V zákulisí byli všichni nadšeni, protože startovní výstřel měl být vydán celosvětově.

Začátek úrovně 3 – 4 A/B, implementace NESARY prostřednictvím vydávání nových amerických měnových bankovek ve výkupních centrech, integrace Kvantového finančního systému s Forexem pro obchodování všech měn vázaných na novou americkou bankovku, stimulační zákon 1,9 bilionu USD s přímými vklady 1 400 $ a šeky jako krytí výměn (rovněž součástí implementace NESARY) začne od příští  neděle v noci 14. března a potrvá do úterý 16. března. Prodejci dluhopisů úrovně 3 – 4 A by od pondělí získali přístup k 1% svých prostředků na účtu odkupu v noci od 15. března do  úterý 16. března paralelně do startu s úrovněmi 3 – 4 A, skupinami B.

[wp_ad_camp_2]

Úroveň 4B by měla být dokončena do  středy 31. března, zatímco úroveň 5 pro širokou veřejnost by měla být zahájena ve čtvrtek 1. dubna.

Trump a armáda posunuli načasování startovního výstřelu dopředu z několika důvodů:
(1) V tomto uplynulém týdnu byly testovány výměny ve Výkupních centrech a v systému QFS před samotným uvolněním likvidity startovního výstřelu a zahájením výměn. Aby to mohlo být vše uvolněno, bylo nutné vše otestovat a zkontrolovat, aby bylo zajištěno, že vše funguje hladce.

(2) Koordinace startovního výstřelu s časovou osou stimulačního zákona 1,9 bilionu $ byla potřebná k zajištění krytí výměn. Sousedé, kteří by viděli držitele měny utrácet peníze, by byli zaraženi příjmem plateb stimulačního zákona domácností.

(3) V posledních dnech došlo u vojenských vůdců ministerstva obrany k neshodám. Někteří se postavili proti odstranění Bidena a návratu Trumpa do prezidentského úřadu, mimo jiné z důvodů, protože se obávali odvety a násilí sponzorovaného „hlubokým státem“ ze strany BLM a Antify.

Rodriguez  https://www.youtube.com/watch?v=gSKTQPl6rhc

Někteří vojenští vůdci, kteří měli navrch, uznali, že Ministerstvo obrany by nemělo dopustit, aby volební Bidenův podvod zůstal bez odezvy, a řekli „NE“ novým volbám. Trump již vyhrál volby v listopadu 2020 s 80% hlasů bez podvodu.

Od konce března do začátku dubna by měli iniciovat odhalování a odstraňování podvodného Bidenova presidentství „hlubokým státem“ a navrátit Trumpa zpět jako jediného legitimně zvoleného prezidenta. Robert David Steele:  https://phibetaiota.net/2021/02/republic-in-transition-the-final-drama/

Vlastenci byli vyzváni, aby se nezdržovali v ulicích a v hlavních městech států – bylo známo, že se plánují události pod „falešnou vlajkou“ určené k diskreditaci vlastenců. Životně důležité bylo nenásilí.

Náš vojenský Intel kontakt uvedl, že jeho informace se shodují s informacemi od bankéřů „Snake“ Center vykoupení v pěti jihozápadních státech a Markzovými kontakty Center vykoupení na východním pobřeží: všichni byli nadšení a byli ve vysoké pohotovosti pro zahájení výměn.

[wp_ad_camp_2]

Snake čtvrtek 11. března 3.30:  „Můj bankéř volal … I když je stále udržován v nevědomosti, pokud se jedná o jakékoli reálné sazby nebo skutečný čas zahájení, bylo zdůrazněno, že je v postavení, aby měl všechna svá výměnná centra plně obsazená a připravená k pokračování v procesu výměny během dvou hodin nebo méně od jeho oznámení a měl potvrdit tuto připravenost dnes ve čtvrtek 11. března.

MarkZ čtvrtek 11. března:  „I všichni moji lidé z Centra vykoupení jsou nyní v pohotovosti… zatím v pohotovostním režimu a na víkend …… musí být schopni hlásit se v centrech vykoupení během několika hodin. … věci začínají být vzrušující … ..všichni pokladníci jsou na místě … dokonce i ti „ váhaví“ již vycestovali.

Náš vojenský Intel kontakt doporučil všem, aby vzali v úvahu dobré zprávy, pomodlili se za to všechno a připravili se na start v příštím týdnu.

Přeložil Milan

Zdroj: dinaresgurus.blogspot.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.