Trump žádá amerického soudce, aby donutil Twitter obnovit jeho účet. Trump podal u amerického okresního soudu na Floridě žádost o předběžné opatření proti Twitteru, v níž tvrdí, že společnost provozující sociální média byla „donucena“ členy amerického Kongresu pozastavit jeho účet. (Psali jsme ZDE.)

Telegram registruje po pondělním výpadku velkých technologických firem (Big Tech) přes 50 milionů nových uživatelů!

Facebook a další stránky přecházejí na nový galaktický systém. V současné době jsou přebírány satelity. Systém nouzového varování (EAS) přichází! Čekejte výpadek proudu.

Archivovaný Trumpův účet. Zde je na něj odkaz: facebook.com/POTUS45

Deep State nyní prosazuje výpadek komunikace. Facebook, Instagram, Whatsapp a mnoho dalších poskytovatelů zažívá problémy. Zda-li to je zkušební provoz nebo skutečný výpadek uvidíme později. Nešlo o DDoS útok, DNS záznamy byly smazány, šlo o zásah zevnitř (inside job). Stalo se to hned poté, co whistleblower (informátorka) vystoupil v pořadu 60 Minutes.

Scavino poslal další zprávu, video, na kterém Trump odpaluje golfový míček a dostává se do jamky kolem jiného míčku, který byl velmi blízko jamky. Hodiny pro DS tikají, bolest a pravda přicházejí.

Přeložila tereza | Zdroj: Speaking About News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.