…..ale jak jsem psal, vymklo se jim vše z ruky a eso přebírá strana konstruktivní, jak jste v předchozím článku mohli číst. Prosím, zachovejte klid a nemějte obavu, všemu je skutečně úplně jinak. Brzy se to dozvíte i ze zpráv, které už nebudou patřit mediálním sračk*metům. Mnohé se začne rychle měnit….

15:45

Dánsko přijalo nouzový zákon, který umožňuje vládě donutit lidi, aby si vzali vakcínu proti koronaviru.

Nouzový zákon dává orgánům rozsáhlé pravomoci k řešení pandemie COVID-19 a zůstane v platnosti do března 2021.

Občané, kteří odmítnou podstoupit zkoušku na koronaviry, budou čelit pokutám a možné době vězení a bude jim zabráněno ve vstupu do obchodů, obchodů s potravinami, veřejných institucí a nemocnic a zároveň bude omezeno používání veřejné dopravy.

„Kromě vymáhání karanténních opatření zákon také umožňuje orgánům nutit lidi, aby byli očkováni, i když v současné době neexistuje žádné očkování proti viru,“ hlásí místní .

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Profesor práv na kodaňské univerzitě Jens Elo Rytter uvedl, že nová opatření jsou „určitě nejextrémnější od druhé světové války“.

Původní návrh zákona byl ještě drakoničtější a umožnil by policii vstoupit do soukromých domů bez oprávnění, pokud by existovalo podezření na infekci koronaviry.

Toto opatření však bylo po opozici ostatních stran v parlamentu zrušeno.

V současné době má Dánsko 875 případů koronaviry a zaznamenalo 2 úmrtí.

Zdroj: https://summit.news/2020/03/16/denmark-passes-law-enabling-forced-coronavirus-vaccinations/

Napsal tm

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.