Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

Američtí senátoři veřejně promluvili o vlivu velkých firem, jejich cenzuře a umlčování nepohodlných názorů

Senátoři se opřeli do velkých technologických společností (BigTech) a do dezinformací a cenzury kolem covidu. Přepis videa, video naleznete pod článkem. 


Všichni jsme slyšeli o cenzuře ze strany BigTech společností, už o tom bylo řečeno mnoho. O cenzuře v záležitostech viru Covid-19, odkud se vzal? Jde také o to, co bylo o viru americkému lidu řečeno. Všichni ví o cenzuře Facebooku a jeho snaze smazat vše co souvisí s teorií o tom, že byl virus vyroben ve Wuchanské laboratoři. Youtube dokonce smazalo video doktorů zpochybňujíc hodnotu lockdownu: co to udělá s populací a hlavně co to způsobí našim dětem. Twitter smazal účet čínskému virologovi, apod. BigTech už opravdu překročili hranici únosnosti. Toto se v historii nikdy předtím nestalo. (předává slovo)

Senátor Marshall

„Nahlédl jsem za oponu, když jsem četl e-maily jednoho doktora. Dozvěděl jsem se něco o vědeckých metodách, jak se pracuje s hypotézami a vytvořenými teoriemi. Když jsem některé z těch dopisů četl, byl jsem opravdu šokován. Mé podezření rostlo. Něco z toho se stalo v lednu 2020. Číňané tvrdili, že nedojde k žádnému nakažení, vyslanci tomu přitakali, ale CDC se za ně nepostavilo. Proto jsem absolvoval se CDC jeden telefonát. Zrovna v té době mnoho amerických novinářů reportovalo, že američtí vědci zkoumají nový virus. Když jsem o tom mluvil se CDC tvrdili, že máme vědce v Pekingu, tisíce kilometrů od Wuchanu, tedy že nemají o novém viru co říci. Je jasné, že CDC a hlavní BigTech společnosti s masmédii na vytvoření příběhu kolem viru spolupracovali. Ne jenom to, dokonce začali lidi, kteří tvrdili, že tento virus byl vyvinut v laboratoři, zesměšňovat. No a pak jsou tu ty maily, ze kterých jsem se o tom mnoho dozvěděl. Tak, tady jsme, podívejte se. O 17 měsíců později a stále o viru nic nevíme.“

Senátor Johnson

Chci jen podotknout, že teorie o vyrobeném viru má vysoký potenciál býti pravdivou. Ti vědci tam byli zavřeni měsíce. Hanba všem médiím za to, že se tomu nevěnovali, že tuto skutečnost ignorovali. Výsledkem této skoro 18 měsíců staré výmluvy a lži o původu viru je ničení důkazů o této skutečnosti. Není o tom pochyb, Čína je zapletená a vinná. Moc dobře věděli o tom, co ve Wuchanu mají i to, jaké to má potenciální následky. Čína je vinna tím, že si to nenechala ve Wuchanu, ale rozšířila vir do celého světa. Můžu vám nabídnout hodně dlouhý seznam lží. Další věcí je to, co provádí lidem v nemocnicích. Známe mnoho příkladů úspěšné léčby jednoduchými medikamenty z Indie, proč o tom tady nikdo nepodal zprávu? Stejně tak v Mexiku covid úspěšně léčí, kde je o tom report tady u nás? Na covid zemřelo už 60 000 Američanů. Proto si myslím, že news media nikdy nepřiznají, že udělala chybu, že se mýlila. Ale ještě není pozdě, životy mohu být zachráněny. Je třeba vědět, jaký dopad má vakcína na lidské zdraví. I přes vakcinaci se mohou lidé nakazit. Proto vás média prosím, naslouchejte lékařům a tomu, co říkají.

[wp_ad_camp_2]

Senátor Wicker

Výsledek této čtvrtiny století je internet plný BigTech platforem, které se staly opravdu velkými a vlivnými. K pointě: oni rozhodují o tom, co bude zveřejněno, oni rozhodují o tom, jaké informace se k veřejnosti dostanou. A nemluvíme tu jen o viru. Je pobuřující, jak tyto velké platformy rozhodují o tom, co můžeme slyšet, a co uslyšíme. Google smazal mnoho konzervativních stránek, jak to, že mají takovou moc, něco takového udělat? Mažou také účty a kontakty na sociálních médiích. Včetně účtů bývalého amerického prezidenta. To už je opravdu moc velký vliv. Média by vůbec neměla mít takovou moc a moci rozhodovat o tom, co můžeme číst a slyšet. Tohle je jasná hrozba pro svobodu člověka. Jsem poctěn býti členem skupiny, jejíž úkol je chránit Ústavu.

Mockrát Vám děkuji, že jste se dnes připojili k tomuto shromáždění Senátu.

Přeložila adri

VIDEO ZDE

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
11 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře