Mezitím, co se ve Švýcarsku odehrávají bitky mezi klidnými demonstranty a policisty, dostávají se na povrch úderné skutečnosti a pravdivá data, která byla lidstvu tajena.

***** **** ***** ****

[Od Maria Rigoli, advokátka]

Horká zpráva z tisku! Začíná se rozpadávat.

„Bývalý místopředseda Evropské poradní skupiny odborníků pro očkování Světové zdravotnické organizace profesor Christian Perronne včera prohlásil, že všichni očkovaní lidé musí být v zimních měsících v karanténě, jinak jim hrozí vážné onemocnění.

Perronne je odborníkem na tropické patologie a nové infekční choroby. Byl předsedou technického výboru Vysoké rady pro veřejné zdraví pro přenosné nemoci.

Odborník na infekční nemoci potvrdil rychle se zhoršující situaci v Izraeli a ve Velké Británii a prohlásil: „Očkovaní lidé by měli být umístěni do karantény a izolováni od společnosti.“

Pokračoval: „Neočkovaní lidé nejsou nebezpeční, očkovaní lidé jsou nebezpeční pro ostatní. V Izraeli – jsem v kontaktu s mnoha izraelskými lékaři – jsou nyní velké problémy, závažné případy v nemocnicích jsou mezi očkovanými lidmi, a také ve Velké Británii probíhá rozsáhlý očkovací program a i tam jsou problémy.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Současná pandemická pracovní skupina COVID-19 ve Francii prý po obdržení zprávy „zcela zpanikařila“ a obávala se pandemie, pokud se bude řídit pokyny odborníků.

Izraelský lékař Kobi Haviv pro Channel 13 News uvedl: „95 % vážně nemocných pacientů je očkováno. Na plně očkované osoby připadá 85-90 % hospitalizací. Otevíráme stále více poboček COVID.

Účinnost vakcín se snižuje nebo zcela mizí.“
NB “ Každé další očkování situaci desetkrát zhoršuje!

Informujte prosím co nejvíce lidí. Jsem si jistý, že se to neobjeví v mediích hlavního proudu, ale musíme tuto informaci nějak rozšířit.
Takže pokud to tak je, všechny tábory budou pro očkované a ne pro neočkované?

Překlad z následujícího rozhovoru: bitchute.com/video/n9

Přeložil a vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.