…..je úsměvné pozorovat veškeré dění, které si připravují dopředu, jako rozvrh hodin ve škole. Upozorňovali jsme naše čtenáře na možné velké nebezpečí v následujících dnech. Banky, elektřina, plyn, voda, útok na New York a jiné. Dnes to máme z jiného soudku opět na scéně….

11:54

ATOMOVÝ ÚTOK POD FALEŠNOU VLAJKOU? Trumpova věž se zavře po dobu „JADERNÉHO CVIČENÍ“ V NY. DOPORUČUJÍ, ABY VČICHNI OPUSTILI MĚSTO.

[wp_ad_camp_1]

Dnes se z našeho pramene v NEW YORKU objevila alarmující a znepokokující zpráva. Insider Trumpovy administrativy věže oznámil, že od 23 dubna bude po dobu „atomového cvičení“ uzavřena a všichni obyvatelé musejí večer opoustit věž. Rozhodnutí platí jak pro obyvatele, tak pro zaměstnance. Včera zprávce budouvy oznámil bez udání důvodů, že budova bude uzavřena na tři dny. Lidé byli postaveni před hotovou skutečnost.

Ovšem ještě zajímavější je skutečnost, že podle našeho zdroje společně s informací o zavření budovy by všichni lidé měli opustit město.

Proč v nás tato zpráva vyvolala úzkost? Protože včera byly dány ve známost informace, že 24. a 25. dubna se v NEW YORKU uskuteční cvičení s názvem GOTHAM, kde bude odpálena jaderná nálož.

Spojením těchto dvou zpráv jsme dospěli k nepříjemnému závěru, že právě Gotham štít může být jadernou falešnou vlajkou. Možná právě ti, kteří se ocitli v Bílém domě se rozhodli uspořádat nový 9-11 v roce 2017. Tak, jak to už v minulosti udělali.

 

Feds to Conduct “Operation Gotham Shield” Simulating 10kt Nuke Detonation over NYC/NJ Next Mon. & Tues.!

Zdroj (1)

tm

Před několika dny jsme psali o přicházejících problémech zde: https://tadesco.org/dnesni-komentar-pana-eichelburga-ke-zmene-systemu-moznemu-zitrejsimu-deni-nemecku-rakousku/

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.