Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Veřejná zakázka státu
…..došlo mejlíkem s prosbou o zveřejnění. Tomu se člověk nestačí divit čeho jsem politici schopní….
12:54[wp_ad_camp_1]
Vážení,
Najeďte si na stránky Ministerstva pro místní rozvoj ČR,vyhledejte veřejnou zakázku
ev.č.642794, otevřete si formulář 7601011042794, hodnota zakázky 520.500 000 Kč bez DPH,oddíl II.B-předmět zakázky, zveřejněno 22.7.2016. Jde o zakázku na centralizované poskytování imigračních služeb,ovšem, jak to celé koresponduje s tvrzením některých politiků-„žádní migranti!žádné kvóty!“?
Už to máte ? A teď se můžete rozčilovat!
Tak jsem si na ty stránky vlezl. A je to pravda. Takže Chovanec (zelinář, pučista) s poseroutkou
a podrazákem Sobotkou nám tvrdě lžou (předvolební tah).
Oni mají smůlu protože zakázky musí být uvedeny na portálech příslušných ministerstev.
Počítají s tím, že lidi jsou pitomci a nebudou stránky studovat.
Jejich kecy o tom, že žádné kvóty pro imigranty atd.. A vidíte, oni mají již připraveno 520 milionů pro rok 2017 až 2019- počítají s přísunem migrantů.
A že to je pravda tak se podívejte níže na výtah z té veřejné zakázky:
Období let 2017 – 2019.
Státní integrační program je program zaměřený na pomoc oprávněným osobám při jejich začlenění do společnosti, a to zejména v oblasti bydlení, vzdělávání, odstraňování jazykové bariéry a pomoc při vstupu na trh práce.
Stručný popis předmětu a rozsahu či hodnoty dodávek nebo
služeb* (je-li to známo, pouze číselné údaje) uveďte předpokládanou hodnotu bez DPH 520 500 000,00 Měna [CZK \/] nebo rozsah mezi a Měna [CZK \/]
Hlavní slovník
Doplňkový slovník (je-li to relevantní)
Hlavní předmět* 98000000-3
Další předměty
II.6)
Předpokládané datum zahájení zadávacího řízení (je-li to známo) 18/08/2016 (dd/mm/rrrr)
II.7)
Informace o Dohodě o veřejných zakázkách (GPA)
Na zakázku se vztahuje Dohoda o veřejných zakázkách (GPA)
( ) Ano
( ) Ne
Další informace: (je-li k dispozici)
Účelem této veřejné zakázky je výběr nejvhodnější nabídky
na poskytování integračních služeb pro osoby s udělenou mezinárodní ochranou pro období 2017 – 2019.
Cílem této veřejné zakázky je zajistit generálního poskytovatele integračních služeb pro osoby a udělenou mezinárodní ochranou pro období let 2017 – 2019. Státní integrační program je program zaměřený na pomoc oprávněným osobám při jejich začlenění do společnosti, a to zejména v oblasti bydlení, vzdělávání, odstraňování jazykové bariéry a pomoc při vstupu na trh práce.
Činnost generálního poskytovatele integračních služeb nemůže z povahy věci vykonávat ústřední orgán státní správy, a je tudíž třeba jejím výkonem pověřit organizaci, která má v této oblasti zkušenosti a potřebnou kvalifikaci.
Úkolem generálního poskytovatele integračních služeb bude koordinace a zajištění integračních služeb oprávněným osobám formou subdodávky ve spolupráci se subdodavateli, kterými mohou být obce, nestátní neziskové organizace, církve a zaměstnavatelé.
No a vidíte. Navíc neziskovky zase budou profitovat
a bojovat za přísun migrantů.
Zakázka je již potvrzena ![wp_ad_camp_1]
Pravidla diskuze
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.
Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.
Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.
Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.
Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.
Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.
Další rána pro Veolii. Zlínský kraj musí začít řešit ukončení licence .. http://ekonomika.idnes.cz/veolia-vak-zlin-vodood-kanalizace-moravska-vodarenska-ppb-/ekonomika.aspx?c=A170526_220454_ekonomika_amu
No jo, už pro předešlé roky byla vyčleněna pěkná suma. Nic nového. Když jsem o tom psal, tak to nikoho nezajímalo.