Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

27. únor 2017

Demontáž kabaly na celém světě se zrychluje jak se zatýkáním, atentáty, informační a finanční válkou, tak také více ezoterickými způsoby boje, jak uvádějí četné zdroje.

Kromě toho došlo k náhlé a horečné aktivitě v Antarktidě. Vysoce postavení generálové USA a Ruska, Joseph Dunford a Valerij Gerasimov, se setkali 16. února a „zahájili americko-ruský výpad směrem do Antarktidy, poté, co kabala odpálila jadernou zbraň,“ uvádějí zdroje z Pentagonu. Tato zbraň je očividně zdrojem radioaktivního záření, které bylo zjištěno v různých částech atmosféry, a to bude mít za následek vážnou odpověď, tvrdí další zdroje z Pentagonu.

Existují i zprávy o tom, že z Antarktidy byli evakuováni všichni civilní zaměstnanci, a že tam přicházejí velké kontingenty speciálních zásahových jednotek, vybavené nejmodernějšími skalárními a jinými zbraňovými technologiemi.

http://www.disclose.tv/news/mass_evacuation_of_antarctica_as_special_ops_and_military_moving_in/137988

http://www.disclose.tv

– UFO a mimozemšťané – Děje se to teď: masívní evakuace Antarktidy. Všichni civilní zaměstnanci a vědci jsou evakuováni pryč. Speciální operace a vojáci v akci …

Zdroje z Pentagonu hovoří také o „hlubokém zemětřesení v Bolívii, které by mohlo být zprávou pro klan Bushových v Paraguayi, stejně tak, jako pro jejich drogové bossy v Peru a Bolívii.“

Velké akce nastaly i v Japonsku a Koreji, a to v souvislosti s Církví Sjednocení, spojenou s nacistickou odnoží Bushových / Clinton, která vlastní ranč hraničící s rančem Bushových v Paraguayi.

Oficiální pečeť Japonska (japonský ekvivalent k podpisu prezidenta) byla předána do rukou korunního prince Naruhito, který ihned rozjel velkou čistku, zaměřenou na podvodný režim Shinzo Abeho, a na přípravu nové éry v této zemi. Proto nedávno všechny japonské noviny náhle začali informovat o skandálu s vlastnictvím půdy, do kterého jsou zapleteni Abe a ministr obrany Tomomi Inada.

http://www.japantimes.co.jp/news/2017/02/24/national/politics-diplomacy/akie-abes-message-pulled-website-school-tied-questionable-land-deal-ethnic-slurs/

„Zpráva Akie Abeové byla odstraněna z webové stránky základní školy, protože manželka premiéra se vzdala svého čestného titulu.“ The Japan Times

www.japantimes.co.jp

Akie Abeová se vzdala svého čestného titulu na základní škole v Ósace v důsledku podezřelého vlastnictví půdy a obvinění z nenávistného projevu, do kterého je zapleten i ministr obrany Tomomi Inada. Kromě toho byly provedeny kroky proti vysoce postavenému násilníkovi jako Tenzan Nakai, který se jednou pokusil autorovi této zprávy vnutit pohár pomerančového džusu, který obsahoval amfetaminy. Následně chtěl udělat video, na kterém bych působil, že jsem duševně nestabilní. Video by následně použil k tomu, aby tajné asijské společnosti nenávidící drogy přesvědčil o tom, aby mě přestali chránit, aby mě mohli pak lehce zabít. Zdroje v blízkosti Naka mi také řekli, že administrátorka mého webu Lisa byla otrávená látkou způsobující rakovinu. Jeho obrázek si můžete prohlédnout zde:

Http://2.bp.blogspot.com/_GhPcBoFKxOE/TFxP8xj0HsI/AAAAAAAAANw/wGiiyR0utbg/s320/%E4%B8%AD%E4%BA%95%E5%A4%A9%E5%B1%B1.jpg

Dalšími členy této skupiny subdodavatelů satanistů, spojených s Církví Sjednocení, jsou Dr. Yoshiro Nakamatsu, dalajlama, premiér Abe, ministr financí Taro Aso, vrah mnoha gejš, bývalý premiér Džuničiró Koizumi a bývalý premiér Joširó Mori, řekli četné zdroje, které zahrnují také členy různých královských rodin.

Tato skupina si uvědomuje, že Abe končí, a zoufale se nyní pokouší dosadit za dalšího premiéra politika Iciri Ozawa. Ozawa je jedním ze spiklenců, kteří se podíleli na hromadné vraždě vyvolané umělou tsunami v Japonsku (11. března 2011), a nebude mu dovoleno dostat se byť jen do blízkosti úřadu premiéra, tvrdí zdroje pravého křídla v blízkosti císaře.

Zdroje z japonských vojenských zpravodajských služeb říkají, že se podařilo vysledovat financování všech těchto zabijáků spojených s Církví Sjednocení až do francouzské větve rodiny Rothschildů, jakož i k členům představenstva Společnosti Federálních Rezerv, Jennie K. Scaife a David N. Scaife. Jejich nadace financovala mimo jiné i projekt „Nového amerického století“, spojený s útokem 11. září 2001. Toto jsou lidé, kteří touží po „Novém útoku na Pearl Harbour.“

Https://en.wikipedia.org/wiki/Scaife_Foundations#Scaife_Family_Foundatio

Fundamentos de Scaife – Wikipedia

en.wikipedia.org

[wp_ad_camp_1]

Nadace Scaifeů znamená v reálu souhrnně tři nadace v Pittsburghu, Pennsylvanii. Tyto tři filiálky jsou: Allegheny Foundation, Sarah Scaife …

Japonsko se brzy osvobodí od všech zrádců, a vojsko USA jakož i bílé klobouky z agentur půjdou po těch, co je platí, jako jsou rodina Scaifeových a Rothschildové, a to jak v USA, tak také v Evropě. Japonské zdroje tvrdí i to, že vojsko USA a agentury by se měli důkladně podívat na zoubek rodiny Cabotových v Bostonu.

Zdroje japonských gangsterských band (Sumijoši a Yamaguchi) mezitím uvádějí, že hlavou satanistických gangsterů v Kalifornii je prý filmový režisér Martin Scorsese – osoba, se kterou měli pravidelné obchodní kontakty.

Scorsese byl poslední týden zmiňovaný ve zprávách, protože se mnohým politikům nepřímo vyhrožovalo atentáty (odkaz).

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4258760/Martin-Scorsese-speaks-Dublin-Ireland.html

Filmový režisér Scorsese zahajuje poslední …

www.dailymail.co.uk

Martin Scorsese, při slavnostním předávání cen v Dublinu řekl, že „je čas strachu“ pro celý svět. Řekl, že následky války v Iráku „vytvořili tisíce a tisíce …“

Čistka kabalistických agentů pokračuje i v Jižní Koreji, kde byla prezidentka Pak Kun-hje sesazena z mocenských pozic a její hřebec Jay Y. Lee ze Samsung Group byl uvězněn.

Http://www.reuters.com/article/southkorea-politics-samsung-group-choi-idUSL4N1F71RP

Vsoučasnosti se odehrává i v Severní Koreji množství intrik. Světová média se předhánějí v informování o Malajském atentátu na staršího bratra severokorejského vůdce Kim Čong-una, Kim Čong-nama. Vražda byla provedena plynem VX, který vyrábí pouze vojensko-průmyslový komplex USA. Přesto to vypadá tak, že zabili pouze dvojníka, pravý Kim Čong-nam měl tetování, které tělo zavražděného v Malajsku nemá.

Http://blog-imgs-102.fc2.com/a/b/5/ab5730/40adf2f1-s.png

Oficiální čínská zpravodajská agentura Sin-chua (Nová Čína) vzpomíná tento incident jako smrt osoby se severokorejským cestovním pasem, vystaveným na jméno Kim Col

Http://news.xinhuanet.com/english/2017-02/26/c_136086425.htm

Zdroje z čínských zpravodajských agentur uvádějí, že skutečný Kim Čong-nam a jeho rodina byli převezeni na bezpečné místo.

Možná to je příčina, proč byla zrušena plánovaná návštěva severokorejských úředníků v USA. Zdroje tajných společností v Asii tvrdí, že jako kandidáta na trůn císaře sjednocené Koreji preferují nejstaršího syna Kim Čong-nama, na Sorboně vystudovaného Kim Han-sola, a ne Kim Čong-una.

Http://1.bp.blogspot.com/-09J_kzLXqy8/UrB1GzAHLJI/AAAAAAAABLY/6-OG94t4w3A/s1600/3c2ef8e4.jpg

V souvislosti s demontáží kabaly je mezitím rušno i v Indonésii. Jeden zdroj CIA v Indonésii k tomu uvádí: „Vypadá to tak, jakoby indonéská vláda (Jokowi opírající se o Si Ťin-pchinga) na firmu PT Freeport a důl Grasberg vyvíjela značný tlak. Ve skutečnosti to znamená, že někteří členové kabaly, známí jako nacistická gangsterská banda rodin Bush / Clinton / Rockefeller, se dostali pod těžký tlak.“

http://www.indonesia-investments.com/news/todays-headlines/mining-dispute-indonesia-arbitration-for-freeport-government/item7627

Tyto manévry mají za cíl odříznout kabalu od přílivu zlata, aby tak snížily její schopnost páchat zrůdnosti na celém světě.

Mezitím byla na Středním východě potlačena celá falešná sionistická kampaň stojící za ISIL. „Nový poradce pro národní bezpečnost, H. R. McMaster už udělal krok (červená čára ?) směrem k neutralizaci sionistů tím, že zablokoval pokus označit Íránskou republikánskou gardu za teroristickou skupinu,“ uvádějí zdroje z Pentagonu. Na potvrzení toho, že je mu podvod s ISIL dokonale jasný, McMaster minulý týden prohlásil, že označení „radikální islámský teror“ není velmi užitečné, protože teroristické seskupení jako ISIL představuje zvrácený islám a jsou proto neislámské.

Http://edition.cnn.com/2017/02/25/politics/nsa-radical-islamic-terror-term-unhelpful/index.html

To přirozeně znamená, že brzy dojde k zániku skutečných architektů teroru, jako jsou Benjamin Netanjahu a Jakob de Rothschild. US zrádci, Johnu „ISIS“ McCainovi, který nedávno vedl kampaň „shoď všechno na Rusy,“ bylo prokázáno, že nelegálně žádal ruskou vládu o finanční příspěvky.

Rusia-misión-sobre-mccain-financiación-req

McCain-a-vitaly-churkin-2008

„Když se začne zatýkání účastníků aféry Pedogate a Hillary, mělo by to osvobodit USA od smrtícího sevření židovské mafie,“ poznamenávají zdroje Pentagonu. Skutečnost, že Trump měl 21. února setkání s lídry organizací proti obchodování s lidmi, je veřejným znakem toho, že to bylo zaměřeno na židovskou mafii v USA a Izraeli, dodávají zdroje.

Smrt komentátora stanice Fox-TV, J. Alana Colmesa „po krátké nemoci“ je znakem zahájení útoku proti prostitutkám mediálních společností v USA, oznamují zdroje amerických zpravodajských agentur.

Zdroje CIA mezitím tvrdí, že Trumpův režim jde i po farmaceutických společnostech. Říkají, že byla vydána tajná direktiva, a že se začalo jak zatýkání, tak i nekompromisní zabíjení největších zločinců farmaceutického průmyslu. Je klidně možné, že brzy už o Billu Gatesovi nebudeme slyšet vůbec nic, říkají zdroje.

Ohledně společného satanského nepřítele se anglosaské národy začaly opět spojovat. Spojené státy očividně plánují vstoupit do anglicky mluvícího Společenství národů (Commonwealth of Nations), zahrnujícího přibližně 2 miliardy lidí. To je, v globálním pohledu, posune do více než rovnoprávného postavení s Čínou.

http://www.stuff.co.nz/world/europe/89757691/white-houses-reaction-very-positive-as-queen-extends-us-an-invitation-to-join-commonwealth

Věci postupují i v Evropě. Nizozemská vláda zahájila formální zkoumání možnosti opuštění eura, zatímco průzkumy ve Francii signalizují vítězství Marine Le Pen, která se angažuje proti euru. Nejdůležitější zpráva uplynulého týdne však přišla ze Španělska, kde byl elitní španělský bankéř a bývalý šéf MMF Rodrigo Rato odsouzen k trestu odnětí svobody, spolu s 64 dalším bankéři.

https://deusnexus.wordpress.com/2017/02/26/spain-sets-precedent/

Z esoterického pohledu došlo v kybernetickém světě k obrovským bitvám mezi konkurenčními stranami, shodně uvádějí četné zdroje. Tyto bitvy jsou bojem o kontrolu nad financemi a bojem o kontrolu nad informacemi, které lidé smějí dostávat, přičemž satanská odnož prohrává. Existují i mediální zprávy o setkáních čarodějnic, které společně vysílají na Donalda Trumpa kletby.

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/music/news/lana-del-rey-witchcraft-donald-trump-new-album-song-a7600826.html

Členové Rodiny Světla jednají proti nim masívními modlitbami a meditacemi. Také jsme obdrželi následující zprávu z velmi esoterického zdroje: „Satan se vrátil do původního stvoření a získal rozhřešení.“ Znamená to, že to, co se v současnosti odehrává na povrchu planety, je úklid méně významných démonů, informuje zdroj.

NASA nedávno informovala, že ve vzdálenosti pouhých 40 světelných let bylo objeveno 7 obyvatelných planet. NASA kromě toho oznámila technologie, které jsou rychlejší než světlo. Jsou to znaky toho, že karanténa, do které byla planeta Země uvalena, bude brzy moci být zrušena, a lidstvo se bude moci exponenciálně rozšířit ve vesmíru. Brzy to uvidíme.

Zdroj v EN , ESP , CZ

.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.