…..v dnešním světě zdravě myslící lidé už nic nechápou. Proč? Protože lež je pravda a pravda je lež. Kdo si neumí uspořádat v hlavě dva pojmy, kterými je kompletní lidstvo v Hotelu Země po celé tisíciročí manipulováno, nemá šanci na přežití. Po celé roky kroutím hlavou, až jsem si ji skoro ukroutil, jak lidé mohou věřit jakémukoliv POBLITIKOVI a jakémukoliv redaktorovi z MEDIÁLNÍCH SRAČK*METŮ. A neustále se nechají zviklat a naběhnou vždy a opět na otevřený nůž. Nikdo z výše jmenovaných nikdy neřekl pravdu a pořád opakují dokola to stejné. A lidi jsou nepoučitelní. Vždy jim skočí na špek. Podívejte se na šmejda fialovýho co říkal před zvolením a po zvolení. Jakýkoliv poblitik je na poblití. Nemusíte mi to ani prominout. Jinak se to ale nedá už vyjádřit. Jak říká Prezident trump: „Jediné řešení je armáda“….

***** ****

Bill Gates byl nedávno na zveřejněném videu zachycen, jak přiznává, že změna klimatu je obrovský podvod pro Nový světový řád. Ve videu se chlubí, že pojem „čistá energie“ „přivedl lidi k šílenství“.

Podle Gatese, který v roce 2018 promluvil ke svým nejbližším, jsou větrná a solární energie, technologie baterií a další obnovitelné zdroje energie sice módní, ale nejsou schopny vyřešit změnu klimatu.

Jak můžete vidět na videu, skutečnost, že obnovitelné zdroje nejsou schopny vyřešit změnu klimatu, přestože jsou nám prodávány jako lék na tzv. globální oteplování způsobené člověkem, je pro Billa Gatese hystericky směšná.

Proč mu to připadá tak vtipné? Možná proto, že na těchto takzvaných „čistých zdrojích energie“ vydělává jmění a vydělává na důvěřivých masách s „pošahanou myslí“.

Pomluvy od samotného otce čisté energie.

Když už Gates přiznal, že čistá energie je podvod, jak chce nevolený světový zdravotnický car obhájit své plány donutit lidi, aby přestali jíst maso a místo toho konzumovali jeho umělé maso?

Jak poznamenal Joe Rogan, Bill Gates by ve skutečnosti neměl nikoho poučovat o zdravé výživě.

Gates má samozřejmě jasný finanční motiv přimět lidi, aby konzumovali jeho falešné potraviny, stejně jako to udělal se svými „investicemi“ do Covidu. Je to člověk, který přiznal, že dal prezidentu Trumpovi pokyn, aby nezkoumal možné vedlejší účinky nových vakcín proti Covidu.

Určitě budete souhlasit, že toto je usvědčující. Gates však v minulosti podezřele často byl o krok napřed před velkými světovými katastrofami. A využil je, když se objevily.

V posledních letech Gates skoupil obrovské množství zemědělské půdy v USA i po celém světě. V loňském roce se Gates stal největším soukromým vlastníkem zemědělské půdy v USA.

Podle loňského vydání Land Report 100, každoročního průzkumu největších vlastníků půdy v zemi, je spoluzakladatel Microsoftu považován za největšího soukromého vlastníka zemědělské půdy v zemi s přibližně 269 000 akry v desítkách států.

Je podezřelé, že po Gatesově rychlém nákupu největšího podílu americké zemědělské půdy začala hořet zařízení na výrobu potravin. Mohl muž, který „předpověděl“ pandemii a byl příhodně po ruce, aby na ní vydělal, „předpovědět“ také potravinovou krizi?

Pokud jste letos dávali pozor, víte, že Nizozemsko bylo zkušebním místem Světového ekonomického fóra, kde koupená a zaplacená vláda jménem WEF prováděla brutální politiku „velkého resetu“.

Vzhledem k tomu, kolik bolesti a utrpení způsobuje politika „čisté energie“ Velkého resetu obyčejným lidem, může ji elita, která nám ji vnucuje, skutečně ospravedlnit?

Když si vzpomeneme, že ještě před čtyřmi lety se Bill Gates se svými přáteli smál, jak „čistá energie“ nevyřeší ani takzvanou klimatickou krizi, může existovat jen jedna možná odpověď.

Velký reset je podvod, ať už ho vykládáte jakkoli.

Přeložil tm

Zdroj: UNCUT-NEWS

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.