Dostala se ke mně informace o tom, že na tadesco bylo podáno další trestní oznámení, a to za údajné šíření poplašné zprávy. Jak úsměvné v dnešní době. A kdo podá trestní oznámení na mainstreamové sr*čkomety? A na poblitiky a pseudo-odborníky typu kašpárka Flégra, který strašil lidi, že takzvaný Covid bude kosit miliony lidí??

Podařilo se mi zjistit z určitých „služeb“, kdo přesně, kdy a kde trestní oznámení na tadesco podal. Tato osoba pochází z jisté „kumunity“, která by měla velmi dobře symboliku znát. Dvě slunce na hlavní stránce nejsou jen pro okrasu a navíc věta: Stránky tadesco.org jsou pod ochranou věčného slunce, které vrací zpět vše, co člověk anebo jiná entita vyšle, hovoří snad jasným jazykem. Této osobě se vše vrátí mnohokrát zesílené. O tom není pochyb.

Také víme, které policejní oddělení případ řeší a kteří policisté se na případu podílejí. Tito policisté nemají asi nic lepšího na práci, než si předvolávat desítky až stovky(?) lidí, kteří na chod tadesca a na překlady článků zaslali dobrovolný příspěvek. Proto radím všem lidem, kteří budou předvoláni PČR k podání vysvětlení, aby nezdržovali sebe a policisty, a využili svého práva nevypovídat.

Kromě několika údajně „závadných“ článků o Covid hysterii a vraždění lidí skrze chemické látky nesprávně označované vakcíny, je někomu trnem v oku i návod proti spike proteinům, který jsme poskytli lidem v polovině loňského roku. Ano, i toto policie řeší. Asi má „starost“ o zdraví lidí?

Kdyby někdo měl odvahu, může klidně policistům udělat „přednášku“ o prospěšnosti DMSO a peroxidu vodíku na lidské zdraví. Můžete jim odrecitovat určité pasáže z knihy:

DMSO – příručka / návod k použití, skryté / utajované poznatky o léčení přírodní cestou

Nebo ať se nedovzdělaní příslušníci policie přinaučí na videích od paní Mgr. Heleny Cmurové. Například ZDE, ZDE, ZDE  Těch naučných videí je na YouTube samozřejmě více.

Tak se zdá, že tažení proti alternativním webům, které se snaží pomáhat lidem, roste. A to nejen v Německu a Rakousku, ale i v ČR. Vše v kontextu vyjádření nové české vlády vůči takzvaným konspiračním webům. No a Policie ČR? Ta bude přece poblitikům POMÁHAT A CHRÁNIT je. Zatímco obyčejné lidi BUZEROVAT A MLÁTIT. Tímto se dostáváme v čase zpět.

Tolik jen krátká zpráva ode mne z cest na konci pracovního týdne. Buďte všichni zdrávi.

Napsal carsten

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.