…..vyhlášení katastrofického stavu v Bavorsku má velice zajímavý důsledek, který bude pravděpodobně využit. Trump doporučuje všem, aby se uklidnili a zachovali naprosto klidnou hlavu a zklidnili nervy a hlavně nyní, když k tomu mají možnost, odpočívali….

13:54

I když v minulosti bylo možné tento stav vyhlásit několikráte, třeba u SARS, tak se nestalo. A nyní kvůli pár mrtvým, kteří možná ani nezemřeli na Coronavirus, je vyhlášen stav katastrofy. Vše má splnit jiný účel. Lidé to nevědí. Hned vysvětlím. Je nutné ale také opravit FAKE NEWS z totalitních sračkometů po celé EU, kterým to bylo nařízeno a lidem ještě nikdy neříkaly pravdu a to je následující zpráva:

Trump prý před několika dny prohlásil, že by koupil německou firmu, která prý objevila lék na Coronavirus. Nebo dokonce chtěl tento preparát zabavit či ukrást. Tenhle FAKE si vymyslel sám majitel firmy, kdo jiný než farmamafie, aby si mohla udělat sama reklamu. Chtějí tímto Trumpa deklasovat a dehonesovat. Pomluvy na prvním místě. Z posledních sil….. To je jejich silná stránka. Bravo mediální sračk*mety. Je vidět, že jste skutečně na výši. Je mně z vás blujno. Ale už né dlouho…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Bavorsko vyhlásilo stav katastrofy, který ještě nikdy nebyl vyhlášen. Je to poprvé. Co to znamená? Bylo by možné udělat následující, ale určitě to nevstoupí v platnost. Nucené práce, zabavení majetku, nesvoboda občanů a jiné. Tímto vynikajícím trikem byl zaveden určitý nouzový stav, ze kterého se dá vytěžit mnoho. Málokdo ví, že tím Bavorsko uzavřelo všechny hranice k Türingen, Baden Würtenberg a Hessen, a vyhlásí samostatný stát. Nebude už patřit do EU a to se už stalo. Lidé ale zatím nic nevědí. Zavře zatím hranice i ostatním zemím. Možná budou následovat i další…..

Podívejte se prosím, jak vypadají nyní obchody v Německu na této adrese, naprosto prázdné regály čehokoliv:

http://www.guidograndt.de/2020/03/17/corona-epidemie-bald-lebensmittel-engpaesse-in-deutschland-video/

Díky tomuto chytrému triku, i když možná zásoby jsou, to ale nevím, mohla tento tah udělat nová Bavorská vláda. Vyhlášení katastrofálního stavu. Zde ve Švýcarsku to také bylo potvrzeno, že se jedná o naprosto něco jiného, ale nyní nemohu najít k tomu link…..

Katastrofa vyhlášená v Bavorsku je právě horší, než byla v obou válkách WW I a WW II, dle slov Hans-Joachim Müllera , video najdete právě ve spodní části, je ale v němčině…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Dále Hans-Joachim Müller říká, že před několika lety byla ptačí chřipka. Týdně zemřelo cca 2000 lidí a hranice a žádné katastrofické stavy se nevyvolávaly. Vláda byla naprosto v klidu a nic nedělala. Dnes při osmi mrtvých týdně se začínají dělat drakonická nařízení. Rovněž zdůrazňuje, že žádná Corona krize neexistuje. Virus může existovat, ale né v tak razantní podobě. Bylo nutné vyvolat CELOSVĚTOVOU PANIKU. Vymkla se jim z ruky a nyní drží lidi v napjaté situaci. Té právě využijí jiné síly. Do 14 dnů by se lidé měli dozvědět pravdu…..

A pamatujte, jestli budete naprosto klidní, je klidný i Váš imunitní systém a nemůžete být nemocni, Nedělejte si sami paniku. Nyní je skutečně nutné klidně sedět a vyčkávat…..

Napsal dle videa tm

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.