Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

 • JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky
  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

Uplynul pouhý týden od chvíle, kdy zločinec Joseph R. Biden jmenoval Penny Pritzkerovou zvláštní zástupkyní USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny, když ji vyšetřovatelé amerického námořnictva JAG zatkli kvůli obvinění z velezrady a podvodu na Spojených státech amerických poblíž studia Tyler Perry Studios s kulisami Bílého domu na předměstí Atlanty ve státě Georgia, uvedl zdroj z JAG pro Real Raw News.

Pritzkerová, podnikatelka a miliardářka, která v letech 2013 až leden 2017 působila jako ministryně obchodu za Husseina Obamy, je zakladatelkou společností PSP Partners, PSP Capital Partners a Pritzker Realty Group a spoluzakladatelkou společností Artemis Real Estate Partners a Inspired Capital. Působí také v představenstvu společnosti Microsoft a zasazuje se o Světové ekonomické fórum. Je sestrou guvernéra státu Illinois J. B. Pritzkera.

„Zlo se dědí v rodinách,“ komentoval to náš zdroj z JAG.

Detektivové hlavní vyšetřovací agentury námořnictva podle něj začali Pritzkerové aktivity sledovat v den jejího jmenování, kdy bílé klobouky z kybernetického velitelství americké armády (ARCYBER) odposlouchávaly její telefony a na dálku přistupovaly k jejím domácím počítačům, které podle našeho zdroje měly více zranitelností než Windows XP.

Její jmenování vzbudilo obavy a bílé klobouky vytušily, že ji režim využije jako prostředníka k posílání zpronevěřených amerických daní Bidenovu ukrajinskému kamarádovi Volodymyru Zelenskému. Během dvou dnů obdržela společnost PSP Capital Partners od ministerstva financí vklad ve výši 1,6 miliardy dolarů, z nichž 1,4 miliardy bylo převedeno na bitcoiny a přeposláno do peněženky vlastněné Oschadbank, státní ukrajinskou bankou se sídlem v Kyjevě.

Náš zdroj uvedl, že kancelář viceadmirála Darse E. Crandalla okamžitě vypracovala formální obvinění proti Pritzkerové a pověřila vyšetřovatele, aby ji při nejbližší příležitosti zadrželi – dříve, než způsobí národu další významné škody.

Mezitím se ARCYBER dozvěděl, že démonka Karine Jean-Pierre požádala Pritzkerovou o přítomnost v Atlantě, aby se mohla vyfotografovat s Bidenem a formálně tak potvrdit Pritzkerové novou pozici. Hluboký stát měl jen jediný důvod, proč přivolat svého agenta do Atlanty: navštívit falešný Bílý dům, plný replik Oválné pracovny, Situační místnosti a Briefing Roomu a místnosti pro počítačovou simulaci úředníků administrativy, kteří se v současné době skrývají v zahraničí. Tato honosná napodobenina je k nerozeznání od autentického Bílého domu, pokud se na ni nedíváte z bezprostřední blízkosti, což ztěžují zástupy goril ochranné služby a soukromé ochranky vydávající se za americké mariňáky.

Šest vyšetřovatelů, kteří měli za úkol Pritzkerovou dopadnout, dostalo instrukce, aby tak učinili ještě předtím, než se dostane k oplocenému a střeženému perimetru.

Do metropolitní oblasti Atlanty dorazili dříve než Pritzkerová, která podle informací ARCYBERu měla do areálu o rozloze 1,3 km2, bývalé McPhersonovy základny konfederační armády, přijet ze svého domova v Myrtle Beach v Jižní Karolíně.

V očekávání, že Pritzkerová zvolí nejméně okružní trasu, vyšetřovatelé ve třech vozidlech připravili léčku na křižovatce ulic Womack a Hardee Avenues, která ústí na jižní parkoviště studia Tyler Perry.

„Znali jsme značku, model a SPZ jejího auta. Věděli jsme, kdy tam má být. Nic jsme neponechali náhodě. Víte, riskovat, že zastavíme špatné vozidlo. To už se stalo a je to trapné,“ řekl náš zdroj.

V 6:30 ráno 22. září tým JAG zachytil Pritzkerové auto, když odbočovalo na ulici Hardee a přimáčkl ho mezi svá větší neprůstřelná SUV. Popadla telefon a horečně vytáčela číslo, když vyšetřovatel rozbil okno ocelovým obuškem a vytáhl ječící Pritzkerovou z vozidla.

„Přišla jsem za prezidentem Bidenem!“ vykřikla.

Náš zdroj uvedl, že jí byla nasazena pouta, roubík a byla nacpána do jednoho z SUV.

„Bude se moci bránit stejně jako všichni agenti hlubokého státu,“ dodal. „Chcete vědět, co je opravdu v háji? Nejde jen o nezákonné převody peněz na Ukrajinu. Tahle ženská je sama o sobě zatracená miliardářka a z těch 1,6 miliardy dolarů si vzala 200 milionů dolarů! To je skutečná chamtivost.“

Jak jsme již informovali, Bílé klobouky tvrdí, že režim dal Zelenskému mnohem více než veřejně uváděných 75 miliard dolarů. Podle jejich konzervativního odhadu se jedná o částku přesahující bilion dolarů.

Někdy tento týden zveřejní Real Raw News podrobné odhalení o falešném Bílém domě, včetně informací naznačujících, že si ho Bidenovi lidé pronajali a začali vybavovat několik měsíců před volbami v roce 2020. Podrobně také popíšeme, proč jej Bílé klobouky jednoduše nevyhodily do povětří.

(Když RRN používá slovo „Biden“, myslíme tím klon nebo dvojníka Bidena).

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře