…..nikdy nezapomeňte, za co bojujeme. Hotel Země je nyní obrovské divadlo, jedna vražedná SHOW. Je to jeden velký blázinec a většina lidí jsou bioroboti a ZOMBÍCI, jsme právě v polovině. Světlo na konci tunelu vidíme všichni. Nevidí ho lidé zaslepení MSM a debilizátory….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

 

1) Rozbor obálky časopisu The Economist

Před vánoci 2Q2Q byl opět vydán časopis „vládců světa“ The Economist, kteří se v poslední chvíli mají zájem zmocnit celé planety Země a udělat z lidí věčné otroky na otrokářské planetě. Pro poslední čas a čas jejich odchodu (i když si to nepřejí, ale vědí) zvolili obrázek bez kódovacího systému.

Bílé písmo The World in 2021 na černém poli nevěstí nic dobrého. Snaží se vše nechat ve tmě. Levotočivý symbol spojených kapek do spirály se znamením odlepení a to v červeném poli také nevěstí žádnou hitparádu pro lidstvo. Jejich energie symbolem odlepení slábne, ale je zde ještě ve velké síle. Není ale ochráněna. Je jedno kýmkoliv.

Sám obrázek má název hracího automatu, jednoruký bandita. Ano, jsou to bandité, kteří chtějí naposledy uchopit páku za kouli znázorňující Planetu Zemi. Dolní část páky je zavedena do skříně v jejíž přední části se nachází místo pro vhozeni mince a obrázek vycházejícího slunce. Země vycházejícího slunce je sice Japonsko, ale hned za Japonskem se nachází Čína. Na Čínu je zde právě poukazováno.

Přes otvor pro mince se dostáváme k nadpisu insert (vložit). Šipka ukazuje na východ. Tím je právě myšlena Čína a investice do této Země. S podtextem STIMULUS FUNDS.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nadpisem STIMULUS je zde myšlena hnací síla.  FUN je legrace či zábava a DS je přímo označen DEEP STATE (hluboký stát).

Hrací pole je orámováno modrou barvou. Nezapomeňte, že je to barva ILLUMINÁTŮ. Tím dávají najevo, že nic nevzdali a hraje se pořád na jejich poli. Rozsvícené zelené ledky (je jich pět, pro lidstvo) jsou ohraničeny červenými, těch je šest. Šest padlých andělů a pokračování v jejich plánu.

A nyní nezapomenout co celé roky opakuji, obraz hovoří k Vám, čili levá strana je pravá a pravá je levá. Z vašeho pohledu.

Čili z pravé spodní části hracího pole jde šikmo čára do levého horního pole. Tím dělí obrazovku na dva díly se světlou plochou a s tmavší plochou. Popišme si je. Ikony obrazů je nutné brát v souvislostech.

První pole automatu, čili pravé pole je rozděleno přesně středovou šipkou na dva a dva obrázky. Ve světlé části se nachází symbol člověka s maskou, čili otrok a očkování, a nahoře je symbol viru. Probíhající událost. Ve spodní tmavé části pole je otazník. Nikdo zatím neví, jak všechno skončí. Výsledek je nejistý. Obličej s rouškou na ústech je na hraně šikmé čáry. Znamená, že je vše hráno až na samou hranu možností, co si mohou a nemohou dovolit. Bude tedy ještě zle. Částečně zařízlá do stínu obličeje. Zelená kapka padající od jehly stříkačky znamená, že pouze očkovaní budou mít možnost  „normálně žít.“

Druhé pole automatu je zajímavé hned ve dvou směrech. Dvě šipky proti sobě dělí obličej (pravděpodobně znázorněného BIDENA) poprvé. A  podruhé je to tmavá hrana dělící čáry. Nutné tedy dávat pozor na dvojitou dualitu. Rozdělení obličeje znamená, že výhra podvodně zvoleného p-rezidenta BIDENA ja značně na hraně. Spíše se se zvolením BIDENA nepočítá. Tím se USA dle rozpadlé vlajky dělí na dvě části. Obě mají háček, tedy potíže na obou stranách. Atomovou raketou nad hlavou BIDENA naznačují, co by se odehrávalo při jeho zvolení. Konec lidstva a jaderná válka na vyhlazení lidstva. Dle přání ILLUMINÁTŮ a DS. Obrácený kód číslice jedna a písmena „c“ (1c) ve správné pozici je poukaz na nekalé praktiky softwarové firmy, která právě má pomoci k moci a zvolení prezidenta BIDENA.  Podívat se můžete zde

Třetí pole je opět rozdělené, začíná nahoře otazníkem. Ten je jistý. Jak bude vše vypadat se brzy dozvíme. Otázka tedy zní: Co bude s dolarem a s měnou vůbec? Pád alternativních zdrojů fyzikální energie. (větrné elektrárny, sluneční kolektory a podobné). Mají přijít na řadu volné energie slíbené Prezidentem trumpem a skalární technologie. Fyzika dnešní doby je ve volném pádu. Tím pádem je ohrožena i Čína.

Čtvrté pole je zajímavé. Sice je ve tmavém poli, ale…. Lidstvo znázorněné křivkou s mírným pádem bude na vzestupu díky událostem, které se mohou na planetě Zemi odehrát. A určitě se odehrají. Příroda je ohrožena. Nachází se na hraně všech pokusů s chemtraily a manipulací počasí. Jedná se o faunu a flóru. To všechno jste mohli v minulosti pozorovat nejen na vlastní oči, ale také v televizi (symbol kamery). Díky kamerám, které vše viděly a přenesly až do bytu. Dnes nejvíce virus, který je pod kamerou naznačen. Čtvrté pole vyhodnocené ve dvojité dualitě, by při vítězství BIDENA znamenalo vzestup temných sil (bytostí) dle křivky, zničení fauny a flóry, totální kontrolu a zkázu lidstva kvůli viru a očkování, až do totální likvidace lidského druhu.

 

Letos byl rozbor jednoduchý. Lidstvo se nachází přímo ve středu totální války na všech úrovních a frontách. Mnozí ale nic nevidí a také nechtějí vidět. Jak neustále tvrdím, ke konci časů to bude stát mnoho lidských životů. A to kvůli nezájmu lidí o cokoliv. Zájem o hmotné věci a radovánky však před několika lety skončilo. Mnozí nepochopili. Rychlík dojel na konečnou a nyní se láme chleba. Buďte klidní. Vše běží podle plánu.

Dodatek: Likvidace mnoha podzemních tunelů po celé Evropě a ve světě stála také mnoho lidských životů. Stačí se podívat na Chorvatsko.

Nevědomí lidé, oblbnutí MSM a tele-vizí, kteří se nechají očkovat neověřenou vakcínou, páchají zločin proti lidskosti nejen na sobě, ale i na svých starších rodičích a za nedlouho i možná na dětech. Měli by se okamžitě trestat před soudním tribunálem. Však k tomu také dojde.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Plán na další dny

Q nám oznámil Q9.Q7.2Q19 plán na dnešní dny. Mnozí zapoměli. Co tedy máme v plánu? Všechno věděli dopředu!!!!!

Q4.Q1.2Q21 to je dnes je guardians pedofiles – strážení pedofilů, vyjdou nějaké důkazy či bude zatčení dalších pedofilů.

Q5.Q1.2Q21 PANIC IN DC (panika ve Washingtonu DC)

Q6.Q1.2Q21 FISAGATE – odhalení podvodů při volbách a jejich zveřejnění

 

Tak je dlouhou dobu vše plánováno. Brzy uvidíme skutky a skutečné děje.

Z určitých zdrojů víme, že prezident Macron odletěl černou helikoptérou, která po několika minutách letu vypnula sekundární radar a zmizela neznámo kam. Údajně je celá francouzská vláda pod taktovkou vojsk SHAEF. Zatím nemáme na 1000% ověřené, ale vše naznačuje, že je tomu tak.

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.