Tak se mi zdá, že čím dál více novinářů z korporátních medií se probouzí a občas mám pocit, jestli šéfíci korporátních FAKE NEWS MEDIÍ nepublikovali některé články omylem. smích :)) Na webu CNN Prima News také v poslední době čtu nezvykle více zpráv odhalující pravdu o covid plandemii, covid fašismu a herci BIDENOVI – takzvaném prezidentovi korporace THE UNITED STATES OF AMERICA Inc.

Tento článek je převzat z webu Novinky s datumem 8.10.2021. A nezapomeňte si přečíst komentáře pod článkem, alespoň se pobavíte a zjistíte, že mnoho lidí tu pohádku už „nebaští“. 


Americký prezident Joe Biden se stal terčem posměchu za to, že si ve své kanceláři vytvořil kulisy s falešnými okny. Na první pohled se tak mohlo zdát, že pracuje v Oválné pracovně Bílého domu, i když se nacházel v nedaleké Eisenhowerově kancelářské budově.

Hollywoodsky laděné kulisy skrývaly za prezidentem rozkvetlou zahradu Rose Garden. Nezkušenému divákovi by tak mohlo připadat, že se Biden opravdu nacházel v Bílém domě. Jenže zahrada byla pouze ve falešném okně digitálně promítána.

Kromě virtuálních oken a falešných pilířů se v místnosti nacházely ještě menší černé stolky, vlajky a obrovská televizní obrazovka, přes kterou Biden provádí videohovory.

Není to poprvé, co Biden bizarní kulisy použil. Původně byly vytvořeny speciálně pro příležitost Globálního summitu o koronaviru, který se konal virtuálně v září.

„Namalovaných” oken si pak Američané všimli, když se hlava státu nechala naočkovat podpůrnou třetí dávkou vakcíny proti covidu-19. Proč kulisy Biden používá dodnes, není jasné.

Jako v televizní soutěži

.
Někteří zástupci opozičních republikánů si navíc kladli otázku, proč tak komplikovaně imitovat vizuál místností v Bílém domě, když je samotný Bílý dům jen několik metrů daleko. „Vždyť je to přes ulici,” poznamenal konzervativní podcaster Benny Johnson.
.
„Proč Bidenovi postavili kulisy s falešnými okny jak z nějaké televizní soutěže? To je tak divné,” napsala na Twitteru Abigail Maroneová, tisková mluvčí republikánského senátora Joshe Hawleyho.

Komentující jí dali za pravdu, že rozestavení dalších stolků opravdu budí pocit, že se politici zrovna připravují na epizodu vědomostní soutěže.

Kulisy byly evidentně přesvědčivé, protože některé televizní stanice při přenosu z místnosti umístily do rohu obrazovky nápis „Živě z Bílého domu”.

Co dodat? THE SHOW MUST GO ON. :))

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.