…..mnoho mystiků a proroků řeklo své. Otázkou je, co se skutečně splní. Zatím měl pravdu. Budeme všichni pevně věřit, že se jím nastolená vize neuskuteční….

19:54

Jasnovidec vyslovil desivé proroctvo: Tretia svetová sa blíži, poznám presný dátum
[wp_ad_camp_1]

Jasnovidec vyslovil desivé proroctvo: Tretia svetová sa blíži, poznám presný dátum

LONDÝN – Horacio Villegas, ktorý sám seba označuje za Posla Božieho, tvrdí, že rovnako ako kedysi predpovedal, že sa stane Donald Trump prezidentom, teraz pozná presný dátum vypuknutia tretej svetovej vojny. Od globálneho jadrového konfliktu nás vraj už delia iba týždne.

V roku 2022 sa zrodí nová hviezda: Rabín varuje, že sa napĺňa biblické proroctvo o Mesiášovi

Podľa denníka Daily Star veštec údajne vedel, že Donald Trump vyhrá americké prezidentské voľby už v roku 2015. Predpovedal, že podnikateľ sa stane „kráľom iluminátov, ktorý privedie svet k tretej svetovej vojne“.

Villegas zároveň varoval, že vodca USA zaútočí na Sýriu, čo sa stalo začiatkom tohto mesiaca, keď Trump nariadil obrovský letecký úder na leteckú základňu Šajrát v provincii Homs, kde sa mali podľa Washingtonu nachádzať chemické zbrane. Taktiež sa vyslovil, že to zatiahne Rusko, Severnú Kóreu a Činu do smrtiaceho globálneho konfliktu, ktorý sa začne už ani nie o mesiac.

Veštec tvrdí, že dátumom vypuknutia vojny bude 13. máj, ktorý je zároveň 100. výročím prvého zjavenia sa Panny Márie v portugalskej Fatime. Posledné zjavenie Bohorodičky sa údajne odohralo 13. októbra 1917, a teda vojna sa skončí v tento deň ibaže o sto rokov neskôr.

„Hlavným posolstvom, ktoré ľudia potrebujú vedieť, je, aby sa pripravili, že medzi 13. májom a 13. októbrom 2017 bude vojna a skončí sa veľkou skazou, šokom a smrťou,“ povedal Villegas pre Daily Star.

Mystik, ktorý sa považuje za stúpenca rímsko-katolíckej viery, dodal, že jeho argumentácia je podporená aj inými prorokmi, napríklad slávnym Nostradamom.

TEXT: sz
Foto: thinkstock.com

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

 

A zde dávám pro připomenutí ještě slovenského jasnovidce

Varovanie slovenského jasnovidca: Zvolenie Donalda Trumpa bude pohromou aj pre Slovensko

28. 11. 2016

BRATISLAVA – Zvolenie Donalda Trumpa za prezidenta USA mnohým vyrazilo dych. Celý svet tuší, že nastanú politické a ekonomické zmeny. Výsledok amerických volieb znepokojil aj známeho slovenského jasnovidca Jozefa Bukaia, ktorý Topkám prezradil, na čo by sa malo Slovensko pripraviť.

„Donald Trump bude po voľbách ukazovať svoju najmilšiu a najlepšiu stránku pred celým svetom. Ako sa však vraví, uzavretá nádoba plná vzduchu na hladinu vody skôr či neskôr vypláva. Nebude to inak ani v tomto prípade, ale najhoršie je, že na to doplatíme my – nielen Amerika, ale celý svet,“ prorokuje Jozef Bukai.

Desivé proroctvo o Trumpovi: VIDEO Zabudnutá vízia zo seriálu Simpsonovci sa stala realitou

Ako ďalej varuje veštec, na Trumpove vládnutie doplatí najmä svetová ekonomika. „So všetkou úctou k pánovi Trumpovi, ale so svojou inteligenciou na úrovni svetákov, čiže kolotočiarov a komediantov, sa mu skryté úmysly nepodarí dlho tajiť,“ myslí si známy liečiteľ prominentov. „Amerika má čosi obdobné ako naši českí bratia, ale v americkom prípade je to ešte horšie, lebo tento americký ‚zeman‛ má namiesto lesku slnečných lúčov lúče lesku diamantu,“ varuje.

Udeje sa niečo veľké

Novozvolená prvá dáma Ameriky sa podľa Bukaia bude musieť zmieriť s tým, že vyjdú na svetlo sveta jej minulé zárobkové aktivity erotického charakteru. „Česť prvej dámy bude pošliapaná,“ prízvukuje. Kým hviezdu súčasnej Trumpovej manželky zatienia mraky minulosti, bývalá Trumpova manželka Ivana zažiari na politickom nebi. Jej vyhliadky veštec hodnotí ako sľubné, ale nie prelomové.

„Počas vlády Trumpa nastane aj na Slovensku to, čo nikto nechce – preľudnenie a konflikt veľkého geopolitického charakteru. Bohužiaľ, toto sa udeje v priebehu maximálne troch rokov. Čo je horšie ako rozmaznaný, arogantný, sexuálne zvrhlý, rasistický milionár bez intelektu? Horšia kombinácia sa nedá ani v komiksoch vymyslieť,“ zhodnotil a opísal Bukai.

TEXT: zh
Foto: archív JB

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.