Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

15/08/2017

Světové události letos v létě uvízly ve vyčkávajícím módu, avšak pokud se nám to podaří, je možné, že tento podzim bude posun hlavního paradigmatu.

[wp_ad_camp_1]

Následující model je takový: Korporace SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ, která k 1. květnu letošního roku nesplatila své dluhy, hrozí válkou se Severní Koreou jako vyjednávací taktiku se svými věřiteli. Její hlavní věřitel, Čína, to nazvala korporačním blafem a slíbila ochránit Severní Koreu v případě, že bude jednostranně napadena. Zároveň Číňané provádějí omezené vojenské akce na své hranici s Indií a připomínají Američanům, že mají technickou schopnost převzít tuto zemi s 1,3 miliardou obyvatel během několika měsíců, pokud půjde o válku.

Číňané rovněž uvedli, že nebudou ochraňovat Severní Koreu v případě, že udeří jako první. Zároveň Rusové a Pentagon informovali Izraelce, že budou napadeni, pokud se pokusí vypustit jadernou střelu z jedné z jejich ponorek a učiní to tak, jako to udělala Severní Korea, říkají zdroje z Pentagonu a ruské FSB. To skutečně dalo šach mat snahám Chazarské mafie o zahájení 3. světové války, protože jakýkoli pokus o to bude mít vliv pouze na ně. Nemůžou nás oklamat, abychom začali válku.

V každém případě má americká armáda řadu scénářů, které zahrnují celosvětovou válku s Čínou a výsledek je vždy stejný, 90% lidstva zemře a severní polokoule se stává neobyvatelnou. Číňané si to plně uvědomují. Situace se tak zdá být patovou.

Není to však patová situace. Chazarská frakce Trumpova režimu, která si uvědomuje, že válečná výhrůžka nikam nevede, nyní uvažuje o odříznutí čínského vývozu do USA. To už zde bylo: „jestliže nebudeme kupovat, umřou“, probíralo se v kruzích amerických zpravodajských služeb. Nicméně, z pohledu Číny, ztráta zákazníka, který za posledních 40 let platil svou kreditní kartou a není schopen zaplatit účet za kreditní kartu, by byl skutečně plus. Nikdo neměl prospěch z porážky mrtvých jako Spojené státy, které byly ve válce 220 let ze své 241leté existence.

[wp_ad_camp_1]

Pokud se Američané rozhodnou jít dál a použijí cla a obchodní bariéry, které omezují čínský dovoz a ukončí čínský obchodní přebytek se Spojenými státy, bude to mít mnoho důsledků, většina z nich je velmi špatná pro USA. V podstatě by Spojené státy utrpěly prudký pokles životní úrovně a staly by se vyvrhelem v celosvětovém obchodě, kdyby se snažily udělat takovou věc.

Americký režim ztratil spoustu důvěry a spojence v důsledku svého protispolečenského chování po celém světě. Ukazuje se, že italské spekulační dluhopisy mají nyní vyšší cenu než americká státní pokladna.

Od 2. světové války americké státní dluhopisy byly považovány za nejbezpečnější úložiště peněz na světě a nyní je trh považuje za riskantnější než nevyžádané dluhopisy vydané společnostmi ze soukromého sektoru i v krachující Itálii.

Finanční úřady ve Velké Británii nepřímo odhalily taktiku americké korporátní vlády, že kupuje svůj vlastní dluh, a že to vypadá jako nákupy z cizích zemí (Belgie, Irsko atd.), aby to vypadalo, že na amerických finančních trzích je vše OK.

Když jsem byl finančním novinářem v oblasti médií, moji šéfové mi často říkali, že podporujeme tento druh lži, abychom podpořili tržní psychologii. Jinými slovy, bylo nám řečeno, abychom byli „roztleskávači,“ nikoliv objektivní novináři.

Teď stále více lidí z korporátních médií v USA riskuje svou kariéru, aby odhalili agendu svých šéfů. Například Brian Williams z NBC připustil v hlavním vysílání, že „naším úkolem je vystrašit lidi k smrti ohledně Severní Koree.“

Cílem tohoto zastrašovacího úsilí bylo přimět investory, aby se vydali za americké dluhopisy jako „bezpečné útočiště“, ale už to nefunguje.

Místo toho, plánem zůstává odstranit všechny konečné pozůstatky chazarského davového pravidla v USA. Trump je připraven na válku v „bažině“ Washingtonu DC.

[wp_ad_camp_1]

Existuje také mnoho dalších znamení, že bažina je čištěna od Chazarů uctívající Satana, říkají zdroje. Teď, když byli odstraněni nejvyšší chazarští stoupenci jako Clintonovi a John McCain, jsou vyhozeni funkcionáři nižší úrovně. Byli vyhozeni dva izraelští poskokové velvyslankyně OSN Nikki Haleyové a ona může být další, poznamenávají zdroje. Dále, Derek Harvey „jestřáb“, Petraeusův kamarád, byl propuštěn z Národní bezpečnostní rady (NSC), protože námořní generál John Kelly se stal náčelníkem štábu Bílého domu,“ poznamenávají zdroje z Pentagonu. Navíc „Ezra Cohen-Watnick z Mossadu, ředitel NSC, byl propuštěn poté, co Kelly převzal odpovědnost za národní bezpečnost, poznamenávají zdroje. Ostatní pracovníci, kteří cestují do Izraele nebo mají spojení s tímto státem, budou také propuštěni.

Ezra a jemu podobní byli nevykopnutelní kvůli Trumpovu zeti Jared Kushnerovi, říkají zdroje. Nicméně, Kelly by mohl Kushnerovi odebrat jeho bezpečnostní prověrku, dodávají. Kushner samotný byl poslán s beznadějnou úlohou na Střední východ, aby dokázal svoji neschopnost podnítit mír.

Za účelem nahrazení Chazarské kontroly, Pentagon, Rusové a Číňané vytvořili tři velké aliance, schodují se zdroje.

To je vidět ve Venezuele, která se dostala de facto pod ruskou ochranu poté, co Rusové získali velký podíl v ropném průmyslu tohoto státu. To se nemohlo stát bez kývnutí americké armády. Jinými slovy to znamená, že Chazaři plánující zahájit válku s Venezuelou, stejně jako jejich plány na zahájení války v Severní Korei, byly zastaveny.

[wp_ad_camp_1]

Velká trojka také tlačí na mír na Korejském poloostrově, aby mohl být zřízen železniční spoj mezi Severní a Jižní Koreou, a lze k tomu použít minerály v Severní Korei v hodnotě přes 10 bilionů dolarů.

Existuje také obrovský tlak na ukončení boje v Afghánistánu, aby bylo možné využít i nerostné bohatství národa pro zlepšení života lidí.

Také probíhají jednání na vysoké úrovni mezi Kanadou a Severní Koreou, říkají kanadské vládní zdroje. Severokorejci předali Kanaďanům nabídku na tajnou společnost v Asii, aby financovali odkupní pákový efekt americké korporátní vlády, tvrdí zdroje blízké jednání. Americké vojenské a zpravodajské Bílé klobouky podporují myšlenku sjednocené Severní Ameriky s kompetentní demokratickou vládou.

Až dosud byla naše planeta řízena strachem a válečníky. Oni nás manipulují slovy, že se musíme bát a bojovat proti nevěřícím, muslimům, komunistům, Al-Káidě, Rusům, ISIS, Číňanům, Severokorejcům atd.

Nyní jsme připraveni přejít ke konstruktivnímu výhledu založenému na tom, jak si můžeme navzájem pomáhat, aby se tato planeta stala rájem pro všechny. Na podzim, jak se blíží 30. září, fiskální termín pro americkou korporátní vládu, můžeme tak učinit. Je čas vypustit „žumpu DC“ a pak jít po jejich vládcích z Lože P2 – uctívačů černého slunce. Prosím, pořádně odpočívejte v posledních týdnech léta a připravte se na rušný podzim. Dokončeme to, co jsme začali.

Zdroj: 1 

Přeložila tereza

V článku se mimo jiné potvrzuje, že mediální presstitutky z Financial Times, The New York Times, Wall Street Journal, CNN, NBC, BBC, Reuters a dalších, vypouštějí do světa lži, manipulace a hoaxy. A pak české presstitutky z České televize od těchto médií přebírají informace v naivní představě, že jde o „důveryhodný“ zdroj informací.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.