Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Hrozí nevratné podvody a manipulace. Odborník Doležal provedl důkladnou analýzu korespondenční volby
    Hrozí nevratné podvody a manipulace. Odborník Doležal provedl důkladnou analýzu korespondenční volby

    Hrozí nevratné podvody a manipulace. Odborník Doležal provedl důkladnou analýzu korespondenční volby

  • Psychologická operace „Kirk“ odvádí pozornost od utajování kauzy Epstein
    Psychologická operace „Kirk“ odvádí pozornost od utajování kauzy Epstein

    Psychologická operace „Kirk“ odvádí pozornost od utajování kauzy Epstein

  • Ministerstvo války chce očistit armádu od zrádných vojáků, kteří oslavují Kirkovu smrt
    Ministerstvo války chce očistit armádu od zrádných vojáků, kteří oslavují Kirkovu smrt

    Ministerstvo války chce očistit armádu od zrádných vojáků, kteří oslavují Kirkovu smrt

  • Spomínajme a oslavujme. 342. výročie víťazstva Európy pri Viedni 12.9.1683
    Spomínajme a oslavujme. 342. výročie víťazstva Európy pri Viedni 12.9.1683

    Spomínajme a oslavujme. 342. výročie víťazstva Európy pri Viedni 12.9.1683

Související zprávy

  • Proslov prezidenta Putina na 10. Východním ekonomickém fóru
    Proslov prezidenta Putina na 10. Východním ekonomickém fóru

    Proslov prezidenta Putina na 10. Východním ekonomickém fóru

  • Rusko popírá, že by se zaměřilo na budovu ukrajinské vlády
    Rusko popírá, že by se zaměřilo na budovu ukrajinské vlády

    Rusko popírá, že by se zaměřilo na budovu ukrajinské vlády

  • Putin pozval Zelenského do Moskvy na jednání, nikoli na kapitulaci
    Putin pozval Zelenského do Moskvy na jednání, nikoli na kapitulaci

    Putin pozval Zelenského do Moskvy na jednání, nikoli na kapitulaci

  • Světová špička v oblasti medicíny Peter C. Gøtzsche – setkání v Praze dne 9.9.2025
    Světová špička v oblasti medicíny Peter C. Gøtzsche – setkání v Praze dne 9.9.2025

    Světová špička v oblasti medicíny Peter C. Gøtzsche – setkání v Praze dne 9.9.2025

Finanční podpora

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Za tímto účelem měla být vyvolaná celosvětová krize ze strany Deep state. Dánsko přijímá zákon umožňující nucené očkování proti koronaviru!

…..ale jak jsem psal, vymklo se jim vše z ruky a eso přebírá strana konstruktivní, jak jste v předchozím článku mohli číst. Prosím, zachovejte klid a nemějte obavu, všemu je skutečně úplně jinak. Brzy se to dozvíte i ze zpráv, které už nebudou patřit mediálním sračk*metům. Mnohé se začne rychle měnit….

15:45

Dánsko přijalo nouzový zákon, který umožňuje vládě donutit lidi, aby si vzali vakcínu proti koronaviru.

Nouzový zákon dává orgánům rozsáhlé pravomoci k řešení pandemie COVID-19 a zůstane v platnosti do března 2021.

Občané, kteří odmítnou podstoupit zkoušku na koronaviry, budou čelit pokutám a možné době vězení a bude jim zabráněno ve vstupu do obchodů, obchodů s potravinami, veřejných institucí a nemocnic a zároveň bude omezeno používání veřejné dopravy.

„Kromě vymáhání karanténních opatření zákon také umožňuje orgánům nutit lidi, aby byli očkováni, i když v současné době neexistuje žádné očkování proti viru,“ hlásí místní .

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Profesor práv na kodaňské univerzitě Jens Elo Rytter uvedl, že nová opatření jsou „určitě nejextrémnější od druhé světové války“.

Původní návrh zákona byl ještě drakoničtější a umožnil by policii vstoupit do soukromých domů bez oprávnění, pokud by existovalo podezření na infekci koronaviry.

Toto opatření však bylo po opozici ostatních stran v parlamentu zrušeno.

V současné době má Dánsko 875 případů koronaviry a zaznamenalo 2 úmrtí.

Zdroj: https://summit.news/2020/03/16/denmark-passes-law-enabling-forced-coronavirus-vaccinations/

Napsal tm

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

19 Komentářů
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jarek*
Jarek*
19.3.2020 01:05

To mě moc pobavilo. Jak chce někdo očkovat něčím, co prakticky není, proti něčemu, co vlastně ani neexistuje.

Itálie
Itálie
Odpověď na  tomáš marný
7.4.2020 12:24

Děkuji za ujištění, nám ted přisla pokuta za neočkovaní a to že by nas mohlo nadále nutit jsem se opravdu bála, snad už k tomu díky bohu nedojde.Hezky den a děkuji za vaše zprávy a vaší práci.