Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Kámen Cintamani: Využití ve válce | 8.díl
Za zmíňku stojí i to, co jsem se dočetla na ruských webech. Je tam toho o starých legendách mnohem více, než na našem a anglickém netu. Podle těchto legend je cintamani kámen ultimátní nástroj moci, který plní přání svého majitele a v minulosti měl být ukryt v klášteře v Tibetu. Mnoho vládců, vojevůdců a mágů ho hledalo právě z toho důvodu, že v sobě obsahoval moc a plnil přání. To je opravdu velká udička pro někoho, kdo je chorobně posedlý mocí.
[wp_ad_camp_2]
Dokonce i Hitler vyslal do Šambaly lidi, aby našli pověstný magický kámen, kterému se říkalo ,,Posvátný grál naplněný Ježíšovou krví”. Hitler se totiž dozvěděl o tom, že pokud někdo vlastní kámen Cintamani a jde do války, vezme kámen s sebou do přední linie a Cintamani zařídí vítězství vlastního vojska a porážku nepřítele. Což má pravděpodobně základ v tom, že Cintamani údajně vlastnili významní psychopati a vrazi historie, o kterých byl šestý díl seriálu.
Historicky se jim pravděpodobně osvědčil jako válečná zbraň a je možné, že byl řízeně předáván mezi mocipány při dobyvačných kampaních. To potvrzují i Protokoly sionských mudrů, které jasně tvrdí, že je veškerá historie lidstva naplánovaná, data o ní uměle upravovaná a hlavně, že veškeré války a zlo byly cíleně vyvolané.
Ukazuje se však, že seznam válečníků vyzbrojených cintamani kamenem nebyl kompletní.
[wp_ad_camp_2]
Co píšou Rusové
,,Důležitým zdrojem nových znalostí o kameni byly informace poskytnuté Helenou Ivanovnou Roerichovou v Legendách o Kameni, umístěné ve sbírce Kryptogramy východu, jakož i v jejích dopisech a denících. Dozvíme se tady, že ve významných bodech dějin se v určitých zemích objeví posvátný kámen v rukách hrdinů, kteří mohou významně ovlivnit průběh vývoje člověka. Kámen patřil starověkému židovskému králi Solomonovi (o něm byl celý pátý díl), prvnímu čínskému císaři dynastie Qin, Alexandru Velikému, a vůdci lombardských kmenů, které se usadily v Itálii. Chintamani byl ve starověkém Novgorodu v rukou Tamerlana a Akbara Velikého. Kámen byl také poslán v pravý čas Napoleonovi v naději, že jeho talent může posloužit procesu obnovy myšlení Západu a sjednocení evropských národů. Ale Napoleon, spěchající do Ruska, porušil Smlouvu a Kámen mu byl odebrán.” (zdroj)
Pokračování článku zde: Kámen Cintamani: Využití ve válce | 8.díl
.