Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

04/12/2017

Americká vojenská vláda, známá světu jako administrativa prezidenta Donalda Trumpa, se chystá vyhlásit stanné právo, tvrdí zdroje Pentagonu. „Kabala dostala šachmat, protože Trump je připraven povolat národní gardu v případě povstání nebo občanských nepokojů,“ říkají zdroje Pentagonu, a dodávají, že „tábory FEMA budou použity jako „obydlí“ v případě masových zatýkání a věznice Guantanamo může sloužit jako „příbytek,“ až je tam budou vojenské soudy rychle posílat.“

Taková radikální akce je nezbytná: „Kvůli zkorumpovaným soudcům, kteří byli jmenováni bývalým americkým prezidentem Barackem Obamou a Kongresem plným poskoků Izraele, může být Trump nucen vyhlásit stanné právo k zavedení vojenské spravedlnosti“, říká jeden zdroj Pentagonu k této situaci. FBI například aktivně zakrývá plánovaný masakr stovek Američanů v Las Vegas pomocí žoldnéřů bezpečnostní agentury G4S, shoduje se několik zdrojů.

[wp_ad_camp_2]

Trump se pravděpodobně odvolává na nadcházející očistu v následujícím příspěvku na Twitteru: „Po letech ředitelování Comeyo, s předstíraným a falešným vyšetřováním Clintona, je pověst FBI v troskách – nejhorší v historii! Ale nebojte se, uděláme ji opět velkou.“

Další velká zpráva z minulého týdne je, že americká letecká základna Dover Air Force byla zasažena nukleární zbraní nebo něčím podobným. Útok byl popsán v korporátních mediích jako zemětřesení o velikosti 4,4. Nicméně „zemětřesení“ mělo všechny znaky nukleárního útoku nebo též paprskového zbraňového útoku, jeho epicentrum bylo na vojenské základně. „Zemětřesení“ bylo mělké a seismograf ukazuje obrovský jednorázový okamžitý záchvěv, nikoliv takový známý nárůst chvění, jak známe u klasického zemětřesení.

Ačkoliv se útok uskutečnil den poté, co Severní Korea oznámila, že má interkontinentální balistické rakety schopné zasáhnout jakékoliv místo v USA. Zdroje Pentagonu říkají, že to bylo součástí neurčité občanské války uvnitř vojensko-průmyslového komplexu. Na základně Dover se nachází americká armáda a jsou „zpracovávána“ mrtvá těla. Je také místem pro velké, težkotonážní a dlouhé letecké transporty. Vzhledem k tomu, že CIA pašovala heroin do Spojených států v rakvích během vietnamské války, je docela dobré domnívat se, že tato základna byla zlikvidována, protože to bylo hlavní překladiště pro heroin z Afghánistánu.

V minulém týdnu se objevily viditelné důkazy o tom, že probíhá vesmírná „válka“ nízko na oběžné dráze, což pentagonské zdroje označují jako „tulácké.“  Toto se ve zprávách označí asi jako selhání startu ruské rakety nesoucí 19 družic.

Také 2. prosince americký generál John Hyten, velitel amerického Strategického Velitelství, řekl na zvláštním slyšení, že několik států bylo prověřeno na schopnosti a možnosti USA v oblasti vesmíru a varováno: „Nemůžeme dovolit, aby se to stalo.“

[wp_ad_camp_2]

Také se ve světě objevily minulý týden zprávy o meteoritech a padajících „vesmírných odpadcích.“  Tento spisovatel osobně byl svědkem toho, že vícebarevný meteorit spadl na místo, které je vidět pouhým okem a bylo méně než kilometr od mého domu v západním Tokiu. Video lze vidět zde:

„Bouře, která začala 4. listopadu se saúdskou čistkou, se dala do pohybu,“ říkají zdroje Pentagonu a zřejmě to je doslovné.

Čistky na nižších úrovních uvnitř USA jsou také stále více viditelné. „Operace Mockingbird (Drozd) odstranila mediální majetek CIA jakým je Matt Lauer, který byl propuštěn z NBC“, po razii 18. listopadu na velitelství CIA. Další trefou operace Mockingbird je, že ABC News pozastavila činnost Brian Rossovi za to, co Trump popisuje jako „strašně nepřesnou a lživou zprávu o Rusku, hon na čarodejnici.“ Čistky v korporátních mediích začaly, slibují zdroje.

Chazarská mafie si přeje a myslí si, že obžaloba bývalého šéfa Zpravodajské služby Ministerstva obrany Michaela Flynna, kterou před týdnem obdržel zvláštní prokurátor Robert Mueller, povede k obžalobě Trumpa. Pentagonské zdroje však slibují, že „obžaloba Flynna je nic, a jen to umožní Muellerovi odhalit všechny zločiny Obamy, Hillary, FBI, pedofilů a establišmentu, a pomůže to Trumpovi vypustit žumpu.“

[wp_ad_camp_2]

Obama naopak požádal čínského prezidenta Xi Jinpinga minulý týden o politický azyl, ale byl odmítnut, říkají zdroje Asijské tajné společnosti. Na veřejnosti to mohlo být viděno tak, že Obama v Číně nepochodil, a tak navštívil Dalaj Lamu okamžitě poté, co opustil Čínu. Dalaj Láma je však sám cílem čitsky a nebude schopen Obamovi pomoci.

O pedofilních kruzích promluvila minulý týden hollywoodská hvězda, režisér a herec Mel Gibson, který uvedl, že hollywoodské elity „mají sklizeň“ dětské krve. Jedí jejich maso. Věří, že jim to dává životní sílu. Pokud dítě fyzicky a psychicky trpělo předtím, než zemřelo, věří, že jim to dodává další životní sílu. Gibson řekl: „To není nějaký druh umělecké abstrakce …  Byl jsem osobně přítomen této praxi po roce 2000. Mohu o tom teď mluvit, protože tito lidé, vykonavatelé, jsou už mrtví.“

Tento autor také může potvrdit, že se osobně setkal se dvěma chazarskými mafiány, kteří se přiznali, že jedí lidské plody. Jedná se o lidi, kteří jsou nyní aktivně loveni bílými klobouky.

V Japonsku začala také čistka, když císař Naruhito převzal trůn od svého otce císaře Akihita, uvádějí japonské vojenské zpravodajské zdroje. Ačkoli Akihito oficiálně odejde do důchodu až v dubnu 2019, Naruhito je již de facto císařem, vysvětlují zdroje. Zatím proběhla čistka jen několika desítek lidí, ale mnohem více začne 7. prosince – výročí Pearl Harbor. Zejména „pan K „, který žije v hotelu střeženém sedmdesáti bodyguardy, bude odstraněn, dodávají.

Japonská zpravodajská služba si také přeje, aby si americké vojenské bílé klobouky uvědomily, že mnozí z amerických vojenských a zpravodajských komunit v Japonsku jsou již léta podplaceni „Kagurazakou Geishas.“ Říkají, že i bývalá americká velvyslankyně Caroline Kennedyová byla pravidelně a štědře pohoštěna. Od smrti císaře Hirohita byla spousta japonských peněz uloupena a dána Rothschildům, Bushovi, Clintonům a dalším vysoce postaveným chazarským mafiánům, Korejci, kteří předstírali, že jsou Japonci, jako bývalý premiér Yasuhiro Nakasone , říkají zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Zatímco USA a Japonsko nadále čistí dům, vytváří se mezinárodní finanční napětí mezi USA a Čínou. Znamením toho bylo ukončení ekonomického dialogu mezi USA a Čínou minulý týden. V tomto kontextu je důležité poznamenat, že snížení daní, které minulý týden oznámil Trump, lze realizovat pouze v případě, že USA vyhlásí bankrot a vydají novou měnu, protože jinak by to vyžadovalo nové obrovské půjčky od Číny. Čína nemá náladu nalít více peněz do černé díry americké korporátní vlády, říkají zdroje z Asijské tajné společnosti.

Číňané doufají v bankrot americké korporátní vlády, kterou převezme Kanada a vytvoří Spojené státy Severní ameriky, a nahradí tak ničemný režim, kterým se vláda Korporace Spojených států amerických stala. Tento týden je kanadský premiér Justin Trudeau v Číně, a jak uvádí kanadská rozhlasová stanice (CBC), „Prezident USA Donald Trump má opět antipatie k Číně a pomáhá tak Kanadě stát se atraktivnějším partnerem v Severní Americe.“

Znamením toho, že se Čína a její spojenci v BRICS připravují na pád USA, bylo minulý týden formální oznámení zemí BRICS, že se chystají spustit svou vlastní síť pro obchod se zlatem.

Venezuela také minulý týden oznámila, že nahradí americký dolar kryptoměnou podloženou zlatem, ropou a diamanty.

Navíc, vyskytla se varovná znamení, že Američané zabaví peníze, načež ruské Ministerstvo financí minulý týden varovalo, že kdyby USA zabavily ruské devizové rezervy, „bylo by to vyhlášení finanční války.“

Zdroj CIA v Asii, který má napojení na Rothschildy, dostal následující zprávu, když se zeptal na finanční válku: „Jeden z mých kontaktů, který je obeznámen o těchto věcech mi řekl, že velitel plánuje globální kolaps systému ve 3. čtvrtletí roku 2018.“

A poslední poznámka, čtenář v Brazílii poslal následující informace e-mailem: „V Porto Alegre – Brazílii, jižním státě mé země, se nachází velká budova amerického konzulátu, který je opravdu větší než ten v Sao Paulu, a můžu vám říct, že Porto Alegre nemá vůbec potřebu mít tak velký americký konzulát, ledaže by to bylo něco jako ústředí CIA. Můj kamarád, který tam žije, řekl, že v posledních letech, od té doby, co byla tato budova postavena, se zdá, že tam pracuje velmi málo lidí, méně než deset, přinejmenším na povrchu.“ Možná je to další DUMB (Deep Underground Military Base = podzemní vojenská základna), kterou je třeba zlikvidovat.

Nacisté, kteří se nacházejí v podzemních základnách v Jižní Americe, však předtím řekli tomuto dopisovateli, že už nechtějí dobýt svět a prostě chtějí zůstat sami se svými létajícími talíři. Možná by měli správně oznámit, že budou sdílet tyto a další technologie se zbytkem světa.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.