…..podívejme se na události kolem nás a zkusme je vyhodnotit. O mnohých symbolech, používaných v běžném životě, jsem mnohokrát psal. Je skutečně úsměvné pozorovat lidi, kteří něco používají a ani nevědí, co vlastně dělají….

15:55

Veškeré události zde na planetě Zemi se kódují do morfogenetických polí (někteří je také nazývají morfickými poli, ale je to v podstatě jedno). Uvedeme si krátký příklad.

Otisky určitých předmětů nám mohou pomoci, ale zároveň také dost ublížit. Vše jsou antény určitých signálů.  Židovská komunita používá většinou ve znaku firem sluníčko. Ví moc dobře, proč. Slunce má ohromnou sílu, i jeho symbol. Člověk, který by zničil firmu se sluncem ve znaku, tak ode dne, kdy se to stalo, je on a jeho rodina (popřípadě i ti, kteří přiložili ruku k dílu), prokleta na celých sedm generací. Pak tomu už nejde zabránit. Existuje sice jedna možnost, ale je velice převelice komplikovaná. A protože lidé na babské povídačky zpravidla nevěří, tak si sami podepsali rozsudek a to nejen pro sebe. Mnohdy je to spíše ortel smrti….

Znám jednoho staršího člověka ve Francii u Nice kde žije (občas za ním zajedu na kávu), ten se touto tématikou zabýval. (Jak symbolikou, tak i dějinami symboliky.) Ukazoval mi skoro až nepochopitelné důkazy a co vše se odehrálo těmto lidem.

Zajímavé je, že lidé, kteří dělají špatné věci, ubližují druhým a dají si symbol slunce třeba na barák, či si ho koupí jako přívěšek, který u sebe nosí, slunce jim nepomáhá. Energie nejsou v souladu s jeho jednáním, a proto ho naopak ještě více ničí. Ano vážení: Vědění je moc.

[wp_ad_camp_2]

 

Určitě skoro všichni viděli film MATRIX. Vynikající film na zamyšlení a hlavně na symboliku. Doporučuji každému, i když jste ho už viděli, znovu několikrát shlédnout. Pokaždé objevíte nové a nové maličkosti, v podstatě ale velké věci. Bylo Vám zde mnoho ze symboliky řečeno, ukázáno a něco naznačeno. Na pořadu dne je ale jen kratičký záběr z filmu, a sice žena v červeném. Byla zde řečena pouze jedna část pravdy, druhou už neřekli…..

Uvedeme si krátký příklad:

Sekretářka hledá práci a jde na pohovor do firmy. Při první návštěvě si obleče červené šaty, ve kterých se zde představila.

Prosím čtenáře tadesca, všimněte si ženy, která jde za ženou v červeném a drží za ruku muže. No muž se drží ženy, přesně naopak, než to má být správně. Znamení! Všimněte si, že žena drží nákupní tašku ukazující jakoby na ženu vpředu, která připomíná anténu v podobě čárkového kódu. Poukazuje na ANTÉNU!!!!!

Víte přece, že se znázorňuje červenou barvou láska. Na straně druhé také krev, výstraha, stůj, a mnohdy „krvavá smrt“. Podívejte se na vlajku KKK. (Ku Klux Klanu) Neboli NOSIČE SMRTI . 

[wp_ad_camp_2]

 

A mimo jiné nosič „smrti“ (jeho záření) je i telefon, jehož jeden světový mobilní operátor (Vodafone) má ve znaku krvavou kapku. Symbol uprostřed je totožný s jeho, máte tu reklamu všude na očích. Krvavou 6. To je ale pouze a jenom „náhoda.“ Kdo by tomu přece věřil?

A další naprostá náhoda dnešní doby, kdy údajný vrah na Novém Zélandu ukázal před soudem, KTERÝ TRVAL POUZE JEDNU MINUTU, symbol WHITE POWER symbol KU KLUX KLANU:

Je zajímavé, že je také celý v bílém. White Power.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Lidé, kteří potkají na ulici ženu v červeném (jak bylo řečeno v Matrixu), znamená to pro ně možné nebezpečí a měli by si ten den dávat pozor na své činy, které dělají. Jestliže učinili něco špatného, bude to pro ně mít pravděpodobně nemilé následky.

A nyní se vraťme do děje naší sekretářky, která může vypadat naprosto stejně, jako ta na obrázku.

Je přijata a je nesmírně šťastná či pouze jenom ráda, že dostala nové zaměstnání. Málo lidí ale ví, že červená barva je také anténa různých energií, proto upozornění ve filmu MATRIX. Může být pro nositele jak konstruktivní, tak destruktivní. Nezapomeňte, že všichni se nacházíme v MATRIXU. Oheň je také na jedné straně pomocník a na straně druhé, je zároveň velice destruktivní.

Když si lidé berou na nějaké první důležité setkání (kde jsou také představeni veřejnosti), červené šaty, nevědí ani, že tato anténa ovlivňuje i jejich budoucnost a to následujícím způsobem: Jestliže bude dotyčná osoba dělat konstruktivní věci, bude se mít v podstatě dobře a jde správným směrem. Když ale začne dělat třeba ve firmě podrazy či věci destruktivní, skončí hodně špatně. Pro příklad následující film, kde bylo mnoho také symbolicky ukázáno:

https://rutube.ru/video/431979f491c88bf2773b8bb7fecf14f9/

 

[wp_ad_camp_2]

 

Když se podíváme na současné dění ve Francii, Macron zásadně jedná proti svému lidu a podle toho se mu začíná velmi špatně dařit. Zde je symbolicky s ženou v červeném, bylo to pro něho veliké varování aby si dával pozor na to co dělá, ale lidé v zásadě symbolice nerozumí a znamení nečtou, makaron není výjimka. Mimochodem jeho manželka červenou nosí velmi často. Macrona nečeká v budoucnosti nic dobrého. Všechno zlo a destrukci si na sebe tahá sám.

A hádejte, kdo další se v nedávné době představil veřejnosti v červeném? Nemusíme chodit daleko, že ano? Svůj osud si asi zvolila nevědomá osoba sama. Není ale vyloučeno, že někým byla k tomu navedena…..

Morfogenetická pole a jejich účinky jsou někdy kruté a nemilosrdné…..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatek terezy 20:54 hod.:

  1. Marketingová agentura, která dělala Robertovi Mistríkovi kampaň (stejně tak Kiskovi) se jmenuje KOMPLOT Advertising. Ano, je to komplot. KOMPLOT = SPIKNUTÍ. Proč pan Mistrík odstoupil, když v průzkumech nad Čaputovou dominoval? Vybrali si Američani ji? V roce 2016 obdržela enviromentální cenu od Goldmana. 
  2. Našla jsem zajímavou fotku Macrona, kde je ještě mladým chlapcem, a za ním stojí tehdy jeho ještě budoucí manželka. Trochu komický pohled. Macron pravděpodobně trpí Oidipovským komplexem. 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.