Správa Benjamina Fulforda z 22. 5. 2017

Stará garda, ktorá uchvátila svetový finančný systém, sa tvrdošijne zdráha vrátiť moc nad procesom tvorby dolárov, eur a jenov národom tejto planéty. To bolo zrejmé, keď advokát Rothschildovcov a agent Mosadu Michael Greenberg navštívil v poslednom týždni japonského cisára a pritom požadoval neobmedzené fondy pre seba a svoju chazarskú čvargu, ako uvádzajú zdroje z okolia cisára. Greenberg okrem toho tvrdil, že zastupuje Henryho Kissingera, ktorý je teraz spolu s Greenbergom opäť na zozname hľadaných zločincov porušujúcich medzinárodné právo.

Cisár bol na Greenberga veľmi naštvaný a obvinil ho, rovnako ako jeho otrokov, japonského premiéra Šinzóa Abeho a ministra financií Taróa Asóa z toho, že blokovali vydanie peňazí, ktoré sú určené pre národy na tejto planéte, dodali zdroje.

To znamená, že aby mohla začať nová éra a bolo možné oslobodiť planétu, je potrebné útočiť v dvoch smeroch. V rámci prvého smeru bude pokračovať odstraňovanie genocídnych vodcov starej gardy, jedného za druhým, až sa chazarská čvarga napokon vzdá. V rámci druhého smeru bude pokračovať budovanie alternatívneho finančného systému, založeného na zlate, kryptomenách a nechazarských menách, až napokon starý systém vyschne a zmizne na smetisku dejín. Tento útok dvoma smermi už nejaký čas prebieha.

Je však veľkou otázkou, čo si máme myslieť o pápežovi Františkovi. Kriminalistické pátranie ukázalo, že väčšinu takzvaných svetských vodcov, ktorých môžeme vidieť v televízii a na verejnosti, ovláda slobodomurárska lóža P2 prostredníctvom Vatikánskej banky a siete profesionálnych atentátnikov. Inými slovami, väčšina svetských vodcov sa rozhodla pre striebro Vatikánskej banky, potom ako si smeli vybrať medzi striebrom (úplatkom) a olovom (nábojom).

Pápež František, ktorý má k dispozícii nesmiernu tajnú moc, na jednej strane čistil Vatikán od pedofilov, vyhlasoval a vykonával milé veci, na druhej strane však zlyhal v zásadnej zmene systému, mohol napríklad vyhlásiť skutočné jubileum (zrušenie všetkých dlhov atď.).

V tejto súvislosti teraz prinášame informáciu, ktorou disponujeme už dlho bez toho, aby sme si boli istí, čo s ňou: skutočnosť, že František otvorene povedal, že jeho bohom je Lucifer (odkaz).

Akú rolu hrajú luciferiáni, zatiaľ o americký prezident Trump, nominálna hlava západného vojensko-priemyselného komplexu obchádza jedno významné sväté miesto monoteistických náboženstiev za druhým, a to Saudskú Arábiu (návšteva Mekky mu nebola dovolená), Jeruzalem a Rím? Otázkou je, či sa Trump nachádza na ceste, v rámci ktorej chce zachrániť starý režim (Lucifera?), alebo mieri k niečomu historicky významnejšiemu, povedzme k úsvitu Zlatej éry?

Zdroje z Pentagonu informujú, že zatiaľ čo Trump tento víkend navštívil Saudskú-Arábiu a dohodol pritom obchod na dodávku zbraní v objeme viac ako 350 miliárd dolárov, prosil Saudov, aby svoju ropu naďalej obchodovali za americké doláre, aby zabránil kolapsu akciovky SŠA a jej systému petrodolárov. Napriek tomu však „Trumpov výlet k Saudom ich nedonúti k tomu, aby svoju ropu nepredávali za jüany a iné nedolárové meny, alebo aby sa neorientovali smerom na východ“, uvádzajú zdroje z Pentagonu.

Trump sa vo svojom prejave zaliečal moslimským vodcom a sľúbil: „SŠA chcú užšie spojiť vzťahy priateľstva, bezpečnosti, kultúry a hospodárstva“, a „Nie sme tu na to, aby sme poučovali – nie sme tu na to, aby sme iným ľuďom diktovali, ako majú žiť, čo majú robiť, kým majú byť, alebo koho majú uctievať. Sme tu na to, aby sme ponúkli svoje partnerstvo.“

Čo je však pre SŠA blbé, nová snaha byť v budúcnosti milým nemôže vyznieť inak, ako keď dlhoročný násilník náhle príde s kvetinami a začne sľubovať, že svojim partnerom už nikdy neublíži.

Trumpove vyhrážky vo jeho prejave voči Iránu a jeho bezdôvodné obvinenia voči Sýrii iba svedčia o tom, že vláda americkej akciovky sa napriek rétorike nedokáže reformovať. Trump nespomenul, že ISIS je výtvorom chazarskej čvargy, čo ukazuje, že jeho prejav bol všetkým, len nie úprimný.

Biele klobúky v SŠA však budú v tejto veci naďalej pokračovať. Napríklad proti Trumpovmu zaťovi Jaredovi Kushnerovi (ktorý je presvedčený, že nežidia majú byť otrokmi) „vyšetrujú FBI a Rusi, na základe jeho ilegálnych úplatkov, ktoré mali umožniť obchod zbraní v objeme viac ako 110 miliárd dolárov so Saudami (ktorý oznámil Trump), pritom koná ako neregistrovaný izraelský agent, ktorý poskytne jadrové zbrane ako vyhrážku proti Iránu“, uvádzajú zdroje z Pentagonu.

„Bývalý riaditeľ FBI Robert Mueller by mohol byť vykopnutý alebo donútený k tomu, aby spustil vyšetrovanie udalostí z 11. septembra 2001, pretože sa zúčastnil na ututlávaní a týždeň pred útokmi 11. septembra ho vtedajší americký prezident George W. Bush dosadil za riaditeľa FBI.“

„Izraelskí internetoví špecialisti z útvaru 8200 vyvinuli programy pre notebooky, s ktorými dokážu uniesť linkové lietadlá [prevziať nad nimi kontrolu] a cielene ich nasmerovať na zem. To zvýšilo americko-ruskú spoluprácu. Americký generál Dunford sa stretol s vojenskými predstaviteľmi NATO, aby to podrobne prebrali.“

V SŠA je FBI [Federálny vyšetrovací úrad] podrobený rozsiahlej čistke od kumpánov bývalého riaditeľa Jamesa Comeyho, ako aj kumpánov Hillary Clintonovej a Baracka Obamu, informujú zdroje z Pentagonu. Preto boli zhabané všetky spisy a zvukové záznamy z Comeyho kancelárie.

James Comey a ďalší bývalí úzki spojenci Clintona ako Anthony Weiner a Huma Abedinová rokujú o vydaní dôkazov proti Hillary a pedofilnej sieti vo Washingtone DC. Od Clintonovej sa očakáva, že bude spievať o svojich nadriadených, čo by napokon mohlo poviesť k pádu „štátu v štáte“ (deep state) chazarskej čvargy, vysvetľujú zdroje.

Naše vlastné dlhodobé vyšetrovanie ukázalo, že stopy napokon povedú do Ríma a k slobodomurárskej lóži P2 a k BIZ (Banka pre medzinárodné platby), ako aj k prastarým rodom pokrvnej línie, ktoré tieto inštitúcie ovládajú.

To nás prináša späť k samopriznanému uctievačovi Lucifera, pápežovi Františkovi. Je pre satanistov iba peknou figurínou na prove lode, ktorá vedie ovečky? Majú monoteistické náboženstvá a prastaré pokrvné línie, ktoré ich už tisícročia ovládajú, azda v pláne, zmieriť sa so zvyškom sveta?

Akýmsi geniálnym záhadným spôsobom udrel blesk vo Vatikáne a v Mekke. Hrozí teraz úder blesku v Jeruzaleme?

V každom prípade je Trumpova návšteva v Saudskej Arábii, Izraeli a Ríme buď divadelným vystúpením s cieľom zachrániť starý režim, alebo znamená zásadnú reformu monoteistického sveta. Vyjdú azda satanistické rodiny starých pokrvných línií konečne na verejnosť, povedia pravdu a poprosia svet o odpustenie? Možno budeme koncom mesiaca vedieť viac, ale nespoliehajte sa na to.

Chazarská čvarga ešte stále spôsobuje nepokoje na Ukrajine, Strednom východe a tiež inde, aj treba pripustiť, že v značne menšom rozsahu, ako doposiaľ. Posledné nepokoje boli v Indonézii, kde sa zaplatená čvarga pokúsila vyvolať nábožensky motivované nepokoje, ako informujú zdroje Spoločnosti Bieleho draka v Indonézii. Finančná stopa za zaplatenými nepokojmi vedie k Chazarmi ovládanej bani firmy Freeport-McMoRan, a tak je jasné, že inscenované nepokoje sú iba pokusom vytĺcť nejaké zlato, uvádzajú zdroje.

Tu je správa zdroja Spoločnosti Bieleho draka v Indonézii o situácii priamo na mieste:

„Najnovšia aktualizácia mojich miestnych informátorov uvádza, že radikálni islamisti z FPI (Front obrancov islamu), platení Sorošovou organizáciou a jeho spojkami, prevrhli dva autobusy patriace Dajakom, keď sa v nich nachádzali cestujúci, keď parkovali na kraji hlavnej cesty do mesta Pontianak… Bola to akcia chazarskej sionistickej kabaly … s cieľom rozštiepiť národ Indonézie, aby mohli vstúpiť a prevziať cirkus … informovali ma aj o tom, že tam pobehovalo plno západniarov s bielou pokožkou, ktorí nosili tmavé slnečné okuliare, vmiešali sa medzi Dajakov a robili pritom fotografie a natáčali videá.“

Nech už to bolo akokoľvek, staré arabské príslovie hovorí „psy brešú, ale karavána ide ďalej“, a neodvratné planetárne zmeny budú pokračovať bez ohľadu na to, čo budú robiť Chazari alebo monoteistickí vodcovia kabaly.

Veliteľstvo armády, ktorá zaisťuje kontrolu v Rusku, SŠA a Číne, si už viac menej uvedomilo, čo sa stane so Stredným východom, Severnou Kóreou a s Ukrajinou. Naďalej bude zaisťovať, aby zlyhali všetky pokusy náboženských chazarských fanatikov rozpútať 3. svetovú vojnu alebo Armagedon.

V reálnom svete možno očakávať, že budúce vzťahy medzi Indiou a Čínou budú nasledujúcou veľkou geopolitickou výzvou, ktorú bude potrebné riešiť. India medzičasom zdvihla svoju geopolitickú ruku a začiatkom tohto mesiaca bojkotovala veľký výpad Číny, novú veľkú hodvábnu cestu pod označením „jeden pás, jedna cesta“ (One Belt One Road, OBOR). Údajne preto, lebo OBOR si nárokuje väčšiu dopravnú cestu cez územie, o ktoré sa India sporí so svojim susedom a rivalom Pakistanom. Vo všeobecnosti to však vyzerá tak, že India závidí a cíti sa zanedbávaná, pretože Čína sa teraz nachádza v strede geopolitického diania.

Skutočnosť je taká, že India raz bude celkom určite nasledujúcou veľmocou, a jedného dňa by mohla Čínu dokonca predbehnúť. Mapy a grafy na nasledujúcich odkazoch vám napovedia prečo (odkaz1, odkaz2).

Prvý odkaz ukazuje počty obyvateľov. Čína má 1,4 miliardy obyvateľov, tesne nasledovaná Indiou s počtom 1,3 miliardy obyvateľov. Dôležitejšie je však to, čo ukazuje druhý odkaz: 41 % obyvateľstva Indie má menej ako 20 rokov, a ich počet rýchlo rastie, zatiaľ čo obyvateľstvo Číny rýchlo starne a zmenšuje sa. India zažíva aj rýchly hospodársky rast, čo znamená, jej hospodárska sila čoskoro dostihne jej demografickú silu. Nasledujúca fáza potom ukazuje Afriku s rýchlo rastúcou populáciou 1,2 miliardy obyvateľov.

To všetko znamená, že zatiaľ čo Východná Ázia a Západ rokujú o novej architektúre sveta, tieto vzostupné sily, Afrika a India, budú musieť byť spravodlivým spôsobom začlenené, aby sa predišlo budúcim problémom.

 

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.