V Německu vláda odsouhlasila a následně přikázala policii, hasičům, zdravotníkům a dalšímu personálu ve státních službách povinné očkování. Vláda naštěstí nemyslí. Začala ze správného konce. Podívejte se na výsledek celého nařízení.

Policie doprovází mnoho aut. Vytvořila konvoj. Projíždí ulicemi ve Frankfurtu nad Mohanem. S tlampačem na střeše následujících vozů vyzývají lidi, aby se nenechali očkovat. Volně přeloženo:

Naléhavé varování pro obyvatele. Nenechte se očkovat. Corona vakcíny nejsou bezpečné.

Schválení těchto genetických očkovacích látek je kriminálním činem. Nechceme být pokusnými králíky pro genové EXPERIMENTY.  Způsobují smrt, rakovinu, sterilitu a jiné známé možné následky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Žádné z nich nejsou vyloučeny, protože nebyly provedeny žádné dlouhodobé studie. Schválení takové vakcíny je kriminálním činem. Lidé začněte myslet a připojte se k nám. BILL GATES má zájem skrze očkování redukovat populaci o 10 až 15 pct. To je jeho cíl. (Dále jsou slova nezřetelná.) Poté říká: Jenom my, zbývající procento ????  můžeme vše zastavit.

Možná bude vhodné, podobnou akci za podpory policie a lékařů, místo protestů udělat i v ČR, pokud vše za dva dny neukončí Prezident trump.

https://rumble.com/vcfuv6-policie-v-nmecku-m-u-toho-tak-dost.html

***** ****

V posledních týdnech bylo v Chorvatsku přes 300 zemětřesení! Na mnoha zahradách, pod domy a v přírodě se vytvořily velké díry, které vedou někam do podzemí. Nikdo nerozumí tomu, co se odehrává.

https://t.me/Qparadise/40802

***** ****

Další čtyři lidé zemřeli po podání vakcíny v Novém Mexiku. Zpráva byla rychle smazána.

Další potvrzení o umírání lidí po celém světě po podání „vakcíny.“ Zdravotní personál, jak lékaři tak sestřičky, jsou nejistí. Nevěří, že se jedná o správnou cestu a vakcíny odmítají podávat, i sami se nechat očkovat.

Weltweit Impfpannen und Tote: Ärzte und Pflegepersonal verunsichert

Vložil carsten

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.