Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 18.03.2019

Bitva o osvobození lidstva od kultu lidských obětí a uctívačů Satana (Baal, Moloch, apod.) dosahuje klíčového bodu obratu na několika frontách této zuřivé bitvy. V podstatě je to bitva mezi lidstvem, spojené s armádou většiny zemí, proti hluboce zakořeněné vysoce postavené elitě.

Lidé, kteří se zajímají, proč nedošlo k hromadnému zatýkání, musí pochopit, že máme co do činění s tisíciletým systémem kontroly, který nemá v úmyslu v klidu odejít. Abyste pochopili, jak hluboko králičí nora vede, podívejte se prosím na níže uvedený obrázek se symboly.

Toto není jen o dávné historii, ale spíše o systému, který dodnes kontroluje většinu světových vládců.

[wp_ad_camp_2]

Například minulý týden nám ruská zpravodajská služba poskytla důkazy o tom, že nejen německá kancléřka Angela Merkelová, ale také britská premiérka Theresa Mayová a litevská prezidentka Dalia Grybauskaiteová jsou „všechny tři biologické dcery Rothschild Hitlera a Kasnerů.“ „Salamon Rothschild „píchal“ Annu Mariu Schicklegruberovou. Alois Rothschild Hitler se pak miloval s Clarou Polzl Hitlerovou a odevzdal děti v Braunau am Inn, kde se narodil i papež Benedikt ze stejné pokrevní linie,“ říkají zdroje. Jako důkaz poskytli tuto fotografii údajně ze svého tří denního školení v Tavistockově institutu pro kontrolu mysli:

Poznamenávají také, že Mayová, která se snaží vehementně zablokovat Brexit, dělá rukama totéž satanské „oko pyramidy“ jako Merkelová.

V Kanadě máme premiéra Justina Castro-Sinclaira, který možná zavraždil svého nevlastního bratra Michela Trudeaua (jehož tělo nikdy nebylo nalezeno). Castro-Sinclairova matka, Margaret Sinclairová, je dcerou Jamese Sinclaira z pokrevní linie, která založila svobodné zednářství skotského ritu (pozn.př.: Pojem skotský nemá nic společného se Skotskem, ale pochází z řeckého slova scotus = tmavý, protože zednář vyššího stupně zamlčuje svou hodnost před bratrem nižšího stupně). Castro-Sinclair odhalil své skutečné barvy tím, že zradil desetiletí kanadské zahraniční politiky slepou podporou nacistických režimů na Ukrajině a v Izraeli, a odmítl osvobodit centrální banku Bank of Canada z podkontroly Kabaly.

Pierre Trudeau (vlevo), Justin Trudeau (uprostřed), a Fidel Castro (vpravo). Ta podoba …..

Je také dobře zdokumentováno, že francouzský prezident Emmanuel Macron je otrokem Rothschilda. Ve skutečnosti je většina takzvaných světových vůdců otroky, jak jsme o tom psali dříve.

Komu se tedy všichni tito lidé nakonec zodpovídají? Odpověď není: falešnému židovi jako je izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Netanjahu je jen pod-šéf, který se zodpovídá uctívačům Černého slunce v Itálii a Švýcarsku. Svědčí tomu jeho dobře zdokumentované zapojení do útoku masové vraždy ve Fukušimě. Tento útok řídil bývalý vrchní jezuita Peter Hans Kolvenbach, který tvrdil, že on byl Satan hned poté, co se to stalo. Telefonní rozhovoru zaznamenala NSA, a japonské vojenské zpravodajské zdroje informaci potvrdily.

[wp_ad_camp_2]

Máme-li tedy osvobodit lidstvo, musíme přesně pochopit, s kým jednáme, a to znamená, že musíme jít dolů další hlubokou králičí norou a podívat se na jednu z tajných vládnoucích rodin: Farnesů. Níže uvedené obrázky ukazují jejich rodinnou pevnost, původní pětiúhelník, jako Pentagon ve Washingtonu – jehož výstavbu iniciovala jejich přední osobnost. Mapa ze 16. století, která ukazuje cestu zpátky, kdy již měli hotové plány na stavbu Washingtonu DC, aby se stal centrem světových římských fašistů a babylonské vlády.

V tomto bodě potřebujeme ukázat čtenářům, jak je to důležité pro aktuální události. Začněme s masakrem v mešitě na Novém Zélandu minulý týden. Střelec má na svém batohu znak černého slunce.

Nebudeme se příliš zabývat pravým charakterem tohoto útoku (protože to bylo dobře zdokumentováno jinde).

Podívejme se nyní na zapojení italské Mafie, která přijímá rozkazy od uctívačů Černého slunce, ve světle nedávných událostí za účasti Severní Koree a amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Všimněte si, že po summitu mezi Trumpem a severokorejským vůdcem Kim Čong Unem, který selhal, čínský prezident Xi-Tiping odložil svou plánovanou březnovou návštěvu USA, aby se setkal s Trumpem. Místo toho letí tento týden do Itálie, aby se setkal se skutečnými šéfy. ODKAZ

[wp_ad_camp_2]

S tím souvisí i vražda šéfa mafiánské rodiny Gambinů, Franka Calia, minulý týden. Zdroj zednářské Lóže P2 říká, že Cali byl zabit, protože „Italsko-americká mafie slíbila úspěch na setkání mezi Trumpem a Kim Čong Unem, protože provedli operaci praní špinavých peněz ve prospěch Severní Koreje.“ Setkání selhalo, protože ideologická geopolitika mocenských skupin byla silnější než peníze. Výsledkem bylo, že rodina Gambinů byla nucena zaplatit za obrovské ztráty, které utrpěla, poněvadž se ocitla na kupě bezcenné severokorejské měny, dodaly zdroje.

S tím souvisí i útok na velvyslanectví Severní Koreje ve Španělsku, který se udál těsně před summitem Kim – Trump. Podle amerického tisku a „CIA“ byl útok proveden „severokorejskými disidenty“. Co není sporné je, že počítače a mobilní telefony byly při útoku odcizeny, a japonská vojenská rozvědka sdělila, že tyto obsahovaly informace o praní špinavých peněz Mafie a Severní Koree.

V každém případě, zdroje Lóže P2 a uctívačů Černého slunce říkají, že se nyní pokoušejí vyjednat vytvoření „světové federativní vlády“ s Asijskými tajnými společnostmi.

Mezitím válka lidí proti Kabale stále zuří. Nejškodlivější z těchto útoků byly namířeny proti firmám, které ovládaly špičkové technologie. Trestní a protimonopolní poplatky jsou nyní připravovány proti společnosti Google, Facebook a mnoha dalším technologicky vyspělým společnostem, jak bylo již veřejnosti prezentováno. Všechny tyto společnosti budou rozděleny na menší a mnozí z jejich vedoucích pracovníků půjdou do vězení, říkají zdroje Pentagonu. Podívejte se na níže uvedené obrázky v odkazu, abyste viděli, kdo tyto společnosti skutečně ovládá: ODKAZ

[wp_ad_camp_2]

Tyto high-tech společnosti, stejně jako zbytek Kabaly, se nevzdají bez boje. Minulý týden přišli dva informátoři s varováním, že firmy plánují použít technologii 5G, aby si udrželi kontrolu nad většinou lidstva, nebo možná i jeho vraždou.

Jeden informátor, výkonný pracovník ve velké technologické společnosti, která vyrábí 5G zařízení, říká, že je to mimořádně nebezpečná technologie. Na rozdíl od toho, kdy byly zavedeny 3G a 4G, tento informátor říká, že vrcholový management tlačí tvrdě na implementaci 5G sítí bez řádných bezpečnostních testů. „5G vlnová délka je velmi podobná vlnové délce lidského mozku, takže může být použita na ovládání mysli.“ Řekl také, že zatímco 3G signály zasáhly lidi jako basketbalový míč, 4G jako golfový míček, tak 5G je spíše jako jehla a mohlo by způsobit poškození mozku. Varoval také, že 5G bude vyžadovat přenosové věže každých 100 metrů a bude extrémně rušivé a zahltí životní prostředí nebezpečnými elektromagnetickými vlnami. Dále řekl, že žádná živá bytost, ani mikrobi, by nemohla přežít ve zkušební laboratoři 5G.

Tento manažer mi také doporučil, abych na svém těle nenosil svůj 4G chytrý telefon (smartphone) a nechal jsem ho v režimu letadla (airplane mode) když jdu spát. Vzal jsem jeho radu vážně a mohu říci, že jsem měl delší a hlubší spánek.

[wp_ad_camp_2]

Byli jsme také kontaktováni bývalým jihoafrickým důstojníkem tajné služby, který řekl, že režim jihoafrického apartheidu používal elektromagnetické nosné frekvence pro manipulaci s chováním černých Afričanů. Na jednom místě byly použity k tomu, aby se napadly, řekl. Diskuse o některých z nich může být viděna od minuty 45:31 na níže uvedeném videu:

Britské zpravodajské zdroje říkají, že anglo-saská skupina Pět očí (Five Eyes Group) si je vědoma těchto nebezpečí, a proto brzdí při zavádění 5G a také o to požádali Číňany.

V dalších novinách se minulý týden v USA objevily zprávy o řadě požárů. To byla téměř jistě venezuelská pomsta za útoky proti jejich zemi řízené Kabalou. Na zranitelnou americkou infrastrukturu bude mnohem více útoků za pomstu. Možná by měl někdo připomenout vládnoucí třídě USA staré lpřísloví: „Lidé, kteří žijí ve skleněných domech, by neměli házet kameny.“

Americká rozvědka ministerstva obrany si také všimla obrovského úderu proti společnosti Boeing ovládané Kabalou, který přišel v minulém týdnu. „346 obětí letecké havárie Lion Air a Ethiopian airlines nezemřely marně,“ říkají zdroje Pentagonu. Jejich smrt „dostane pod tlak nafouknutý a nehospodárný vojensko-průmyslový komplex, když byl Trump nucen uzemnit letadla typu 737 MAX navzdory lobbingu generálního ředitele Boeingu a zkorumpovaného Federálního leteckého úřadu (FAA).“

[wp_ad_camp_2]

„FAA byl tak vlastněn Boeingem, a Trump musel sám uzemnit letadla typu 737 výkonným nařízením, a Etiopie požádala Francii o přezkum letových údajů a záznamníky hlasu v kabině, protože nikdo už nevěří USA,“ pokračoval zdroj. „FAA byl vážně zdiskreditován a zlatý standard bezpečnosti letectví je nyní v EU a Číně,“ poznamenal. Zdroje Pentagonu uvádějí, že nyní existují „kroky k odejmutí bezpečnostní certifikace letadel 737 a odstranění funkce vzdáleného řízení Boeingu jménem BHUAP, která umožňuje Mossadu a CIA provádět události jako 11. září, Lion Air nebo malajský let MH 370/17.“

„Další přisluhovač vojensko – průmyslového komplexu, společnost Lockheed, ztrácí v prodeji mizerných stíhaček F35 spojencům, jako je Turecko, Tchaj-wan a Německo,“ poznamenává zdroj. Zdroje Pentagonu dodaly: „Rusko staví lepší a levnější zbraně,“ což je další důvod, proč Trump potřebuje pokračovat ve vypouštění bažiny.

Zdroj Pentagonu také poznamenal, že konec vyšetřování Roberta Muellera, stejně jako „odtajnění FISA, aby se odstranil Deep State, registrace zahraničních agentů sionistických organizací, zveřejnění pravdy o 11. září“, a další kroky pokračují, aby se Amerika stala opět skvělou.

přeložila tereza | zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.