Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

Andreas Ludwig Kalcker – Zakázané zdravie aneb Nevyliečiteľné je minulosťou

Andreas Kalcker je biofyzikálny výskumník nemeckého pôvodu, ktorý prežil väčšinu svojho života v Španielsku a mnoho rokov žije vo Švajčiarsku, kde skúmal a registroval niekoľko medzinárodných patentov, ktoré sa zaoberajú terapeutickým využitím oxidu chloričitého pri hypoxii a zápaloch, infekcií, sepse a Sars-Cov2-koronavíruse.

Jeho tézy a skúsenosti sa neskôr stali základom pre jeho prvú knihu „Zdravie CDS je možné“. O niekoľko rokov neskôr publikácia jeho druhej knihy „Zakázané zdravie“ ukazuje, ako obnova chorôb z bodu A do bodu Z, ktoré sa v minulosti považovali za nemožné vyliečiť, dosahuje pozoruhodný úspech, ale otvára širokú kontroverziu vo svete konvenčnej vedy a medicíny.

Nekalá polemika vyvolaná niektorými médiami si zamieňala CDS (ClO2) s vybieľovacími prostriedkami alebo chlórnanom sodným (NaClO), čo je ďalšia látka, a dosiahla taký bod, že Amazon jeho predaj cenzuroval bez vysvetlenia napriek vynikajúcemu prijatiu časťou verejnosti, ktorá požaduje od tejto spoločnosti vrátenie knihy do virtuálnych regálov.

[wp_ad_camp_2]

 

Fórum Zakázané zdravie má viac ako 60.000 registrovaných členov a 3.000 registrovaných členov SVNB, ktorí úspešne užívajú CDS bez škodlivých účinkov a kde si môžete prečítať a vymeniť si skutočné skúsenosti a otázky týkajúce sa používania CDS.

Andreas Kalcker po 13 rokoch výskumu tvrdí, že jeho autoritatívne zloženie chlóru vo vodnej forme alebo CDS je tiež definitívnym riešením pre koronavírus, pretože nemá negatívne vedľajšie účinky, čo sa plne preukázalo v medzinárodných multicentrických klinických skúškach. Lekári medzinárodnej organizácie KOMUSAV s účasťou vo viac ako 24 krajinách, ktorej zakladateľom a členom je aj Andreas Kalcker to dokázali.

Nie som biskupom ani pápežom, ani členom cirkvi Genesis 2, venujem sa výskumu elektromagnetických účinkov ľudského tela, ďakujem objavu Jima Humbleho, ktorý objavil priaznivý účinok ClO2 čiže CDS.

Tvrdenie, že dioxid je 30-krát toxickejší ako chlórnan (bielidlo), je nepravdivé, LD50 chlórnanu je 1 mg / kg a oxidu uhličitého je 294 mg / kg, čo ukazuje na akademickú nevedomosť autora, ktorá je zjavná, pretože oxid chloričitý je takmer 300-krát menej toxický ako chlórnan, tiež známy ako bielidlo (chlorox), ktoré je ďalšou príslušnou látkou.“

Oxid chloričitý, jeden z veľkých kontroverzií zdravia, asi najväčší ktoré svet doteraz mal alebo poznal.

Ľudia s vyššou úrovňou vedomia si uvedomujú, že človek nikdy nevlastní veci, ktoré ho vlastnia, prostredníctvom mechanizmu strachu … ich straty. Najnebezpečnejšími pre zavedený systém sú ľudia bez strachu, pretože ich nemožno ovládať, a tí sú zase jediní schopní dosiahnuť zmeny v systéme, ktorý zostáva uzamknutý vo svojej vlastnej rigidite. Pravda nepotrebuje vysvetlenie, lož áno.

Momentálne sú na jednotke intenzívnej starostlivosti ľudia, ktorí už nemajú nádej. Pýtam sa: tí lekári, ktorí sa zúčastňujú týchto terapií a už určite počuli o CDS, budú nečinne sedieť? Čo čelí nevyhnutnosti, ako je smrť, čo sa stratí vyskúšaním netoxických dávok? Zmena však, bohužiaľ, prichádza až vtedy, keď je bolesť väčšia ako strach zo zmeny. Ak o to pacient požiada, mal by ho lekár vypočuť. Ak sa táto liečba ukáže ako užitočná, jej nepoužívanie by bolo hrubou nedbanlivosťou.

Nie je to titul, je to svedomie každého, kto vás nakoniec definuje ako ľudskú bytosť, pretože zlo zvíťazí, keď sa dobrí ľudia rozhodnú zo strachu nič neurobiť.

Zameriavam sa na riešenia a nie na sťažnosti, rozhodol som sa ignorovať negatívne komentáre a porozumením som sa zbavil strachu.“

ČO JE TO CDS ?

CDS je koncentrovaný vodný roztok 0,3% (3000 2 ppm) plynného chlordioxidu, bez obsahu chloritanu sodného (NaClO2) v roztoku a má neutrálne pH.

10 ml sa zriedi 1 litrom vody a získa sa 0,003% (30 ppm) v 10 dávkach po 100 ml každú hodinu ako denná dávka. (= 3 mg ClO2 na dávku)

ČO JE TO MMS?

MMS je zmes chloritanu sodného (NaClO2) aktivovaná kyselinou citrónovou, ktorá obsahuje chloritan sodný a má kyslé pH. MMS je názov, ktoré Jim Humble dal pre zmes chloritanu sodného (NaClO2) aktivovaného v tom čase kyselinou citrónovou.

Funguje skvele pri mnohých chorobách, ale existuje reakcia v žalúdku, ktorá môže ako vedľajší účinok spôsobiť hnačku a jej chuť je pre mnohých nepríjemná. Je základom pre výrobu CDS.

AKO FUNGUJE CDS?

V prvom rade je to oxidant, to znamená látka, ktorá uľahčuje spaľovanie, pretože na rozdiel od iných liekov dodáva do všetkých procesov kyslík. Jedným z najdôležitejších aspektov je, že oxid chloričitý je extrémne rozpustný vo vode bez vytvárania chemických väzieb, to znamená, že ide o plyn, ktorý sa vo vode skutočne úplne rozpúšťa. Je to preto, lebo má molekulárnu štruktúru, ktorá je mimoriadne podobná molekule vody, takže sa z tohto a ďalších dôvodov úplne rozpúšťa. O CDS je známe, že je najznámejším dezinfekčným prostriedkom, pretože je schopný eliminovať baktérie, plesne, vírusy aj malé parazity v širokom rozmedzí pH. Používa sa 80 rokov na dezinfekciu pitnej vody bez toho, aby po celé tie roky spôsobovala problémy.

Terapeutické pôsobenie oxidu chloričitého je dané jeho selektivitou pre pH. To znamená, že táto molekula disociuje a uvoľňuje kyslík pri kontakte s inou kyselinou. Pri reakcii sa z neho stáva chlorid sodný (kuchynská soľ) a súčasne uvoľňuje kyslík, ktorý následne oxiduje (spaľuje) prítomné patogény (škodlivé zárodky) kyslého pH a mení ich na alkalické oxidy („popol“).

Preto keď dôjde k disociácii oxidu chloričitého, kyslík sa uvoľní do krvi, rovnako ako erytrocyty (červené krvinky), a to na rovnakom princípe (známy ako Bohrov efekt), ktorý má byť dôležitý pre kyslosť. Rovnako ako krv, aj chlordioxid uvoľňuje kyslík, keď je kyslý, a to buď z kyseliny mliečnej, alebo z kyslosti patogénu.

Jeho terapeutický účinok je okrem iného spôsobený tým, že pomáha pri liečbe mnohých druhov chorôb vytváraním zásaditého prostredia a súčasne elimináciou malých kyslých patogénov podľa mojich kritérií oxidáciou s nemožným elektromagnetickým pôsobením preťaženie rozptýliť sa jednobunkovými organizmami.

Mnohobunkové tkanivo má vďaka svojej väčšej veľkosti lepšiu kapacitu na rozptýlenie tohto náboja a nie je ovplyvnené rovnakým spôsobom. Biochémia zase definuje bunkovú ochranu prostredníctvom glutatiónu v bunkách.

CDS účinne ničí baktérie, vírusy, plesne.

PROTOKOLY CDS ANDREASA KALCKERA

Na tejto internetovej stránke uvádza Andreas Kalcker všetky liečebné protokoly na rôzne ochorenia. Odporúčam prečítať: https://andreaskalcker.com/sk/clo2-cd/cds-protokoly.html

PRÁVNE FAKTY

Používanie oxidu chloričitého nie je zakázané, jednoducho nie je registrované ako liek a predstavuje dilemu, pokiaľ ide o jeho zákonnosť: Guillermo Robertson , federálny komisár Medzinárodnej komisie pre ľudské práva. Žiadajte ľudské práva: Zatiaľ čo v Peru a Argentíne prenasledujú lekárov, ktorí sa zaoberajú žiadosťou svojich pacientov, aby im aplikovali oxid chloričitý, Medzinárodný súd pre ľudské práva nariadil členským krajinám, aby zrušili uplatňovanie predpisov, ktoré sú v rozpore s ľudským právom.

NOVÉ RIEŠENIA NA UKONČENIA PANDÉMIE COVID-19

Na nasledujúcej stránke Andreasa Kalckera si môžete prečítať najnovšiu štúdiu o liečbe proti Covid-19 chlordioxidom:

https://andreaskalcker.com/sk/koronav%C3%ADrus/klinick%C3%A1-%C5%A1t%C3%BAdia-s-oxidom-chlori%C4%8Dit%C3%BDm.html

Zdravie je energia v harmonickom pohybe. Zdravie je individuálne a kolektívne právo na naplnenie ľudského, biologického, psychologického a sociálneho potenciálu. Za posledné roky sa môj život všelijako zmenil. Jednoduchý fakt, že chcete pomáhať iným, že si uvedomujete, že tento svet je ako „matrix“ s vlastnými pravidlami, kde nič nie je také, aké sa zdá. Stále verím, že ľudské jadro má dobrý charakter a že pomáhať druhým je niečo, čo nosíme hlboko v sebe“ Andreas Kalcker.

Napsala zuzka

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
45 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře