hodnost, ale odepřel mu další přístup do Pentagonu, který byl pod prozatímní kontrolou Bílých klobouků.

Mezitím generál Berger, který se proti Trumpovu rozhodnutí vehementně stavěl, objevil důkazy, že mnoho Milleyho medailí a stužek bylo nezasloužených a příběhy o jeho hrdinství v bitvě zjevně smyšlené nebo přehnané. Navíc muži generála Bergera sledovali tajnou schůzku mezi Milleym a Chuckem Schumerem, kterou Milley nezaznamenal ani o ní neinformoval prezidenta Trumpa. Tyto události se odehrály během týdne po jeho propuštění v červnu 2021.

Když generál Berger představil své závěry a řekl: „Prokázal byste mi velkou laskavost, pane prezidente, kdybych ho teď mohl osobně dostat,“ Trump souhlasil a řekl: „Vypadá to, že je to opravdu, ale opravdu špatný člověk. Naše země má nyní více zrádců, jaké jsme ještě nikdy neviděli. Chci ho mít živého.“

Když však mariňáci o týden později vtrhli do Milleyho domu, zabili v sebeobraně dvojníka, který měl na sobě plastickou masku Milleyho. Bílé klobouky dodnes nedokázaly dvojníka identifikovat: jeho zuby byly chirurgicky odstraněny a nahrazeny jednotlivými implantáty odpovídajícími odstínem, velikostí, tvarem a skusem pravému Milleymu a jeho otisky prstů se vymazaly ponořením do kyseliny. Analýzy DNA se ukázaly jako marné. Jeho řidičský průkaz a občanský průkaz ho identifikovaly jako Milleyho.

„V té době to vyvolalo spoustu otázek, například zda jsme vůbec chytili skutečného Milleyho. Tehdy jsme ještě nekontrolovali klony, očkování ani nedělali krevní testy. Takže generál Berger a Trump předpokládali, že skutečný Milley je naživu a na svobodě, někde tam venku, a když se později objevil v televizi nebo na zahajovacích ceremoniálech nebo při projevech o stavu Unie, mohli jsme, tím nemyslím mě osobně, říct, že to nejsou nic jiného než dvojníci. Vedení dvojníky ignorovalo, protože je najali prostředníci a o operacích Deep State vědí prd. A také proto, že bychom Deep State hráli do karet – seděli by a smáli se, jak chytáme jednoho dvojníka za druhým,“ uvedl náš zdroj.

Poté, co se generál Berger v lednu 2023 vzdal velení Bílých klobouků ve prospěch generála Erica M. Smithe, zesílilo úsilí o nalezení opravdového pohřešovaného generála, zejména poté, co vyšlo najevo, že se na dokumentech schvalujících transfer vojenské techniky na Ukrajinu objevil podpis shodný s jeho. Milley rovněž vyzval k očkování kojenců příslušnic a příslušníků služebních jednotek.

Generál Smith nasadil širokou síť – boty v terénu a rozsáhlé elektronické sledování. Milleyho hlas byl často slyšet na nahrávkách telefonních hovorů, ale bílé klobouky z ARCYBERu nebo Velitelství kybernetických sil námořní pěchoty tyto podvrhy vyloučily, údajně proto, aby je navedly na divokou stopu.

Takto to pokračovalo až do neděle, kdy ARCYBER zachytil hovor mezi Milleym a jeho ženou Hollyanne, v němž se dojatý Milley rozplýval nad svým blížícím se odchodem do důchodu a říkal, že se musí v pondělí setkat se „starým přítelem“ na Arlingtonském národním hřbitově, než se vydá na dlouhou dovolenou do zahraničí. „Pošlu pro tebe, jakmile to půjde,“ řekl Milley Hollyanne.

„To je Milley.“ Kontrola hlasových otisků ukázala, že je to Milley. A generál Smith si nemyslel, že by se dvojník zalykal slzami. Milleyho emoce ho přemohly, podělal se a generál Smith nastražil past,“ uvedl náš zdroj.

Když se hřbitov v 8:00 otevřel, 64 tajných mariňáků sledovalo všech osm vchodů a východů. V 9:17 vjel Milley na parkoviště uvítacího centra v plné vojenské výstroji. Okamžitě k němu přistoupili tři uniformovaní mariňáci a požádali ho o podání ruky, poblahopřáli mu k úspěšné kariéře a popřáli mu šťastný odchod do důchodu ve zdraví.

Když Milley opětoval pozdrav a natáhl ruku, na jedno zápěstí mu připlácli pouta a pak na druhé.

„Za tohle budeš viset, mariňáku,“ vyštěkl Milley, ale hlaveň pistole mu tiskla břicho.

„Jen plním rozkazy, generále,“ odpověděl mariňák. „Mimochodem, slyšel jsem, že vás chce vidět prezident Trump.“

Na závěr to náš zdroj komentoval: „Byl eskortován do vyšetřovacího střediska a lékařsky vyšetřen. Ano, zkontrolovali jsme, zda nemá známky klonování – žádné jsme nenašli. Vypadá to, že roky práce se vyplatily. Už je na cestě do GITMO, svého posledního a konečného služebního místa.“

Zdroj: Real Raw News

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře