Náš vojenský informační Intel kontakt potvrzuje zdroje pana Fleminga, zdroje pana Bruce, zdroje Marka Z a dalších, kteří říkají, že uvolnění (globální měnový reset RV / GCR) se ještě v průběhu několika příštích dnů uskuteční a T4B musí zůstat připraveno na odchod 1,4 milionu e-mailových oznámení ze serverů WF kdykoli během příštích 5 dnů (pro bezpečnost musí být stále nekonkrétní) s veřejným T5 naplánovaným pro zahájení výměny poté, co se uvolnění zveřejní někdy kolem 27. ledna.

Zopakoval, že vojenské zdroje Marka Z mají stejné informace jako dnes v pátek 22. ledna, kde se říká, že uvolnění je stále ve hře a jsme na tom stejně jako ve čtvrtek 21. ledna; náš kontakt řekl, že jsme stále připraveni na nastartování T4B během víkendu do příštího pondělí až úterý 25. – 26. ledna pod dočasnou vojenskou vládou v čele s Ministrem obrany Chrisem Millerem, místopředsedou sboru náčelníků štábu letectva gen. John Hytenem a šéfem Ministerstva vnitřní bezpečnosti / DHS (bývalým důstojníkem námořních sil) Pete Gaynorem (Gaynor řídí FEMA prostřednictvím úřadujícího vedoucího FEMA Roberta Fentona).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Potvrdil, že generál Mike Flynn je neformálním vůdcem vojenské rozvědky a je v zákulisí prostředníkem pro Trumpa a jeho týmu několika tisíc vůdců Aliance; informace našeho kontaktu jsou stejné jako informace Dr. Charlie Warda, že Chris Miller jako Ministr obrany a Pete Gaynor přes DHS & FEMA nyní provozují dočasnou vojenskou vládu nad USA. Souhlasí s Dr. Charlie Wardem, (prozatímní vojenská vláda řídí USA) je nyní mimo Trumpovu kontrolu již několik dní. Ta je nyní plně pod kontrolou americké armády a úřadu FEMA (The Federal Emergency Management Agency).

Řekl, že poté, co byly za posledních 36 až 48 hodin dokončeny bezpečnostní audity, po hrozbách „hlubokého státu,“ došlo dnes v 5:30 východního času (EST) k posunu prostředků účtu dluhopisového prodejce, k nimž lze získat přístup v sobotu a neděli 23. – 24. ledna, aby část likvidity navazovala na T1-4A, přičemž oznámení T4B budou předběžně přicházet příští pondělí, úterý 25. – 26. ledna.

Souhlasil s aktualizací Simona Parkese ve čtvrtek 21. ledna, že „hluboký stát“ se intenzivně snaží zastavit přechod uvolnění / globálního resetu měny na systém QFS (kvantového finančního systému) podloženého zlatem tak, jak to prováděl i v minulosti. Pokusy resetovat americký dolar na zlatý standard byly tím důvodem, proč „hluboký stát“ zavraždil JFK v roce 1963, proč byl Reagan postřelen a téměř zavražděn 31. března 1981 (došlo i na několik dalších pokusů o atentát na Reagana) a proč „hluboký stát“ 11. září usmrtil 3000 nevinných Američanů v Twin Towers NYC, v letadlech, která se zřítila a prostřednictvím rakety, která zasáhla Pentagon 11. září, prezidentem Bushem Jr, viceprezidentem Cheneyem a Rumsfeldem.

To je důvod, proč Trump za poslední 4 roky přežil více než 13 pokusů o atentát – kontakt řekl, ze pedo-satanisté „hlubokého státu“, psychopaté, prováděli hrozby k usmrcení lidí v minulém týdnu, aby nyní zastavili a odložili RV / GCR, protože to dělali mnohokrát za poslední měsíce, roky! Řekl tedy, že modlitby jsou důležité k zastavení těchto satanských psychopatů!

Jeho informací je také to, že „hluboký stát“ ve středu 20. ledna před nelegální inaugurací Bidena, hrozil rozsáhlým krveprolitím; bombové útoky v Madridu na budovu katolické farnosti včera ráno, st. 20. ledna, kdy byli 4 lidé zabiti a 11 bylo zraněno, byly součástí ohrožení vojenských „Bílých klobouků“ v prozatímní vojenské vládě nyní v DC (viz níže). Hrozby „hlubokého státu,“ zabít tisíce lidí zahrnovaly možné špinavé jaderné a biologické bomby v Seattlu (falešně by sváděli vinu na Severní Koreu a Čínu) a hrozby provedením řetězové reakce k odpálení sopky na Hoře svaté Heleny necelých 200 mil jižně od Seattlu, což by usmrtilo tisíce nevinných lidí; jeho informace je, že věrohodné hrozby malými špinavými jadernými a biologickými zbraněmi – kufříkové bomby – byly prováděny operativci „hlubokého státu“ proti západnímu a východnímu pobřeží USA, která byla vyřazena jednotkami SOF (Special Operations Forces) na vrtulnících Blackhawk letících po Wilshire a jinde v Los Angeles a jako stejný druh bombové hrozby „hlubokého státu“, která byla odvrácena v Seattlu v neděli 3. listopadu 2019, když ji jednotky SOF odstranily).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Řekl, že v duchu bombových hrozeb „hlubokého státu“, naposledy ve čtvrtek 14. ledna, byly v provozu šedé vojenské vrtulníky Bell 407 vybavené unikátními anténami a potvrdil, že jsou součástí elitního 160. armádního leteckého pluku speciálních operací (SOF). (www.thedrive.com/the-war-zone/38753/those-mysterious-gray-helicopters-were-landing-on-multiple-downtown-la-rooftops-last-night)

Řekl, že letěli nad Los Angeles a na jih k Laguně Niguel a Dana Point v jižní Kalifornii, detekující radioaktivní, biologické bomby od „hlubokého státu“ v oblastech Los Angeles. Řekl, že vrtulníky a vojenská letadla SOF neutralizují hrozby „hlubokého státu“ v městských oblastech (Antifa / BLM, íránské a čínské spící buňky, podporované FBI a CIA a dodávány s čínskými zbraněmi, bombami), zejména na západním a východním pobřeží, a jeho informace je, že jednotky SOF už neutralizují tyto hrozby zastavením „hlubokého státu,“ pedo-satanistů, psychopatů před dalším vyvražďováním nevinných lidí. Ve stejnou dobu, kdy se zavádí RV, odstraňuje americká vojenská prozatímní vláda protiústavní administrativu Bidena a nelegální bažinu v DC.

Řekl, že zprávy X22 a Marshallova zpráva (stejně jako zprávy minulý týden od Juan O Savina, Simon Parkese, Dr. Charlie Warda, Roberta Davida Steeleho, Gene Decode a kol.) jsou přesným pohledem na jeho informace o tom, co se děje nyní v zákulisí. https://x22report.com/military-control-11-3-verifies-as-1st-marker-think-illegitimate-ep-2383/ A https://themarshallreport.wordpress.com/2021/ 01/20 / trump-ode-to-the-corporation

Mluvčí důstojníka národní gardy v DC aktuálně včera v rozhovoru pro ABC News Good Morning America řekl, že je „hrdý na téměř 25 000 příslušníků Národní gardy, kteří přišli ze všech 50 států a teritorií, aby pomohli podpořit tajnou službu a policii s pokojným přechodem vojenské moci – náš kontakt to řekl jako odkaz na prozatímní vojenskou vládu, která nyní dohlíží na Washington DC a USA ( https://phibetaiota.net/2021/01/unrig-video-0026-could -this-be-ng-in-dc-to-support-Peace-transition-to-military-power ); někteří se ptali, zda předložka „na“ byla skutečně řečena v důstojnické frázi „na vojenskou sílu“; ale v prohlášení důstojníka je předložka „na“ jasně slyšitelná ve výrazu „přechod na vojenskou moc.“

Ale řekl, že klíčové zde je, že tento vlajkový důstojník Národní gardy jasně řekl, že dochází k „mírovému přechodu vojenské moci“, a to se týká, řekl náš zdroj, současné prozatímní vojenské vlády, která (1) nyní zajišťuje uvolnění/globální měnový reset a (2) dohlíží a současně odstraňuje bažinatou DC vládu pod cizím vlastnictvím a kontrolou a Bidenovu administrativu s cílem převést zemi do obnovené republiky pod agendou NESARA / GESARA.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Souhlasil se zdroji pana Fleminga, zdroji Simona Parkese, zdroji Dr. Charlieho Warda a Roberta Davida Steele, že tady jsou nyní v DC 2 vlády: (1) legitimní vojenská prozatímní vláda zmocněná ústavou a vojenským zákoníkem Ministerstva obrany článkem 11.3 k odstranění (2) nezákonné, ​​podvodné, zahraničím placené, ​​zahraničím kontrolované (na cizí půdě District of Columbia) Bidenovy administrativy. „Hluboký stát“ nechal zbankrotovat Korporaci USA, včetně zrádců v kongresových a soudních pobočkách Korporace, kteří spáchali zradu a povstání. Uvedl to, když byl 20. ledna 2021 slavnostně inaugurován Biden na základě podvodných hlasovacích osvědčení.

Uvedl, že 800 vojenských důstojníků, čtyř hvězdičkoví generálové až po plukovníky (armáda, letectvo), námořní viceadmirálové až po kapitány jsou věrní Trumpovi, loajálních vůči původní ústavě a obnovené republice; potvrdil, že těmito vojenskými vůdci Biden opovrhuje, že Ministerstvo obrany nedávno odmítlo poskytnout Bidenovu týmu informace, které požadovali při prodeji stíhacích letounů F35 za 32 miliard USD do Spojených arabských emirátů. Potvrdil, že Ministerstvo obrany sdělilo nelegálnímu prezidentovi Bidenovi, že nemá vůbec přístup do Pentagonu; takže zatímco Biden může realizovat občanské a domácí zákony (opětovné připojení se k Pařížské dohodě atd.), Biden a jeho tým nemohou ovlivnit vojenská nebo bezpečnostní nebo zahraniční rozhodnutí, vnitřní bezpečnost nebo rozhodnutí FEMA, která jsou přijímána pouze prozatímní armádou bez ohledu na Bidena a pokyny jeho týmů.

Řekl, že prozatímní šéfové vojenské vlády, Ministr obrany Chris Miller a šéf DHS / FEMA, Pete Gaynor se stále hlásí k Trumpovi a jeho týmu, kteří jsou nyní skryti na vedlejší koleji, ale stále jsou velmi zapojeni (Trump řekl ve svém projevu na rozloučenou „Vrátíme se v jiné formě“ ( https://m.youtube.com/watch?v=fYoxVWpneUM ) což znamená, že Trump bude zvolen a potvrzen jako 19. prezident republiky poté, co Ulysses Grant opustil prezidentský úřad v roce 1877). Náš kontakt potvrdil, že Trumpův tým, který zahrnuje několik tisíc vůdců obnovené republiky NESARA a GESARA se zavázal k „Alianci“ uvnitř i vně USA, která bojuje za svržení „hlubokého státu.“ Potvrdil, že Trump a jeho tým jsou stále v zákulisí v kontaktu s dočasnou vojenskou vládou kvůli současné realizaci uvolnění / globálního finančního resetu a (2) Trump koordinuje s vojenskou dočasnou vládou odstranění „agresivní“ nelegální bažiny DC (v pravý čas, velmi brzy) řekl.

Uvedl, že prozatímní vedení vojenské vlády má nyní v rukou minulou víkendovou razii v ústředí CIA v Langley, rozhodující důkazy, které ukazují, že administrativa Bidena je nezákonná, podvodně zvolená, protiústavní a je to cizím subjektem (CCP – čínská komunistická strana) podplacená, cizím subjektem vlastněná a ze zahraničí kontrolovaná povstalecká vláda, což z ní činí „agresivní“ mocnost, která je cizí americké ústavě a cizí americké ústavní vládě. Potvrdil tedy, že prozatímní vojenská vláda nyní jedná o zadržení a odstranění nelegální vlády s nízkým morálním kreditem, která nyní podléhá stannému právu podle oddílu 11.3 vojenského zákoníku, protože v zákulisí DC se nyní budou odehrávat zatýkání a budou urychleny v příštích dnech (Vojenský zákoník Ministerstva obrany] z 20. června 2015, s. 769, par. 11.3. – konec okupace).

https://dod.defense.gov/Portals/1/Documents/pubs/DoD%20Law%20of%20War%20Manual%20-%20June%202015%20Updated%20Dec%202016.pdf?ver=2016-12-13-172036-190#page811)

Potvrzuje zprávu z neděle 17. ledna od vojáka Národní gardy o přechodu na vojenskou moc z minulého týdne, ale náš člověk řekl, že přechod k zatýkání už začal v zákulisí ve čtvrtek 21. ledna a tento přechod nebude tak veřejný, jak nabyl přesvědčení tento voják, protože vojenští dohlížitelé chtějí minimalizovat odvetu „hlubokého státu“ prostřednictvím špinavých bomb, násilí a krveprolití – Antifa / BLM a chtějí, aby se veřejnost cítila bezpečně, i když jsme uprostřed úzce-profilového nutného vojenského puče proti „hlubokému státu“ nelegální protiústavní vládě, vlastněné a ovládané bažinami pod Bidenem v DC. Řekl také, že armáda bude neutralizovat, zatýkat nebo odstraňovat „hluboký stát,“ demokraty, zkorumpované republikány, guvernéry a starosty atd., kteří kontrolují státy a města po celé zemi, v příštích šedesáti dnech. To jsou současné plány.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zde je prohlášení vojáka Národní gardy z neděle 17. ledna. „Jsem voják Národní gardy z armády národní gardy District of Columbia. Šíří se několik dní zvěsti, že nejsme v DC kvůli Bidenovi. Jsme tady, abychom získali moc pro skutečného prezidenta, prezidenta Trumpa. Můj velící důstojník to potvrdil. Každý, s kým jsem mluvil, je připraven jít. Jsme připraveni zachránit Ameriku.“

Náš člověk znovu řekl, že toto načasování bylo zpožděno o 36 hodin bombovým výhrůžkami od „hlubokého státu,“ ale vše je opět nyní na cestě kupředu.

Znovu řekl, protože kvůli psychopatům „hlubokého státu“, jsou očekávány modlitby, že tito psychopati jsou propojeni duchovně i fyzicky při hrozbách, což v příštích několika dnech opět může způsobit, že vojenští vůdci Ministerstva obrany zase zastaví nebo zpozdí proces v příštích několika dnech.

Řekl tedy, zůstaňte v modlitbách, zůstaňte připraveni na potvrzení T4B v kteroukoliv dobu od nynější soboty 23. ledna do příštího úterý 26. ledna a jak řekli Trump, generál Flynn a další patrioti. NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘIJDE. Náš kontakt potvrzuje zdroje doktora Charlieho Warda a zdroje Simona Parkese, Juana O’Savina a Roberta Davida Steeleho, že „Bílé klobouky“ v zákulisí jsou velice důvěrné a šťastné, že vítězství se předpokládá jak pro uvolnění/globální reset měny, tak i na odstranění a zadržení bažinaté vlády DC.

Náš vojenský kontaktní pracovník řekl, že jeho informace odpovídá časování bankéřů Isaaca pro likviditu (T4B) od příštího úterý 25. – 26. ledna;

Řekl také, že dva bagdádští sebevražední atentátníci, kteří ve čtvrtek 21.1 zabili 32 Iráčanů (https://www.hindustantimes.com/world-news/suicide-attack-kills-3-injures-16-in-central-baghdad- market-police-101611216986846.html) byli odvetou „hlubokého státu“, íránského ISIS za uvolnění. Ten je nyní prosazován v Iráku a po celém světě. Řekl, že se modlí za ty, kteří byli zabiti „hlubokým státem“, satanistickými psychopaty a nechali po sobě rodiny . . . neuvěřitelné, jak krutí jsou ti, kteří ukradli volby a podporují Bidena a bažinu DC, uvedl.

Přeložil milan | Zdroj: Intel Dinar Chronicles

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.